Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
ak máte niekto ten projekt toho prístrešku, dajte ho prosím do albumu nech si to viem pozrieť. Ďakujem
Odpovedať
... @mia. @norberts aj ja by som rada videla ten pristrešok..
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 hej ten pristresok je valbovy v projekte
Odpovedať
Profilova fotka
no nemam skener ale odfotim ten pristresok a dam ho do albumu..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute..:-) tak dal som do albumu foto toho pristresku...:-)
Odpovedať
@lilej super, aj my s manželom nad tým prístreškom rozmýšlame, tiež sa mi to zdá lepšie ako pôvodná verzia. Hlavne preto, že ten vchod je potom krytý a nebude nám pršať na chrbty ked v daždi pôjdeme do domu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzula80 ahoj no moja manzelka to chce kvoli tym stlpikom a ja kvoli dazdu, snehu....nech je ten vchod trocha chraneny...:-) myslim ze je to dobra vec a aj pekna ako bonus...:-)
Odpovedať
@lilej aj my ideme stavat 333 s Garazou a prístrskom uz to mame nakreslenééé v projekte... do mesiaca ceme zacat a tento rok len deku svojpomocne.... ten prístresok je velmi pekny... a tiez som to chcela koli tým pilierom ktore oblozime kamenom a bude to parada :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucynka44 ahoj..:-) gratulujem dobry vyber domu..:-) hej aj my si to chceme oblozit tymi tehlickami...:-) my este len riesime pozemok takze stavat budeme boh vie kedy...:-( tak drzim palce nech vam to vide ako si prajete..:-)
Odpovedať
no uvidííííííííííííímeeeeeeeeeeeee..... ale hadam to pojde dobre i ked vzdy su nejake probleme @lilej
Odpovedať
Profilova fotka
@lucynka44 urcite to pojde ako po masle...:-)
Odpovedať
@lilej ten pristrešok je super...no mame chrobaka v hlave...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@katarinka2010 ahoj...a akeho chrobaka mate v hlave?
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 ci dat tu striesku alebo nie?
Odpovedať
@lilej no ..že či nechat tu čo je v povodnom projekte alebo či nejak vymyšlat...
Odpovedať
Profilova fotka
@katarinka2010 no tak to je na vas...:-) tak podla toho co sa vam viac paci....vyberte si tak aby ste boli spokojny a pozerali sa na domcek s radostou...:-)
Odpovedať
ahojte tak aj my s manzelom sa rozhodujeme prave pre tento typ bungalovu + s garazou. zatial sa len okukavame, ale myslim, ze z toho co sme mali moznost vidiet nam najviac vyhovuje. so stavbou sa neponahlame kedze mame svoje byvanie i ked male. takze mame taký nas limit byvat max za 8 rokov. a stavat chceme svojpomocne. dufam ze sa to teda podari... pozemok (cca 1300m) sa prepise uz tento rok, a na jar chceme dotiahnut k nemu elektrinu a vykopat studnu. no a projekt stavebne povolenie a sup na zaklady.. tak pri stasti a optimizme dufajme, ze na buduci rok do jesene budeme mat platnu hotovu... mimochodom.. rozpravate sa tu o tej strieske nad dverami... je to fajn, no ja som chcela nieco prekryte aj zo zavetrim z jednej strany... nema to niekto nahodou uz v projekte? dik ;-) tak vsetkym co uz zacali, vela stastia a prace zdar ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 ahoj..:-) tak vitaj medzi nami...:-) tak nech vam to vide ,,,,:-)
Odpovedať
Lucka 1987 : Ja mám záverie z jednej strany , a poviem ti , zatiaľ je to super.
Odpovedať
A zabudol som , chlapci už ťahajú elektrinu a vodu+odpad.
Odpovedať
Nechcem sa s tým chváliť , iba ma to teší tak sa chcem podeliť o radosť .
Odpovedať
@khalle to ti verím, že máte radosť, kto by ju nemal :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@khalle tesime sa s tebou...:-)
Odpovedať
@khalle super.. gratulujem k tahaniu kablov ;-) potom hod foto az vidim ako to vyzera to zavetrie..., ono aj to prekrytie je celkom fajn, ale chyba mi tam nejaka ochrana nie len zvrchu ale aj z jedneho boku aspon . mimochodom... mm je dost zaneprazdneny, takze ked konecne si najde cas a bude doma aj cez pracovny den tak ideme riesit prepis pozemku konecne... kukala som na rozlohu na mapke .. malo by to byt cca 40X 50 m.. takze sa kludne mozme tahat do sirky aj s garazou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@khalle chcel by som sa opýtať, že aký komín ste dávali? A koľko Vás stál? Môžeš mi to napísať aj do IP. Ďakujem
Odpovedať
@khalle super, ze to ide tak rychlo, kiezby sme aj my uz boli v takom stadiu. Zatal mame len polozeny prvy rad. Boze, to bola fuska :-p Mna by zaujimalo, kto uz mate nacenenu strechu (komplet - krov, laty, folie, skridla, prip. odkvapove riny, a praca) a na aku sumu? Lebo my mame v rukach prve nacenenie a je to bezmala 11500Eur, co nam pride dost palka :-p Davame nacenit u dalsich troch, tak som zvedava. Nie je to vela? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
@bundad A nemáte niejaké fotky? No my máme na krov nacenený na 4300 € - to je drevo a montáž, material som už objednal na strechu Mediterran Danubia Evo - to je cca 3700 €, teraz tiež rozmýšlam, že kto mi to položí a za akú cenu. Mam jednu cenovú ponuku na cca 10 000 € ale to je bez krovu, to som hned zamietol kedže s krovom to potom vychádza na 14 000 € približne.
Odpovedať
Profilova fotka
caute vsetci..:-) nasiel som hrubu stavbu so strieskou...:-) dal som fotecky tak si ich pozrite...:-) nie je to moj dom:-(
Odpovedať
Profilova fotka
@norberts cauko :-) vydel som nove fotecky... konecne sa vam to rozbieha...tesime sa s vami..:-)
Odpovedať
...Predstavte si , že okná nám prídu až 14.8.2011 ... brutal.... som nešťastný , mali prísť tento týždeň . A to sme na budúci týždeň zohnali chlapcov na omietky . Je to ťažké , ale nejak to zvládneme .
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?