Akú umývačku riadu preferujete?

18. jún 202010969
  • @nanika  Píšeš,že máš druhú bez a prvú si ako mala???Neboj zajtra je pondelok to rozchodíš 😃 😃 😃 všade je čosi.

• @marta2610  Marti ja viem. Obe boli bez suflika, ale ta aeg-electrolux bola lepsia v tom, ze som mala taky mensi kosik na pribor do horneho suflika, takze na bezny riad to stacilo a nezaprataval mi kosik miesto dole, bol sice aj ten, ale vyuzivala som ho len malo. No a tu u fagoru je len dolny a hrozny, musela som odmontovat krytku, lebo sa mi tam nezmestili noze priborove, niektore lyzicky a tak, takze jasne, ak by bola priborova zasuvka a tym padom by nebral kosik miesto v kosi na riad, tak je to urcite pozitivum. Len ci to nezmensi zasa kose na riad?!

• @nanika  Ja keď som ju išla kupovať tak som si ju išla obzrieť do XY a som si ich tam pootvárala a porovnávala práveže je dobré,že mi nazavadzia ten košík na príbor to je výhoda.Stále píšem,že pre mňa to bol bod č. 1 a potom energie akurát ten rýchly program mi veľmi chýba.

• Sponzor fóra
  • @marta2610  tak tu prvu som kupovala podla testov, nemam pocit, zeby pred rokom a cosi boli tie sufliky este velmi rozsirene. Okrem toho som mala aj nejaky strop financny, ked ti poviem, ze skoro celu umyvacku som utiahla z penazi k mojej 30 😞 Takze som si nemohla kupit nejaku za 600 euro a vyssie 🙂 A tato opacha, co mam teraz, tak ta ma spotrebu vody este horsiu, ako som mala u prvej, viac huci, neviem, kedy dorobi, sa asi zatnem a skusim odsledovat, kolko trva cyklus, lebo mne sa zda, ze aj tri hodiny 😞 Blbe kose, nejako nahusto tie trne, na strane, kde davas hlboke taniere je miesto len pre dva! V hornom kosi je nejake v predu divne zakoncenie, lebo tam nedas pohar, kym ho nezapries dalsim, je tam schod a smyka sa. Jaj a aeg mala take gumove trne na pohare, aby sa nesmykali, to bolo celkom fajn. Toto by bolo porovnanie Aeg a mojho dnesneho Fagora. Fakt, Fagor, nikdy viac, ziaden spotrebic, ozaj ziaden 😞

• nema suflik/ kosik? tak to je nafigu, kde sa tie pribory potom davaju, kade tade? tak menim kriteria teda:
    polovicne umyvanie, rychly cyklus, cosi na pribory, nizka spotreba, odlozeny start a aby bolo vidno len displej so zostatkovym casom 🙂 a hlavne nech dobre umyva, potvora jedna, ked uz bude stat okolo 500e 😉

a este zhanam od dnes aj vstavanu chladnicku s mraziakom, mala by byt rovnakej znacky ako umyvacka, 2 kompresory, spotreba aspon A+, priehradka (vlnovka) na flase, displej

dakujem 🙂

• a ak natrafite, tak mozno by som brala aj tu plne vstavanu, no neviem... ten cas by mi asi chybal zobrazovaci...

• @luciferova  ona nema taku vodorovnu priehradku na pribor, ale bezne sa pribor dava do takeho kosika samostatne vyberatelneho, ktore davas do riadoveho spodneho kosa.

• @luciferova  ja som este zostatkovy cas na umyvacke bez ovladania este nevidela, ale mozno sa mylim. Ak tam uz raz na dvierkach nieco je, tak vsetko, alebo nic 🙂

• ahojte. Ja mám umývačku pol roka a nevymenila by som ju za nič na svete 🙂 Mám AEG ELECTROLUX a umýva a suší na jednotku. Tiež skúšam prostriedky na umývanie .Určite viem , že sa mi nepáči Somat gel.

• @simba387  Co bolo s gelom? 🙂

• @luciferova  určite by si si zvykla, prvú umývačku som mala voľne stojacu, takže som videla, koľko je ešte do ukončenia programu, teraz mám plne vstavanú, len dole mi svieti červené svetlo (prebieha program) alebo zelené svetlo (program o chvíľu skončí, vypne sa umývačka). Keby som veľmi chcela vedieť, koľko bude ešte program trvať, nie je problém ju otvoriť a na dvierkach ide čas. Mne je to v vlastne jedno, koľko pôjde, podstatné je, aby dobre umývala a tá moja elektroluxka umýva super, žiaden problém.

• Áno suhlasim s daniela15. Electroluxky umývajú super aspoň tú čo mám ja. A presne to popísala ten zostatkový čas aj to červené a zelené svetielko. Ja by som svoju nevimenila za nič ani za Miele.

• Má niekto skúsenosti s BOSCH SGI56E45EU ? Je to zabudovateľná umývačka a má viditeľný ovládací panel.

• @nanika  a ten priestor na pribory moc chyba? nepostacuje ten kosik?

• @dzusolm  ja som ju mala vo vybere, ale daju sa zohnat umyvacky v podobnej cene aj s nizsou spotrebou (vody a elektriny)

• Sponzor fóra
  • my mame baumatic, tusim som to tu uz davnejsie pisala. model ani neviem ktory to je, ale je super, a ficime s nou uz 3 roky. mame ju s prednym panelom, ale kedze mame kuchynu ponatu v modernom minimalistickom style, tak vobec ten panel nerusi. ved aj na rure je panel, v podstate rura je tmava. tak mne sa celkom paci, ze tu nasu bielu belobu doplna nerez a cierna takto vo forme spotrebicov. tiez som si zvykla na zobrazovanie toho zostatkoveho casu, ale myslim ze aj bez toho by to nebola tragedia. riadne sa predovsetkym tym aby splnala vase poziadavky co sa tyka vykonnosti, energii a ceny. panel - nepanel - to je podla mna druhorade 😉

• @mima1  hlavne neobjednavvaj zo Sale ale z DS ! 😉

• @luciferova kosik ti zbytocne zabera miesto tam, kde mozes mat viac tanierov, hrncov, misiek a pod.... 🙂

• @katrin21 to viem ze tu vela ludi nadavalo nato. aj ked som dala link prave odtial. ale davam pozor

• @katrin21 a nevies ktora z tych dvoch by mohla byt ok? co som dala link? ty uz to mas ocihane a vsetko vies. ci vybrat este inu?

• @katrin21  radsej mi nieco povedz o indukcii 😉

• nevidim tam o tej siemenske info o hlucnosti ( vlastne ani o BOSCH) a ma len 4 programy,ako ja ta bosch, len nie predumytie ( osobne som ho este nikdy aj tak nevyuzila...) ale myslim , ze by mohli stacit ...... ale tu hlucnost nevidim.. a nema zasuvku na pribor.... Inak OK
    POdla mna su obe dobre, vybrala by som si asi bosch, lebo pisu super silence a ma 70st program.... inak mi pridu podobne, ale ani jedna nema tu zasuvku 😞

• @luciferova n n n toto je tema o umyvacke, pozoooor !!! admin bude zly. aj ked indukcie ma tiez zaujimaju 😃

• @luciferova ved to mas v mojom blogu..... ako to je s nou...... a v casopise Zdravie 😉 tusim minuly mesiac to bolo....

• 52dB ma ta božena a siemenska ma 49dB
    znamena to ze ak nebude mat tu zasuvku budem musiet davat pribor len tak niekam bokom hej.

• a ta zasuvka je taky velky problem? ked to ma kosik...

mima ved nevravim tu a teraz 😉 podme do temy 🙂

• aha.. no 52 .. tak neviem teraz.... daj na svoj pocit, mas to za jedno podla mna 🙂
    @luciferova no, nemusi byt.. ak rozpocet nepusti, nic sa neda robit, ale ak sa len trochu da, zasuvka na pribory je super vec.. fakt dost setri priestor a nie malo 🙂

• @mima1 Mima ale ona fakt chce vediet nieco o indukcii, ona sa pytala na to tusim aj v mojom blogu 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Obrazy, fototapety, šablóny, nálepky, rámiky, farby.
    www.decotrend.sk
    www.tapetymix.sk
    Poradenstvo, návrh a predaj moderného osvetlenia s využitím progresívnej LED technológie s možnosťou finálnej realizácie.

DEKORIA
    Poprad
    Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
    Články od našich partnerov
    Produkty pre fasády JUBIZOL – riešenia s odporúčaním.
    Kúpeľňu „zaveste na stenu“ a starosti s údržbou na klinec
    Odstrihnite sa od zateplenia
    Archív článkov od partnerov