Menu Forum

Dokončenie stavby v roku 2010

26. feb 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
Registrovala sa 10. januára 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 1836 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
Registrovala sa 10. januára 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 1836 príspevkov. Má 26 priateľov. Okres Nitra.
 no podlahy uz mame, aj vymalovane, potrebujeme to upratat a dorobit v kuchyni mozaiku (zasilikonovat) osadit varnu dosku, digestor a pod... dokoncovacky co dlho trvaju
4. jan 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
Registrovala sa 28. januára 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 688 príspevkov a 8 albumov. Má 10 priateľov. Okres Prievidza.
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
Registrovala sa 28. januára 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 688 príspevkov a 8 albumov. Má 10 priateľov. Okres Prievidza.
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 @evita veru nevieme uvidíme keď nebude mrznúť a snehu veľa , ale vraj min 3000 si máme nachystať emoticon emoticon super neviem čo ako
4. jan 2011 o 21:25  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
5. jan 2011 o 20:05 • majo_marian
fotoportrét
fotoportrét
provozni
4
Registrovala sa 5. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 143 príspevkov a 6 albumov. Má 2 priateľov. Okres Stará Ľubovňa.
  • Už bývam v dome
    okres Stará Ľubovňa
fotoportrét
fotoportrét
provozni
4
Registrovala sa 5. februára 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 143 príspevkov a 6 albumov. Má 2 priateľov. Okres Stará Ľubovňa.
  • Už bývam v dome
    okres Stará Ľubovňa
 @skaredekacatko my už bývame od 18.11.2010, teraz dokončujeme poschodie a fasáda až na jar.
5. jan 2011 o 20:53  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evita6
11
Registrovala sa 19. februára 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 51 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Okres Detva.
  • Prestavujem dom
    Hriňová, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
evita6
11
Registrovala sa 19. februára 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 51 príspevkov a 1 album. Má 16 priateľov. Okres Detva.
  • Prestavujem dom
    Hriňová, okres Detva
 @skaredekacatko joooj tak u nás keby teraz vyskočila takáto investícia tak sa môžem rozlúčiť s domom u nás fungujeme už len na výpary z účtu emoticon emoticon emoticon neskutočné peniaze stojí tento záver...
5. jan 2011 o 20:57  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 @evita6 my fungujeme tiež na výpary z účtu ale dnes sa můj muž dočítal, že to nebola jeho chyba tak uvidíme idú to zaniesť niekam na posúdenie a keď si chybu neuznajú tak sa budeme hádať emoticon emoticon emoticon raz ich to prestane a pekne to opravia však to je v záruke
5. jan 2011 o 21:25  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
292

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

fotoportrét
fotoportrét
blacksr
Poradenstvo v oblasti energeticky a investične nenáročnej výstavby
Jarka Černá PRO

Plyn, voda, vykurovanie, klimatizácia - Okres Malacky
292

“Zasaď strom... http://www.energia.sk/tema/obnovitelne-zdroje/francuzsky-veterny-strom-vyuziva-aj-ten-najlahsi-vanok/15288/”
(Pred 1 rokom)

@skaredekacatko Držím palce.
5. jan 2011 o 21:37  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 @blacksr vďaka emoticon
5. jan 2011 o 21:41  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evita6
11
  • Prestavujem dom
    Hriňová, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
evita6
11
  • Prestavujem dom
    Hriňová, okres Detva
 @skaredekacatko tak nedajte sa emoticon držím všetky palce
6. jan 2011 o 12:25  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 @ evita vďaka, pokúsime sa uvidíme ako to dopadne emoticon
6. jan 2011 o 13:10  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 Dohodli sme sa s firmou čo nám dodávala TČ. Opravia to na vlastné náklady, tým, že sme neboli poučený že minimálna teplota nemôže byť nižšia ako 15 stupňov a a nemali sme ani poriadny slovenský manuál. Firma sa zachovala seriózna začo sme im vďační
12. jan 2011 o 19:17  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evita6
11
  • Prestavujem dom
    Hriňová, okres Detva
fotoportrét
fotoportrét
evita6
11
  • Prestavujem dom
    Hriňová, okres Detva
 @skaredekacatko tak nakoniec to dopadlo dobre emoticon takých firiem je čoraz menej
12. jan 2011 o 20:19  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 tak ako to vyzerá stými čo dokončujú? ja neviem čo mám skôr zaplatiť tie dokončovačky fakt stoja mailand emoticon Ale rada by som sa na jar nasťahovala, ak sa nám podarí nie jak našporiť na dvere tam nám treba 2000 eur 500 vypínače 400 mini podlaha do detskej a chodby a to nebudeme mať zateplené ani krov a ani vonku a prístupovú cestu
4. feb 2011 o 19:25  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vavrusa
Registrovala sa 16. marca 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 13 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
vavrusa
 Ahojte všetci "dokončováci! som vdačná za túto tému. Tiež by sme sa chceli tento rok nasťahovať, ale tak ako niektorí z Vás vlani, potrebujeme najprv predať byt a potom hurá na ďalšiu fázu. Máme zatiaľ hrubú stavbu, ktorú sme zazimovali,a keď sa oteplí, tak ideme na priečky, komín, elektrorozvody. Už sa "teším" na všetky tie výdaje. Držte nám palce s predajom .
6. feb 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
iljanka (34 r.)
8
Registrovala sa 14. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 77 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov. Okres Považská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
iljanka (34 r.)
8
Registrovala sa 14. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 77 príspevkov a 2 albumy. Má 3 priateľov. Okres Považská Bystrica.
 ahojte, my byvame od novembra. Od decembra sme uz traja emoticon Tento tyzden sme kjonecne kupili jedalenske stolicky a dali zaluzie na okna... Aj ked byvame stale nemame vsetko. Najviac mi chyba dokoncenie satniku, lebo tie veci vo vreciach ma stvu. Do mesiaca by sme mali mat aj ten. No a na jar sa chystame robit nieco s exterierom, kedze vsade je blata a blata...
6. feb 2011 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
 @skaredekacatko ahoj emoticon ani my este nebyvame tiez sme sa dohodli ze az na jar, cakame na dvere (prve uz mame) Chodniky a okolie zatial nebudem riesit jedine chodnik k vchodovym dveram. Krov sme sa rozhodli ze zateplime v priebehu roka. Ozaj dala si spravit vstavanu skrinu?? emoticon
6. feb 2011 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 @yanka79 hej skriňu som si dala urobiť už je v spálni takisto mám kuchyňu a a z detskej izby som si zobral svoju veľkú skriňu a gauč s poličkami do hosťovskej emoticon . z bytu budeme brať posteľ a pracovný stôl emoticon muž chce aj obývačkovú zostavu,ale mne sa až tak nepáči, tak uvidíme, lebo keď tam dáme túto tak ju tak skoro nevymeníme
6. feb 2011 o 19:22  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
slavusa5
4
Registrovala sa 3. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 56 príspevkov a 2 albumy. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
slavusa5
4
Registrovala sa 3. októbra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 56 príspevkov a 2 albumy. Okres Prešov.
 ahojte všetci, aj my by sme veľmi chceli toho roku zobytniť náš domček...ako vy minulý rok...Tiež máme ešte len hrubú stavbu, ako vavruša...A tiež čakáme, kedy sa oteplí a začneme pokračovať v stavbe...
6. feb 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vavrusa
fotoportrét
fotoportrét
vavrusa
 tak všetci spolustaviaci: želám nám aby nám slniečko svietilo a bolo čo najskôr bez mrazov, nech nám naše domčeky rastú do krásy a nech tie Vianoce sme už všetci pekne zabývaní
10. feb 2011 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 ľudia ako ste ďaleko zo sťahovaním, u nás sa musí ešte položiť podlaha dvere objednať záchody kúpiť osadiť a už vnútro je hotové, len muž je teraz v zahraničí tak čakáme
18. apr 2011 o 21:34  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
 my sa uz stahujeme emoticon aspon sme v stadiu balenia a pomaleho presuvania knih, papierov a pod na dom emoticon emoticon
18. apr 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 @yanka79 super ja tiež presúvam veci pomaličky tam, ale keď muž neni doma nič sa nedá, musím len čakať emoticon

18. apr 2011 o 22:08  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
 @skaredekacatko da sa balitemoticon ja nakladam manzelovi knihy a pod do krabic emoticon a ako ste pokrocili - davno si nepisala
18. apr 2011 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 @yanka můj muž šiel do zahraničia zarobiť na dvere a podlahy , ešte nám treba vymaľovať obývačku položiť plávajúcu podlahu kúpiť záchody, a môžeme sa sťahovať , v nedeľu sme s kamoškou tapetovali v spálni jednu stenu , ja som už robila poriadky na byte a dávala som knihy tiež do krabíc už ich len presuniem do domu. Musím môjho chlapa nie jak motivovať, lebo jemu sa nechce moc sťahovať vyhovára sa na emoticon terénne úpravy ako prístup k domu že vraj to je o ničom nemáme ešte ani bránu riadnu len taký plot odsúvame. a ja by som sa už rada sťahovala, kuchyňu už máme od októbra namontovanú spotrebiče už v decembri kúpené, v spálni vstavaná skriňa a už som aj od oca z mojej starej detskej izby zobrala nábytok do hosťovskej, dokonca čo som tam mala skriňu tak milimeter na chlp mi pasuje do šatníka všetci si robia srandu že aká bomba vstavaná skriňa pritom len obyč. tesco skriňa
18. apr 2011 o 22:21  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
skaredekacatko
14
  • Staviam dom
    Bojnice, okres Prievidza
 ahojte tak ako je top stými čo plánovali sa sťahovať 2010 my sa dúfam budeme o mesiac konečne

5. júl 2011 o 12:10  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
fotoportrét
fotoportrét
yanka79
16
 ahojte,uz vsetci byvate?? my ice byvame ale este dorabame postupne aj vo vnutri a za chvilu sa pustime do exterieru emoticon chodniky, teren, plot ...
26. feb 2012 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš