Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
D V 07C po klientskej zmene, ona si z neho de fakto spravila 3 kk
Odpovedať
Profilova fotka
takze damy ak chcete egg za rozumne eurace tu mate, len tu dopravu treba vyriesit :)
Odpovedať
bell, tie ceny su super!! skusi to zohnať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ich snad zacnem dovazat :))))
Odpovedať
ty brdooooo to je cenaaa!!! a maju aj cervene kresielko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no sharin uz len najst taku ponuku dajme tomu v nemecku alebo rakusku ...
Odpovedať
jedine :-D
Odpovedať
už biznisujete kočky? :-D
Odpovedať
bell: ahoj akurát som pozrel nový album je dosť cool
Odpovedať
Profilova fotka
gabi: tak sa musim neustale zlepsovat nie? :)
Odpovedať
jó odkážem to aj žabke prepáč že som sa nepodpísal ale fakt to je super sú tam aj návrhy nejaké aj pre tu kočku?
Odpovedať
Profilova fotka
je tam jeden zaber obyvky, pockaj poviem ti ktorz to je ... boze cez vikend to musim nahadzat na web lebo velkost zaberu 700kb ma irituje :) inak cau :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
zaber cislo 4
Odpovedať
idem pozrieť čo pekne si jej vymyslela
Odpovedať
je to super bell dá sa ti poslať na mail ten pôdorys toho bytu na gabikin mail ale tak aby som to otvoril a pozrel sa nato ako to máš zobrazené a aký pôdorys mi to poslala?
Odpovedať
Profilova fotka
da, poslem:)
Odpovedať
no teda baby..stale tu obchodujete :-N ja peciem venceky :-p teda,ak sa podaria..kedze je to nejake divne cesto..naposledy som piekla z lepsieho..
Odpovedať
Profilova fotka
caf lea gabi poslala som
Odpovedať
lea ahoj... manžel ti kedy príde? to pripravuješ pre neho? ;-) oki bell :-)
Odpovedať
fiiha, snad aj ja by som mala zajtra nachystat cosi mlsneeeeho a valentiinskeho...
Odpovedať
no cesto som robila na druhykrat..kedze som pouzila to,co som nasla na nete a vobec sa mi to nepozdavalo..tak som to trocha upravila..hadam teraz uz bude lepsie.. ale mam este rezervu,ak cosi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zeny ja som uz dnes dostala narcisy v kvetinaci a ja som nekupila ani len trenky so srdieckom ... :-|
Odpovedať
no mne sa na druhykrat zrejme tie venceky aj podaria..ale nabuduce musim skusit uplne iny recept teraz miesam aspon krem..
Odpovedať
dobre ranko baby! Tak sme nesli do ZA, bo manzo je este aj dnes v praci..ale mali by sme ist tak v stredu, stvrtok..kam zvyknete na tom stretku zakotvit- v akom podniku?
Odpovedať
ahojte kočky :-) ako prežívate dnešný dník? lea čo venčeky? podarili sa? :-) bell, teda ty sa máš ;-)
Odpovedať
my pojdeme dnes na veceru, mame rezervaciu :-) muza som ale sprdla, ze kde mam kvietka, ked pred chvilou dorazil... zabudol... ale nehnevam sa, len v ramci normy sa tak tvarim troska ;-)
Odpovedať
ahoj sharin :-) a kde mate rezervaciu? kam sa idete napapať? môj je na hokejovom zapase...
Odpovedať
no ja som praveze trenkose (obycajne, ziadne srdiecka prepana!! ):-) dala dvoje a Kika dostala malicku Milku bonbišu v malickej tasticke a ja velikansku Milku bonbisu vo velkej taske spolu s valentinskym prianim ..kvety som nechcela, bo zajtra mam tie okruhliny, tak naco az tolko .. som zvedava, co zajtra dostanem a ci nebudem sklamana!! :-N
Odpovedať
gabi: do sharinghamu... tam sme vzdy spokojny :-) vio: neboj, isto budes spokojna ;-)
Odpovedať
ahojte..tak mojho milovaneho mam pri sebe..sice som mu troska po prichode povedala svoje..ale to aby vedel,ze mi chybal a ze take veci sa mi nerobia :-N a predsa len tyzden bez seba,tak som nemala na koho vyskakovat :-D venceky som skusala..celkom sa daju..len je to akesi slansie..zrejme cesto,alebo ten margarin =-) maju dost rozdielny margarin oproti nasmu..som si to vsimla uz na vianoce..ale inac chutia super..len sme sa k nim este poriadne nedostali..mily tu totiz pri mne spinka po tazkom tyzdni.. a predstavte si,ze som dostala aj darcek..a tie sme zrusili..ale veeelmi potesil x-) a ja jeho zas nachystanymi ranajkami..napenecnymi kolacikmi a sampanom s jahodkami..a uz mam vyslahanu aj slahacku..dobiehame nase polrocne vyrocie,ktore nam zatienili jeho meniny :-N a mame este zmrzku v mraziaku..je uplne super..len s tym obedom to bola divna kombinacia :-D a aby som nezabudla..kraaasneho valentina prajeme ;-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?