Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Dievčatá kto chcel tú Bosch SMI 59 05 je za 364 E plus doprava 27 E.Heureka.sk zase Okay elektro!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Môj dnešný výber niektoré veci s radami (ktoré sú veľmi cenné) od marta2610: rúra: ELECTROLUX EOC 5651 BOX umývačka: SIEMENS SN 66 MO 95 EU ladnička vstavaná: ELECTROLUX ERN 3313 AOW mraznička: ELECTROLUX EUN 1101 AOW indukcia: BOSCH PIE 645 mikrovlnnka: BOSCH HHMT 85ML53 Ak máte niekto skusennosti s týmito spotrebičmi rada si prečítam Váš názor a návrhy na prípadne lepšie. Pri mikrovlnnke nie som celkom spokojná s výbero lebo tam nie je ochrana proti odtlačkom :-(
Odpovedať
@ja028 Prosím ťa kuk na objednávku tá UMR má byť ja som to napísala SN 66u095 !!!!!!!!Tá tvoja má T.Speed!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 no zase som si to zle odpísala aleberieme tuto čo si nám poradila, hned som si to prepísala na zozname na SN 66u095
Odpovedať
@ja028 Neviem načo dávajú veľmi podobné čísla,pozor na to.Tá indukcia je super aj recenzie OK.Ked budeš dávať objednávku na UMR,kuk aby to oni nepoplietli,tak isto aj pri preberaní daj na to pozor skontroluj či to všetko sedí až potom preber,podpíš,zaplať!Tu si všetci tykáme! 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 takže ešte raz dakujem za skvelé rady, zajtra to bežíme objednať a už len čakať na dodanie :-)
Odpovedať
Rušili ste niekedy objednávku na UMR?Aký je postup?Viem,že do 7 dní?sa môže vrátiť tovar.Ale stačí na Zákaznický servis poslať mail?Lebo no ja asi fakt nemám čo robiť:Dnes ráno objednaná UMR,večer kuk a tá istá teda moja cena o 170 E menej v inom inter.obchode!!!!!Ešte aj doprava grátis,ale momentálne ju nemajú na sklade. ;-( Čo včul,ale som ozaj poslala na zákaz.servis mail,že ruším objednávku.
Odpovedať
@ja028 Dúfam,že sa ti to podarí lepšie ako mne a nech len dobre slúžia!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 prosim ta, co hovoris na tieto umyvacky: http://umyvacky-riadu.heureka.sk/elec... http://umyvacky-riadu.heureka.sk/siem... http://umyvacky-riadu.heureka.sk/bosc... povodne som chcela vstavanu do 300, ale ked nad tym tak rozmyslam, tak aj nevstavanu, hlavne kedze je v obyvackokuchyni nech je ticha..... a tak mi prisli tieto tri nejako do vyberu..... co ty na ne?
Odpovedať
@kaktusik007 Z tých tvojich Siemens.Kuk Heureka.sk Bosch SPV 58 M 00 -430 E má aj príborovú zásuvku.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 tak objednany siemens :) - ono aj tak som zvazovala ze zrovna tuto, a ked si mi napisala to iste aj ty, tak nebudem rozmyslat.... ako som po vcerajsku zistila, umyvacku potrebujem - sa mi zacal opat robit ekzem na rukach, a to som fakt uz roky nemala..... a pri dvoch malych detickach je toho riadu az az.... takze mi to za tych par eur stoji.... uz to nejako zvladneme..... dufam...
Odpovedať
@kaktusik007 Teším sa s tebou,jasné čo sme otroci mňa nikto nepresvedčí,že riad z UMR nie je hygienickejší ako v drese.Ja pri 45 cm by som na taký rýchly nepoužívala tabletky,ale buď gel alebo prášok z Lidla-ono síce niekomu sa nepáči,ale ja s ním nemám problém ono je podľa mňa výhoda,že sama vidíš aký je znečistený riad a podľa toho si sama dávkuješ.Či,aký máte na to názor vy? 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@marta2610 ja som presla na somat gel, s tou starou umyvackou boli najlepsia dvojka... ako to bude teraz, neviem... mam este stare tablety z dm, tie mi dobre umyvali ale iba ked bola umyvacka nova, potom som s umyvvanim uz spokojna nebola.... tak uvidim, ze co tam dam...... ale budem musiet ist nakupit sol, tej mam urcite malo - resp. co si pamatam, tak do novej umyvacky sa v pohode zmestia aj dve kila soli a tolko fakt nemam :)
Odpovedať
@kaktusik007 Najlacnejšia aj podľa mňa lepšia je hrubozrnná soľ aj leštidlo super cena v Lidli.Napíš za ? E si ju objednala a za ? dní má prísť.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ma stat 349 eur aj s dopravou, instalaciou a odvozom starej pokazenej.... a mali by prist 30 januara - teda v stredu, ono ju vraj maju na sklade ale mojim smerom najskor idu v tu stredu :) tak uvidim.... dala som platbu pri dodani... a v tomto eshope som uz brala pracku dva roky dozadu, a vtedy mi zrusili objednavku... tak som zvedava.... aj ked je pravda, ze ten tovar vtedy tam nemali skladom a toto skladom maju
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 tak prave mi volali, potvrdili objednavku a dodavku na toho 30teho :)
Odpovedať
Tak ako som písala UMR zrušená,ale zadala som AAA dopyt ked bude,aby ma upozornili.Zaujímavé,že kde je iba o 190 E drahšia tam ju majú,ale vlastne kto by takú drahú kupoval?!Tak si počkám,našťastie?! UMR v kuchyni je skoro na konci linky . 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 no presne toto sa mi stalo s prackou dva roky dozadu - nasla som si za 350€, vsade inde bola ze 550 a viac.... no a potom mi to zrusili.... a o mesiac sa objavila znova v tomto eshope a uz za nu aj oni chceli 550 ]-( tak neviem... mi to prislo akoby niekto spravil chybu a za tych 350 to bolo pre nich nepredajne, a si to vsimli..... ja len dufam ze sa mi to nestane aj s umyvackou :-D a ktoru si si to ty vybrala nakoniec?
Odpovedať
@kaktusik007 Bosch SMS 69U42 ,od 608 E namiesto 789 E.No však uvidíme. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 tak to si uz vsimnes ten rozdiel... nech sa zadari ;-) aj ked teda ja by som mala za taku cenu skoro dve .-D
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata ak bude niekde akcia na hocake tabletky do mycky dajte vedie...kde a za kolko:)
Odpovedať
@stanulka76 My v ZA máme výhodu,že cca 2 mesiace dozadu otvorili inter.obchod v centre pre malorozmerné veci,takže ked bola Akcia na platinum aj citronové jarové vankúšiky tak som objednala a sme si to rozdelili.Výhoda je aj,že sa neplatí doprava. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 Marti, a preco si tak daleko?? ;-)
Odpovedať
@stanulka76 Tak sa sem presťahuj. :-D :-D :-D Dnes som bola Lidl a majú ale neviem ? v jednom?! tabletky do UMR je ich tam 40 KS cena 3.99 E to znamená 1 ks 0,10 E veď to nie je zlá cena či?Dávno sme tu nespomínali tabletky z DM ja som ich mala na začiatku.Prosím napíšte ? stojí kus a či ste s nimi spokojné? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ved praveze teraz ideme na W5 z lidla ale chcela by som potom zas vymenit za jarove vankusiky....tak az uvidite niekde, tak sa podelte:) ...marti ako mycka, uz je kupena? ktora presne?
Odpovedať
@stanulka76 Je objednaná dnes cca 10 dní to bude trvať Bosch SMS 69 U 42 EU,keď príde?!prvé po manželovi to budete vedieť,dúfam,že to nebude ako so šporákom!!!!!ten ešte stále nemám doma a podlaha sa má robiť o týždeň a ani jeden spotrebič doma!asi ju budeme musieť posunúť o týždeň.Preto som písala spotrebiče objednávať v predstihu.
Odpovedať
@stanulka76 Ešte som si všimla na tvojej,že máš 2 programy veľmi akoby som to Economické:ECO 50 a aj Intenzívne ECO 45 môžeš mi napísať ktorý využívaš viacej a ? minút trvá?Zase je v Akcii 364 E a doprava grátis keď si ju vyzdvihneš na predajni a tých predajní je tam cca 20 v skoro každom okresnom meste.Akcia Okay elektrospotrebiče nájdete to na Heureka.sk.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ahoj Marti.......no z tych dvoch vyuzivam len to eco50 (175min ]-( ) ......tomu druhemu programu velmi nerozumiem, ma vyssiu spotrebu elektriky aj vody (12-15l vody ]-( ) a aj cas (125-135min) a len 45stup......nebol pusteny ani raz :-( ja myslim, ze 4 programy bohate sttacia a aj tak vacsinou ide rychly:) ......... som rada ze ho konecne budes mat!!!!!!!! sa zamilujes :-D no ale ta cena je fakt super.....neviem, ci nekupim este jednu do zasoby :-D .....nie je v tom nejaky hacik??? ]-( a s tym kupovanim spotrebicov mas pravdu, my sme cakali, sice az bolo vsetko, asi mesiac.......tak ale nam to vtedy tak nesurilo
Odpovedať
@stanulka76 Tieto Eco píšu,že je najmenšia spotreba vody,elektriky.Či je v tom háčik?!Možno majú na sklade 1-2 a je to ich marketingový ťah?!Ja stále čakám na odpoveď zo včerajška ako som písala dala som na AAADopyt,že chcem Bosch SMS 69U42 EU a mi chodia ponuky.Jedna spoločnosť núkala za 725 E,napísala som že veľa potom napísali,že 690 E tak som písala včera,že OK ale mi napísali,že treba dať cca zálohu 50 E tak ja OK a odvtedy sa mi už neozvali!!!Tak neviem čo bude zase nasledovať.Si predstavte,že na Českej stránke ponúkajú túto UMR 40 spločností a u nás 3 rozumiete tomu ja teda nie!!!!!!!!!!!Podlahu posuniem o nejaký týždeň dva však do Vel.noci to bude ako som písala zať je podlahár takže s tým problém nie je.Aj vy ked niečo robíte tiež sa vám tak darí?!Preto som normálne uvažovala,že si kúpim tú tvoju,ale ešte počkám čo mi zase napíšu.A aby som nezabudla dnes mi písali,že sporák už vyskladnili tak hádam v pondelok príde.Takže asi tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 tak moja umyvacka slape dobre - uz som v nej 2x umyvala, zatial iba na kratky program... ale je krasne tichucka, parada :) - len som zistila, ze uz ju maju v datarte, kde som ju kupovala, o 35 eur drahsiu... co nechapem preco... no a prisli, doniesli, namontovali, odviezli staru pokazenu... proste spokojnost... a dnes som bola na nakupoch a behla som aj do elektra, ze idem kuk umyvacky, ci som dobre kupila... a tato moja tam stala 400 eur (ja som ju kupila za 349) a vedla bola vo vnutri identicka, akurat mala inak predny panel, a ta stala ze 550... no des a hruza.... tak to vyzera, ze ja som teda kupila dobre... tak sa tesim :) a dakujem ti, ze si mi napisala, ktoru mam kupit, lebo ti poviem, ze ak by si sa nebola trafila do tej siemens tak by som stale iba zvazovala, ze ci si ju kupit alebo nie.... :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?