Dokončenie stavby v roku 2010

Zobraz úvodný príspevok
neviem, či sa ku mne niekto pridá, ale za pokus to stojí. Našla som tému začíname 2010 (alebo podobne), tak by som chcela otvoriť tému končíme 2010. Kto je v akom štádiu stavby a plánuje sa nasťahovať na Vianoce 2010?
Odpovedať
1
9
10
no podlahy uz mame, aj vymalovane, potrebujeme to upratat a dorobit v kuchyni mozaiku (zasilikonovat) osadit varnu dosku, digestor a pod... dokoncovacky co dlho trvaju
Odpovedať
@evita veru nevieme uvidíme keď nebude mrznúť a snehu veľa , ale vraj min 3000 si máme nachystať :-( :-( super neviem čo ako
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@skaredekacatko my už bývame od 18.11.2010, teraz dokončujeme poschodie a fasáda až na jar.
Odpovedať
Profilova fotka
@skaredekacatko joooj tak u nás keby teraz vyskočila takáto investícia tak sa môžem rozlúčiť s domom u nás fungujeme už len na výpary z účtu :-D :-D :-D neskutočné peniaze stojí tento záver...
Odpovedať
@evita6 my fungujeme tiež na výpary z účtu ale dnes sa můj muž dočítal, že to nebola jeho chyba tak uvidíme idú to zaniesť niekam na posúdenie a keď si chybu neuznajú tak sa budeme hádať :-D :-D :-D raz ich to prestane a pekne to opravia však to je v záruke
Odpovedať
@skaredekacatko Držím palce.
Odpovedať
@blacksr vďaka 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@skaredekacatko tak nedajte sa :-) držím všetky palce
Odpovedať
@ evita vďaka, pokúsime sa uvidíme ako to dopadne :-D
Odpovedať
Dohodli sme sa s firmou čo nám dodávala TČ. Opravia to na vlastné náklady, tým, že sme neboli poučený že minimálna teplota nemôže byť nižšia ako 15 stupňov a a nemali sme ani poriadny slovenský manuál. Firma sa zachovala seriózna začo sme im vďační
Odpovedať
Profilova fotka
@skaredekacatko tak nakoniec to dopadlo dobre :-) takých firiem je čoraz menej
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak ako to vyzerá stými čo dokončujú? ja neviem čo mám skôr zaplatiť tie dokončovačky fakt stoja mailand :-D Ale rada by som sa na jar nasťahovala, ak sa nám podarí nie jak našporiť na dvere tam nám treba 2000 eur 500 vypínače 400 mini podlaha do detskej a chodby a to nebudeme mať zateplené ani krov a ani vonku a prístupovú cestu
Odpovedať
Ahojte všetci "dokončováci! som vdačná za túto tému. Tiež by sme sa chceli tento rok nasťahovať, ale tak ako niektorí z Vás vlani, potrebujeme najprv predať byt a potom hurá na ďalšiu fázu. Máme zatiaľ hrubú stavbu, ktorú sme zazimovali,a keď sa oteplí, tak ideme na priečky, komín, elektrorozvody. Už sa "teším" na všetky tie výdaje. Držte nám palce s predajom .
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my byvame od novembra. Od decembra sme uz traja :-) Tento tyzden sme kjonecne kupili jedalenske stolicky a dali zaluzie na okna... Aj ked byvame stale nemame vsetko. Najviac mi chyba dokoncenie satniku, lebo tie veci vo vreciach ma stvu. Do mesiaca by sme mali mat aj ten. No a na jar sa chystame robit nieco s exterierom, kedze vsade je blata a blata...
Odpovedať
@skaredekacatko ahoj :-) ani my este nebyvame tiez sme sa dohodli ze az na jar, cakame na dvere (prve uz mame) Chodniky a okolie zatial nebudem riesit jedine chodnik k vchodovym dveram. Krov sme sa rozhodli ze zateplime v priebehu roka. Ozaj dala si spravit vstavanu skrinu?? 8-)
Odpovedať
@yanka79 hej skriňu som si dala urobiť už je v spálni takisto mám kuchyňu a a z detskej izby som si zobral svoju veľkú skriňu a gauč s poličkami do hosťovskej :-) . z bytu budeme brať posteľ a pracovný stôl :-p muž chce aj obývačkovú zostavu,ale mne sa až tak nepáči, tak uvidíme, lebo keď tam dáme túto tak ju tak skoro nevymeníme
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte všetci, aj my by sme veľmi chceli toho roku zobytniť náš domček...ako vy minulý rok...Tiež máme ešte len hrubú stavbu, ako vavruša...A tiež čakáme, kedy sa oteplí a začneme pokračovať v stavbe...
Odpovedať
tak všetci spolustaviaci: želám nám aby nám slniečko svietilo a bolo čo najskôr bez mrazov, nech nám naše domčeky rastú do krásy a nech tie Vianoce sme už všetci pekne zabývaní
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ľudia ako ste ďaleko zo sťahovaním, u nás sa musí ešte položiť podlaha dvere objednať záchody kúpiť osadiť a už vnútro je hotové, len muž je teraz v zahraničí tak čakáme
Odpovedať
my sa uz stahujeme :) aspon sme v stadiu balenia a pomaleho presuvania knih, papierov a pod na dom :-) 8-)
Odpovedať
@yanka79 super ja tiež presúvam veci pomaličky tam, ale keď muž neni doma nič sa nedá, musím len čakať :-D
Odpovedať
@skaredekacatko da sa balit:-) ja nakladam manzelovi knihy a pod do krabic 8-) a ako ste pokrocili - davno si nepisala
Odpovedať
@yanka můj muž šiel do zahraničia zarobiť na dvere a podlahy , ešte nám treba vymaľovať obývačku položiť plávajúcu podlahu kúpiť záchody, a môžeme sa sťahovať , v nedeľu sme s kamoškou tapetovali v spálni jednu stenu , ja som už robila poriadky na byte a dávala som knihy tiež do krabíc už ich len presuniem do domu. Musím môjho chlapa nie jak motivovať, lebo jemu sa nechce moc sťahovať vyhovára sa na :-D terénne úpravy ako prístup k domu že vraj to je o ničom nemáme ešte ani bránu riadnu len taký plot odsúvame. a ja by som sa už rada sťahovala, kuchyňu už máme od októbra namontovanú spotrebiče už v decembri kúpené, v spálni vstavaná skriňa a už som aj od oca z mojej starej detskej izby zobrala nábytok do hosťovskej, dokonca čo som tam mala skriňu tak milimeter na chlp mi pasuje do šatníka všetci si robia srandu že aká bomba vstavaná skriňa pritom len obyč. tesco skriňa
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte tak ako je top stými čo plánovali sa sťahovať 2010 my sa dúfam budeme o mesiac konečne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
ahojte,uz vsetci byvate?? my ice byvame ale este dorabame postupne aj vo vnutri a za chvilu sa pustime do exterieru :-) chodniky, teren, plot ...
Odpovedať
1
9
10
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?