Domček za 40 000 EUR?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
caute. s manzelom mame k dispozicii 40tis.eur a chceme mini domcek s max. rozlohou 90 m. myslite ze sa nam taketo nieco podari???
Odpovedať
1
13
14
@mackoke asi tak nejak... už mi nedalo na tohoto mudrlanta nereagovať, je snáď v každej diskusii a tam mudruje hlavne to ako si on sám bude montovať okna atď..to kedy potom "buduje"... len na porovnanie strecha 220 m2 tondach samba 11 čierna glazura komplet na kľúč 13 200 a to je kdesi úplne inde ako bramac... osrali ho aj o peniaze aj o kvalitu, škoda reci. Keby bol normálny nepíšem nič, ale takto iba jedno. Tak ti treba @originalx !
Odpovedať
😂😂😂😂som sa pobavila 😂😂😂 @originalx nechcela by som dopadnut ako ty😂😂😂vsetko kvalitne a hlavne drahe veci aspon podla teba a veru sfusovana praca jedna radost😁to radsej ten domcek za 40 tis stavany s laskou a stastny ze uz byvaju ako dom za tisice sfusovany a cely zivot sa kukat na tu megadrahu stavbu a trieskat si hlavu ze este nebyvam a yz sa to rozpada😁
Odpovedať
@pokakany_trpaslik no na slovensku najst domrych majstrov co aj vedia robit je problem. Ja mam ine starosti a nie strazit nejaku zebrotu co mi maka na stavbe.
Odpovedať
@kristian333 ak su dve veci skoro rovnake tak ta drahsia by mala byt aj kvalitnejsia. Ano nie vzdy.
Odpovedať
@mackoke chudacik.
Odpovedať
@14054 na slovensku je len odpad.
Odpovedať
@dagaz ja nekukam na tisicky, u mna prachy nemaju hodnotu.
Odpovedať
@originalx Nedá mi nereagovať... Si tak arogantný, ze toto sa tu vidí malo kedy. Ideš sa tu vyťahovať na ľudí, ktorí si vedia svoje Eura vhodne investovať, hanlivo sa vyjadruješ o pracantoch a poznámka o tom, ze pre teba peňáze nemajú hodnotu tak toto už bola topka :-D kebyže máš toľko lóve ako tu prezentuješ a nič neriešiš, dáš si postaviť haciendu za iné peniaze na kľúč a potom sa tu môžeš vyťahovať. What's up????
Odpovedať
@zarrinka kto pisal, ze mam kopu prachov? Ja uznavam ine hodnoty a prachy su u mna bez hodnoty.citaj pozorne co pisem. Na zavistlivcov a neprajnikov iny ako arogantny nemozem byt. Haciendu nepotrebujem, par som ich uz rozflakal.
Odpovedať
@originalx Kebyže boli u teba prachy bez hodnoty, nebehas po x firmách a nedáš si robiť toľko cenových ponúk, ale bereš prvé co príde ;-) ale nechcela som o tom... Nikto tu nie je voči tebe neprajní, či závistliví. Sak maj aj zlate kľučky, ľudia riešia, ze tvrdošijne si ideš za svojou pravdou bez ohľadu na fakty, ktoré Ti tu predkladajú. Akceptuj aj iný názor a bude sa Ti tu na fóre existovať ľahšie ;-)
Odpovedať
@originalx Nazvať majstrov žebrotou? Asi si sa k nim od začiatku tak správal, že sú žebrota a aj preto to odflákli. Okrem iného aj ponižovanie ti ide jedna radosť. :-p
Odpovedať
@pokakany_trpaslik majstrov? Ha ha si kukni ake dielo po nich ostalo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@originalx máš na streche prachsprosty vzor bramacu, naozaj nič zvláštne ty najvyššia rada.Ak si si dával nacenovat podobný Terran a tvrdíš, že stal o 1000 viac tak: A) dristas B) nechal si sa oje.at Oje.at si sa nechal tak či tak, to je jasné hádam všetkým okrem teba
Odpovedať
Nerieste blbosti,.mal veci co sa dali spravit lacnejsie, robosi stoja za hobno to je fakt, ale je aj fakt ze keby robili poctivo nik to mezaplati ale fakt je aj to ze poctivo robit nevedia. Ta strecha co sa stazuke je ok riesit dake vlny kvoli prehnutej krokve-srat na to.
Odpovedať
@sysell aby si bol v obraze...neboli to len nejake vlny, mal tam vela veci dojeb....a preco na to srat, ked niekto plati, tak nech to je na 100 %a nezaplatil hned, najprv sa musela strecha opravit..a robosi stoja za velke hovno...to aj ja mozem povedat...ojebany bol, nebol to je jedno......tu na zapade sa dom za taku cenu neda postavit..je to tu nerealne...ani jednoizbak sa tu neda za tu cenu kupit, nie este dom postavit....dovi dopo
Odpovedať
1
13
14
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?