Menu Forum

Cena za prácu hrubej stavby z tehál 400 za 8700€?

5. apr 2014  • 
fotoportrét
fotoportrét
luka10
1
Registroval sa 3. marca 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Skalica.
fotoportrét
fotoportrét
luka10
1
Registroval sa 3. marca 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 4 príspevky. Okres Skalica.
 Ahojte zohnal som si zivnostnikov na postavenie hrubej stavby domu zastavanej plochy 138m2
92m3 obvodovyh stien priecky teraz neviem.... emoticon jedna sa o pracu komplet nachystane po strechu tz. po vence
vykopanie zakladovych pasov do toho nepocitajte jedna sa sa o cenu 8700e takze zaklady obvodove mury a priecky a vsetky vence a aj armovanie plus komin
vsetko maju lesenie naradie salovanie o nic sa nestaram takze 8500e vela? malo? tak akurat? dakujem za vsetky odpovede
4. apr 2014 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
stowasser
3
Registroval sa 9. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 2191 príspevkov a 5 inzerátov.
fotoportrét
fotoportrét
stowasser
3
Registroval sa 9. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 2191 príspevkov a 5 inzerátov.
 myslim, ze je to tak akurat, ak by to bolo viac, bolo by to na zvazenie. Neviem kolko ich je, ale ak su zohrati a sikovni, tak maju robotu na 4 tyzdne. PS.. sorry, nemozem neokomentovat vyber materialu.. stavat z tehly 400ky je strasna chujovina.. Ak to este nemate objednane, tak to zmente cim skor na optimalnych 230-250, uspora vam zaplati poriadne zateplenie, nie tie chabe reci vyrobcov materialov.
4. apr 2014 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
niless
7
Registroval sa 30. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 923 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Staviam dom
fotoportrét
fotoportrét
niless
7
Registroval sa 30. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 923 príspevkov. Má 2 priateľov.
  • Staviam dom
 138 m2 za 8700 podla mna nie je zla cena ak je v tom aj krov na bungalov co vacsinou nebyva jednoducha strecha ak to nie je klasicke Acko tak sa narobia ako na krove tak i na pokryvani. Suhlas so stowasser, 400 tehla je blud obludny do 30 cm, viac je to zbytocne. ako velmi neusetrite (mozno par sto Eur, max tisicku) na tehle ak znizite hrubku muriva o polovicu ale ak nechcete mat hrube mury radsej pridajte na hrubke izolacie. zrejme aj pani murary ak beru odmenu za kubiky tak menej by ste mali platit aj za pracu aj ked podla mna je to ta ista robota.
4. apr 2014 o 22:16  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sonau
Registroval sa 6. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 41 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
sonau
Registroval sa 6. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 41 príspevkov. Okres Bratislava.
 treba si pozriet ceny tehal,zmenou hrubky muriva sa takmer nic neusetri,niekedy su dokonca tensie drahsie.
ak sa jedna o bungalov tak je cena na hornej hranici.
5. apr 2014 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nikolla2
37
Registrovala sa 28. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 288 príspevkov. Má 54 priateľov. Prešov, okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
nikolla2
37
Registrovala sa 28. septembra 2012 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 288 príspevkov. Má 54 priateľov. Prešov, okres Prešov.
 @luka10 podla mna urcite dobra cena ( nas to vyslo viac, dom 121 mm2) ked numusi nic ine zhanat lesenie a dosky na salovanie...
5. apr 2014 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to