Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Pre norberts ....takže komín sme kúpili TUMA komínové systémy , a vyšiel nás 580 Euro na výšku 6,5 mt.
Odpovedať
@khalle tak to "poteší" ... teraz nastáva ťažké obdobie, všade samé dovolenky, ale snáď vám ich dodajú aj skôr. Túto dodaciu vám povedali pri objednávke alebo vám to oznámili dodatočne???
Odpovedať
Profilova fotka
@khalle fuuu...:-( tak toje sila to by som ich asi cez tie okna potom prehodil...:-) tak sa drzte..:-)
Odpovedať
zdravim vospolok... tak my zaciname dufam uz do dvoch, troch týzdnov stavat 333 + g :) s malými úpravami a budeme robit aj tu prednu striesku na dvoch hrubsích pilieroch :)
Odpovedať
Profilova fotka
@khalle Dík za info ohľadne toho komína, tie okná ma mrzia ale pri stavbe je všetko možné. Aj my sa trápime ale to asi sa každý bude. Asi bude šedivý o chvíľku ked to pôjde takto ďalej.
Odpovedať
Profilova fotka
@lilej no ide nám, dal som ďalšie foto čo včera urobili, dneska zase niečo urobia tak potom zase niečo pridám do albumu.
Odpovedať
Profilova fotka
@norberts kukol som ide to fajn...tesime sa na dalsie..:-)
Odpovedať
@norberts sťahovali ste ornicu pred výkopom?
Odpovedať
Profilova fotka
@marianka_21 pokial viem tak nie, viem že svokor to len zarovnal a hlavne sme sa chceli zbaviť buriny čo tam bola. Takže sa to len urovnalo ale potom tam ornicu budeme musieť naniesť kedže to máme vyššie.
Odpovedať
Profilova fotka
@lilej aj my sme radi, že to rastie, ved ked chcete tak sa tam môžeme dneska stretnúť, pôjdeme tam po robote okolo 18:15 by sme tam mohli byť. ked chceš tak ti môžem zavolať ked pôjdeme, chceš?
Odpovedať
@norberts fuuuuu a neobávaš sa, že časom sa ti to vypomstí, predsa len stavba bude sadať... nehovoriac o tom, že zo zákona máš povinnosť ornicu stiahnuť...
Odpovedať
Profilova fotka
@marianka_21 tak máme dobré základy a tam nebola orná pôda, takže je to v poriadku.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@norberts oki tak potom prezvon a pojdeme sa kuknut :)
Odpovedať
@norberts nieco je uz konecne nafotene aj vo fotaku a nie len v telefone, odkial to nema kto stiahnut :-N Takze to vecer pozriem a nieco pridam ;-) A pozeram, ze strechu budeme mat rovnaku ;-) @khalle takmer dvojmesacne meskanie? Nemozes objednavku zrusit a objednat inde? Fuha, ved to vas sialene zdrzi. V akej faze bola stavba, ked si okna objednaval. Lebo manzel ze vraj staci, ked bude posledny rad polozeny, nie je toneskoro :-p ?
Odpovedať
@norberts no my toto šťastie mať nebudeme máme tam ornú pôdu dokonca toto leto je tam ešte aj niečo nasadené...platňu si robíte svojpomocne? môžeš mi potom prosím poslať do IP koľko cca vyšla celá platňa, ďakujem...
Odpovedať
@norberts dobre rychlo ste to rozbehli ;-) Kiezby aj my uz tak :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@bundad nebojte sa, to pôjde rýchlo aj ked Vám sa to bude zdať že nie.
Odpovedať
@norberts vies, nedockava, ja uz by som sa najradsej stahovala :-N Okna uz mate objednane? Normalne ma ten problem, coma s nimi Khalle vyplasil :-p
Odpovedať
Profilova fotka
@bundad nemáme okná ešte objednané, teraz musíme nahrabať niejaké peniaze.
Odpovedať
....for all: Khalle nechcel nikoho vystrašiť , len majú problém s výplňou vchodových dverí . Objednali sme nejakú GAVU alebo ako sa to volá.... a tú nemajú momentálne na sklade . Inak by výroba trvala 3 týždne , dnes mi to potvrdil predajca . Okná sme objednali 3 sklo z INCONU .
Odpovedať
Tak par foto v albume ako sme na tom my ;-) .
Odpovedať
Profilova fotka
chcem sa opýtať, že aké máte ponuky od murárov na hrubú stavbu? Okrem strechy.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pomaličky pridávama fotky do albumu že ako nám to ide, dúfam, že každý raz skončíme čím skôr. Tešíme sa s každého kúsku nového domu. Stavbe zdar... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@khalle čauko, do akého štádia chcete tento rok dostať stavbu?
Odpovedať
to norberts : Tohto roku by sme chceli už bývať . ...ale uvidíme
Odpovedať
Nemám čas pridávať fotky , lebo mám toho veľa , ale už máme natiahnuté sieťky a čakáme na osadenie okien.
Odpovedať
Profilova fotka
@khalle no my to chceme stihnúť do konca budúceho roku, tento rok to ešte necháme vo forme hrubej stavby pravdepodobne a budúci rok to chceme všetko dokončiť - no dostať to do obyvateľnej fázy.
Odpovedať
ahojte mi mame uz vybavene vsetko a zaciname stavat v auguste velmi sa tesime a mi budeme stavat svojpomocne a verim tomu že sa zmestime do 50000eur lebo moj muž vies vsetko ohladom vody kurenia brata elektrikara tak verim tomu že s azmestime potom poviem že ako už sa tesime.
Odpovedať
ludia ako si viem poslat fotky vasho stavania daakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@ivkass ahoj, vitaj. No keď sa zmestíte do 50 000 € tak potom klobúk dole. No my máme verziu aj s garážou a s prístreškom a nás to vychádza na hrubú stavbu cca 25 000 € za material. Tak držím palce
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?