Kúpeľňa č. 1

Máme v dome 2 kúpeľne. Môže byť?
Odpovedať
@julinka1111 Môže. Len som nepochopil, čo je to tam vedľa vane. Okapový chodník v kúpeľni? To sú kamene vedľa vane? Po nich chceš chodiť?
Odpovedať
Profilova fotka
Ake su rozmery kupelne? Dvere nech sa otvaraju k umyvadlo, nie k sprche.
Odpovedať
Nechápem síce, čo vedie niekoho mať dve kúpeľne, v ktorých sa neopakuje hádam ani jeden motív a vyzerajú ako z dvoch rôznych domov, ale budiš..
Odpovedať
@chrobak7 tiez ma zaujal ten okapovy chodnik. "Co tym chcel autor navrhu rici" vobec netusim @julinka1111 ten kamienkovy pas by som zrusila
Odpovedať
@lenkito10 rozmer 400 x 250
Odpovedať
@lrdk vy by ste riešili obidve kúpelne v rovnakých farbách?
Odpovedať
@julinka1111 ano, nemusia byt uplne rovnake ale aspon jeden druh obkladu by som dal rovnaky. Ja mam aj v malej aj vo velkej na stenach rovnako len dlazka je ina.
Odpovedať
@julinka1111 - aj ja by som šla do jednotného štýlu, aby to bolo prepojené.
Odpovedať
Profilova fotka
Mame dve kupelne a okrem sprchovej hlavice nemaju nic rovnake. Su to dve rozlicne miestnosti, nevidim dovod preco by mali spolu ladit. V tejto kupelni mi zavadzia wc (nie som za wc v kupelni, ale kazdy nech si da ako chce). Mas tam vanu so zen atmosferou a vedla WC.
Odpovedať
Profilova fotka
Trochu oddelit wc
Odpovedať
@julinka1111 Ja by som jednoznačne riešil 2 kúpeľne s rovnakými prvkami, ale je to individuálne, čo sa páči mne, nemusí iným, viď. napr. @lenkito10. Osobne mám 2 kúpeľne riešené s rovnakými dlažbami, obkladmi, umývadlami, batériami, WC, atď. Jediný prvok, ktorý to celé rozbíja je stena za vaňou (v kúpeľni č. 1) a jedna stena walk-in sprchovacieho kúta (v kúpeľni č. 2), kde je síce použitý rovnaký vzor obkladu rybích šupín, ale odlišujú sa farbou.
Odpovedať
kludne preco nie. hlavne, ze to tak vyhovuje vam ale v celku pekny navrh
Odpovedať
Článok sa načítava...
krasna kupelna, vsetko by som nechala tak, ako mas vo vizualizacii, nadherna, presne moj styl 😉 🙂
Odpovedať
a co ta policka za vanou? Ja niesom stavbar, no ak by som si mal kvoli tomu zmensit priestor tym ze cela stena sa musi posunut dopredu tak by som do toho asi nesiel. Tie kamienky dajme tomu na obrazok, ale v praxi? usadzanie spiny, prach, upratovanie a pod si neviem predstavit. + nazor ludi, co tu pisu ze nechapem ako moze mat niekto dve rozlicne kupelky... Ludia, poradme ked vieme. Taketo reakcie su ale uplne od veci. Niekto si nevie predsavit mat kazdu kupelku inu, niekto rovnaku. Niekto si nevie predstavit mat len dve kupelky a niekto az dve kupelky.. V druhom vlakne nejaky macher dokonca povedal, ze zachod oproti dveram? zvyknem si nechat otvorene nech sa vetra.. No to je uz len dovod pre boha. to len prasa takto zasmradi cely dom. Pochopim argument, ze trosku sukromia ak niekto vojde omylom a pod. ale toto pisat na verejnom fore? Ludia spamatajte sa trochu niekedy
Odpovedať
Ja by som okrem oddelenia wc, zrušila tie kamene pri vani, možno ich zamenila za kamennú mozaiku, keď už, ale aj to sa bude zle čistiť. A dala by som dvojumývadlo, aspoň do tejto jednej kúpeľne a zrkadlo so skrytým úložným priestorom. Tej druhej nie je čo vytknúť, osobne by som šla do trochu svetlejšej farby.
Odpovedať
Profilova fotka
@lenkito10 moj nazor je, kazda priecka, ktora v kupelni nie je, je dobra priecka. Kupelne su vacsinou mensich rozmerov a priecky ten priestor cele rozbijaju a zmensuju, cize tieto navrhy s prieckami sa osobne mne vobec nepozdavaju. @julinka1111 inak vas povodny navrh je pekny, niky to ozivia tu pri vani by som dal o nieco nizsie, nech su lahsie dosiahnutelne veci v nej... a ten kamenny pas pri vani ako do vizualizacie ok ale v reale urcite nie...
Odpovedať
Profilova fotka
@dalll naozaj neviem kto z pisajucich by sa mal spamatat. Kazdy slusne vyjadril svoj nazor. Policka za vanou sa vola nika, je aj v sprche, nachadza sa v mnohych kupelniach, ak si vyhladas ako sa robi a kolko miesta treba, budes zase nieco nove vediet. Ake reakcie su od veci ? Ze jeden napise "rovnake" a druhy "rozne" ? Zakladatelka sa pyta na nazor na dve kupelne. Co konkretne si jej k tomu napisal ty? Precitaj si este raz ten prispevok v druhom vkakne, prve dve vety, lebo si vobec, ale VOBEC nepochopil o com pise a kritizujes ho za tvoje vymyslene bludy, co on nenapisal. A ak to po precitani znovu nepochopis, napisem ti vysvetlenie.
Odpovedať
@julinka1111 mne sa tato prva kupelka viac paci, ako ta druha, ktoru si sem pridala do novej temy. tato je pekna, taka presvetlena.
Odpovedať
Profilova fotka
@zavana teiz mi tak povediac viac padla do oka a ma rada, ked su aj taketo miestnosti ako kupelne proste dobre presvietene
Odpovedať
@julinka1111 krasna, tato sa mi velmi paci 😉 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Ja nic take zasadne proti nemam, akurat to otvaranie dveri keby bolo tak, ze za dverami sprchovy kut, nech nie je hned vidiet dnu ked sa otvori, keby aj pootvorene dvere ostali tak takto by bolo len radiator pripadne umyvadlo vidiet a to neni problem.
Odpovedať
Ja by som Vám odporučila aspoň do jednej kúpeľne (najlepšie do obidvoch) zakomponovať rebríkový radiátor, ktorý využijete na presušenie osušiek a uterákov. Je to veľmi praktická vec, ktorú využijete či v zime, či v lete 🙂. Aspoň teda u nás je plne využitý 🙂. Je to teda taký môj poznatok z praxe 🙂.
Odpovedať
Pardon, prehliadla som ho 🙂. Poznámku beriem späť 🙂.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?