Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • babenky neviete mi poradit a dohodit dakoho sikovneho na zabradlie?

• Caute- bell, to teda neviem..

My uz mame obyvku vymalovanu, ale este nehorazny bordelik vsade..nestihaaaameeee...a bruchoo sa stale hlasi o slovo, ale este mu musim dohovorit, aby tak dva tyzdne vydrzalo.

• ahojte kočky 🙂
    aký ste mali víkend? my sme boli na svadbe veseliť sa do rana bieleho.. škoda, že zajtrajšie volno nevyšlo na dnes...
    evik, pekne dohovor nech ešte vyčká 😉

• Sponzor fóra
  • aha ake pekne som nasla svistici na narodky
    http://www.handelshauslegler.de/puppenwagen-korbgeflecht.html

• zuzik, ten kocarik je absolutne perfektny!! 🙂) To ides objednat?
    my mame len taky obycajny - zdedili sme- obcas sa s nim pohra, ale ona je skor na budovatelske a konstrukcne hracky, ako na tie babikovske..zahra sa s plysakmi, s nimi vselijake hry povymysla..sice aj babiky na pol hodku ju zaujmu, ale radsej montuje a vrta a srobuje..
    moznoze, ked uvidi doma , ze druhy svist ma full servis, ze aj ona bude babikam tiez tak robit.

• to jej kupi krstny, ale teda nebola nadsena 😢 viac sa jej pacia take kriklavo cervene ...

• no my mame taky kriklavo ruzovy hlboky aj s vanickou.
    podla mna otrasny🙂))

• halooo kde ste kto?? 🤔
    dufam, že nezaspavate pri takom skvelom počasí 🙂

• caf gabi, som ta 200 r nevidela 😃

• nazdooo!! aspoň niekto nakukol 🙂 akoš???

• jakos takos 🙂

• ale prerabame ten byt na hlinach, vlece sa to jak slimak na kanagone ... 😛 a tu zase linku doma a kniznicu a tie prasive balkony a este aj dlazbu zamkovu nam maju prist teraz robit - proste zabava neutichajuca. co vy hrdlicky?

• sa zabavate poriadne 😬 ale keď to bude hotové!! to bude parada 😎 😉
    my ako slimakoš na kanagonoš 😃 😃

• no ved uz aby to to bolo ... jedno aj druhe. kedy ideme na obed?

• hoc kedy.. povedz napíš a ideme 😎 len tuto sobotu idem do puchova na jarmok... teda chcem ísť 😵

• Sponzor fóra
  • no tento vikend ee, to je zabite. ale buduci by sme mohli nie?

• môžeme zapisujem si... bud. týždeň dohodneme miesto a čas tajného stretnutia 😃
    no idem sa ja pobaliť a fičím dom, teda vybehať krpošku a pak dom... ešte sa pripojím 😉

• jj 😉

• skapau pes, ci co?

• neskapau, ja sa hlásim 🙂
    konečne piatok a u mna sa črtá prechladnutie... 😐

• vio 7 48 online? boze to je strasna predstava ... teda ak nemas notebook v posteli 🙂
    cau gabi, sa vysmrkaj a bude ok

• už som sa maminka 🙂
    ozaj už sme ti povedali aky digestor sme nakoniec kupili?

• bell..som hore od 5:45..
    PC som zapla, bo som robila uhrady cez IB, aby som nahodou neodisla do porodky a nezabudla na to, dneskaj je piatok, tak nech este nejake platby poodchadzaju.
    notebbok my nemame- bohuzial.

Dnes by sme mali malovat spalnu, beton na podlahe v pivnici este nestvrdol, musime urobit alternativny program teda

Bell- Terka je zdrava?? Kika chytila daco, mala a ma teplotu..skoda..a este sa nam auto pokazilo zrovna teraz, ked mozem hocikedy zacat rodit 😞disappointed:

• ahojte 🙂

monka vďaka za linky, idem to kuknúť a niečo si vybrať... vraj to veľmi pomáha aj prospieva a musím už niečo so sebou robiť 🙂

čo sa to tu plánujú za obedy? môžem sa pridať? mne sa nechce variť 😃 😉

vidím, že sa postupne zariaďujete, každá čosi prerába a pod. No nás to čaká cca za 3 týždne, začíname so stavbou tak je to dosť na spadnutie... už som tomu pomaly ani neverila, ale vyzerá to dosť reálne teda 😃
    tak nám držte palčeky...

Evi ako sa cítiš? všetko ok, aj malý sa ukľudnil v brušku? žiadne predčasné zhony? 🙂
    Myslím na teba, nech to všetko ide ako má, a hlavne nech ste zdravučkí a v pohode...

Ak si chcete pozrieť moju zaguľatenú maličkosť, tak kuki sem: http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=424110&vReferer=, to brucho je fakt moje 😃

Pekný víkendík všetkým, papa

• hehe, Bam, kedy ste boli v Senci??
    Vsak ja som od miesta tych fotiek byvala 7rokov ..asi tak 15minut peso.
    😃 Ach, aka krasna nostalgia teraz..

No my v oktobrovkach sme na tom tak, ze asi 6-7 dievcat je valstne uz septembrovkami..maju uz babatka 🙂
    Ja som tak na zabitie🙂, mozno si ma v utorok nechaju v nemocke, sa uvidi podla aktualneho stavu po prehliadnutí. Uz som otvorena a doki vravel, ze ak este trosku postupime, tak ma radsej odrodi skor..uz som zacala 38tt.
    aj ty mas uz pekne gulkate brusko!!

• bam no to je už uplne iný pohlad 🙂 krásne bruško a ešte krajší pohlad na vas dvoch ako žiarite 😵

• caute..dnes malujeme spalnu..vcera stihol manzo strop, dnes steny..tak do svetlohneda.
    Ja musim lezat..od vcera je mi nejak podozrivo blbo..tak nech vydrzim do utorka!

• už máme tapety!!!!!!! juuuj sa tešíme z toho... pridam foto 🙂
    evi už sa cítiš lepšie? držkaj sa mamina 🙂

• cauko!
    hej, dnes to so mnou celkom ide . Este mm upravuje take mierne flaky, co poostavali a bude uz aj spalna.
    No som zvedava, ci podlaha v pivnici uz stvrdla..lebo to akosi nie a nie dokoncit.
    Uz by som to rada mala z krku, ale vidim, ze do utorka to aj tak nestihneme 😞
    Moznoze to bude musiet urobit uz sam spolu so strazenim Kiky..co mu nezavidim teda. A mozno ma pustia este domov, to si mysli on..tak uvidime, kto bude mat pravdu.

• caute kocky 🙂

vcera sme sa vratili z talianska... pocasie sa s nami zahravalo... v sobotu pri prichode bolo zatiahnute, v nedelu nadherne, pondelok dazd, utorok krasne, streda dazd, stvrtok az sobota nadherne... ako naschval bolo krasne pri odchode... neva, stihli sme sa aj vykupat, aj musle nazbierat, v piatok bol nezvykle silny odliv, aj daky miestny "indian" sa prevazal na koni po plazi 😃 ... benatky boli krasne, no tam nam pocasie neprialo a poriadne sme zmokli... ale celkovo bolo vyborne 🙂

dnes snad cosik poperem, povytahujem suveniry a pojdeme pozriet na pozemok...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

Články od našich partnerov
    Rekonštrukcia kúpeľne v panelovom byte má svoje pravidlá
    Nový PREKLAD HELUZ FAMILY 3in1 nosný má variabilný priestor na vonkajšiu tieniacu techniku
    Ako sa zbaviť vlhkosti a plesne v zrekonštruovanom dome s vetracou jednotkou
    Archív článkov od partnerov