Akú umývačku riadu preferujete?

Zobraz úvodný príspevok
Aky mate nazor a skusenosti s umyvackou riadu. Popripade, aku znacku preferujete.
Odpovedať
@laila22 moja, nie Sala, treba ist do DS, tam su normalni, zo Sale by som si neobjednala nic. Je tu na to diskusia, tak si pocitaj.
Odpovedať
@nanika, skusim este ine obchody v TT a v NR, nechce sa mi trpat do DS... Dajte este typ na nejaku ruru, mikrovlnku a chladnicku aj do IP...:-) díky Umyvacku som uz poredbezne vybrala co ste tu dali link :-) BOSCH
Odpovedať
Profilova fotka
Chcela by som vstavanu umyvacku riadu s bielym panelom 45 cm. Viete mi niekto poradit dobru? :) Dakujeeeeeem
Odpovedať
@laila22 ja som myslela, ak by si objednavala cez net, tak v andreashope treba DS, nie Salu :)
Odpovedať
@lucildka financny strop?
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika taka stredna cesta, ale radsej investujeme ako o par rokov menit :)
Odpovedať
@lucildka http://www.andreashop.sk/internetovy-... napriklad :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nanika ano tuto uz mam vo vybere :) hladam este dalsiu alternativu :)
Odpovedať
@nanika vies poradit naco sa zamerat pri vybere umyvacky? co mam mat a co je zbytocne?
Odpovedať
Dnes som si chcela ist pozriet moje 2 favoritky na zivo a nikde nic =-) asi objednam na blind :-N
Odpovedať
@mima1 kazdy ma ine priority :) Niekomu vadi predny panel, niekomu nie. Niekto potrebuje priborovu zasuvku, niekomu nechyba. V globale by som sa urcite kazdopadne zamerala na spotrebu, nech je cca 10l alebo nizsia. Mohla by byt aj menej hlucna a hlavne, nejaka normalna znacka. Dost ale zalezi aj na peniazoch, mat ich akuratne, tak by som vzala tu najnizsiu spotrebu v predaji. Pre mna je dolezity kratky program, v pohode na nom umyjes vacsinu riadu, a potom bud polovicna napln, alebo predumytie, kedze niekedy sa stane, ze je aromatickejsi riad a nie je plna umyvacka :) Myslim, ze tie vario zasuvky ma v dnesnej dobe uz kazda, ze potlacis vrchnu na doraz hore a tym padom dole umyjes aj bager looooooool Uz sa tu riesila aj dolezita vec u zabudovanych UMY a to premietanie casu na dlazku. Tak toto je vec, bez ktorej viem zit, ak to ma byt na ukor nejakej pre mna dolezitej veci :) V tomto pripade premietanie robi len jedna znacka, co mi pride dost obmedzujuce.
Odpovedať
@luciferova osobne si myslim, ze tam nic nenaobzeras :) Kde ju chces brat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ale chcela som si ju osahat, postlacat gombiky (na rurach su pllastove, co ma zarazilo a casom sa osuchaju :-p), celkovo vec za nie 5 korun som chcela vidiet osobne. Aj panel aky je, ci vidno capkanice - to cez net nevidis. Ked vezmem tu siemens, tak z ciech, ked bosch, tak podla ceny...
Odpovedať
Asla som este jedni siemensku o trochu acnejsiu - SN55M540 v com je horsia oproti SN56M535 ?
Odpovedať
@nanika este otazka. ako je to s tym pred.panelom? ked napr chcem aby bol rovnakeho vzhladu ako linka tak to mam co pozerat? lebo niekedy nechapem ze tie obrazky na nete maju bud ako keby drevo dekor na predu alebo biele alebo tak. teraz pisem o vstavanej umyvacke. ze neviem ci je to akoze sucast tej umyvacky alebo vsetky vstavane umyvacky su bez toho predneho krytu. neviem ci chapes
Odpovedať
@mima1 podla mna ked ma vpredu dreveny dekor, tak len preto, ze ako by vyzeralo na foto ten predny holy diel? Nevabne...preto to tam davaju ;-) ale v skatuli to pribalene nenajdes :-)
Odpovedať
ok. to som chcela pocut. aj som si myslela ze to tak bude. lebo by som nevedela co potom s tym jedine to vyhodit :-D @luciferova
Odpovedať
To by vyhadzovali asi vsetci :-N ale pockaj si este na nanikinu odpoved, ona sa v tom viac vyzna ;-)
Odpovedať
@mima1 presne, ako ti napisala luciferova, o vrata sa montuje normalne tvoj diel od stolara, alebo kuchynskeho studia. teda klasika doska v dekore tvojej kuchyne :)
Odpovedať
akoze myslela som si ale tak radsej opytam
Odpovedať
@nanika nevies mi poradit s mojim problemom o 8:35?
Odpovedať
@luciferova Ani jedna nemá zásuvku na príbor čo by mne veľmi chýbalo,moje dcéry ju tiež nemajú a keď porovnávali s mojou povedali,že je to super vec ono tie lyžičky atď sú ako z reklamy,ale to sa musíš ty rozhodnúť.Keď už tak tú 56M535 má o program viac a hlučnosť oveľa nižšia oproti tej druhej.Však uvidíš čo napíše nanika.
Odpovedať
@nanika svetelný lúč na podlahe nemajú iba úmývačky elektrolux, majú ich aj whirlpool a myslím, že už aj tie vyššie rady od Bosch u nich však som si nie istá, ale Whirlpool ich majú na 100%
Odpovedať
@luciferova Pozerala som sa ti a našla tieto:Bosch SMI 59M05 EU 519e Bosch SMI 47M35 EU 580e.Obidve majú zásuvku na príbor.Nenáhli sa s výberom nechaj tomu čas dievčatá ti určite poradia.
Odpovedať
@marianka_21 Riadiš sa tým?Alebo v čom spočíva výhoda?
Odpovedať
@marta2610 nie nie ja som len reagovala na naniku, keď písala, že svetelný lúč má iba jedna značka :-) Ja už mám jasno, už len pripravujem manžela na pekné číselko, ktoré zatrasie peňaženkou ;-)
Odpovedať
@marianka_21 D mu na starosť riady ,hneď dá s radosťou.Raz písalo jedno dievča že tiež dlho prehováralo manžela na UMR,ale vždy mal nejaké výhovorky raz bolo treba to potom ono a dookola to isté,ale čo čert nechcel ona si zlomila ruku a on umýval riady iba 1 deň a peniaze sa zrazu našli. :-D :-D :-D Tým vás nechcem nabádať na to najhoršie :-D :-D Ja mám ale to šťastie,že manželovi poviem idem si kúpiť to a to a on to akceptuje.
Odpovedať
@marta2610 ja nemusím mať jeho schválenie, kúpim si vždy čo chcem a nie som na ňom závislá rovnako ako on nie je závislý na mne, no máme to tak zaužívané, že vždy spolu diskutujeme, čo sa komu páči a pod. nerada by som kúpila niečo, čo sa mu vyslovene nepáči, takže pre pokoj v rodine ho o tom vždy informujem a spolu vyberieme to pravé, našťastie máme rovnaký alebo aspoň veľmi podobný vkus a hlavne nemám doma sebeckého lakomca :-D
Odpovedať
@marianka_21 bavime sa o svetelnom luci, alebo premietanom zostatku casu? :)
Odpovedať
@luciferova prepac, dnes ti to uz nepozriem podrobnejsie, nasla som specifika k tym dvom, ale nie nejake valne, neda sa mi to dobre porovnat. To, co ti napisala Martus je pravda, su bez zasuvky, ja mam druhu umyvacku bez nej a zijem, zato ale nehovorim, ze to je zla vec :) Ano, ten vyssi produktovy rad je o nieco tichsi a o tych programoch sa nevyjadrujem kvoli hore popisanemu, zajtra bude po vikendovom pretlaku doma zasa klud, tak si k tomu sadnem, dnes mam nerva v kybli :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?