Dokončenie stavby v roku 2010

Zobraz úvodný príspevok
neviem, či sa ku mne niekto pridá, ale za pokus to stojí. Našla som tému začíname 2010 (alebo podobne), tak by som chcela otvoriť tému končíme 2010. Kto je v akom štádiu stavby a plánuje sa nasťahovať na Vianoce 2010?
Odpovedať
ohladom tych MASONITE dveri..nam tiez nukali-tu akciu co Katka spomina..kvalitne su, a za 180€ dvere i zarubna...-lamino ale kvalitne (my sme nakoniec brali ine dvere, ale inak by sme brali asi tie M.)
Odpovedať
ahojte, my zajtra končíme strechu, na budúci týždeň nastupuje elektrikár, voda sa dokončuje a koncom mesiaca nastupujú omietkári :-N . Dúfam, že to stíhame do decembra. :-(
Odpovedať
provozni tak to si veríš veľmi a to ja pesimista, že to nespravíme :-D :-D :-D :-D nestihneme
Odpovedať
ale my nerobíme komplet dom, chceme spojazdniť len prízemie, ostatné za pochodu. A to si myslím, že zvládneme. Alebo nie? Ale ja, večný optimista, verím!!!! Možno máme výhodu v tom, že robíme 5 dní do týždňa vďaka manželovej pracovnej dobe. :-D
Odpovedať
to je super to máte šancu aj zvládnuť mi chceme zvládnuť všetko ale detské nebudú mať podlahu a farbu :-D :-D :-D
Odpovedať
my musíme, lebo ináč sú z nás v decembri bezdomovci. :-D :-( preto ten optimizmus :-N
Odpovedať
aha tak to je iné my chceme zase aby sme budúci rok platili malé dane
Odpovedať
tak držím palce. ;-)
Odpovedať
vďaka aj ja tebe
Odpovedať
aby boli financie
Odpovedať
to je hlavné, ostatné bude....
Odpovedať
ostatné hej len tie many
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, kde sa daju kupit dvere MASONITE ? maju aj dyhu?
Odpovedať
@yanka79 v špačinciach...napríklad :-) ale asi v každých stavebninách ich majú.
Odpovedať
a aka je kvalita podla Teba?
Odpovedať
tak ako dokončujete? my už máme pod strechou, elektrika natiahnutá, voda tiež, omietky sa robia. a čo vy ostatní?
Odpovedať
noo mi už máme obejdnaných sadrkokartónistov na pondelok potom omietky obkladač ak bude můcť a ide sa dokončovať, zajtra idem definitívne zajednať kuchynskú linku
Odpovedať
to si teda šikulka, a odkiaľ berieš kuchynskú linku? a potery už máš?
Odpovedať
potery už skoro máme muž si betónoval sám ešte dve detské a kuchynskúlinku berieme s atyp štúdia :-D
Odpovedať
my uz upratujeme,buduci tyzden sa stahujemeeeee :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... @5ka25 tak to mate super :) My prave zateplujeme zvonku, dokoncuju nam obklady v kupelni a wc. Kuchyna pride tak v polovici septembra. Hotove uz mame aj sadrokartony, pomalicky mozeme malovat a davat podlahy. Momentalne chceme objednat nejaku vhodnu sedacku :)
Odpovedať
tak mi ideme malovať , budúci týžden montáž kuch. linky a plávajúca podlaha a sťahovanie - snád to stihneme za 3 týždne . dovolenka ala slovenská malta . :-D :-D :-D
Odpovedať
tak to aj my máme dovolenku slovenská malta :-D a ešte ktomu muža zobrali do slovínska robiť :-( tak bude chodiť len na týžden doma tak neviem či sa budeme tento rok sťahovať, ja by som sa ale rada :-D 8-)
Odpovedať
ale zase mi dal volnu ruku, tak můžem zamestnať tých čo tam budú nech robia :-D :-D až za tri týždne príde domov tak ho chcem prekvapiť čo všetko bude hotové :-D :-D :-D
Odpovedať
@skaredekacatko minule mi volali anketári, že či idem na dovolenku a kam, tak som im odpovedala, že áno idem a na maltu. Oni to zobrali. Ale veď len pravdu som povedala, akurát tá moja malta je s malým "m" a tá dovolenková je s veľkým "m". Prajem ti, aby vám to vyšlo, my robíme omietky, kúrenár čaká za dverami, tak dúfam, že to stíhame.
Odpovedať
@provozni aj ja tebe prajem aby ti to vyšlo. ja som sa dnes dohadovala s obkladačom čo a ako a zároven nám bude robiť aj omietky :-D
Odpovedať
@skaredekacatko aj my už máme objednaného obkladača, ale až v septembri , keď trocha preschnú potery.
Odpovedať
@ noo nám povedal, že to preschnutie unás stačí na obkladačky a aj tak najprv bude robiť boky a potom spodok a popri tom omietky , lebo potom mi uteká do talianska :-D
Odpovedať
my sa trapime s kotlom, niekde preteka, boli to uz aj opravit a zasa, takze este jedna oprava a ak to nepojde budem ziadat vymenu. este dokachlickovat, vypinace zasuvky,malovka, chvilu budeme bez dveri-dodaju ich neskor-vydrzime. uz je aj zahrada na 80%hotova.
Odpovedať
to nezávidím nový kotol a už preteká to je hrozné :-D my na dvere asi už ani nebudeme mať taký sme vyšťavený.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?