Ako kúpiť byt v Rakúsku? Prosím vaše rady a skúsenosti.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte, chcela by som sa spytat, ci by mi niekto nevedel poradit, kde sa kontaktovat v pripade ak hladame byt niekde v okoli Bratislavy, len v Rakusku, napr. Kittsee, Hamburg.... Chceli by sme si kupit byt, tzv. druztevny, ktory sa da po 10 rokoch odkupit. Nemate niekto skusenosti? Pozname viacero stavebnych firiem, ktore sa zaoberaju stavanim takychto projektov, len vacsinou uz je vsetko obsadene,,,,,neviete, kde hladat a kde poporosit o pomoc? Dakujeme krasne:)
@foxo a môžme sa na nej opalovať, vonku je krásne 8-)
@foxo podla mna polozenie nie je take dolezite ako ci je spravne pohnojena predtym, ako sa pokladala pred zimou. aj tak nieco odumrie a budete musiet na jar to pobehat vertikulacnymi hrablami alebo vertikulatorom plus pohnojit hnojivom s vyssim obsahom fosforu+dusik.
@mareko4 .....ale ani pohnojit to nesmieme ! :-)
ja predpokladam ze ten travnik sa neujme, mrzne stale uz par dni, neni sanca ;-) to znamena ze na jar reklamovat a az to budu menit ,dajte si aj siety, ktore nikde nie su standardom
.....nepredpokladam,ze firma,ktora sa tym zaobera je taka dementna a kona veci co su vopred odsudene na zanik.Maju v tom peniaze a to je hlavny argument,ze vedia co robia. :-o Tak sa robilo u nas pocas komancov. 8-(
@slavkalala Slavka daj prosim viac fotieeek :)
teraz som ja rozprával s mojím záhradníkom a neradí chodiť po tráve do jari, lebo v týchtoch mrazoch vegetuje a zničili by sme ju, ale tiež hovoril,že sadil aj v decembri bez problémov, len treba dobre polievať
@jankamr slavka dá fotky až po robote doma, v práci nemá čítačku na kartu do pc :-(
@dzaro :( skoda, neva kuknem neskor. Dakujem :)
@dzaro my máme nášho záhradníka? :-) wau.. @jankamr už som hľadala nejaký kábel do foťáku aj v práci, ale ništ..:-(
@all mali by sme založiť novú skupinu: ako sa starať o trávnik sadený v zime :-)
@jankamr dám na ňu pozor, nech to nefláka :-D
Článok sa načítava...
@slavkalala máme mňa capa :-D
@slavkalala žiadna starostlivosť, treba ho nechať ho spinkať do jari
@dzaro ....ale moj komornik povedal,ze pozna Tvojho zahradnika a je to obycajny hochstapler a vie akurat sadit repu!!!Moj zahradnik pestuje uslachtile odrody kvetov,ktore posiela amaterom do holandska. :-o Moj majordomus to samozrejme potvrdil. ]-(
@slavkalala a čo tí čo nemajú trávnik? Dostanú rady, ako sa majú správať na susedovom trávniku??? :-)
@deniska13 najprv dostanú rady ako preskakovať plot :-P
@deniska13 upsík.. chybička se vloudila :-) Dobre, rozšírime tému na "balkónové kvety v zime " poradí nám Foxov majordómus . predpokladám, že má biele rukavičky ?
@dzaro to už mám nacvičené....ale psssst :-N
@deniska13 a cvičila si aj cez elektrický plot? :-D
@dzaro ....my mame nadstandart vyska 150cm + 220V takze nema problema! :-)
@dzaro práve som sa chcela priznať, že to mám nacvičené u môjho spodného suseda, ale predbehol ma, takže nema problema ! :)
@slavkalala .....jeej ten ma biele aj nohavicky./teda povodne,teras uz vie ,ze to hnede je vzadu/ :-o 8-(
@foxo tak to bude mať @deniska13 aj s vyhrievaním pri každom dotyku :-P
@dzaro ....a vies ako by sa toto dalo vselijako okomentovat,jezis uz teraz ma napada aspon 100 hovadin. :-o
@dzaro že full service ako sa patrí??? :-D
@foxo daj prvých TOP10 :-D
@deniska13 presne ako hovoríš, @foxo je full :-D
@dzaro ....bejvavalo,ked bol foxo full. 8-)
@foxo čo, manželka ti nedáva jesť? :-N

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?