Akú umývačku riadu preferujete?

18. jún 202010969
  • @luciferova  Porovnaj Bosch SMI 69M55 572 e,alebo Bosch SMI 59M05 519 e.

• Ja by som si vybrala tú prvú .

• Sponzor fóra
  • @nanika
    Už skoro každá umývačka Electrolux má rýchlý 30 minútový program.

• @evikuke  nemá zásuvku na príbor.

• Vybrala som túto BOSCH SMV48M10EU - máte ju niekto???

• @nanika  ja prezijem bez toho zobrazovania casu... ani pred tym som nemala...🙂 pocula som ked umyvala a tiez pipla.
    @luciferova  ja sa trapim s rurou a vstavnou mikrovlnkou, ktoru som povodne odmietala. pred tym som mala whirpool mikrovlnku za 800e na ktorej som iba zohrievala.... taky luxus nepotrebujem 🙂 aj 400e za vstavanu mikrovlnku sa mi zda dost.. tiez vyberam indukciu a este chladnicku no a drez a bateriu 🙂 jedine v com mam jasno je odsavac par..

• @marianka_21  ja ju mam predbezne vybranu 🙂 baby mi dali na nu typ

• @nanika  ta vyzera dobre, to si sem pre koho hodila, ci len tak?
    @laila22  aj mna caka este drez a bateria...a zvazujem ruru s mikrovlnkou v jednom 😉 usetri mi to plac 😉

• @luciferova  pre teba, len je mimo limit, pokial budes kupovat na SR. Ja myslim, ze aku-taku predstavu uz mas a dokazes si vybrat aj bez nasich linkov 🙂 Ja osobne by som brala z toho ceskeho obchodu, predtym som odtial hadzala link na bosch v tej istej cene a obe su porovnatelne 🙂 A vyzera, ze obe tam maju na sklade, tak by z toho aj nieco mohlo byt 🙂

• @nanika  Dik, myslis, ze z ciech by nebol problem? So zarukou a tak. A co sa tyka montaze, kto to montuje,je to zlozite?
    Este musim vybrat ruru a varnu dosku/indukciu a potom objednam vsetko naraz, najradsej by som z jedneho obchodu...

• @luciferova  zaruka ti musi platit v celej EU minimalne dva roky, jedine, ak ratas s tym, ze v pripade reklamacie zaplatis viac za dorucenie.

Montaz, to uz mas zrejme predpripravu, jedna hadica sa montuje o privod vody, dalsia hadica by mala byt pripojena na odtok, normalna zastrcka na elektrinu. Vsetko, pokial mas na to rozvody, je instalacia ako u pracky, presne 🙂

• @marianka_21  ja ju mám a som maximálne spokojná.Perfektne umýva,riad je po umytí suchý a je tichučká, nabyť toho svetielka tak v dennom ruchu domácnosti ani neviem,či ide alebo nie. Takže odporúčam

• My mame SIEMENSku uz takmer 6 rokov,ide ako hodinky,nemame s nou najmensie problemy a ide dost casto 😬,je moj pravy opak-celkom je ticha 😃 .Pouzivam aj sol aj lesiaci prostriedok a tabletky zn FINISH .Neviem,ci som s tym poradila,mozno vniesla len viac chaosu do vyberu 😃

• Sponzor fóra
  • @bofka  bofka, si zlata, nie, ja som rada, lebo uz tu s Martus vypadame ako predajcovia bosch a siemens 🙂

• ahoj ja mam elektrolux a som spokojna...zatial som nemala problem a tak dufam ze vydrzi co najdlhsie....

• Ja som akurat vcera objednavala novu umyvacku pre rodicov - mali Whirlpool vstavanu - vydrzala presne 2 roky a 3 mesiace, mozu ju vyhodit do srotu, vcera bol opravar a za opravu - nove cerpadlo chce tolko, ze sa oplati kupit nova umyvacka. Tak som objednala Electrolux, citala som same pozitivne reakcie, snad vydrzi dlhsie ako tie 2 roky.

• @lu11  no, mne podobne vydrzala pracka electrolux, ibaze odpalilo elektromotor, takze ja uz od tej znacky ruky prec 😞 Takze vela zdaru 🙂

• @nanika 🙂 🙂 🙂 ,ja som s tou nasou fakt spokojna,ma rozne programy,ale 🙂 99% pouzivam len to rychle umyvanie,vacsinou su to taniere,pohare,sialky ,pribor.Samozrejme ze tam buchnem aj hrnce,ale -aj napriek vsetkym 100% tvrdeniam,povedzme si na rovinu,ziadna umyvacka nedokaze umyt ked je v hrnci poriadne pripalene...Raz cas od casu pustim velke umyvanie a to je to tych 70ˇ a program trva nejakych 120min,ale inak fachci na tych 45ˇ a program trva nejakych 30min.Ved ked je nieco usadene,mam kefku,"osmirglujem" to pred umytim,trtnem do umyvacky a za chvilocku mam umyte,ususene tak isto,nejake 2-3 minutky,ale riad aj tak vyberam a ukadam az ked je vychladnuty. 🙂 🙂 🙂 Na to,ze ju mame vzhladom na dnesnu kvalitu uz ozaj dlho,som vlastne na nu pysna 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• @bofka  mas pravdu, ked som mala rychly program, fakt to bolo super, na 70 som umyvala len ak bol fakt mastny riad, plus hrniec z hovadzej polievky, plech z kurata, inak stacil rychly program. Jasne, ze to neumyje, ja tak ci tak ten plech z kurata na chvilku namocim, obabrem z neho vacsie vrstvy a potom uz umyvacka nema problem. Ako najhorsie umytelne veci su u nas misy od cesta, a pribor s nacapenym cestom, inak vsetko ok 🙂

Inak, ja som za umyvacku vdacna, aj ked neumyje, lebo to co necha, zotriem lavou zadnou a nedrhnem to hodinu po lakte v saponate, ako predtym 🙂

• @marta2610  prosim ta ma BOSCH SMI 69M55 EU polovicnu napln a rychle umyvanie? lebo inak som nasla parametre, ze spotreba vody 6,5 litra, to je realne? a tieto udaje som nenasla... len ze ma 6 programov, tak by to hadam mohla mat aj rychly program.

• a neviete mi niekto povedat, ako sa orientovat v tych cislach? u bosiek: SMV, SGI, SMI co to znamena?

• @luciferova  počet programů 6: intenzivní 70 °C, auto 45-65 °C,
    Eco 50 °C, jemný 40 °C, TurboSpeed 20min, předmytí

• @nanika  v inych spotrebicoch sa nevies takto dobre orientovat? potrebovala by som este vybrat ruru a dosku 😬

• @nanika  a polovicna napln? mne to "auto" "eco" a "jemny" aj tak nic nevravi, potrebovala by som vediet, kolko minut to trva...

• @luciferova  to su produktove rady, moze byt, ze niekde je rozdiel len v dizajne, inde mozu byt ine programy, rozdiel v priborovom sufliku, prevedeni vonkajsom a tak

• @luciferova http://www.levneelektro.cz/p117856-mycky-nadobi-bosch-smi-69m55-eu

chod na spodok stranky, je to tam bod po bode, program po programe rozpisane 🙂

• no a teraz ktoru? 😃 siemens alebo bosch?

• @luciferova  ta ista firma, siemens je lepsia, ak mas rovnake parametre a cenu, ber siemens

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame služby pre harmonizáciu priestorov. Tvorbu dekorácií, maľovanie obrazov na mieru a stien špeciálnou technikou.
    Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    Články od našich partnerov
    Presvedčivé výsledky riadeného vetrania s entalpickým výmenníkom.
    Dom má slúžiť vám! Ak je to naopak, je čas na zmenu
    Cesta k dokonalému tichu je hrubá len pár centimetrov...
    Archív článkov od partnerov