Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babenky neviete mi poradit a dohodit dakoho sikovneho na zabradlie?
Odpovedať
Caute- bell, to teda neviem.. My uz mame obyvku vymalovanu, ale este nehorazny bordelik vsade..nestihaaaameeee...a bruchoo sa stale hlasi o slovo, ale este mu musim dohovorit, aby tak dva tyzdne vydrzalo.
Odpovedať
ahojte kočky :-) aký ste mali víkend? my sme boli na svadbe veseliť sa do rana bieleho.. škoda, že zajtrajšie volno nevyšlo na dnes... evik, pekne dohovor nech ešte vyčká ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aha ake pekne som nasla svistici na narodky http://www.handelshauslegler.de/puppe...
Odpovedať
zuzik, ten kocarik je absolutne perfektny!! :-)) To ides objednat? my mame len taky obycajny - zdedili sme- obcas sa s nim pohra, ale ona je skor na budovatelske a konstrukcne hracky, ako na tie babikovske..zahra sa s plysakmi, s nimi vselijake hry povymysla..sice aj babiky na pol hodku ju zaujmu, ale radsej montuje a vrta a srobuje.. moznoze, ked uvidi doma , ze druhy svist ma full servis, ze aj ona bude babikam tiez tak robit.
Odpovedať
Profilova fotka
to jej kupi krstny, ale teda nebola nadsena ;-( viac sa jej pacia take kriklavo cervene ...
Odpovedať
no my mame taky kriklavo ruzovy hlboky aj s vanickou. podla mna otrasny:-)))
Odpovedať
halooo kde ste kto?? =-) dufam, že nezaspavate pri takom skvelom počasí :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caf gabi, som ta 200 r nevidela :-D
Odpovedať
nazdooo!! aspoň niekto nakukol :-) akoš???
Odpovedať
Profilova fotka
jakos takos :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale prerabame ten byt na hlinach, vlece sa to jak slimak na kanagone ... :-p a tu zase linku doma a kniznicu a tie prasive balkony a este aj dlazbu zamkovu nam maju prist teraz robit - proste zabava neutichajuca. co vy hrdlicky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
sa zabavate poriadne :-N ale keď to bude hotové!! to bude parada 8-) ;-) my ako slimakoš na kanagonoš :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ved uz aby to to bolo ... jedno aj druhe. kedy ideme na obed?
Odpovedať
hoc kedy.. povedz napíš a ideme 8-) len tuto sobotu idem do puchova na jarmok... teda chcem ísť x-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tento vikend ee, to je zabite. ale buduci by sme mohli nie?
Odpovedať
môžeme zapisujem si... bud. týždeň dohodneme miesto a čas tajného stretnutia :-D no idem sa ja pobaliť a fičím dom, teda vybehať krpošku a pak dom... ešte sa pripojím ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jj ;-)
Odpovedať
skapau pes, ci co?
Odpovedať
neskapau, ja sa hlásim :-) konečne piatok a u mna sa črtá prechladnutie... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
vio 7 48 online? boze to je strasna predstava ... teda ak nemas notebook v posteli :-) cau gabi, sa vysmrkaj a bude ok
Odpovedať
už som sa maminka :-) ozaj už sme ti povedali aky digestor sme nakoniec kupili?
Odpovedať
bell..som hore od 5:45.. PC som zapla, bo som robila uhrady cez IB, aby som nahodou neodisla do porodky a nezabudla na to, dneskaj je piatok, tak nech este nejake platby poodchadzaju. notebbok my nemame- bohuzial. Dnes by sme mali malovat spalnu, beton na podlahe v pivnici este nestvrdol, musime urobit alternativny program teda Bell- Terka je zdrava?? Kika chytila daco, mala a ma teplotu..skoda..a este sa nam auto pokazilo zrovna teraz, ked mozem hocikedy zacat rodit :-((
Odpovedať
ahojte :-) monka vďaka za linky, idem to kuknúť a niečo si vybrať... vraj to veľmi pomáha aj prospieva a musím už niečo so sebou robiť :-) čo sa to tu plánujú za obedy? môžem sa pridať? mne sa nechce variť :-D ;-) vidím, že sa postupne zariaďujete, každá čosi prerába a pod. No nás to čaká cca za 3 týždne, začíname so stavbou tak je to dosť na spadnutie... už som tomu pomaly ani neverila, ale vyzerá to dosť reálne teda :-D tak nám držte palčeky... Evi ako sa cítiš? všetko ok, aj malý sa ukľudnil v brušku? žiadne predčasné zhony? :-) Myslím na teba, nech to všetko ide ako má, a hlavne nech ste zdravučkí a v pohode... Ak si chcete pozrieť moju zaguľatenú maličkosť, tak kuki sem: http://www.modrykonik.sk/album/album...., to brucho je fakt moje :-D Pekný víkendík všetkým, papa
Odpovedať
hehe, Bam, kedy ste boli v Senci?? Vsak ja som od miesta tych fotiek byvala 7rokov ..asi tak 15minut peso. :-D Ach, aka krasna nostalgia teraz.. No my v oktobrovkach sme na tom tak, ze asi 6-7 dievcat je valstne uz septembrovkami..maju uz babatka :-) Ja som tak na zabitie:-), mozno si ma v utorok nechaju v nemocke, sa uvidi podla aktualneho stavu po prehliadnutí. Uz som otvorena a doki vravel, ze ak este trosku postupime, tak ma radsej odrodi skor..uz som zacala 38tt. aj ty mas uz pekne gulkate brusko!!
Odpovedať
bam no to je už uplne iný pohlad :-) krásne bruško a ešte krajší pohlad na vas dvoch ako žiarite x-)
Odpovedať
caute..dnes malujeme spalnu..vcera stihol manzo strop, dnes steny..tak do svetlohneda. Ja musim lezat..od vcera je mi nejak podozrivo blbo..tak nech vydrzim do utorka!
Odpovedať
už máme tapety!!!!!!! juuuj sa tešíme z toho... pridam foto :-) evi už sa cítiš lepšie? držkaj sa mamina :-)
Odpovedať
cauko! hej, dnes to so mnou celkom ide . Este mm upravuje take mierne flaky, co poostavali a bude uz aj spalna. No som zvedava, ci podlaha v pivnici uz stvrdla..lebo to akosi nie a nie dokoncit. Uz by som to rada mala z krku, ale vidim, ze do utorka to aj tak nestihneme :-( Moznoze to bude musiet urobit uz sam spolu so strazenim Kiky..co mu nezavidim teda. A mozno ma pustia este domov, to si mysli on..tak uvidime, kto bude mat pravdu.
Odpovedať
caute kocky :-) vcera sme sa vratili z talianska... pocasie sa s nami zahravalo... v sobotu pri prichode bolo zatiahnute, v nedelu nadherne, pondelok dazd, utorok krasne, streda dazd, stvrtok az sobota nadherne... ako naschval bolo krasne pri odchode... neva, stihli sme sa aj vykupat, aj musle nazbierat, v piatok bol nezvykle silny odliv, aj daky miestny "indian" sa prevazal na koni po plazi :-D ... benatky boli krasne, no tam nam pocasie neprialo a poriadne sme zmokli... ale celkovo bolo vyborne :-) dnes snad cosik poperem, povytahujem suveniry a pojdeme pozriet na pozemok...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?