Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@maj_ka5 Čo 5 rokov to je veľa,jeden kamoš rozprával,že dávajú do.........také súčiastky,aby spotrebič vydržal 2-3 roky. ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte... mne dnes prave dodychala umyvacka... a teraz vobec netusim, ci si nejaku kupit (mozem investovat tak 300 eur, aj to je uz pocitim) alebo budem nejaky cas (pol roka minimalne) bez umyvacky.... ako je to v tejto cenovej hladine? vie mi niekto poradit, ze ktoru kupit??? uz by som najradsej vstavanu.... a 45 potrebujem.... :(
Odpovedať
@kaktusik007 hmmm,tak nam skonali v ten isty den...
Odpovedať
@ja028 Za mňa nie!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nemá rýchly,ale T.Speed!!!!Daj do googla Siemens SN 66 U O 95 EU od 761 E,hlučnosť 39 db neskutočne nízka paráda,ale hoci je na obrázku šuflík na príbor nikde som o ňom nečítala ešte to preštuduj!
Odpovedať
@kaktusik007 Kuk Heureka.sk Siemens SE 64N363 od 319 E ešte má aj rýchly program.No čo tie vaše UMR dostali chrípku či?No čo už ked sa darí tak sa darí.
Odpovedať
@kaktusik007 Hop pardon až teraz som si uvedomila,že 45 cm to ozaj?Lebo to je si myslím rozdiel?
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 fakt? ja neviem, pozerala som len jednu stranku, kde popis a tam som si to nevsimla.... ono obe su veeeeeelmi podobne, takze ktorakolvek bude dobra :)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 hej, 45 cm... teraz sme prerabali byt a dala som len miesto na taku aku sme uz mali... a aj tak, mame maly bytik, takze ulozne priestory moc nie su a za obet by potom musela padnut jedna skrinka - tak som ostala pri 45 umyvacke.....
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ja sa až tak do umývačiek nevyznám :-( neviem aký je rozdiel medzi rýchly a T-speed, ale dakujem za radu zrejme sa rozhodneme pre myčku ktoru si nám poradila:-) DAKUJEM
Odpovedať
@ja028 Veľmi veľký daj si do googla Turbo Speed a ono ti to napíše že to je program na h..........
Odpovedať
Profilova fotka
len som hladala dostupnosť tej umývačky čo si mi poradila a chceli sme všetky spotrebiče nakúpiť v TPD a akurát túto myčku nemaju :-(
Odpovedať
@ja028 Tak nech objednajú!!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
akurat zhanam slovensky návod k mycke Siemens SE65E332Eu lebo by som uz rada zapla, ale akosi k tomu zabudli pribalit , hlavne ze macedonsky tam je a najlepsie na tom je ze mi nikto nevie poradit ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 Chcela by som Ta poprosiť či by si mi vedela poradiť aj indukčnu dosku a mikrovlnú rúru vstavanu?
Odpovedať
zienky mate volne stojacu umyvacku? prosiim hodte fotoo. dakujeem
Odpovedať
@ja028 Indukciu kuk večer a M.Rúru by som si ja nedávala radšej by som zvolila rúru-vstavanú s parným ohrievaním.
Odpovedať
Nasi maju stary model Fagor - asi 7 rokov. Este nemala ziadnu poruchu (klop, klop) a umyva super! Uz sa tesim, ked budeme vo vascom byte a budem mat umyvacku raz aj ja :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 Dakujem si zlatá zajtra musíme ist objednať spotrebiče, lebo sme si dali kuchynu u sýkoru a spotrebiče si chceme po vlastnej línii vybrať(vobec to nie je jednoduché) a pondelok musíme poslať čísla spotrebičov aby u sýkoru vedeli zadať kuchynskú linku do výroby, takže ešte dnes musím vybrať aj ladničku a mrazák :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marlenka27 pytaj od toho, kde si ju kupila, to je zo zakona, ze navod musi byt v SK , pohroz im SOI :)
Odpovedať
Takto 2 týždne ideme dúfam robiť podlahu,7 krát som si objednala sporák 7 krát mi napísali ľutujeme bla,bla už som mala?! z toho srandu po týchto neblahých skúsenostiach som si radšej teraz objednala aj UMR :Bosch SMS 69u42 EU ja ktorá som tu poradila X krát som si nevedela rady?!Som volala až na Zákaznicku linku boli 2 kandidátky a nemala som sa čoho chytiť ,všimla som si že u tejto mojej je také čosi naviac Zeolith sušenie čo mi potvrdil mladý muž na tel.linke,že to je najmodernejšie bla,bla a papá menej Energie.Tak uvidíme nejdem to zakríknuť či mi zas nenapíšu nemáme,objednáme bla,bla.Preto vám radím koho tlačí čas radšej si dajte rezervu aj 2-3 týždne im ti trvá!!!!!!!!Mám sporák tiež objednaný u 8 obchodu tak tiež to nechcem zakríknuť.Želám pevné nervy pri objednávaní.
Odpovedať
@ja028 Ty chceš plne vstavanú tam sú podľa mňa rozmery rovnaké to by ich nemalo pustiť,či?Chválim ťa za indukciu to je môj sen ked budem veľká?! tak si ju možno kúpim.Pozri si hlavne recenzie,moja dcéra mala sklokeramickú bielu a povedala,že NIKDY viac.
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mám sklokeramiku teraz a tiež nie som spokojná to neustále čistenie mi ide na nervy a aj tak to nie je vyčistené tak ako by som si predstavovala....ja som si tiež musela pár ročkov počkať na tú indukciu :-) tak dufam že to bude dobrá investícia, lebo podla mna su strašne drahé :-(
Odpovedať
Profilova fotka
@maj_ka5 majka my sme prvykrat pustili rovno program auto.......ja myslim, ze naprazdno netreba........nastav sol, lestidlo a kludne ju napln a pust:)......naprazdno ju pustame len pri cisteni tak raz 3-4 mesiace, to je vtedy hukot ako pri niagarskych vodopadoch :-D
Odpovedať
@ja028 ja som mala sklokeramiku, teraz indukciu - ono tam rozdiel v cisteni nieje, hubka+kvapka "jari" alebo en cista voda a svedska utierka popripade "okena" To sklo je sklokeramika,rozdiel je v predvani tepla.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska no mylsím si, že je rozdiel či Ti vykypí niečo na teplu alebo studenu dosku. A kým vychladne sklokeramika a dá sa čistiť tak to je už dosť znečistene
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 Marti super si vybrala, ti v dobrom zvidim tych 40db:) :)
Odpovedať
@ja028 a kolkokat nieco vykypi, raz do roka sa to da,ale jasne indukcia je lepsia vo vsetkych smeroch. Akurat ryzu neuvarim ako na sklokeramike za 5minut zapnutia a 15 min vypnutia dosky.
Odpovedať
Profilova fotka
@stanulka76 prvykrat by sa mala pustit na prazdno ...
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 tak my sme nie, ani sa to nikde nepisalo, tak neviem........ale vsetko prebehlo ok:)
Odpovedať
@stanulka76 Aj ja som si čítala návod a veru u niektorých spotr.písali čo treba urobiť 1 krát,ale UMR nič ale podľa mňa zaujímavé toľko tu píšeme o UMR a nikto takú otázku nepoložil,chválim.Za to nič nedáte ja by som pustila UMR prvý krát s jedným hrncom a keby to bolo zle umyté,alebo ešte to bolo cítiť tak ešte raz,dva?Neboj ked tam dáš voňavé jarové tabletky ono to bude OK.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?