Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • D V 07C po klientskej zmene, ona si z neho de fakto spravila 3 kk

• takze damy ak chcete egg za rozumne eurace tu mate, len tu dopravu treba vyriesit 🙂

• bell, tie ceny su super!!
    skusi to zohnať 🙂

• Sponzor fóra
  • ja ich snad zacnem dovazat 🙂)))

• ty brdooooo to je cenaaa!!! a maju aj cervene kresielko 🙂

• no sharin uz len najst taku ponuku dajme tomu v nemecku alebo rakusku ...

• jedine 😃

• už biznisujete kočky? 😃

• bell: ahoj akurát som pozrel nový album je dosť cool

• gabi: tak sa musim neustale zlepsovat nie? 🙂

• jó odkážem to aj žabke prepáč že som sa nepodpísal ale fakt to je super sú tam aj návrhy nejaké aj pre tu kočku?

• je tam jeden zaber obyvky, pockaj poviem ti ktorz to je ... boze cez vikend to musim nahadzat na web lebo velkost zaberu 700kb ma irituje 🙂 inak cau 🙂

• zaber cislo 4

• idem pozrieť čo pekne si jej vymyslela

• je to super bell dá sa ti poslať na mail ten pôdorys toho bytu na gabikin mail ale tak aby som to otvoril a pozrel sa nato ako to máš zobrazené a aký pôdorys mi to poslala?

• Sponzor fóra
  • da, poslem🙂

• no teda baby..stale tu obchodujete 😬 ja peciem venceky 😛 teda,ak sa podaria..kedze je to nejake divne cesto..naposledy som piekla z lepsieho..

• caf lea
    gabi poslala som

• lea ahoj... manžel ti kedy príde? to pripravuješ pre neho? 😉
    oki bell 🙂

• fiiha, snad aj ja by som mala zajtra nachystat cosi mlsneeeeho a valentiinskeho...

• no cesto som robila na druhykrat..kedze som pouzila to,co som nasla na nete a vobec sa mi to nepozdavalo..tak som to trocha upravila..hadam teraz uz bude lepsie..
    ale mam este rezervu,ak cosi 😃

• zeny ja som uz dnes dostala narcisy v kvetinaci a ja som nekupila ani len trenky so srdieckom ... 😐

• no mne sa na druhykrat zrejme tie venceky aj podaria..ale nabuduce musim skusit uplne iny recept
    teraz miesam aspon krem..

• dobre ranko baby!
    Tak sme nesli do ZA, bo manzo je este aj dnes v praci..ale mali by sme ist tak v stredu, stvrtok..kam zvyknete na tom stretku zakotvit- v akom podniku?

• ahojte kočky 🙂
    ako prežívate dnešný dník?
    lea čo venčeky? podarili sa? 🙂
    bell, teda ty sa máš 😉

• my pojdeme dnes na veceru, mame rezervaciu 🙂

muza som ale sprdla, ze kde mam kvietka, ked pred chvilou dorazil... zabudol... ale nehnevam sa, len v ramci normy sa tak tvarim troska 😉

• ahoj sharin 🙂
    a kde mate rezervaciu? kam sa idete napapať?
    môj je na hokejovom zapase...

• no ja som praveze trenkose (obycajne, ziadne srdiecka prepana!! )🙂 dala dvoje a Kika dostala malicku Milku bonbišu v malickej tasticke a ja velikansku Milku bonbisu vo velkej taske spolu s valentinskym prianim ..kvety som nechcela, bo zajtra mam tie okruhliny, tak naco az tolko ..
    som zvedava, co zajtra dostanem a ci nebudem sklamana!!
    😬

• gabi: do sharinghamu... tam sme vzdy spokojny 🙂

vio: neboj, isto budes spokojna 😉

• ahojte..tak mojho milovaneho mam pri sebe..sice som mu troska po prichode povedala svoje..ale to aby vedel,ze mi chybal a ze take veci sa mi nerobia 😬 a predsa len tyzden bez seba,tak som nemala na koho vyskakovat 😃

venceky som skusala..celkom sa daju..len je to akesi slansie..zrejme cesto,alebo ten margarin 🤔 maju dost rozdielny margarin oproti nasmu..som si to vsimla uz na vianoce..ale inac chutia super..len sme sa k nim este poriadne nedostali..mily tu totiz pri mne spinka po tazkom tyzdni..

a predstavte si,ze som dostala aj darcek..a tie sme zrusili..ale veeelmi potesil 😵 a ja jeho zas nachystanymi ranajkami..napenecnymi kolacikmi a sampanom s jahodkami..a uz mam vyslahanu aj slahacku..dobiehame nase polrocne vyrocie,ktore nam zatienili jeho meniny 😬 a mame este zmrzku v mraziaku..je uplne super..len s tym obedom to bola divna kombinacia 😃

a aby som nezabudla..kraaasneho valentina prajeme 😉 😵 😵 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

Články od našich partnerov
    Podlahové, stenové a stropné vykurovanie a chladenie Gabotherm®
    Cesta k dokonalému trávniku alebo ako vybrať správnu kosačku
    Správny výpočet spotreby materiálu z pohodlia Vášho domov
    Archív článkov od partnerov