Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@kaktusik007 No vidíš som rada,že si spokojná 8-) Ja ked už niečo kúpim tak nejaký čas ani nekukám ? E stojí.No a ja stojím stále síce pevne na zemi,ale nie a nie sa pohnúť s tou mojou UMR,keby vedeli z Boschu možno :-D :-D :-D by mi ju dali aj grátis testovať však ja im robím reklamu zadarmo a bla,bla.No nedarí sa však chvíľu vydržím. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 nie nie Marti, ty len pockaj na tuu svoju, na 40Db sa oplati cakat!!!!:):) ...a to vies, na slovensku je to tak, keby to nebola umyvacka ale nieco mensie, tak to hned kupim v cechach......to uz len dovoz by bol drahy, ze?:-( a neboj, vsetko sa stihne!!!!!!!!!! kupacka uz bude v novej kuchyni :-D ...a vies ako sa hovori, ze plany nikdy nevijdu tak ako planujeme, tak u mna je to podobne!!! :-( a urcite sme viaceri.......stale nejaky problem, s ktorym nepocitas ]-( drziiiim palce!!!
Odpovedať
@stanulka76 Však to,to ja stále píšem,že mňa nič neprekvapí.A si predstav ja ktorá tu píšem dookola daj si Heureka.sk som tam dala otázku kvôli chýbajucemu programu v mojej UMR bla,bla chcem tú........ prosím napíšte mi ? min-hodín trvajú jednotlivé programy a ništ.Ešteže máme České ktoré ju predávajú a som si to tam prečítala.Celkovo ked si dáš do porovnania 2-3 UMR tak z toho nič moc nezistíš,to niekedy ludia kupujú mačku vo vreci oni napíšu toto myslím všeobecne má 5 programov .V tomto by sa mohli polepšiť ono vieš ja túto diskusiu lúskam cca 2 roky a stále je to skoro rovnaké.Jasné,že počkám nemám sa kde náhliť však vieš čosi ma to bude stáť,čosi na tom stratím E,ale si myslím že to bude stáť za to?!Tiež som rozmýšlala z Čiech,dopravu si učtujú 12-13 E,menej ako zo SK však uvidíme.
Odpovedať
@marta2610 @stanulka76 baby mozno sa spytam sprostost, ale ak Vam UMR doumyva ostava cela orosena? Myslim take nieco ako ked sa rosia okna.
Odpovedať
@maj_ka5 Schválne som čakala ked doumýva a hned som ju otvorila,po vnútornej strane dverí doslova stiekla voda,ja ju otvorím úplne na cca 5 min,potom dám medzi dvere penu,ale nie na holenie :-D a nechám aby para pomaly odišla.A chvílu nechám nech sám riad stečie.Mám funkciu Extra sušenie,ale dôjde k ľahkému zvýšeniu energie,som ho použila raz zo zvedavosti.Už som tiež rozmýšľaľa prečo nevymysleli niečo,aby tie dvere ostali vysieť ako my chceme a Kolko chceme.
Odpovedať
Profilova fotka
@maj_ka5 ak ide program bez susenia, tak su tam kvapky vody, inak nemozem povedat zeby bola zarosena.....ale urcite trocha je! asi je to normalne, hlavne ze riad vyschne:) @marta2610 Marti ale na tej nasej, ako dvere otvorim, tak ostanu........ziadnu penu......normalne polohovatelne
Odpovedať
@stanulka76 ja ked aj pustim program, ktory obsahuje susenie, tak riad je suchy, ale UMR je orosena, ale mne sa vidi, ze dost, nemam to sice s cim porovnat, lebo som este UMR nemala, lebo ta moja isla dokopy este len 6x. No ale mozno to tak ma byt. Vdaka za odpoved
Odpovedať
@stanulka76 Ja nemám polohovatelnú,dúfam že nová UMR už bude mať. 8-)
Odpovedať
Pekný večer prajem. Plánujeme s manželkou kúpiť UMR, niekoľko hodín som čítal túto tému a našiel som tu veľa užitočných rád, ale aj tak neviem vybrať konkrétny model. Poradíte? - voľne stojaca - 45 cm - biela - BOSCH alebo SIEMENS - max. do 500 € ideálne okolo 400 € z toho mi vyšli tieto modely: BOSCH SPS 53M32 BOSCH SRS 45T72 Siemens SF 25M253 SIEMENS SR26T891 tento model je strieborný a neviem nájsť bielu variantu :( existuje? a teraz dajte radu ktorú 8-) VOPRED ĎAKUJEM :)
Odpovedať
@zabiacik6 Najskôr otázka nedá sa 60 cm?
Odpovedať
Kuk Nay.sk SR 25 M 283 EU 484 E.Má čo má mať,pri ušetrení miesta daj zásuvku na príbor,lebo si neviem predstaviť,aby si na spodok UMR dal košík na príbor.
Odpovedať
Prosím vás má niekto napojenú UMR na teplú vodu?Ďakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@marta2610 nedá, som rád že vopchám 45. činžiak - malá kuchyňa - málo miesta 8-(
Odpovedať
Prajem pekný večer. mám dilemu s mojou umývačkou riadu siemens, teda s nastavením soli a leštidla. My máme vodu mäkkú, používam tablety all in one, ale zdá sa mi že je riad krajšie umytý keď mám nastavenú soľ na č.2 aleštidlo aspoň na č.3-4. Nie som si istá či je to v poriadku, proste či môžem pridať takto soľ keď voda nie je tvrdá. má niekto takúto skúsenosť? Ďakujem za odpovede :)
Odpovedať
Profilova fotka
Veľký pomocník šetrí čas a energiu.Odporučam umývačky s akvastopom a hornou zásuvkou na príbory.
Odpovedať
@egreska1 ak ti umyva dobre, nie je co riesit. Ja si ale myslim, ze lestidlo predavkovavas, ak pouzivas all in one, tam uz je a staci davkovat pri velmi tvrdej vode, aj to minimum. Neviem, kolko ma stupnica lestidla, ale predpokladam, ze sa pohybujes na hornej hranici a to je pre velmi tvrdu vodu a pouzivanie prostriedkov bez lestidla... Predavkovanie soli a lestidla by si mala zbadat na zjaveni sa povlaku na skle. Ale predavkovanie soli ti nemoze poskodit UMR, ak sa obavas toho :)
Odpovedať
@nanika Dávkovanie leštidla mám do 6 a tuším že aj soľ je tak isto do 6.Skúsim to leštidlo stiahnúť ale dúfam, že to nebude mať vplyv na sušenie. každopádne ďakujem za názor, vyskúšam niekolko krát a uvidím čo a ako :) Pekný deň.
Odpovedať
Profilova fotka
@zabiacik6 tak som si to troska prelistovala:) ...... z tychto 4, jednoznacne tu poslednu, zasuvka, 44dB, rychly program, dobra spotreba, len je nerezova a to asi vadi :-( ..... tretiu uplne vyhod, tie decibely ma sokli, bud tomu nerozumiem alebo fakt 52? ]-( ......a zz tych boschiek asi radsej prvu, ma mensiu spotrebu!!! ale inak su dost podobne
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 @zabiacik6 a teraz pozeram na ten martin vyber SR 25 M 283 EU ....... tak urcite tuto a mas ju bielu a hlavne zasuvka!!! :-) inak vsetko, co ma mat!
Odpovedať
@stanulka76 už je objednaná SR 25 M 283 EU z NAY. zajtra ju privezú. ĎAKUJEM za rady :)
Odpovedať
@zabiacik6 A to za ? dní ,respektíve ? im bude trvať kým ti ju privezú? 8-)
Odpovedať
@egreska1 :) niekedy aj tvrdost vody nie je objektivne meradlo, tak preto som ti ako prve napisala, ze ak umyva, ako treba, tak neries :) Ale napriklad predavkovane lestidlo nie je len esteticky problem (ak ti necha viditelny mliecny povlak), ale aj zdravotny, kedze ty to lestidlo nasledne aj zjes a vypijes z riadu.
Odpovedať
@marta2610 v stredu ráno som ju objednal a na obed mi volali zo špedičnej, že dnes ju doručia a vynesú až do bytu... :-D
Odpovedať
@zabiacik6 Tak tomu sa povie rýchlosť a služby Nay super.
Odpovedať
Poradte prosim, zvazujeme koupi mycky a zatim nam vyslo toto: Whirlpool ADG 6240 FD nebo BOSCH SMV 69M40 , ale nejsme jeste rozhodnuti. Chceme 60-ku, 3. suplik, malo vody a elektriny a vsechno umyje:)) Rozdil je velky, nicmene jsem tady nacetla, ze whirpool ma dlouhe programy. Mate nekdo zkusenosti? A jeste dotaz - co cudliky? Na panelu nebo skryte? Dekuji
Odpovedať
@linee ak sa ti jedna len o znacku, tak ti ulahcim rozhodovanie, Whirlpool v kombinacii s vodou, cize spotrebic ako UMR, pracka radsej nie :) Ak mas deti, je lepsi skryty panel, ale na druhej strane, niekto ma rad panel z vonka, aby mal prehlad, v ktorej casti programu cca sa UMR nachadza. Ale su UMR, ktore premietaju cas na podlahu, alebo maju na podlahe svetelny luc, ci je este v cinnosti, alebo uz doumyvala... Vsetko zalezi len na tom, co by ti vyhovovalo viac a na financiach...
Odpovedať
@nanika No, hlavne bych chtela, aby dobre myla a neminula za to 20 l vody, neskrabala sklenicky a mela ten 3. kos. To je asi tak vsechno. Promitani na podlaze nemusi byt a jsou i mycky, co maji detskou pojistku na panel zvenci...
Odpovedať
Profilova fotka
@linee WHO si urcitie nekupuj, suhlasim s nanikou.... Radsej ten BOSCH :-) čudliky su o tom, ci chces, alebo nechces mat prehlad, kedy asi doumyva umyvacka... ja osobne to rada vidim :ˇ) ale niekto napr nechce predny panel, z dizajnoveho hladiska... ale uz tu boli aj baby, co im teraz ten panel chyba a radsej by si ho druhykrat dali...
Odpovedať
@linee Tá vaša má jemný program,Turbo speed program ,nemá rýchly!!!!Ja by som si vyberala medzi SMV 48m10-549E,alebo tiež Bosch toľko tu preferovanú SMI 59m05 499 E,táto druhá býva cez víkend väčšinou piatok alebo v sobotu ale to je aj o šťastí?! za cca 364 E,ale tam musíte rýchlo objednať.Kuk pár strán,ale ozaj len pár strán dozadu prečítať tam som o tom písala.Daj si Heureka.sk ..........túto akciu robil Okay elektro....... želám dobrý výber.Katrin 21 čo napísala absolutne s ňou súhlasím,ja tiež musím mať všetko pod kontrolou. 8-)
Odpovedať
@marta2610 Moc děkuji. Měla jsem jí na seznamu, ale ta 48m10 žere v eco programu 10l, např. 69m40 jenom 6,5. Jinak jsou si moc podobne, u te druhe se lidi stezuji na horsi suseni. Obavam se, ze na kazde je neco. Ja s myckou zkusenost nemam vuuuubec zadnou, tak je to hruza. Ale uz se musim rozhodnout. Jeste jednou dekuji
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?