Cena práce hrubej stavby 13 000

Dostali sme ponuku na hrubú stavbu bungalovu na foto za samotnú prácu 13 000€. Myslíte si, že je to dobrá ponuka? Mala by obsahovať všetko: -od základov až po strechu aj s osadením plechovej krytiny. Strecha klasická nie vazniková, takže aj predpripravený krov si budu rezať na stavbe. Stavať sa bude z porfixu 30cm. Cena neobsahuje vykopove práce bagrom (ten si musíme zabezpečiť) a dreva potrebného na šalovanie a bez materiálu samozrejme.
Odpovedať
Profilova fotka
@pepooo1815 ťažko povedať čo u vás znamená od základov až po strechu, a čo znamená klasická strecha? sedlová? valbová?, máte v tam aj priečky? izolácie? akým spôsobom sa zakladá? aký je terén?... atď... veľmi veľa faktorov závisí na výslednej sume... takto sa ťažko hodnotí...
Odpovedať
@pepooo1815 podla mna je to svinsky vela ...
Odpovedať
@jankevely 1. Valbova strecha klasicky krov nie vaznikovy. 2. cena je aj s prieckami 3. cena je aj s izolaciou zakladov. 4. Teren je velmi mierny svah. (cca 6 DTciek).
Odpovedať
@pepooo1815 za vymurovanie nosnych stien s osadenim prekladov aj vencoviek ak si za pracu zapytaju viac ako 3 000 tak su drahy. nad 65,- za m3 (ja som dal 44,-) za murovanie mi pride chore toto musi mat partia vymurovane za dva dni. Ja som volil monolitovu platnu, takze ziadne vykopy a mulaciny navyse, salung do toho naviazat zelezo podla PD (to je praca na vykend pripadne dva), na zaliatie a zrovnanie platne no nech to robia dvaja murari 2h a ked dostanu 500,- musia byt vyskereny jak leco... a za komplet strechu (sice vaznik) v tvojom rozmere z kompletnou montazou a polozenim krytiny (vratane krytiny) som dal 10K . Aby si si to mohol porovnat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@pepooo1815 ideálne keď odfotíš ponuku ktorú ti dali....
Odpovedať
Podla mňa dobrá cena, keď vám za to urobia komplet hrubú stavbu od základov
Odpovedať
aj podla mna je cena ok ak nemusis nič robit (okrem toho bagristu)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?