Kto začína stavať v roku 2010?

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto kto začína stavať tento rok stavbu napíšte pokecáme
Odpovedať
armovanie dokopy.. :-D :-D :-D ked som pozerala plány a počítala, juj či som sa tešila, teraz ked by sme potrebovali aby bola polovička doma, tak majú samé zahraničné roboty... celý minulý rok boli doma na Slovensku :-( :-( :-( a teraz ked ho treba tak zdrhol :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
teda spájať roxory aby sa to mohlo dať do základov ... :-p :-p
Odpovedať
no to by ma nebavilo. byt doma sama. aj ked mozno vela zaraba :-D :-D ale radsej som ked je doma.
Odpovedať
no ved aj ja, ale zase može prísť čas, že zase budú dlho doma, tak to vydržím.. ved nič nie je večné :-) :-) :-) bežím pre baby... zatial sa maj pa
Odpovedať
maska....ides?.........vyzdvihneme ta?
Odpovedať
čo si moja :-) :-) rada by som, ale mám doma dvoch miláčikov a tým som slúbila rozprávku :-D :-D :-D :-D ale pekne pofoť a daj fotečky... pojdem ked bude krajšie počasie a deti budú môcť behať po vašom "mini" pozemku :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
94: kde máš zase foto drahá???? ... 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
a ake?...to som len kadejake dosky kladla a merala.....ale asi tam aj tak budem musiet byt ked budu merat.....inak to nevidim........takze dovolenka to istiii :-D :-D :-D
Odpovedať
aspon si oddýchneš a pojde to rýchlejšie, ked tam bude ženský dozor :-D :-D :-D ved to poznáš, chlap bez ženy.. stratený :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
no ved totok............no uvidiiiime..............poriesim volaco ;-)
Odpovedať
zhanam daky luster do jedalne neviete o niecom podobnom za rozumnu cenu? prikladam foto ak by ste na nieco natrafili dajte vediet dakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tuším toto je to štvrté v poradí: http://www.vltava2000.cz/svitidla/goo... značka massive... toto by mohlo byť to na druhej foto: http://www.vltava2000.cz/svitidla/goo... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
btw. ja som ich tiež pozerala, že nad jedálenský stôl niečo na tento štýl. ale to je ešte vo hviezdach... :-D
Odpovedať
ups ja som vsetky tie svetla nasla tiez len tie ceny? to akoze nenajdem ziadne svetlo za rozumnu cenu. a to by som chcela dve nad stol :-(
Odpovedať
ups ja tiez niesom tak daleko ze by som ich isla vesat uz no koli elektrike by som to mala rada vyriesene a bola by som ochotna ich mat aj doma akoze zabalene daky cas v krabici :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aha :-D si asi sedím na kábli. mne sa ale práve zdali celkom v pohode čo sa týka ceny... niekto dá za lampu aj 500 a viac euro :-D už lacnejšie hádam len ikea. ale tam nič podobné nemajú pokiaľ viem. inak mnohé svietidlá čo sa predávajú bežne v obchodoch sú po stránke dizajnu katastrofa. tak neviem či k tomu nájdeš nejakú alternatívu...
Odpovedať
ups tiez si myslim ze obchody nic moc. silno premyslam o tom kovovom a ciernom kedze chcem bielu kuchynu a ciernu dosku pracovnu a nerez spotrebice myslim ze by to slo spolu. ta cierna je tak okolo 1000 nasla som ju tusim za 800. a to kovove asi 1300. myslim ze je to ok cena len som myslela ze by sa dali zohnat lacnejsie. nechapem ako niekto moze kupit luster za 200. teda chapem vzdy su to skarede starodavne lustre no
Odpovedať
Profilova fotka
to by spolu pekne ladilo :-) biele s čiernym, prípadne nerez... hm. no, neviem či sa ti podarí nejak moc lacnejšie... ak aj nájdeš niečo podobné napr. za polovičnú cenu bude to strašný šmejd. jediná cesta je internetový obchod. ale myslím, že ani na tom sa ti nejak nepodarí ušetriť pri takejto sume. lebo šak poštovné... :-| inak lampu za 200 máme aj my :-D takú ikeovú klasiku. do dočasnej kuchyne u svokrovcov sa nám moc investovať nechcelo :-D
Odpovedať
ups z ikeii mam aj ja lampu taku stojatu papierovu za 9,90€. netvrdim ze vsetky su smejd alebo ze otras obdivujem ludi co vedia kupovat lacno a pekne to ja neviem. ja viem najst vzdy len pekne a drahe. najviac by sa mi pacilo toto ale cena ma donutila ze ich uz nechcem. ja som tu lampu nasla v jednom obchode s oblecenim a hladala som ju az som nasla no uz sa mi tak moc nepaci :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pekné a drahé je ešte dobre. horšie je keď niekto dokáže kupovať len drahé a škaredé :-D :-D :-D hm... tá lampa je super. ak to neni tajomstvo... koľko? :-D
Odpovedať
pohybuju sa od 300 :-D :-D take lacne zas nemusim mat aj ked viem ze su ovela drahsie svetla. a mne sa ich tolko paci ze neviem ktore vybrat a to je len jedalen co potom kuchyna obyvacka spalna izba a ja neviem kam vsade. este aj toto sa mi paci ale skor by som chcela take okruhle gulate. no na moje prakvapenie maju pekne aj v baumaxe. ale tiez niektore od 200 300 hore :-D :-D a to je baumax len
Odpovedať
a neskutocne sa mi paci dlhsiu dobu toto len na vysku meria dost chcela som take do obyvacky 120€
Odpovedať
Profilova fotka
no pekne :-D keby si toľko mala dať za každú lampu, tak sa nedoplatíš... aj táto trojitá je pekná, ale tie predtým mali väčší šmrnc. také nadčasovejšie... podľa mňa ;-)
Odpovedať
aj mne sa zda. aj sa skor pozeram na take. aj ta trojita stala 208€. na svietidla by som musela mat zvlast aspon 1600 € plus vonkajsie. jaj no co uz nieco vymyslim hadam niekedy. len keby sme boli uz tak dobre natom ze by ma trapili len lustre :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a keby na tie lustre bolo aj dosť euráčov :-D
Odpovedať
no to hej. idem spat zajtra musim makat zarabat na lustre :-D :-D tak dik za pokec pa
Odpovedať
baby... ak nezaprší, tak o týžden začíname zo základmi ;-) ;-) sa teším. papiere znova podané na stavebnom, tak sa to tam snáď zase nepos...e :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
držím päste maska :-) snáď sa to počasie unormálni
Odpovedať
dúfam... teda ja v to verím, ved ten dážď už narobil škody viac než dosť.. my sa stresujeme za stavby, ale tí čo ich vytopilo majú uplne iné problémy chudáci ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
maska...........tesim tesim.........urcite vykopete.........uz bude pekne.........my prieckujeme.......na stavebnom su ok v lv.........to uz pojde........a mas uz u mna 2 pivka...hih
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?