Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
Ja zacinam verit tomu,ze netove spotrebice su fakt "robene" pre polsky a madarsky trh a tahane sem stade. mam chaldnicku a kavovar kupene cez net a oba uz 2x servisovane. ziadne "sunty" Miele a Jura. Veci z kamenneho obchodu sme este nikdy nemali pokazene a po viac ako 10 rokoch fuguju mnohe z nich.
Odpovedať
Ja mám UMR Bosch z netu a žiaden problém.Dúfam,že to tak aj bude nadalej.Ja som počula,že tie spotrebiče sú stavané len po záruku.Pamätáte si ? stála UMR spred 2-4 rokov?A teraz?Myslím si,že to je rozdiel. :-D :-D :-D
Odpovedať
@atlaska takze Madari a Poliaci musia tym padom nakupovat len nekvalitne sunty :-D ? Skor si myslim, ze tie dnesne vyrobky fakt nie su stavane na pouzivanie na desatrocia. Neverim, ze napr. BOSCH by si mohol dovolit vyrabat dve kategorie tovaru - jeden super kvalitny pre zapad a druhy shitny pre zvysok europy.
Odpovedať
@vlaras potraviny, drogeria - bezne sa vyrabaju dve kategorie,preco nie technika? napr. kavovar kupeny v nemecku ma keramicky mlyncek, kupeny v CR nerezovy,ktory po par rokoch zhrdzavie a treba ho vymenit.
Odpovedať
Profilova fotka
@all Ste naivni, ak si myslite, ze firmy nerobia rozdiel medzi vyrobkami pre zapadny a vychodny trh. Uz len ked idem do Billy na Slovensku a v Rakusku, a kupim si ten isty jogurt od Danone, tak je tam rozdiel.
Odpovedať
Profilova fotka
co sa tyka potravin, to je nad slnko jasne a tomu ostatnemu zacinam asi tiez verit :-( ]-( ...ved hovoria ze k nam ide "odpad Europy":(
Odpovedať
Profilova fotka
@mom3 to ano. samozrejme, ze su rozdiely, aj coca cola je ina. vsetko.. ale ide o to, kde j to made in... tu sa bavime o spotrebicoch cez internet a tie su kupovane na slovensku, teda urcite v andreashope ano, ked mi asi dali blocek z Euronicsu .... Samozrejme, viem o tom, ze ine su vyrobke robene pre zapadny a ine pre vychodny trh, ale nie pri vsetkych vyrobkoch je to tak.... to ale je ina tema, nie to, s cim to zacalo, ze veci cez net su podla teba lacnejsie, lebo su to šity... s tym nesuhlasim.
Odpovedať
@katrin21 Katrin ako ktory spotrebic, Andreashop casto nedava ani navod v slovencine, poslu ti ho mailom z netu, to si mozem aj saa najst. Oni fakt beru tie veci z Polska a MR.
Odpovedať
Profilova fotka
@atlaska no neviem, nam dali vsetky tunajsie, aj navody boli v SJ :) ved to su medzinarodne knižky, viac jazykov je tam.. myslim, ze madarsko , PL a SK su pre zapadniarov aj tak ten isty vychodny trh, takze zbytocne to riesime :-D To by sme si museli kupovat sptrebice na zapade.. Ale navod co nebol v SJ, to sa ti stane aj v kamennom obchode :) casto to prave inspekcie vycitaju, takze :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 mne kamos z kuchynskeho studia povedal, ze andreashop nakupuje spotrebice z Madarsku a Polsku. V niektorych pripadoch za tie ceny, za ktore Andreashop predava, oni ani len nenakupuju. Ja viem, ze je to boj medzi obchodnikmi. Bosch napr. niektore modely ani nepredava cez kamenne resp. internetove obchody, ale vylucne kuchynske studia.
Odpovedať
Profilova fotka
@mom3 no neviem, co ti kamos povedal, ja len pisem, aku mam skusenost,opakujeeeeem. Peciatka slovenskeho obchodu na vsetkych bločkoch z Andreashopu :)
Odpovedať
@katrin21 Kamarát taky rád./zarába/.No súdružky a súdruhovia vrátme sa k téme UMR,lebo zase to bude zmazané. 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@marta2610 ano, asi tak :)
Odpovedať
som zufala....tak ja uz som bola rozhodnuta pre boschku 69M55EU ale dnes som objavila krajsiu. tuto: http://www.najnakup.sk/Porovnaj_vstav... prosim nemate ju niekto? gombiky na ovladanie ma potom zvrchu? je sice drahsia, o cca 60€ ale krajsia, ale ma vacsiu spotrebu vody. poradte prosim nech sa uz konecne rozhodnem a mozem ju objednat :-)
Odpovedať
@manilla No tú prvú má Luxusné Elektro.eu za 663 e.Má zásuvku na príbor.,je lacnejšia a voda 6.5 l.Tá druhá je na mňa dosť a nemá zásuvku na príbor!!!!!!!!!!!!Spotreba 9 l.Prosím dievčatá tiež o názor. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Dáva sa na známosť Akcia M..ro Jar platinum 10.79 e 80 ks to znamená 1 ks 0:135 e.Platí od 7.11.2012. :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Ešte poprosím admina o odpoveď môžem napísať do diskusii príklad:Tesco má takú Akciu?Ďakujem. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 u mna vyhrava zasuvka, takze suhlas s tebou . :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@marta2610 ale jasne, to sa tu bezne pise.. neviem, ci je povolene, ale.. pouziva sa :-D
Odpovedať
@katrin21 Tak díky Šéfe. 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@katrin21 Presne tak už sme to tu veľa krát spomínali zásuvka bod.č.1 :-D :-D :-D
Odpovedať
@marta2610 uff tak ked nema zasuvku tak neee, to som si nevsimla. nebudem teda vymyslat. mozno tie vyssie rady toho modelu maju, no vyse 1000€ za umyvacku je uz teda moc na mna :-D staci aj ta za vyse 600, sak umyje rovnako si myslim :-) teraz som nasla. tato uz ma zasuvku aj mensiu spotrebu http://www.najnakup.sk/Porovnaj_vstav... ale to uz je mooc penazi
Odpovedať
Profilova fotka
@manilla pocuj, neblazni, ved si kup tu SMI59EU05 ci aka to je.. tak ma aj zasuvku a stoji cez 500e a ma vsetko OK :) viacero bab ju tu ma :) 900 e je vela za UMR:-p
Odpovedať
@katrin21 jasne, tolko nedam. to bola moja vyvolena henta SMI59M05EU ci jak ale potom som vybrala tu druhu, 69M55, ma lepsiu spotrebu. len je asi o 150€ drahsia. neviem, je tam navratnost? ci sa to neoplati? ono zatial ta mycka pojde max raz za 2 dni.
Odpovedať
Profilova fotka
@manilla podla mna ta spotreba sa ti az tak nevrati.....
Odpovedať
@manilla Daj si Heureka.sk a tam ich porovnaj a ak chceš ešte poradiť napíš ten novší tip čo má navyše? 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
@marta2610 tutok: http://umyvacky-riadu.heureka.sk/srov... ma lepsiu spotrebu vody o 3,5l, a navyse daky turbo speed 20min program a jemny 40C zas pri nej nepisu ci ma 1/2 napln, ta lacnejsia to ma. dalej 46dB vs. 44dB, energia 0,95kWh vs. 0,93kWH, lacnejsia ma 14suprav, drahsia 13. inak rovnake. rozdiel cca 150€ a teraz babo rad :-S @katrin21 no este mam cca tyzden na rozmyslenie... tak uvidim co poradite ;-)
Odpovedať
@manilla ) Zásuvky majú obidve-paráda.Tú druhú tu majú dievčatá a sú s ňou veľmi spokojné.Ten Tu..Speed nie je rýchly program ten mám ja a je o ničom hneď by som ho vymenila za rýchly program ktorý určite šetrí čas aj peniaze.Takže pre mňa č.1 SMI 59m05.Cena super ono čím viac funkcií tým no to tak nevyužijeme.
Odpovedať
@marta2610 ok, tak vyhrava ta moja vybrata. este presvedcit priatela, ten vidi len tu 6,5L spotrebu vody, ze usetrime...
Odpovedať
Profilova fotka
@manilla mám tú SMI59EU05 a maximálna spokojnosť
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?