Čierna Voda - Panónsky háj I a II

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute baby. slubene forum..... inac ma napadlo neviete nahodou co sa chysta ako polyfunkcia na pozemku pri radovkach? dufam ze taky maly obchodik a nie krcma :-D
Odpovedať
@vojtovojto dakujem
Odpovedať
tak ako som pisal uz davno zacina byt velmi dolezite aby sme co najskor zalozili nejake OZ alebo nieco podobne, nie preto aby sme na seba prevzali hluposti ale aby sme mohli vyjednavat s obcou a developerom... pretoze toto zacina byt fak neunosne...
Odpovedať
Profilova fotka
22. februára 2012 (streda) o 16,30 h. v priestoroch materskej školy v Čiernej Vode (Pezinská 9) - stretnutie starostu s obyvateľmi obce.
Odpovedať
Profilova fotka
Diaľničná križovatka Triblavina, ktorá umožní napojenie dotknutých obcí na diaľnicu D1, by mala byť hotová v roku 2020. http://bratislava.sme.sk/c/6181300/br...
Odpovedať
Ahojte, v 2006 som podpisala zmluvu o dielo - panonsky haj 1, dom mi odovzdali v 2010, stalo ma to 10 rokov zivota a ked som si myslela, ze mam vsetko zle za sebou, prisiel mi zo sudu navrh na vydanie platobneho rozkazu a zaloba na zaplatenie kupnej ceny.. V zalobe stoji, ze som porusila zmluvu a preto mi zvysuju kupnu cenu o 19%!!!! ako hovori zmluva. Porusenie zmluvy uvadzaju omeskanie platieb za faktury radovo o niekolko dni... Suche miesto zastupuje advokatska kanc. IL Legal s.r.o. Mate niekto podobnu, rovnaku skusenost? Prosim reagujte. Vdaka
Odpovedať
Profilova fotka
@zetko17 neskutočné, žeby firme dochádzali peniaze, tak ich takto vymáhaju? určite si zaplať právnika, lebo takto ťa môže zastrašovať stále. je to choréééééééééé na tom našom Slovensku, stále viac a viac držím palce
Odpovedať
@lucinka33 Vdaka ale vobec neviem co ma caka, mame vobec nejake sance voci tymto spekulantom??? Zmluvy su jednostranne vyhodne a ja hlupa som cele tie roky bola benevolentna, nepenalizovala som ich, len dokola prosila aby stavbu dokoncili a odovzdali a oni sa mi takto odvdacuju..! Dufam ze pravnik nieco vymysli, nemoze im to prejst len tak lahko
Odpovedať
@zetko17 nie si jedina a asi ani posledna. Este zaciatkom r. 2010 sme dostali podobne oznamenie o zvyseni kupnej ceny o 19%, kvoli omeskaniu druhej platby za pozemok (ktora sla cez hypouver). Cuduj sa svete 1 den pred uplynutim 3ojrocnej premlcacej lehoty a tesne po tom, co sme im jednostranne zapocitali uroky z omeskania. Zhodou okolnosti zajtra mame prave sudne pojednavanie ohladom tejto veci, kedze sme sa samozrejme voci platobnemu rozkazu odvolali. Uvidime.
Odpovedať
@sinad ahoj, diki za info. Mozem poprosit, posles mi do mailu kontakt na seba, mozem Ti zavolat? Das mi vediet ako ste dopadli?! Vdaka zuzana.fialova1710@gmail.com
Odpovedať
je tu este niekto kto pochybuje o serioznosti "nasho" developera? My sme nastastie platili vsetko vcas, ale dostat taketo nieco... hnus.
Odpovedať
Profilova fotka
cena vodne/stocne obec Chorvatsky Grob ... vodne 1,270 €/m3, stocne 1,085 €/m3, celkom 2,355 €/m3 s DPH;; vyjadrene v slovenskych korunach - 70,95 SKK;; hygienicke minimum je 100 litrov na osobu a den ... takze 4-clenna rodina zaplati cca 28,26€ mesacne za pitnu vodu ... skoda ze sme na Ciernej vode a nie na Pitnej vode ....
Odpovedať
@usaty, neviem, kde si dosiel k tymto cislam za vodne a stocne na rok 2012, nakolko podla posledneho pozdravu od pana starostu na tomto linku: http://www.chorvatskygrob.sk/sk/news/... je len vodne urcene takto: 1,27 EUR/m3 dodavka pitnej vody, k tomu ale este plus 1,00 EUR/m3 distribucia pitnej vody, takze mne vychadza len vodne 2,27 EUR no a k tomu treba pripocitat stocne, ktore nebude menej ako v roku 2011, ale na uvedenom linku pan starosta k stocnemu neuviedol jeho cenu, uviedol len tolko, ze bude maximalne... Takze, obcan, tes sa! A priplat si!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
prve oficialne stretnutie majitelov nehnutelnosti na PH2 piatok 2. marca 2012 o 18:00 OC Monar reštaurácia Misada papierova pozvanka sa mi dostala ruky a kedze tu o tom nieje rec tak to sem pridavam .... aby nahodou nevznikli nejake paralelne struktury ktore budu ziskavat peniaze vlastnou hlavou .... musime tahat za jeden povraz a kazdy hlas je rozhodujuci .... ludia potrebuju istoty ... aj piškoty a tečúcu vodu ...
Odpovedať
Profilova fotka
pozvanka v lepsom rozliseni ...
Odpovedať
@usaty dobre vidim, že to je o 15,00????
Odpovedať
@dunno494 18.00 hod:)
Odpovedať
@luciaj pardon zle som to vide ;)
Odpovedať
Profilova fotka
http://pozemkyciernavoda.sk/#Lokalita je to Panonský háj 2? Ľudia, uvažujeme o kúpe pozemku tam... napíšte do IP , ak máte nejaké postrehy, poznatky, skúsenosti .... hocičoooo.. dííík!
Odpovedať
Profilova fotka
@bellugia tak to sa čudujem, že o tom vôbec uvažuješ. Prečítaj túto diskusiu, ktorá ma dosť strán na to, aby si si utvorila názor...je tam popísaného dosť
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka33 Oprava: Panonský háj 3. Skús mi to zhrnúť, prečítané už niečo máme... :-) Má niekto nejaké info o rizikách v oblasti PH3? Prečo samé negatíva, keď je už predaných 50% pozemkov?
Odpovedať
hlavne riziko je developer :) ak mas chut prist o kopu penazi, casu, nervov a nakoniec skoncit s pozemkom ku ktoremu vedu nefunkcne a neskolaudovane siete a na ktorom ti neskolauduju stavbu, smelo do toho...
Odpovedať
Profilova fotka
@bellugia veď sa s nimi skoro každý súdi, a neviem či si bola na pozemkoch PH3, ved nedaleko je vysoké napätie. A pozri si aj nový plán výstavby dialničného obchvatu, ktorý má pretínať vajnory a CV.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucinka33 Boli sme sa len tak zbežne pozrieť...
Odpovedať
rizika v oblasti PH3 urcite nie su ziadne, ved je tam najlepsi developer v celej galaxii, krasne inzinierske siete, ktore su uz asi rok kompletne hotove a preto je to take lacne. A teraz si idem zobrat tie tabletky, ktore som zabudol uzit.
Odpovedať
Profilova fotka
@mikihric :-D
Odpovedať
...no neviem, ale ked som sa tam bol pozriet, uz tahaju elektro a voda a kanal su hotove...
Odpovedať
to je pravda,len mi je nejasné ako a kam sa napoja na kanalizáciu,keď tá na ktorú sme napojený my na PH II a Suché miesto,kapacitne nestačí a kolabuje a smer výkopu z PH III je orientovaný smerom ku nám.Huráááá
Odpovedať
Profilova fotka
beda beda PH1... :-D žeby sme vás tam všetkých z trojky nevytápali ešte viac... júúj 8-) @acad áno, siete by mali byť hotové do konca júna...
Odpovedať
@bellugia - tak to kup az ked budu siete, do konca juna nie je tak daleko. V tejto diskusii to je uz asi 5. termin, kedy mali byt hotove. Takze asi tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@mikihric v PH3 je to tretí termín? Nám to nesúri, hneď sa tam neplánujeme budovať, takže... to by nebol problém...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?