Menu Forum

Dokončenie stavby v roku 2010

26. feb 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
Registrovala sa 10. januára 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 1836 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
Registrovala sa 10. januára 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 1836 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Nitra.
 no to budeme dve emoticon emoticon preto rozmyslame teraz ze sa budeme stahovat asi az po zime
26. okt 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
Registrovala sa 28. januára 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 688 príspevkov a 8 albumov. Má 10 priateľov. Okres Prievidza.
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
Registrovala sa 28. januára 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 688 príspevkov a 8 albumov. Má 10 priateľov. Okres Prievidza.
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 noo to je pravda ale ja by som aspon rada skolaudovala, lebo platím vysoké dane
26. okt 2010 o 21:17  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
 ano nad tym rozmyslame ze skolaudujeme este tento rok - uvidime - musime pockat na plyn a potom sa rozhodneme
26. okt 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 tak dúfam, že nám to víjde nech máme pokoj ja som aspon do skiren už zaniesla letné veci emoticon
26. okt 2010 o 21:33  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
 ja som tiez chcela ale kym nekurime tak radsej nie emoticon
26. okt 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 ja hej uvidím či sa stým niečo nestane dúfam , že nie mám to vo vreci. Ale takto mám aspon viem , že do leta sa tam určite nasťahujeme emoticon emoticon emoticon
26. okt 2010 o 21:37  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iljanka (34 r.)
8
Registrovala sa 14. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 77 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov. Okres Považská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
iljanka (34 r.)
8
Registrovala sa 14. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 77 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov. Okres Považská Bystrica.
 Ahojte, tak mi uz pomalicky nosime veci na dom. V piatok sa oficialne stahujeme emoticon Potom pridam aj foto, len to este musim cele pofotit. Pristup ku dveram bude tiez len taky vysypany kamenim, ale nejako to prezijeme ... Nemame este vsetky nabytky, ani sedacku nam zatial nevyrobili, ale hadam coskoro bude.
27. okt 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
94
80
Registrovala sa 16. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 282 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Levice.
fotoportrét
fotoportrét
94
80
Registrovala sa 16. apríla 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 282 príspevkov. Má 20 priateľov. Okres Levice.
 ahojte.........ja uz mam tiez letne vecicky na dome,hih.......dufam ze sa prestahujeme do 3 tyzdnov...no uvidime.......nemame tiez este sedacku postel stoliky.........ale dovtedy by mali byt.......tak drzim palce aj vam.........podme sa uz vsetci stahovat
emoticon emoticon emoticon
27. okt 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 ako vám baby závidím my ešte nemáme kúpenú podlahu do izieb dvere a nábytok a ni nevravím emoticon okrem kuchyne skrine a postele a komplet hostovskej to je moja bývala izba emoticon
27. okt 2010 o 20:01  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vanovicova
27
Registrovala sa 4. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 104 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
vanovicova
27
Registrovala sa 4. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 104 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Žilina.
 Ahojte,my sa budeme tiež sťahovať po dvoch rokoch tvrdej práce. V marci r.2008 sme kúpili starý dom, do zimy sme ho skoro celý zbúrali a vytiahli múry. Na jar nám dali okná, v lete sme porobili omietky. Tento rok sme dali podlahy, urobili fasádu a dnes dopratali nábytok. Dúfam že do mesiaca sa stihneme presťahovať. Chcela by som byť aspoň 2 týždne pred Vianocami,to zasa aby som nemusela 2x upratovať a aby sme si vedeli nájsť aj ponožky. Všetko sme to zvládli bez úveru, všetko čo sa zarobilo padlo za obeť stavbe. Žiadna dovolenka, žiadne nové 4té čižmy a tak. Treba veľa trpezlivosti a verte, že vždy musí prísť koniec. Tak držím palce aj tým, ktorí dnes kúpili len pozemok. Možno ešte nevedia do čoho idú, ale klobúk dole pred nami všetkými, sú to riadne nervy a kusisko driny, ale už druhý krát by som to asi nerobila. Tak veľa šťastia všetkým.
27. okt 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 @vanovicová super, že sa vám to podarilo a bez úveru. My zatial tiež staviame bez úveru ale dýchame už sposledného emoticon a ešte kopec toho nemáme ako som hore písala emoticon
27. okt 2010 o 21:41  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkafs
32
Registrovala sa 20. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 9 priateľov.
  • Už bývam v dome
    Košice, okres Košice
fotoportrét
fotoportrét
katkafs
32
Registrovala sa 20. augusta 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 35 príspevkov. Má 9 priateľov.
  • Už bývam v dome
    Košice, okres Košice
 ahojte žienky, úplne súhlasím s vanovicovou , tiež si myslím to isté ja som podala na kolaudáciu náš dom pred 2 týždňami, už čakám na ten deň.. Ale sme si doniesli z bytu všetko čo sa dalo, nové máme zatiaľ len tie veci ktoré sú na mieru a zabudované.. Na nové budeme šetriť na budúci rok, lebo tento rok sme urobili aj všetky terénne úpravy okrem dokončenia jazierka ..emoticon Tak držím všetkým staviteľom palce .
27. okt 2010 o 23:08  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atlaska
76
Registrovala sa 13. marca 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 8792 príspevkov. Má 39 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
atlaska
76
Registrovala sa 13. marca 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 8788 príspevkov. Má 39 priateľov.
 aj my uz nosime nejake veci, este sme si rozmylslei namalovat jednu stenu inou farbou, dnes dokoncia posledne dvere,este nejaku sanitu,upratat bud.tyzden a stahovat. A satelit a internet by mali zvladat bud.tyzden.
28. okt 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kacicka33
10
Registrovala sa 29. októbra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 36 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
kacicka33
10
Registrovala sa 29. októbra 2007 na modrastrecha.sk. Pridala 36 príspevkov.
 Ahojte, planujeme sa stahovať asi o 2 tyzdne, ale...este nemame skolaudovane. Myslite ze je problem, ked budeme v januari kolaudovat a uz budeme byvat? Nebudu nam robit kvoli tomu problemy?
27. nov 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
maruskat
3
Registrovala sa 30. júla 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 138 príspevkov a 3 albumy. Má 9 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Už bývam v dome
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
maruskat
3
Registrovala sa 30. júla 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 138 príspevkov a 3 albumy. Má 9 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Už bývam v dome
    okres Nové Zámky
 Poznam viacerych, co byvali cele mesiace, ba skoro rok bez toho aby mali dom kolaudovany.Myslim, ze ked sa tam nieco robi, a byva sa tak za pochodu, tak sa to da.My asi tiez tak budeme, uvidime, ako to stihneme emoticon
28. nov 2010 o 12:36  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milan395 (46 r.)
14
Registroval sa 20. júla 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 190 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Okres Galanta.
  • Už bývam v dome
    okres Galanta
fotoportrét
fotoportrét
milan395 (46 r.)
14
Registroval sa 20. júla 2009 na modrastrecha.sk. Pridal 190 príspevkov a 2 albumy. Má 2 priateľov. Okres Galanta.
  • Už bývam v dome
    okres Galanta
 keby mal už kanalizáciu tak aj ja už tohto času bývam aj ked budem možno kolaudovať až budúci rok ..... možno emoticon
28. nov 2010 o 20:07  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atlaska
76
Registrovala sa 13. marca 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 8792 príspevkov. Má 39 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
atlaska
76
Registrovala sa 13. marca 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 8788 príspevkov. Má 39 priateľov.
 tiez nemame skolaudovane, byvame 2 dni este mi chyba papier od stavebneho dozoru,elektrikarov a vodara emoticon no a zapaltit sparvny poplatok.
28. nov 2010 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 neviete mi poradiť ako to je čo všetko musím mať hotové keď chcem skolaudovať. emoticon
2. dec 2010 o 19:06  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
michal165
21
Registroval sa 25. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Pridal 338 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Liptovský Mikuláš.
fotoportrét
fotoportrét
michal165
21
Registroval sa 25. decembra 2007 na modrastrecha.sk. Pridal 338 príspevkov a 2 albumy. Má 4 priateľov. Okres Liptovský Mikuláš.
 byvam od juna a kolaudujeme teraz.
2. dec 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tatanab
Registrovala sa 8. novembra 2010 na modrastrecha.cz. Pridala 63 príspevkov a 7 albumov. Má 39 priateľov. Okres Opava.
  • Staviam dom
    Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
tatanab
Registrovala sa 8. novembra 2010 na modrastrecha.cz. Pridala 63 príspevkov a 7 albumov. Má 39 priateľov. Okres Opava.
  • Staviam dom
    Česká republika
 @atlaska: můžu se zeptat jaký správní poplatek? my tedy bydlíme taky chviličku, zkolaudováno nemáme, chybí nám ještě taky nějaké revizní zprávy a chystám se zajít na stav.úřad, ať nám dají seznam toho co k té kolaudaci opravdu potřebujem.

A nevíte někdo, jestli se dá kolaudace nějak odložit? Nebo na jak dlouho?

Děkuji emoticon
11. dec 2010 o 09:51  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vaculikjirina
Registrovala sa 12. decembra 2010 na modrastrecha.cz. Pridala 2 príspevky.
fotoportrét
fotoportrét
vaculikjirina
Registrovala sa 12. decembra 2010 na modrastrecha.cz. Pridala 2 príspevky.
 @tatanab : kolaudaci není problém odložit jen musíte zajít na úřad a nahlásit to...
12. dec 2010 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mint_blossom
1
Registrovala sa 23. februára 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 378 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
mint_blossom
1
Registrovala sa 23. februára 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 378 príspevkov. Má 1 priateľa.
 @skaredekacatko na stranke stavebneho uradu byva zoznam priloh, ktore je potrebne prilozit k ziadosti o kolaudaciu, pripadne predlozit na ustnom pojednavani. Nam dali najviac zabrat geometricky plan overeny katastrom a udelenie suhlasu na uvedenie maleho zdroja znecistenia do prevadzky.
13. dec 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ferka511
Pôžičky pre živnostníkov, podnikateľov bez dokladovania príjmu len Bratislava
PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri a znalci - Okres Bratislava
1
fotoportrét
fotoportrét
ferka511
PRO

1
 Ak nestihnete termín dokončenia v stavebnom rozhodnutí, dá sa predĺžiť stavebné povolenie, treba napísať žiadosť a uviesť dôvod. Bezproblémov predlžia.
13. dec 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ferka511
PRO

1
fotoportrét
fotoportrét
ferka511
PRO

1
 Treba ísť na stavebný úrad a dohodnúť sa, čo všetko musíte mať dokončené, napr. vonkajšie omietky, zábradlia, schody, krb pred krbom nehorľavý materiál napr. dlažbu cca 1 m šírky, obklady, dlažby, napojenie domu na všetky inžinierske siete, všetky revízne správy. atď. Dom musí byť prevádzky schopný na bývanie.
13. dec 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atlaska
76
fotoportrét
fotoportrét
atlaska
76
 vyska poplatku je podla toho kolko dom stal,podla realizacneho projektu.
14. dec 2010 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 ahojte tak komu sa podarilo skončiť 2010 ? my sa ešte trápine , okrem toho nám ruplo tepelné čerpadlo vraj našou chybou tak zase emoticon emoticon sme nadšený-
4. jan 2011 o 19:41  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
 ahoj emoticon ani my este nebyvame, ale verim ze v marci uz ano emoticon chybaju nam dvere, dorobit kuchynu, niekde este zasuvky a namontovat lampy, sanitu osadit emoticon emoticon tak pomaly postupujeme - omietku vonkajsiu asi ani nejdeme riesit nateraz
4. jan 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evita6
11
Registrovala sa 19. februára 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 51 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Okres Detva.
  • Prestavujem dom
    Hriňová, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
evita6
11
Registrovala sa 19. februára 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 51 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Okres Detva.
  • Prestavujem dom
    Hriňová, okres Detva
 ani nám sa nepodarilo nasťahovať do konca roka emoticon emoticon emoticon ale sme už vo finále položiť plávačku a koberce, domontovať linku a osadiť interiérové dvere tak snáď do mesiaca bývame emoticon
4. jan 2011 o 21:06  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 ahojte nám chýbajú tiež dvere vypínače podlahy sanitu lampy také tie dokončovačky.Len to čerpadlo nám spravlo škrt cez rozpočet
4. jan 2011 o 21:16  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evita6
11
  • Prestavujem dom
    Hriňová, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
evita6
11
  • Prestavujem dom
    Hriňová, okres Detva
 @skaredekacatko fuha a to bude asi veľký škrt do finančného rozpočtu ... čo sa stalo tomu čerpadlu?
4. jan 2011 o 21:22  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš