Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Profilova fotka
@mom3 Ďakujééém. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@mom3 P.S.: Kde ste objednávali?
Odpovedať
Profilova fotka
@mima1 veľmi pekne ďakujem za tip.. @nanika ja nemám nejaké špecifické požiadavky ale keď už tak nech má odložený štart a čo možno najlepšiu energetickú triedu, či sú tlčítka z vnútra alebo z vonku je úplne jedno. Najradšej by som mala 60-tku ale kuchynskú linku už mám a miesto len na 45-tku. Mám UMR značky Whirlpool ale som max. nespokojná, nemá odložený štart a je dosť hlučná, čo nám s manželom dosť vadí keďže máme prepojenú kuchyňu s obývačkou. Keď sme si zariaďovali kuchyňu nepripisovali sme UMR veľkú pozornosť čo bola chyba, preto to chceme teraz napraviť. Vopred ďakujem za akékoľvek typy nech si viem porovnať.
Odpovedať
Profilova fotka
@pernikova_chalupka Cez kuchynske studio mame zlavu 25%.
Odpovedať
Profilova fotka
@mom3 Aha, no super. :-)
Odpovedať
su v umyvacke riadu poistky?
Odpovedať
ahojte, pozerela som v archive STV test umyvaciek riadu na rok 2012, viem ze prve miesta ma boch a siemens, len neviem rozluszit typy.. viete mi niekto poradit?? dik
Odpovedať
Profilova fotka
@valenca Tazko povedat, ktory presne typ, ale na umyvacke sa jednoznacne neoplati setrit. Povedal by som, ze cenovo od 800 Eur vyssie.
Odpovedať
@mom3 ????????????????????
Odpovedať
Profilova fotka
@mom3 co si... dnes sa uz da slusna a velmi dobra umyvacka vyssej strednej triedy kupit od 500e vyssie.. este 3 roky dozadu sme za nasu dali skoro 700e a dnes sa taka ista predava za 500 .. ide to dole.. To uz Miele stoji okolo 1000€ @valenca musis preluskať stranky, pozri parametre , funkcie, aby mala rychly program, vario speed a zasuvku na pribory ( nie košik, ktory zabera miesto dole) .. a vyber si podla toho :) BOsch a Siemens su dobre, takze nemas co pokazit, Siemens je tiež BOSCH, len je to vyssia trieda :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 @marta2610 Hmm, asi vec nazoru.
Odpovedať
@mom3 Ty máš ktorú?Daj tip na 800 a vyššie.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@marta2610 Vyssie som pisal, ze sme si objednali Bosch SMV 69M40 EU.
Odpovedať
@mom3 Ty píšeš 800 a vyššie a sám si si objednal cena od 518.33 e LuxusniElektro.EU .Heureka.sk ju má od 621.90 e.Tak tomu nerozumiem?ja vždy preferujem zlatý stred ani najlacnejšiu ani najdrahšiu.To je môj názor. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 Ja hovorim o cene bez zlavy. Bezna cena tejto umyvacky od Boschu je 999 EUR. V kuchynskom studiu som napr. povedal, ze uvazujem o kupe cez andreashop.sk, a povedali mi, ze nic proti tomu nemaju, ale v tom pripade nemozu zarucit dodavku kuchyne nacas. Ukazali mi viacero zakazok, kde kvoli internetovym obchodom cakaju 2-3 mesiace navyse. Nakoniec sme sa rozhodli vsetky spotrebice kupit cez kuch. studio a dali nam na vsetky zlavu 25%. Internetove obchody vedia casto ponuknut peknu zlavu preto, ze tie spotrebice nakupuju v Polsku a Madarsku, ale nie vzdy to musi byt uplne to iste, co (v tomto pripade Bosch) ponuka na slovenskom trhu. Kupovali sme napr. ruru, kde Bosch automaticky na slovenskom trhu ponuka 2-teleskopicky vysuv zdarma.
Odpovedať
@mom3 Ja som si včera večer objednala Bosch sporák v Andr........shop,ráno mi prišla správa,že ho nemajú na sklade,ale od 4-12 prac.dní ho dodajú takže si myslím žiaden problém,ale je pravda že mne nevadí keď príde aj za mesiac my meníme starý za nový.Podľa mňa aj s UMR by to nemal byť problém ono je asi najlepšie si to objednávať v predstihu ak sa dá lebo potom je to hra s časom.Toto mi pripadá,že je tlačenie na pílu.A tá cena no horor.Bosch a Simens je len jeden????My sme si veľa vecí objednávali cez Internet a spokojnosť veľká hlavne ceny aj UMR tam sú cenové rozdiely iné!!!!!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 V tom kuchynskom studiu je majitelom moj kamarat, tak mi ukazal aj e-mailovu komumikaciu so zakaznikmi, a asi dvaja mali problem prave s adreashopom. Stali kvoli tomu cca 2 mesiace. Ale prajem ti, aby to fakt bolo do tych 12 dni.
Odpovedať
Profilova fotka
@mom3 jaaj, no ja som tiez hovorila o cene UMR cez internet .. jasne, ze v obchode stoja 800e a viac :-) A preco ty riesis dodavku kuchyne spolu s umyvackou? ved umyvacku si objednaj, maj ju doma nachystanu a ked dojde kuchyna, len ti ju tam vložia a domontuju dvierka. Ked im zadas presny typ umyvacky, oni si vedia v tech.liste najst rozmery UMR nepotrebuju... takze by som sa na to vykaslala :) Ty mas chut platit umyvacku o 200 -300e viac, len aby bolo kuchynske studio spokojne? no to mas asi na rozhadzovanie, posli aj mne :ˇ) Andreashop je v pohode, teda DUnajska streda .. Šala byva horsia, je to o ludoch... v DS su v pohode a informuju ta. nam vzdy hned volali, mame vsetko od nich.. veci do 3 dni doma.. A ked nemali povedali,kedy budu... :) a dodržali A dosli ti, ze ked ti to preda ten kamarat mozno ma z toho proviziu???? hmmm
Odpovedať
Ďakujem,no keď nebude do 12 dní objednávku zruším a ideme ďalej do Vianoc objednám inde. :-D :-D :-D Teraz som si kukala UMR a Bosch písal,že výrobca Bosch tak kde sa vlastne vyrábajú?Dievčatá a vy máte aké skúsenosti s tým ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@katrin21 Nechcela som mu to napísať tak na tvrdo,ale súhlasím s tebou.Predsa nebude ???!!!!Bosch vyrábať na dva krát za 1:Kuchynské štúdio za 2:Cez internet.Veď UMR musí byť identická.A ešte,že dávajú zľavu??!!!! Stále píšem,že treba sa s tým trochu pohrať,nenáhliť sa to nie je vec na rok.Treba si dať do googla presný názov a ono ti ti vyhodí od-do e a porovnávať.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Bosch je Bosch, ci si ho kupis tam alebo tam, stale ti poruchu pride opravit servis boschu v tvojom okoli......myslim, ze zo spotrebicov sa "padelky" este nerobia ;-) takze je to len a len o cene a proviziach pre konkretnych ludi a obchody atd.
Odpovedať
Ahojte, na margo nakupu spotrebicov z netu vs kuchynske studia. Mozem uviest "pribeh" z prvej ruky. Moj muz jednemu takemuto studiu sefuje a chceli sme objednat UMR cez nich za nakupnu cenu. Ta ale bola o 200e(!!!) vyssia ako cena za tu istu UMR na nete ]-( . Zdoraznujem, ze to bola nakupna cena!! K nej sa vzdy este pripocita marza predajcu, takze spotrebice cez kuchyn.studia sa NIKDY nemozu oplatit a ked aj zlavu daju, vzdy su v zisku. Ja uz spotrebice v kamennych obchodoch ani nenakupujem. Zatial bez problemov.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?