Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@manilla Rozdiel cenový je cca 150 E?Tak si vyrátajte ? m3 za to bude vody?Respektíve na aký čas? :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@manilla my tiez mame tu smi59m05eu a uz som tu niekolkokrat pisala, ze spokojnost maximalna!!! ... tato ma 10l spotrebu a ked pustis polovicnu napln, tak usetris mozno aj 3l a uz mas 7l spotrebu :-) :-) ...usetri ti to cas, vodu a umyje rovnako krasne (a to je mycka plna) :) co sa tyka navratnosti, tak to sa nevrati NIKDY, jasne, ze ti to usetri vodu (u nas je to mesacne asi o 2 kubiky menej), no mycka je dalsi spotrebic navyse, ktory papa elektrinu (aj ked malo) a ked k tomu priratas vsetky tie tabletky, lestidla, soli a pod., ktore si doteraz nekupovala, tak sa ti to vyrovna!!! a nedajboze aby trebalo servis :-( ....... UMR je nato, aby nam usetrila cas a ruky :-) my si uz bez nej nevieme predstavit zivot!!! :-D ... preco sme ju kupili az teraz???? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 Marti, kde je ta akcia ja platinum ? :) je dobre to kupovat do zasoby? ci ked spotrebujem, bude nova akcia? :-) lebo mam este na take 2-3 mesiace ... som jak skrecok :-D
Odpovedať
@stanulka76 V Metre,pokiaľ to dobre uskladníš nemal by byť problém.Ja si ich prekladám do krabice,normálne si ich pridám k inému druhu .Podľa mňa im nie je dobre keď raz je v miestnosti teplo potom zima.Umývajú veľmi pekne som s nimi spokojná.Ja som zase maximalista ja mám tiež rada zásoby. :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 no a my tu nemame Metro :-( :-) takze zasoby nebudu ]-(
Odpovedať
@stanulka76 Písala si,že si z Popradu? :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 z kezmarku.......v poprade je nebodaj Metro a ja o tom neviem??? :-)
Odpovedať
Baby, ja len pridam cerstvu skusenost, ja ked kupim nove balenie, tak tam tych par starych jar kapsul, co zostalo prihodim. Teraz som prekladala do mensich baleni a objavila som na spodu tych novych asi tri-styri predtym varku, ta cast, kde je prasok, tak ten obal sa na tom mieste normalne rozlozil, akoby ho mole zozrali a v sacku som mala vysypany z nich prasok. Nebolo to ani navlhnutim, boli uplne na spodu a kapsule okolo nich, iny druh bol uplne v poriadku. Tak som to normalne nepochopila, uz do zasoby nic kupovat radsej nebudem.
Odpovedať
@stanulka76 Veru ani ja. :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte kocky,nechce sa mi citat celych 209 stran,tak vas poprosim takto priamo o nazor,aka umyvacka riadu je podla vas najlepsia....? vidim ze mate uz skusenosti,tak by som vam bola vdacna za radu...jedina moja podmienka je,aby bola vstavana a max.45cm siroka...moc dakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanyy preco 45? vacsia sa nezmesti??? ... tak my tu vacsinou preferujeme bosch, siemens, elektrolux, asi su tu tieto znacky z vlastnych skusenosti ....... a co by mala mat? zalezi od peniazkov........spotreba vody do tych 10L, stale to ide dolu, o chvilu vyrobia mycku, co umyje tusim bez vody:) , sme tu viacere, co mame zasuvku na pribor a nelutujeme, lebo sa tym padom usetri miesto v spodnom kosi trebars na jeden hrniec, ale za zasuvku sa priplaca, ani kosik nie je zly, ved doteraz bol len ten a nik sa nestazoval:) ... tiez je dobre si pozriet hlucnost, ja by som sla od 45 db smerom dole ...... a co este? radsej nejaka umyvacka ako ziadna!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nanyy joj ozaj programy.......mala by mat rychly, ten je dolezity, potom nejake auto, eco a 70stupnovy intenzivny, vsetko ostatne je navyse daj nejaku konkretnu, ktoru mas vybratu :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@stanulka76 moooc dakujem za rady,toto som ani netusila,hned mi to trosku ukazalo smer...ja doteraz nemam ziadnu skusenost,ale uz dlllho o nej uvazujem,len pri detoch nemam akosi cas sledovat preferencie co a aka je dobra...a taka dobra cena tohto vsetkeho co si tu rozpisala je asi aka?
Odpovedať
@stanulka76 prave ze nemam vybratu ziadnu...mate nejake typy? uz upustam od tej max.45cm,moze byt aj 60tka...prosim typ
Odpovedať
Profilova fotka
@nanyy vyyyyyyyyyyborne, 60tku ti tu schalujeme urcite vsetci ;-) a este ked mas deturence tak by si tu 45tku lutovala tak teraz este musis povedat (koli tym detom) ci chces predny panel, alebo radsej vsetky gombiky skryte vnutri mycky (vies, ci to nebude deti lakat stlacat) a potom aky mas rozpocet, ci pojdeme do boschu, siemensu, alebo elektroluxu a tak ...tie boschky su tak od 500e vyssie a elektrolux zasa od 500 nizsie, no tie nemavaju zasuvku na pribor ...niektori mavaju aj znacku beco (tie su tiez lacne) a ine, no v tomto ti ja poradit neviem, my mame doma bosch, konkretne tuto smi59m05eu a maju ju tu viaceri na fore a vsetci sme zatial spokojni...........no fakt zalezi od rozpoctu ;-)
Odpovedať
@nanyy A dôležitý detail bielu?antikorovú?voľne stojacu?plne integrovanú?viditeľný ovládací panel?cenový strop?Dáme tipy spoločnými silami,že baby? :-D :-D :-D
Odpovedať
@nanyy Ešte aj sama kuk Heureka.sk zadaj parametre a ti dá tipy. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@stanulka76 tak snad mi gombiky magat nebudu,snad tolko dohliadnem,ide aj o dizajn co poviete ktore su krajsie,urcite chcem vstavanu a cena? cim lacnejsia tym pre mna lepsie :))) ale pocitala som tak do 400e....
Odpovedať
@nanyy Takže za mňa.1 Bosch SMI 59M05 498 e-s nerezovým čelným panelom,mne vyhovuje vidieť kedy skončí UMR,niekedy potrebujem odtiaľ nožík,hrniec atď,má zásuvku na príbor,rýchly program dizajn krásny dievčatá ju tu majú a si ju chvália. 2.Bosch SGV 46M13 345 e je plne integrovaná to znamená nič nevidieť. 3 Electrolux ESL 65070 R 343 e.tiež plne integrovaná. To aby si bola v obraze. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak aj by som odporučila aby ste sa sústredili pri umývačke riadu na hlučnosť, spotrebu vody ,aby mala možnosť dávania aj tabliet, a aby sa dalo umývať napríklad len sklo vo vrchnom koši. Na príklad Whilrpool má umývačky kde sa dajú umývať zvlášť dva poschodia to znamená keď nemáte plnú umývačku a treba vám len rýchlo oplachnúť poháre tak pustíte len vrchný kôš a zrýchlený program.Tak isto majú plne integrované umývačky to su tie čo nemajú viditeľný ovládací panel ale ho vidno až po otvorení dvierok,tak niektoré tieto majú takú funkciu že na zem Vám ukazujú čas umývania takým leasrovým lúčom...Čo sa týka značky je to na Vás koľké financie máte prichystané a podľa toho sa dá vyberať umývačka.Myslím si že kto používa akú značku takú bude chváliť v tomto je to dosť ťažké vyberať...bu´d to pôjde na úkor ceny alebo na úkor nejakých funkcíí....:))
Odpovedať
@tapetypatindesign Aby mala možnosť dávania aj tabliet?Tomu nerozumiem poprosím viac špecifikovať.Ďakujem. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Do umývačiek riadu ide prášok leštidlo a soľ po novom robia tablety 3v1 a pokiaľ je to umývačka ktorá to nepodporuje to znamená že nemá funkciu na tablety a tie tablety budete používať,nebude Vám dobre umývať a časom sa umývačka "zblázni" a neumýva tak ako by mala alebo mení sama funkcie a vynecháva napríklad oplachovanie a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
@tapetypatindesign myslim, že dnes to uz ma každa umyvaacka :
Odpovedať
Profilova fotka
...bohužiaľ nemá....
Odpovedať
Profilova fotka
...nie každý uznáva tablety...
Odpovedať
Profilova fotka
A ešte jedna dôležitá vec dávajte pozor na kúpu spotrebičov cez internet!!!! Nie všetky spotrebiče majú potom použiteľnú záruku. Napíšem príklad predávame okrem iných aj spotrebiče značky Fagor priamo od výrobcu teda distributéra na Slovensko ale keby ste si kúpila ten istý spotrebič značky Fagor napríklad cez Hej.sk a pokazí sa Vám, príde ujo opravár k Vám domov opraví a potom ako opíše číslo spotrebiča a pokiaľ dovozca to nemá zaregistrované ako predaj z kamennej predajne nepreplatí opravárovi ani korunu a budete si platiť opravu sami. Pretože len spotrebiče predané v kamennej predajni majú zaručenú záruku. Samozrejme každý predajca má 2ročnú záruku povinnú zo zákona,ale skúste si riešiť reklamáciu priamo z internetový predajcom,bude po Vás chcieť nebodaj poslať spotrebič poštou späť a podobné???
Odpovedať
@tapetypatindesign Od kedy sa posiela pokazený spotrebič internetovému predajcovi?!Keď sa pokazí spotrebič kúpený v kamennom obchode tak isto sa tam nevozí naspäť!!!!!V knižke Návod na použitie máme na zadnej strane Zoznam servisných stredísk k najbližšiemu trvalému bydlisku.Takže asi tak k zárukám!!!!!!!Prosím kto kupoval cez Internet napíšte vaše skúsenosti.Nám sa pokazila Pekárnička kupovaná z Internetu a bez problémov nám ju opravili.
Odpovedať
Podobne ako Marta, internetovy obchod mi dal kontakt na servis,prisli opravili,normalne v zaruke-uz 2x. HEJ.SK bez problem vezme spotrebic spat a vymeni spotrebic ci vrati peniaze. tiez odskusane.
Odpovedať
@marta2610 @tapetypatindesign presne. momentalne riesim reklamaciu TV, volala som priamo do Samsungu, ziaden problem.... Vsetko mam kupene cez net, toho sa naozaj netreba obavat 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?