Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Profilova fotka
@khalle Ahoj. Tiez uvazujem o stavbe tohto domu. Som tu novo zaregistrovany a nikde nevidim tie tvoje fotky. Kde by som ich mohol pozriet. velmi by ma zaujimali
Odpovedať
Ahojte, pridala som fotky, konecne sme zacali aj my...
Odpovedať
Ahojte všetci s diagnózou B333 . Tak je som sa dlho neozval , lebo som toho mal veľa , ako vždy, Ale nové mám to , že už mám namontované okná , Trojsklo od INCONU , ale niesom na 100% spokojný .... Sú tam maličkosti , ktoré mi vadia . Napr. prečo sú pánty na oknách tmavohnedé keď kľuky mám mosadzné dokombinované ku farbe okna zlatý dub... Alebo mi povedal majiteľ , že na odsuvačkach sa dávajú stále čierne rúčky , teda kľučky . A čierna je trocha odveci k zlatému dubu ...či nie ?
Odpovedať
@khalle no u mňa by v takomto prípade nastal infarktový stav, manžel sa tu smeje, že ja by som im ani nedovolila okná namontovať :-) Pridaj nejaké foto ako pokračujete...
Odpovedať
Ahoj mrianka21 : včera večer som niečo pridal do môjho albumu tak sa môžeš pozrieť....
Odpovedať
Dobry den ja staviam bungalov 333+T,mam postavene obvodove mury robim to svojpomocne a zatial ma to vyslo aj so zakladami necelych 10 tis eur a mury su z Ytongu Lambda,priamo od vyrobcu ten mi dal zlavu 28 percent ktore mi zmluvne stavebniny s nim musia dodrzat:
Odpovedať
@rstupka ahoj tesime sa ze sa nas klub rozrastol a dalsieho stavitela 333... kolko ta vyslo po deku bez murov? nam nacenili material na deku komplet na 5900 eur ale my tomame aj s Garazou to znamena asi o tretinu viac materialu
Odpovedať
@marianka_21 @rstupka @mima1981 stavitelia 333 ktorí robite aj s G a tech miestnostu chcem sa vas spýtat kam planujte dať pracku? do kupelne? lebo my tam chceme dat aj vanu aj sprchovy aj druhe wc ale ta pracka mi tam prose nepasuje a nepasuje... chcela by som ju zakomponovat do technickej miestnosti nejako to oddelit a dat tam malu pracovnu lenze odpad mame presne na opacnej strane pri kuchyni a to by znamenalo tahat odpad az tam.... poradte mi ci si myslite ze by sa to tam dalo spravit, ci je ta technicka dostatocne tam velka aby tam vosla aj pracovna aj dostatocny ulozny priestor na potrebne veci napr bicykle....
Odpovedať
@lucynka44 ja plánujem zväčšiť strojovňu v dome posunutím priečky z jednej detskej nakoľko namiesto detskej budem mať pracovňu a nepotrebujem tam vstavanú skriňu. Do strojovne musím vpratať nielen práčku, ale aj sušičku :-) V kúpeľni práčku ani sušičku nechcem... Technická za garážou bude čisto len na bicykle a náradie zo záhrady.
Odpovedať
@marianka_21 no my ceme mat aj tu izbu a neceme ju znmensovat ale zase necem mat pracku a susicku v izbe... a tiez ceme mat tu technicku na naradie a bicykle takze neviem ako to vyspekulovat :/
Odpovedať
@lucynka44 ja som nepísala, že budem mať práčku a sušičku v izbe, z jednej izby bude moja pracovňa nie práčovňa, keďže pracujem väčšinou doma :-) Práčka + sušička bude v strojovni na konci chodby ...
Odpovedať
@lucynka44 Ahoj po deku ma to vyslo 4500 eur,jedna firma mi urobila rozpocet kde cena zakladov vratane platne bola vyratana na 13000eur
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lucynka44 neviem ci za ti tam zmesti pracka ja som musel ubrat z jednej detskej izby a zvacsil som technicku miestnost o 65cm po celej sirke
Odpovedať
@rstupka ako vidím si z LM, môžeš mi prosím napísť kde staviate domček, môžeš do IP, ďakujem :-)
Odpovedať
Staviame ho v Liptovskom Ondreji
Odpovedať
@rstupka za kostolom? chodím tadiaľ často mám blízko starých rodičov :-)
Odpovedať
nad kostolom evanjelickym,,ak vies ako sa ide na cintorin ,tak tam staviam
Odpovedať
@rstupka keď tadiaľ pôjdem najbližšie určite si tvoj domček obzriem ;-)
Odpovedať
kludne nech sa pači,prid sa pozriet
Odpovedať
Profilova fotka
@rstupka čauko, nemáš niejaké fotky ? Dík
Odpovedať
mam fotky od zaciatku stavby kazdu robotu len teraz som v praci tak sa mi neda pridat ich tam
Odpovedať
Profilova fotka
@rstupka tak teda budeme čakať ...
Odpovedať
Profilova fotka
@tensy zdravím, montovaný myslíte z dreva? Inak je to dobrá cena.
Odpovedať
tensy: cena je myslim tak akurat ... aky montovany? aky system? aka firma? zaujima ma to, lebo aj ja planujem montovany 333 ... vdaka
Odpovedať
a 333 s garáźou a terasou? alebo len 333?
Odpovedať
je to montovany konstrukcia zelezna.je to uz aj z terasou.cena.terasa 5krat 3m.
Odpovedať
Profilova fotka
@tensy takže montovaný dom bez garáže za cca 72 000 € a železobetonová konštrukcia. Čiže to bude taký holodom, a čo všetko tam ešte nebude?
Odpovedať
norberts: nespominala zelezobetonovu konstrukciu, ale zeleznu. Ako ste dospeli k tomu, ze to bude holodom?
Odpovedať
je to zelezna konstrukcia.a je to dom na kluc cize dlazbz dvere vsetky kotol okna vymalovane no vsetko okrem vstavanych skrin a kuchyne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?