Domček za 40 000 EUR?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute. s manzelom mame k dispozicii 40tis.eur a chceme mini domcek s max. rozlohou 90 m. myslite ze sa nam taketo nieco podari???
Odpovedať
stale mi to akosi neide do hlavy... ;-) ale prajem vam nech to vyjde! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@stanuska3105 my sme kupovali aj s pozemkom 578 m2 a dokopy aj so standardom (neodobrali sme od nich) by to bolo 120 tis. Kedze islo o Rajku v Madarsku, tak sme si to dali porobit na kluc. V cene bol aj krb (mame iny), chodniky, terasa, parkovacie miesta...).
Odpovedať
@lea231 no my pozemok mame a chceme si dat postavit v Puchove na kluc ale neviem tie firmy co sme u nich boli povedali ze vedia spravit na kluc 100m2 za 60 000e no bojim sa ze to urcite nebude konecna cena s ich strany,ze ju budu stale navysovat.
Odpovedať
@stanuska3105 co vsetko je v tych 60 000? Je to aj so zakladovou doskou, DPH, kurenim, elektrikou a sanitou?
Odpovedať
@lacoj povedali nam ze ano no moc tomu neverim.Chcem este obehat tieto okolite firmy co su tu aku ponuku maju oni.
Odpovedať
my chceme stavat pri ziline, ale este mame cas. Zatial len sondujem, ale konkurencia pri stavebnych firmach je velka, takze si myslim, ze by to teoreticky mohlo byt mozne. Treba overovat referencie, mat dobru zmluvu a neplatit vela dopredu.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
ahojte mi uz rok vybavujeme papiere na stavbu, povolenie uz mame ale kedze mame dobrych susedov papiere isli do na krajsky urad.mame pozemok a pristupovu cestu,kocky za lacny peniaz..a cena tohto este nic sa nam vysplhala na 6500 eur.. :-| ci bude dost 40 000e tak to je otazne..chceme sa tam tiez zmestit :-D .stavba bude svojpomocna,svokor sa uz tesi...drzim palce vsetkym svojpomocnym...ahojteee ;-)
Odpovedať
nedá -určite nie za 40.....
Odpovedať
@katyl ono, zalezi na tom co sa komu paci. Napr, my osobne nemame problem s peniazmi, ale geberit nechcem :-) jedno wc, jedna kupelna - uplne staci, kedze sme traja, dve su zbytocne , okna ano biele - ale z dovodu, ze sa nam take pacia - hodia sa k fasade, ziadne vychytavky masazne do kupelne - pre mna uplna zbytocnost :-) , ziadne dazde zvrchu...... Takze nejde o to, ci na to mam, ale o to, ci to vôbec chcem :-) Ale dom za 40 000 s rozlohou 90m2 je podla mna nerealne (aj pri vsetkych moznych usporach). To by som musela nakupovat cez modru strechu po par kusoch, stavat sama, mat vlastne drevo na krov a na podlahu :-) .....
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@tereza0442 a uz si videla ten dom v realite za tolko ci len na web stranke ? Lebo ta znesie vsetko :P
Odpovedať
Profilova fotka
my mame 90m2 a stálo nas to 2mil. na slov koruny v roku 2008 sme dokončili skoro všetko svojpomocne a niejake extra vychytávky alebo úlety nemáme
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ak mate pozemok a budete to robit svojpomocne tak ano
Odpovedať
@tereza0442 To je cena bez pozemku,či?
Odpovedať
Podľa mňa ak je človek kúzelník tak sa dá,alebo ak by mu Arabella požičala prsteň. :-)
Odpovedať
@tereza0442 no urcite sa to da, najma ked si prides nacenit hned si na 60tich ]-(
Odpovedať
dá sa to, ak sa robí 3/4 roboty svojpomocne a 1/2 materiálu si niekde na veľkých stavbách nakradne.
Odpovedať
Ja neviem už som sa to pýtala,že od kedy musíš všetko dokladovať?Ako to bude ani srnky netušia,či?bude sa dať stavať svojpomocne?a kto ešte nemá vybavené povolenie ako to vlastne bude?potom čo nastane?čím ďalej tým je všetko lepšie?!!!!! :-( Potom tá suma už bude........
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 hlavne nestresuj. ten zakon o dokladovani svojpomocnej prace nepresiel, ziaden koniec sveta nenastane..
Odpovedať
@yaninca tak to je veľmi dobrá správa ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@tereza0442 terka, ja som z lacného kraja, ale toto by som nezvládol. len štandard pri 150m2 treba ba dokončenie od 30tis. hore. Treba sa opýtať, či sú tam základy.
Odpovedať
@jan45 bez zakladov, v kupelni a na weckach na zemi PVC a na stenach "dekorativny" obklad, bez kuchyne, 9 vypinacov a svietidiel-miestnosti je viac ako 9, kurenie konvektory pri zatepleni 8CM.........to sa za 40.000 oplati tych 8CM som sa nepomylila.
Odpovedať
@btus som zvedav ked budete mat traja naraz zaludocne one... ( po slovensky sracku) ze ci potom povies ze jedno vecko staci;) .. v dome by mali byt aspon 2 vecka.. kupelky uz nemusia byt.. tot moj nazor
Odpovedať
Profilova fotka
45.000€ bez pozemku ale všetko svojpomocne a material po známosti za dobré ceny...menej isto nie
Odpovedať
3izbovy dom podla mna klasicka stredna trieda, uplne svopomocne a cena 27000eur resp. 33000so zariadenim , takže da sa:) http://www.modrastrecha.sk/blog/lubka...
Odpovedať
zalezi ci aj pivnice chcete.. pivnice stoja tolko co pomaly zvysok domu... zalezi ci kupujute najdrahsiu kritinu a dvere a okna, zalezi aj od typu strechy... vela premennych tam je co to vie ovplyvnit....ked nekupujete najdrahsie veci , nemate pivnice a mate jednoduchu strechu.. da sa mestit aj do tych 40 000 ked je clovek sikovny
Odpovedať
@bodka4 kazdeho osobna vec :-)
Odpovedať
@andrejo kraaaaasne si to napisal
Odpovedať
@profirodicka napisal to pekne ale pred 3 rokmi ;-)
Odpovedať
@wrzteq no a co...tema aktualna aj dnes :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?