Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • aqua: tak do tohto kresielka som uz dlho zalaskovana... je prenadherne!!! len svinka jedna draha je...

• sharin..no teeda 😃
    mas aj nejake detske..pre chlapca potrebujem 🙂

• lea: detskych je vcelku dost. chces zvieratka, ci auticka? ci dake speci zelanie z rozpravky? .. naskladnene este nemam nic, ale chcem objednat uz vacsie mnozstvo 🙂

• Sponzor fóra
  • drahusik sharin..pripajam sa k prosbe o detske motivy🙂)) je to peknucke..ponuknes nejake na vyber aj mna/nam/?

• ahojte kočky, už sme sa dokotili od zubarky 😢
    ste sa tu krasne rozpísali 🙂
    bell, idem kuk na kresielko..
    sharin, daj si poriadne podmienky ked ťa ten 2.šef tak chce, teraz je to na tvojej strane 😉

• bell, prave sme kukali časopis interier a tam boli presne tieto kresla,ale z látky, no ten tvar uplne čo si ty dala do albumu.. je super!!! a kolko to koštuje? 😬 😃

• gabi: na to kreslo sa ani nepytaj... cena sa pohybuje okolo 2500 eur... za jedno... auuuuuuuu

kocky pokukam co je detske a urobim taky daky sumar 🙂 potom vam to preposlem na mejly.

• sharin, dakujem pekne, no ale čo je to na toto obdobie ked vlada dáva výhody pre pracovníkov a socialne balíčky, no nie? na take kreslo budeme mať hneď ....
    ked budem velka tak si hadam raz take kupim 😉

• gabi: aj ja sa s tym utesujem... ked raz budem velka a bohata 😃

• sharin, len aby to môj život nebral tak, že chcem byť velka do výšky 😃 😃 už mi stačí...

• sharin a ty to kreslo chces s arnovym podpisom za 2500 eur?
    caf gabi

• čafo bell 😎
    teraz som na nete našla take kreslo ale červenej farby za 1.099dolarov!! pôvodna cena 2.600dol. no nekup to 😃

• tak to je dizajn no ... ale urcite by ti ho aj na sk vyrobili, viem o firme ktora machrovala ze vytvori hocijaku sedacku ci kreslo 🙂

• heeej 😕
    no to kreslo by bolo super 😉

• ja sa spytam 🙂

• Sponzor fóra
  • bell: za tu cenu ho veru nechcem... skarede je... v zivote si ho nekupim 😃 ale ak by bola dobra cena, nooooo, origos-neorigos by ma to ani netrapilo, hlavne aby bolo take krasne ale aj pohodlne

• jupiii... ďakujem 🙂

• tak baby ja to pozistujem, pohladam ten kontakt a napisem co som zistila 🙂
    ved zlate slovenske rucicky, a co sa tyka dusevneho vlastnictva dizajnu s tym sa pan jacobsen nejak vyrovna 🙂)))

• bell: 😃 inak ja som si myslela ze to bola teta a nie ujo 😃

• no boli tam aj tety co boli hooodne huste 🙂

• sa inak divim ze nemaju kopiu v ikea ... 😃

• maju ale asi v tom tvare čo mame v albume 😬 😃

• to sme kukali... a presne vždy kukam na 4och stránkach ikei... svk,cz,pl a au... 🙂

• ale to je dobre celkom, no nie je to egg 🙂 ale ja sa fakt opytam 🙂

• to egg je super,uplne iny tvar 😉
    aj to farebne riešenie je cool 🙂
    riško sa pýta ako s tou kočkou? a už chystame dalších..

• riskovi povedz ze uz pre nu mam prvy nastrel dnes jej to poslem, a stale nemam vykres s presnymi kotami po tej uprave 🙂

• skusi to v pondelok poriešiť s projektantkou... aky presne vykres potrebuješ?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Tehly HELUZ FAMILY 2in1 predbehli dobu a normy
    Nebojte sa veľkého formátu!
    Surfista Heidar: 22° – perfektný moment na relax
    Archív článkov od partnerov