Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@nanika prosím napíš mi ktorú UMR 45cm tu na fóre odporúčajú. Ak som dobre pochopila si tu najzbehlejšia a mne sa nechce čítať komplet všetky strany :-N Ja mám obmedzený priestor v kuchyni a pôvodnú 45 zn. Whirpool sa chcem zbaviť. Rozmýšľam nad Bosch alebo Siemens len neviem, ktorý typ by bol naj. Ďakujem za radu.
Odpovedať
@karin. Ahoj Karin, 45 cm ma malokto, potrebujem vediet max cenu, ci plne, alebo ciastocne zabudovanu a ci mas nejake specialne prianie.
Odpovedať
Profilova fotka
Má niekto túto UMR: Bosch SMV 69M40 EU ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte prosim vas aky je vas nazor na tuto umyvacku BOSCH-SMS58N12EU.
Odpovedať
@nanika aj mňa by zaujímala tá 45-ka.
Odpovedať
@janap24 Parametre má veľmi dobré,je tam aj rýchly aj priehradka na príbor.Kuk ešte aj na Heureka.sk a tam si to daj do porovnania:Siemens SN 25m289,Bosch SMS 59m02 EU.Želám dobrý výber. :-D :-D :-D
Odpovedať
Bosch a Siemens je jedna firma a su to najkvalitnejsie umyvacky na slovenskom trhu...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@karin. @stassa Ono su tie uzke UMR dost specificke, lebo je skor vynimkou, ak maju suflik na pribor a priborovy kosik tam zabera dost miesta. Ale Kartin by s tym mala mat skusenost. Preto sa nam na fore dari uspesne 70% a viac ludi nahovorit skor na 60 cm, ale naozaj su vynimky, kedy je lepsia uzka. O cene to nie je, je zaujimave, ze tieto UMR su v cenovej hladine velkych. Ale ak sa v rodine nevari, alebo su len dvaja ludia, tak staci aj mala. Cena, parameter, ktory dost zavazi. Vsetko co pisem, pisem z mojej skusenosti a mojho uhla pohladu a co som si vsimla, nie je problem kupit lacnejsiu UMR, je problem kupit lacnejsiu UMR overenej znacky. Ako pise Allias, ja by som sla do Bosch a Siemens, ale za cim si stojim, ze tieto UMR, ak ma niekto specificke poziadavky na programy, alebo spotrebu, vychadzaju dost draho a vtedy by som sa priklonila k Electroluxu-AEG. Takze ked sa pytam na cenu, nie je to tak, ze hladam vo vrchnej hladine nahlasenej ceny, ale hned viem povedat, ci sa do tej sumy UMR zmesti, alebo nie. Ak vam to obom pomoze, ovladanie vnutorne ci vonkajsie zalezi len na vasich preferenciach, takze ak mam male deti, ktore mne osobne pocas prania prestelovavaju program pracky, nebudem si davat gombiky z vonka. Detska poistka zabera len do urciteho veku a potom je zbytocna, lebo dieta ju rychlo prekona. Preruseniu programu nezabrani. Poistka na blokaciu dvierok je manualna a to uz svoj vyznam ma. Takze ak su doma male deti, tak odporucam ovladanie z vnutra a poistku proti otvaraniu dvierok. Programy: 70, auto, eco, rychly. Toto je zaklad, u malej UMR ani neviem, ci je funkcia polovicna napln, pride mi to trocha postavene na hlavu. Predoplach, ak je UMR spustana max raz za dva dni mne osobne nie ze nechyba, mam ho, ale pouzila som ho asi dva razy za rok, takze pre mna zbytocna funkcia. Rozne hygiene atd, to su skor bonusy, ale UMR umyje aj bez nich. Viac neviem napisat, snad bude toto pre vas len nejakym klucom, ale ak pridate co konkretne potrebujete na tej UMR, tak najdem konkretny priklad. Pekny den.
Odpovedať
Môj názor ak to je len trochu možné,oželieť tých 15 cm na úkor skrinky a dať 60 cm.Ja sama teraz miesto 50 šporáku dávam 60 cm.Ono pár strán dozadu sme to preberali spotreba a cena skoro rovnaká,ale umyje ďaleko viac riadu my sme tu nejednu prehovorili na 60 a písali,že sú radi že tak urobili.Jasné,že lepšia 45 ako žiadna ale??????????Ja už som tak pohodlná,že do UMR dám plech z koláča,ale keď to umyje ako z tej reklamy.Také hrnce z polievky to sa tam zmestí?Tu by bolo dobré keby dievčatá čo majú 45 tiež k tomu niečo napísali. :-D :-D :-D Krásny deň ja mám dnes narodeninový deň :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 vsetko najlepsie ;-)
Odpovedať
Ja hľadám tú 45-tku kvôli tomu že linku už mám a nemám ani jednu skrinku 60 aby som to tam mohla dať... inak by som určite brala 60-tku....vôbec nechápem kde som bola keď sme navrhovali kuchyňu, že som si tú skrinku tam nikde nedala.
Odpovedať
Dievčatá ďakujem veľmi pekne. :-D :-D :-D
Odpovedať
@janap24 Neviem presne či mám tento typ ale podľa funkcií vyzerá, že áno. Som maximálne spokojná ale najlepšie umýva keď má gélový mycí prostriedok. Aspoň môj postreh :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@pernikova_chalupka My sme si ju pred 2 dnami objednali. V kuchynskom studiu nam povedali ze dobra volba. Ma velmi nizku spotrebu vody, lebo z posledneho umytia si ponecha vodu ma preplachnutie riadu v dalsom umyvani.
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 Tak ja ti dnes Marti, zelam vsetku Krasu, Stastie a Dobro tohto sveta!!! ;-) ... a hlavne vela zdravia, lebo to je NAJ
Odpovedať
@marta2610 vsetko naj asi aj preto to cislo v nicku :-) ja mam 45cm umyvacku. nestazujem sa. plech som tam sice nedavala ale dokazem tam toho napratat dost.
Odpovedať
@stanulka76 @mima1 Kujeeeeeeeeeeem. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 vsetko najlepsie :)
Odpovedať
@karin. @stassa ja som kupila tuto http://www.eloshop.sk/tovar/5269-umyv... mozno vam to pomoze dako. comu sa velmi tesim alebo ocenujem ze ma suplik na pribor. keby som mala len kosik asi by mi dole dost zavadzal
Odpovedať
@katrin21 Ďakujeeeeeeeeem. :-D 8-) :-D
Odpovedať
prosim vas pekne neviete nahodou com je problem ked umyvacka riadu vam vyhadzuje poistky ?dam na 12 min program v pohode prejde dam na 40 min dojde na 38 a vyhodi elektriku prosim vas o odpoved
Odpovedať
urcite Bosh. nemenila by som. @patrik16 nezapnete nahodou aj nejaky iny spotrebic? ja npr. nemozem zapnut rychlovarnu koncvicu, ked ide umyvacka, lebo mi vyhodi poistku.
Odpovedať
@patrik16 moze to byt zle urobenou elektrikou, ale moze byt vadny aj spotrebic. Odporucam, pokial to nerobi v kobinacii s inym spotrebicom, pripojit na skusobny cyklus na inu zastrcku, nie v tej istej vetve, aby sa vylucila zavada spotrebica, ak bude ok, jedine volat elektrikara.
Odpovedať
toto iste my robilo pred mesiacom a po tyzdny sa to umudrilo tak som zvedava ,co zasa stim bude
Odpovedať
Profilova fotka
@patrik16 asi susenie - to spotrebuje vela elektriny na horci vzduch a to zaťaži siet.. mate poddimenzovanu elektriku :( ale isto sa to da nejako riesit.... zavolajte si elektrikara
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?