Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@martina_la to nemyslíš vážne, sieťka sa dáva vždy pod koberec proti krtkom, dúfam,že to nebol len súkromný ťah ale to dajú automaticky do každej záhrady 8-(
@dzaro jj sietka je urcite na krtkov, otec to nedal na zahradu pod travnik a teraz len nadava, ze co tam nedal tu sietku... potom treba na to striehnut, lebo to vie narobit riadnu galibu... plus susedia by tiez neboli radi, kedze to ma rajon niekolko sto meterov... a inac aj v bergu budu byty, bytovy dom so 14 bytmi
Profilova fotka
@dzaro to ja uz neviem, nakolko my mame balkon, tak sa o to velmi nezaujimam, ale v nedelu naobed to mali spravene urcite len tito, ktori si to svojpomocne pokladali...ten pan hovoril ze byva v dvojdomoch na zaciatku kittsee a tam im to tiez nedavali (ale nie som si ista ci su to tiez druzstevne domy)...
a co vam urcite mozem odporucit, az vam to tam nedaju ako standard, urcite si to tam dajte tu sietku, usetri vam to kopec nervov, je to rozhodne lepsie ako 3x za den byt v pozore a cakat kedy krt vyleze... potom do buducna by ste travnik museli dat dole, dat tam sietku a travnik znova vysadit...
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@cyan uff, 330 tis, pekna palka... no skoda toho ze to neni standard, treba to radsej dokupit...
@all jeminecku este krtkovia, idete to niekto riesit? ak ano, tak to akoze ktora firma robi travniky? dik.
@ljboy http://www.keritesmester.hu/proti_krt... natahnes na zeminu, ukotvis klincami, a nech potom na to polozia ten travnik...
@mareko4 ale tak niekomu to povedat musim, ci tam len tak dojdem so sietkou a idem na vec? :) sak ma stavbyveduci nakope do ... niekam :)
@dzaro tie sietki nedavali vsade iba jeden byt ich mal, travnik je pjekny a aj branky boli sme dnes kuk
@ljboy no uu nestihas lebo uz je vsade travnik polozeny
Článok sa načítava...
@shorty aj stiege 8?
Profilova fotka
@slummdog tie RHacka vyzeraju podla obrazku - teda zahrada lepsie ako tieto akurat je to blizko ku zeleznici, co je na jednej strane dobre, akurat neviem ako casto tam chodi a bude chodit vlajk, ci to nebude rusit
Profilova fotka
@all tak s tymi krtkami ste ma prekvapili a ze je to cele polozene aj nahnevali :-( aj ked v takychto teplotach ta trava sa asi nechyti a tak to buduci rok budem pokladat opat sam a uz so sietkou da sa to reklamovat neskor?
@shorty foto nemáš? aspoň mobilové? by potešilo .-)
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@pinpo radsej schlosspark vedla ako prechadzajuce vlaky... v bergu budu byty http://www.ebsg.at/index.asp?m_ID=207... ten travnik, no skoda je toho, ze nedala Doris vediet skorej, takto to treba davat dole, bude s tym robota... ale kazdopadne tu sietku by som tam daval, krtko je pliaga, otec skoro od zlosti zrusil pekny travnik a chcel tam dat sietku a vysadit travu nanovo...
@pinpo vlak chodi kazdu hodinu z obidvoch smerov, cize vlak mozes cakat tak 2krat za hodinu, posledny ale tusim ide pred polnocou a prvy az o 4:30 rano, to su ale osobne vlaky, nakladne neviem ci vobec nejake chodia ale viem sa ti pozriet zajtra v robote kedze robim pre rakuske zeleznice :D alebo radsej nie lebo ma zavru za priemyselnu spionaz :-o
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@mareko4: ten berg je zaujimavy len koli tomu kopcu co je hned vedla aj ked odtial inak ako autom sa dostat neda no ta doris akosi nemysli na niektore veci - tato sietka... koli par euro, to budem musiet prerabat, neverim, ze toto by si ludia nedali - si asi mysleli, ze v tych zahradkach zemiaky chceme sadit a dnes ma extra vytocila, bo chcem ten prepis urobit a chce dalsie papiere a potvrdenia co mi na zaciatku nehovorila
Profilova fotka
@cyan ja som vybral vtedy z coho som vedel, a sice z toho Steinfeldsiedlungu inak, vsimol som si ze tam je aj v druhej faze volne RHcko 17stka a ta by sa mi pozdavala, ma vacsiu zahradku, akurat oproti tym RHckam s mensou zahradou a rovnakym domom je to o cca 3t drahsie + mesacne 100Euro navyse (ak som to dobre popozeral) z toho mi vychadza, ze 3000 + 10x12x100 = 15 000 navyse len za par metrov zahrady 1m2 je drahsi ako zlato
@pinpo este mozno sa boja ze im ta trava nachyti takze tam tu sietku radsej nedavali
Profilova fotka
@ljboy ked robis pre oebb tak to asi budes programator :-p alebo nejaky projektovy manager denno-denne dochadzas z ba a ci byvas vo viedni
Profilova fotka
ljboy aby sme nemuseli tu sietku na gepertku davat, za trest, ze na nas takto zabudla
@pinpo to pre oebb robi tolko programatorov ci to ako si na to prisiel? :) ... iba 2krat do tyzdna chodim do viedne nastastie
hlásenie z dnešného rána 7,30 : V Kittsee je krásne, trávička položená (viď corpus delikti :-) viditeľnosť tak max 30m , hmla ako mlieko, stromy nádherne omrznuté.. hotové rozprávkovo..:) Pridám viac fotiek, ale musím stiahnuť do PC
:-( ....nejaky som z toho zmateny ]-( nepremenovala sa tato stranka alebo som zabludil.?!? A ked sa jedna o tu sietku, je to jedno,ja si ju dam zhora na travnik,krtkovia na nu aj tak s...u !!Mal som ju v zahrade. :-o
Prave som hovoril z bratrancom je zahradnik a ze je normalne,ked sa ta trava teraz poklada a ked je dobre polozena nemalo by sa jej v zime nic stat.Netreba s nou ani nic robit cez zimu. =-)
@foxo Zeby cap zahradnikom??? Inak to premenovanie tejto diskusie ma tiez prekvapilo. Hlavne to ze terajsi nazov je menej presny ako ten pred tym :-D

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?