Dokončenie stavby v roku 2010

Zobraz úvodný príspevok
neviem, či sa ku mne niekto pridá, ale za pokus to stojí. Našla som tému začíname 2010 (alebo podobne), tak by som chcela otvoriť tému končíme 2010. Kto je v akom štádiu stavby a plánuje sa nasťahovať na Vianoce 2010?
Odpovedať
noo tak sme sa dohodli že nám osie´tkujú aj zvišné izby čo som rada nemusí sa muž trápiť keď sa vráti a potom to už můžu omietať :-D :-D ale zase to nechcem moc urýchliť tak uvdíme :-D :-D :-D za tri týždne sa vráti můj muž tak snáď dovtedy sa niečo spraví aj keď neverím že sa všetko stihne :-D :-D
Odpovedať
@skaredekacatko neboj, stihne sa..... ;-) :-N
Odpovedať
@provozni aj ja tomu verím, zajtra sa idem kuknúť ako pokročil sadrokartón
Odpovedať
sadrokartón vyzerá super v pondelok už tmelia :-D
Odpovedať
prave mi volali ze pride kuchyna-uf este nemame podlahy,musia s nou chvilku pockat. ako pokracujete?
Odpovedať
tak nám ju dneska ešte len zamerali, čakáme tak že dojde až za 4 týždne dovtedy to obloží obkladač
Odpovedať
Profilova fotka
my ju budeme mat do konca septembra, dufam ... Ak dodaju drez. Este nam tiez chyba dlazba a obklad. Momentalne penetrujeme (vlastne manzel penetruje :-) steny a svokor montuje vypinace a zasuvky.
Odpovedať
@iljanka a ako mu ide to penetrovanie? my by sme to chceli urobiť s kamoškou ale mám obavy či niečo nepokazíme :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ja som ho pri tom nevidela :), ale podla toho, co hovoril to je v poho. Je to len priesvitne, takze tam nepokazite nic. Trosku to kvape, ale da sa to umyvat aj po zaschnuti. Tiez by som mu pomohla, ale momentalne som indisponovana :)
Odpovedať
tak to sme natom rovnako aj my prave penetrujeme teda ja som penetrovala :-D ale v phode a manzel teraz maluje garaz .Tak dufam ze sa to konecne pohne cakame na obklad a pomali planujem kuchynu ..... Az mate niektora podlahove kurenie aku podlahu budete davat uz som stoho magor viem ze naj je dlazba ale nejak sa neviem rozhodnut :-(
Odpovedať
my budeme mat dlazbu a v izbach plavajucu podlahu
Odpovedať
a aku mate kupenu ?ja som chcla imitaciu dreva ale nejak neni taky odtien a tak uvazujem nad lest.gresom no neviem..
Odpovedať
Článok sa načítava...
no my sme kupovali dlazbu pred viac ako rokom :-) woodentic ochra. Teraz som videla aj ine pekne
Odpovedať
Profilova fotka
my mame vsade podlahove kurenie a chceli sme davat dlazbu aj do obyvacky uz sme mali aj vybratu, ale kvoli cene sme si to rozmysleli. Davame plavacku, akurat do kuchyne, chodby, predsiene, kupelne a wc dlazbu. Kupelnu mame hnedu, navrhy mam v albume. Uz je hotova a vyzera to velmi pekne. Obklad je to od Paradyz - Ebony Wood, kazdemu sa to paci ako je to oblozene. :-)
Odpovedať
@yanka79 my máme Woodentic Ochra, a je veľmi pekný...a ak aj si už videla iné, ale máte túto kúpenú..nebanuj, bude to mať pekné...a veď bývanie nerobí len dlažba! ;-)
Odpovedať
my davame drevo, koberce a dlazbu a aj laminat-ako kde. mame podlahovku aj teraz a pohoda. Vymalovane je na 80%,este tapety a vypinace este nemame.
Odpovedať
Ahojte, tak ako ste na tom, nám príde v utorok stavaná skrina obkladač už má hotové obe kúpelky chodbu aj kuchynu :-) , ktorá je obejdnaná tiež už len vymalovať urobiť podlahu dať tapetu vypánače a je to hotové, ale můj muž ten má na sťahovanie čas :-D Ale momnetláne nám zase raz v byte tečie žltá voda, tak mu to pripomeniem keď príde že je čas sa začať sťahovať
Odpovedať
Profilova fotka
Caute, uz sa niekto stahuje ? My sa este chystame robit plavacky a zapojit elektriku a plyn a mozme sa stahovat. Predpokladam, ze do takych troch tyzdnov uz budeme prevazat veci. Kuchynu nam montovali minuly tyzden, je velmi pekna. Neskor pridam aj foto do albumu. Vcera sme doviezli predsien a este musime zajednat satnik.
Odpovedať
Ahoj my dnes spustame kurenie a koncom tyzdna ideme obkladat kupelku potom dlazba ,plavacky....Dufam ,ze to stihneme do vianoc??!!
Odpovedať
hm, nam dnes konecne dorazil obklad do kupelky - super, uz len nech ma obkladac cas a zacne robit :-) kuchyna sa vyraba, dvere objednane :-) vypinace uz su nahodene. Este nas caka dlazba, plavacky a plno inych veci .... myslela som ze v pohode stihame vianoce, teraz uz neviem
Odpovedať
ajojte tak my už máme namaľovanú spálňu skriňa už je nahodená, dnes sme urobil prvý náter v kuchyni, tam kde půjde kuchynská linka, zajtra to pozriem ako to bude vyzerať :-) vypínače tak skoro nebudú kamoš elektrikár nemá čas keďže to robí ako kamoš tak nám to príde spraviť až keď bude mať menej platených objednávok. som nadšená. ale potom už len podlahy sa dajú a sme hotový, ale to len vo vnútri.
Odpovedať
Profilova fotka
no, my tiez len vo vnutri, vonku to vyzera ako keby nam pred dom spadla bomba :-D ale buduci rok hadam podokoncujeme.
Odpovedať
@skaredekacatko ahoooj jasne ze staci vo vnutry.......krasne ste pokrocili urcite sa uz aj muz tesi do noveho....my cakame na kuchynu, dvere a vobec vsetko drevene........hihi a este spustit kurenie a sup sup stahovanieeee...
Odpovedať
fu este - vypinace zasuvky, polozit podlahy, otapetovat jednu stenu,a osadit umyvadla a baterie, kuchyna je hotova okrem zul.dosky bude do 2 tyzdnov, aj svietidla namontovane. a namontovat regale,satnikove dielce. Prve hrube upratanie za nami. Roboty kopa. Zvonka este predny plot osadit spolu so zvoncekom a vratnikom, polozit dlazbu na chodniky,na zahrade este tak 30% prac,mozno pockaju na jar.
Odpovedať
jaj,dvere som zabudla, zlozene su v dome cakaju na podlahy aby sa mohli poosadzat.
Odpovedať
ahojte, ako ste pokrocili? davno nik nepisal :-) my uz robime obklad kupelky, pokladame dlazbu v dome a stihli sme zateplit. Skaredekacatko stahujete sa nakoniec tento rok?
Odpovedať
neviem môjmu mužovi sa moc nechce. Kuchynu už máme namotovanú vymalované máme zatial len kuchynu a spalnu robia nám krb. :-D podlahy ešte ani nemáme kúpené ale to je najmenej. Ja by som sa rada sťahovala uvidíme ako sa nám podarí :-D :-D A zateplené nemáme vôbec @yanka79 vy sa budete tento rok sťahovať?
Odpovedať
hm, asi nie :( nemame plyn - cakame na skrinu a este hodiny :-) :-) este chyba kuchyna, dvere a tak... podlahu mame kupenu ale nie spravenu. Rozmyslame ze zaciatkom buduceho roka - ale uvidime ... mozno zacneme chodit na vikendy :-D :-D
Odpovedať
a pristupova cesta je u nas problem - asi budeme chodit v gumakoch :-)
Odpovedať
@yanka tak ako mi tiež budeme chodiť v gumákoch 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?