Domček za 40 000 EUR?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute. s manzelom mame k dispozicii 40tis.eur a chceme mini domcek s max. rozlohou 90 m. myslite ze sa nam taketo nieco podari???
Odpovedať
Profilova fotka
@mima1 keby si naporiadok citala tak mame poschodovy dom 8x8m s plochou 128m2 takze netreba najskor hned mudrovat ked nepoznas fakty....mame ho plne zariadeny chyba len zateplenie co pri hrubke nasich murov nieje az tak potrebne ....takze slovo chatka si vyprosim...........
Odpovedať
Profilova fotka
@dzonyby presne :-) moja rec
Odpovedať
Profilova fotka
@rmisura pozemok sme mali svoj to som pisala aj v komentaroch na zaciatku.......mame tehlu ytong 38 a strechu RUUKII atd....na dolezitych veciach sme nesetrili
Odpovedať
Profilova fotka
@niless keby si cital vsetko co pisem tak by si vedel ze sme stavali svojpomocne.....tak ako mozes chciet vidiet blocky?? omg..ludia spamatajte sa
Odpovedať
Profilova fotka
@dalll mozno nedokazu prekusnut ze sa to naozaj da....lebo ako pisal jeden pan vyssie....nieje svojpomoc ako svojpomoc...niekto berie svojpomoc ze sedi doma obvola si firmy a kto da najnizsiu cenu toho berie......ale svojpomoc u nas bola tvrda makacka, a vsetci aj ja sme sa zapajali nosila som tehly atd.....takze tak... @originalx vsetko splna standardnu kvalitu dokonca mame niektoe veci aj navyse :D......napr kamenom oblozenu stenu v obyvacke atd...mame sedacku za 500e a je super...a napr kuchyna nepotrebujem za 3tis eur mam za 1000eur a je super doteraz.......nepotrebujeme geberity...mame normalne wcka splnaju taku istu funkciu ako geberitove......a mnoho mnoho dalsich veci k ktorych by som sa vedela rozpisat ale ludia to nechcu chapat lebo proste to vsetci maju tak aj oni tak chcu :-)
Odpovedať
@zuzitka7 no daj foto domu co mate aspon z vonku som zvedavy co sa da za 47k
Odpovedať
@zuzitka7 hod do alba fotky domu. Nech vidime co sa da za taku sumu spravit svojpomocne.
Odpovedať
@sysell @dominik_boksansky Ved sa jej mrknite do profilu. Ma tam fotky domceka...
Odpovedať
@bovary Heh pozeral som ten druhy album v ktorom boli len prkotiny =D
Odpovedať
@zuzitka7 predpokladam, ze to bola tvrda svojpomoc bez dodavatelskych prac. Za pracovnu silu sa neplatilo. Ci?
Odpovedať
@zuzitka7 Dufam že sa Vám bude za to nadretie a nervy bývať o to lepšie ako tým mudrlantom čo tu dávajú rady do života.
Odpovedať
Profilova fotka
@sysell nech sa ti lubi mame dokonca aj terasu aj zabradlie vonku......len nezacni mudrovat o zatepleni citaj si komentare vyssie nebudem to kazdemu osobitne pisat
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@dominik_boksansky nieco v albume mam a nieco som pridala este sem.....mame zariadeny cely dom komplet ale vrch - spalnovu cast vam tu fotit nebudem to je az moc do sukromnia. ale slovami mame dve vstavane skrine, postele no klasika , komplet kupelnu, hore su tri izby, a este taku spajzicku cca 1mx 1,20m
Odpovedať
Profilova fotka
@dominik_boksansky dodavatelske prace boli betonarske, potom okna, krov a instalacie........ostatne svojpomoc..........strechu mi pokryval svagor je klampiar
Odpovedať
Profilova fotka
@blackomt dakujem pekne :-) mne tu islo hlavne o to, ze sme zacinali fakt ako mlada rodina s minimalnym rozpoctom......a vsetci a dokonca aj v rodine nas odhovarali........o to sme boli silnejsi a otacali sme kazdu korunu ale nie na ukor kvality......a dokazali sme to ...mame ovela komfornejsie byvanie ako ludia na bytoch a ta pani co mu tu povedala ze 128m2 je pre nu chatka....tak potom uz su slovaci neskutocne narocní :D:D:D:D
Odpovedať
@zuzitka7 veeelmi fandim, mas moj obdiv, drzim vam palce, nech sa vam dari, ...z niektorych prispevkov mi je zle, ale to je uz moja vec
Odpovedať
Profilova fotka
@melbak001 co uz :D Slovaci su neprajní a hladaju chyby tam kde niesu :D nech ukazu ako oni byvaju a potom nech mudruju :-)))) my sme stastní za to co mame a komu sa nepaci nech nebuzeruje :D......
Odpovedať
@zuzitka7 uz som pozrel ten album, 47 sa mi zdalo malo aj s nabytkom ale ked tak pozreram a rozmyslam je to realne.
Odpovedať
@zuzitka7 pekne si im to tu natrela, svojpomocnikom :-D
Odpovedať
@zuzitka7 fandim ludom ako si ty. Nepotrebuju k stastiu velke domy,drahe kuchyne. Su ine priority a to je rodina. Nech sa Vám dobre býva.
Odpovedať
@zuzitka7 a co bola svojpomoc? tahanie murov a omietky? ved skoro vsetko bolo dodavatelsky a potom je to za super cenu. Kuchyna za 1000, taka mala sa dala aj lacnejsie, ak uz ide o co najlacnejsie.
Odpovedať
Profilova fotka
@natalka13 ako som uz pisala vsetko sme robili za rozumnu cenu a nie na ukor kvality takze kuchyne do 1000e a na mieru su podla mna smejdy....ked uz tak chces polemyzovat ...a neviem do akej miery vies co obnasa stavba domu ale kedze som uviedla ze dodavatelske veci boli LEN 4 Z CELEJ STAVBY DOMU...takze tak :D.....
Odpovedať
Profilova fotka
@pircuk presne tak tento nazor zastavame aj my s manzelom mame vsetko co nam ku stastiu treba :-) @topfield uz sa viem v tomto obracat :D a hlavne viem argumentovat kedze to mame za sebou :D @sysell jasne ze je....treba vedeit uvazovat a ked clovek nema velky rozpocet musi sa vediet v tom obracat :D...:D
Odpovedať
@zuzitka7 4 z toho jedna su instalacie OK, o stavbe domu coto viem dva domy a chalupu uz mame za sebou.
Odpovedať
@boywonder513 @mima1 @vapno92 @dominik_boksansky @sysell a plus dalsi neveriaci pozrite si tento album, zariadeny , kvalitne okna, kvalitne zateplenie podlah,stropu a su na sume 42000 http://www.modrastrecha.sk/blog/maria... @zuzitka7 aj ja som vam fandila a vy aj este zopar uživatelov ma utvrdilo v tom že sa da byvat do 50000 a nieje to na ukor kvality, takže z neprajnikov si nic nerob, nedokažu prekusnut že sa to "da" :-D
Odpovedať
@luk25 ja sa budem opakovat ale nepotrebujem sa pozerat na ziadny dom za 42tisic ani 40 ani neviem kolko proste stojim si za tym ze 42tisic na real dom nieje mozne. Vzdy to bude na ukor kvality,materialu,lacny polsky nbytok atd. Neprajnik niesom tiez sme stavali dom svojpomocne. Setrili sme kde sa dalo lebo sme stavali bez hypo no taketo sumy sme obisli daleko. Zlavy sme pytali kde sa dalo. Viac sa k tejto teme nevyjadrujem stojim si za tym ze bud to bude dom o rozmere chatky alebo to nebude dom na kvalitne byvanie pripadne v sume nieje zapocitane nozaj vsetko. koniec.
Odpovedať
@mima1 tak sa nanho pozrite a povedzte co tam maju lacne alebo nekvalitne podla vas? to je az take tažke sa pokorit a uznat že aj v dnesnej dobe sa to da?
Odpovedať
@luk25 odpoved je vyssie. Pekny vikend
Odpovedať
@mima1 to že vam sa to nepodarilo neznamena že sa to neda, a podotýkam domcek ktorý som dala pre ispiraciu je väčsi ako vas,takže nazyvat ho chatkou je detinske ;-)
Odpovedať
@mima1 aký dom podľa plochy je pre teba naj?akú veľkú plochu potrebuje jeden? dnes sú rodiny 3-max 4 a 120 m2 pre 4 je dosť aj na naháňačku a skrývačku, viac ako 50% býva v panelákoch a pochybujem či má aspoň 10% z nich plochu 120, my sme ostali dvaja a plocha 120 je nám akurát zbytočnosť na upratovanie a kúrenie
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?