Izolacia podlahy polystyrenom - striedanie fasadneho s EPS 100

Zobraz úvodný príspevok
S coraz viac ludmi co stavaju dom sa rozpravam a bezne davaju fasadny polystyren (s ktorym mnohi robia a preto si ho zozenu takmer zadara) do podlahy. Vraj ked sa da navrch 6cm poter tak to drzi a zbytocne je davat tvrdeny podlahovy eps 100. A hovorili mi, ze ked som obavny tak si mam striedat eps100 s fasadnym v pomere 1:1 a pri mojom rozmere pristavby to nebude ziadny problem... Co si o tom myslite?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@gashtaan pri 100S potrebujes 3t/m2 na to aby sa stlacil o1 percento, takze ak nieco klesne po vyliati poteru, tak je chyba niekde inde...
Odpovedať
@ivetmar prisiel som na to, ze nie je zakladom mat chalupu z prirodnych materialov...ked to ludia zabiju postrekovanym kanadskym travnikom....spalnu a obyvacie izby si zariadim s dopadom na zdravie..kedze je tam clovek najviac casu a pointou bude co najviac stromov v okoli tychto izieb...a v tychto izbach cistenie a uprava klimy rastlinami: sukulenty, aloe vera, svokrine jazyky.... tieto "prirodne materialy" je znova marketingovy vagon ako BIO, o ktorom sa hovori ze sa nestrieka cez den ale v noci:)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?