Menu Forum

Čo by ste robili so 100 000 eurami?

19. jan 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
oondrejj
www.stavrek.sk
PRO

Služby - majstri a remeselnici - Okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
oondrejj
www.stavrek.sk
PRO

Služby - majstri a remeselnici - Okres Bratislava
 @duzu tak samozrejme ak mám ostať namizine tak radšej zacestujem aj tam kde sa mi to nepáči aby som nemusel živoriť. Veď len keď viem o všetkých týchto patriách chalanou čo od nás chodia za robotou na dlhe turnusy ale človek si nevyberie nezamestnanosť veľke nejdeš? pojde iný.
3. jan 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tilly
45
Registrovala sa 16. februára 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov. Má 42 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
    bratislava II , okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
tilly
45
Registrovala sa 16. februára 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov. Má 42 priateľov. Okres Bratislava.
  • Už bývam v dome
 @borderka jasne, chapem, ja som narazala na tu blavu emoticon tak bratislavcania nerozpravaju, mne osobne to trha usi... ja som nemala nikdy babku mimo BA (jedna bola z centra, druha z race), do prirody sme chodievali, modra, pezinok a okolie je mi tiez blizke, nasi teraz byvaju na dochodku v limbachu...
ja som tiez chcela len dom aj za cenu, ze sme boli mimo ba, mali sme 10 arovy pozemok.. asi za dva roky nas to omrzelo, koseniie hodinu a pol dva krat do tyzdna, staranie sa o cele okolie, miesto zeleninovej zahrady sme spravili altanok na zury emoticon ...
teraz sme v BA, v dome, ale isla by som aj do dobre situovaneho bytu (boria, rozadol, eden,...), ale mam obavu, ze s nasimi hlucnymi deckami by nas asi susedia vyhodili emoticon emoticon
to dochadzanie kazdy den, to bolo o nervy a inak, v BA spat sme vyse troch mesiacov a za ten cas som bola v nakupaku asi tri krat emoticon ked sme boli mimo, tak som chodila tak raz za dva tyzdne...
3. jan 2013 o 20:37  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanyka (38 r.)
Registrovala sa 26. augusta 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 509 príspevkov. Má 2 priateľov. Holandsko.
fotoportrét
fotoportrét
nanyka (38 r.)
Registrovala sa 26. augusta 2007 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 509 príspevkov. Má 2 priateľov. Holandsko.
 @tilly dom 5 árov v BA za 100k - ako som písala, ak bude mať šťastie, samozrejmosť to nie je...
napr. tu http://www.topreality.sk/rofin-predaj-stavebneho-pozemku-v-bratislave-r2434301.html
alebo tu http://www.topreality.sk/zahorska-bystrica-stavebny-pozemok-530m2-id-2082-r2458875.html
atď. emoticon
čo sa týka "Blavy" - ja to tiež nemusím, Bratislava je Bratislava, tiež nevolám Košice "Kše" ani Malacky "Macky" ... a najlepšie, keď nás volajú paštikári emoticon emoticon emoticon - to sa len zasmejem, na paštékach totiž žijú práveže prisťahovalci (hlavne študenti na intrákoch)
a tiež som mala dom 19 km od BA .. vyslovene som si vydýchla, keď som sa dostala naspäť - a to ma netrápili zápchy...ale jednoducho všetko mám v BA - od obchodov, cez kino, fitko a podobne...najazdila som neskutočné km - a keďže som nepracovala každý deň, tak sa to nedalo "spojiť" s cestou do/z práce...tak sa to dosť nakopilo...
teda na dedinách žiadne kultúrne vyžitie a to mi veľmi chýbalo...
4. jan 2013 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanyka (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
nanyka (38 r.)
 @duzu každý má iné nároky a v BA okrem pracovných príležitostí máš ako sa vraví všetko...
okrem toho aj BA mi bola malá, už dlhšie som inde a onedlho sa chystám do ešte väčšieho mesta... žiaľ SK mi neposkytuje to,čo potrebujem, vždy som vedela, že odtiaľ musím preč...
4. jan 2013 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
duzu
Registroval sa 16. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 3396 príspevkov. Okres Brezno.
fotoportrét
fotoportrét
duzu
Registroval sa 16. decembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridal 3396 príspevkov. Okres Brezno.
 @tilly dom do 100 000 kúpiš do 30 km od BA smerom na juhovýchod , čiže už v HU, ale napr 20km južne od KE i za 20
4. jan 2013 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tilly
45
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
tilly
45
  • Už bývam v dome
 @nanyka presne ako pises, tiez mi to chybalo, normalne fitko, za rohom kino, detska herna, kniznica, kultura, sport, mat kam ist behat a pod... teraz sme napr. boli na novorocnom hokejovom juniorskom turnaji, vedla v hale bola novorocna sutaz v krasokorculovani... super, 5 min od baraku autom 15 minut peso... toto mimo nemas...
4. jan 2013 o 19:27  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tilly
45
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
tilly
45
  • Už bývam v dome
 @duzu aha, v hu... emoticon emoticon
4. jan 2013 o 19:27  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tilly
45
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
tilly
45
  • Už bývam v dome
 @nanyka a este k tym pozemkom... hej aj zahorska je v BA, aj dubravka, aj raca aj vajnory... ale to uz mozem ist mimo ba... pre mna by prichadzali do uvahy max. krasnany, karlovka, prievoz... trnavka sa mi nejak neto, aj ked mozno z pohladu polohy to nie je take zle, vrakuna, biskupice su uz daleko...
z prievozu to mam peso aj do centra, 30 min pohodovou prechadzkou s kocikom...
4. jan 2013 o 19:29  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanyka (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
nanyka (38 r.)
 @tilly chápem, no to už je na jedincovi, ktorú časť preferuje emoticon
4. jan 2013 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tilly
45
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
tilly
45
  • Už bývam v dome
 @nanyka ano, ja som len narazala na to, ze ked mas cestovat napr. z biskupic, tak to uz mozes ist 5 km do malinova, kde mas o polovicu lacnejsie pozemky... nie je BA ako BA, z dubravky to mas tiez daleko do mesta...
6. jan 2013 o 11:15  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
matko101112 (38 r.)
12
Registrovala sa 19. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 196 príspevkov a 15 albumov. Má 8 priateľov.
  • Už bývam v dome
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
matko101112 (38 r.)
12
Registrovala sa 19. septembra 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 196 príspevkov a 15 albumov. Má 8 priateľov.
  • Už bývam v dome
    Slovensko
 @nanyka
toto milujem takéto inzeráty - neber to v zlom, ale som chorá, keď nie je spomenutá ani len oblasť, kde sa dom nachádza
to nie je, ako aj reálne niečo kúpiť v tom smere za tú cenu.jedine že by mal ,,už,,pozemok emoticon
7. jan 2013 o 15:36  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanyka (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
nanyka (38 r.)
 @tilly pre mňa Malinovo či Kvetoslavovo stále nie je to isté ako BA - v BA je stále dostupnosť viacerých aktivít, nech je to akákoľvek okrajová časť - osobne som bývala vo viacerých rôznych častiach našej krásavici na Dunaji emoticon , som taký sťahovavý "cigáň" emoticon , napokon som zakotvila v Ružinove, i keď sa na SK vraciam len sporadicky...ale ako som písala - je to na každom čo komu vyhovuje a čo očakáva emoticon
7. jan 2013 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nanyka (38 r.)
fotoportrét
fotoportrét
nanyka (38 r.)
 @matko101112 aha ok, už chápem emoticon
7. jan 2013 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tilly
45
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
tilly
45
  • Už bývam v dome
 @nanyka presne si to vystihla... stale to nie je BA... a ruzinov je pre mna naj... vela aktivit, vsetko v pesom dosahu... ja som auto nevytiahla z garaze posledne dva mesiace emoticon uz ani nenastartujem emoticon
8. jan 2013 o 11:10  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
addams
Registroval sa 8. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 6 príspevkov. Okres Dunajská Streda.
fotoportrét
fotoportrét
addams
Registroval sa 8. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 6 príspevkov. Okres Dunajská Streda.
 Ak mas k dispozicii 100 000, tak kupuj hotovy dom v blizkosti BA. To co predavaju na reqalitnych portaloch su stojaky a nepredajne nehnutelnosti.. Treba chodit priamo do realitiek,, dohodnut obhliadku a za dom ktory chcu 150 tis,, nechat ponuku 100 000. Jeden z piatich pristupy, ludia su zadlzeny a coraz viac ich nestiha platit hypoteky,a nechcu mat svoju novostavbu v drazbe. Ver ze to funguje,,
Mam s tym osobne skusenosti. Treba len a len cas a trpezlivost.
19. jan 2013 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to