Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/album/album.... opravim ti link :) ten tvoj totiz hodi do casti pridavania fotiek do tvojho albumu ;-) krasne babatko x-) vio drzte sa, najdolezitejsie je zdravie, to sa bohuzial kupit neda :-(
Odpovedať
diky Adi aj za opravu, aj za prianie.
Odpovedať
Eviii super :-) ďakujem za link, Šimonko je nádherný!!! x-) a aký pohoďák s prekríženou nožičkou ;-) nech sa vám darí, nech pekne papkáte a rastiete... nech vám robí len radosť, rodinka... Inak na stretku v piatok sme boli napokon len ja, Katka (leatea) a Peťa (petapalko) a naši dvaja drobci :-D, dali sme si výbornú čokoládku mňam-mňam, spokojnosť bola na strane budúcich mamičiek aj drobcov... a samozrejme parádny pokec, ani neviem ako bolo zrazu sedem hodín večer ;-) Kati dúfam, že ste sa dobre vytancovali na svadbe :-) a že ste to všetko cestovanie v pohodke zvládli... a hoď do pléna nejaké to foto ;-)
Odpovedať
no baby, tu to normalne flakate!!! Manzo konecne vzal Kiku vonku, huraaa- aspon som si umyla vlasy- uf.. u nas doma teraz vsetky dorabky stoja :-( , som zvedava, kedy sa zase rozbehneme, ja uz by som najradsej maleho do klokanky zavesila a sla na vec..ale este by som nemala asi..som este v ochrannej dobe :-N (sestonedeli)..
Odpovedať
ahojte kočky :-) konečne piatok, tento týždeň ubehol ako voda... ani neviem kedy začal a kedy skončil... vôbec som nemala čas skočiť sem medzi vás ale ako vidím nie som jediná ktorá to tu "fláka" :-N :-D no ak sa to tu nezlepší, tak budeme dávať čierne bodíky a tá ktorá ich bude mať najviac tak platí všetkým horúcu čokoládu, jovan??? 8-) :-D
Odpovedať
cafte, chystam posledne veci zajtra na vystavu (urobit miesto na karte do fotaku, nabit fotak) ... ideme mrknut na svetovku kokrikov, je to vystava popri hlavnej svetovej vystave psov... snad sa mi podari dobit energiu... ubehli uz 3 tyzdne co som v novej praci a uz som sa aj dost zabehla, takze nova az tak uz nie je :-) ale stale ma zabija to vstavanie a dochadzanie este aj do starej prace, plus ked zavolaju nasi, tak som potom uz uplne KO... takze na dnes stacilo, ide sa spat ;-)
Odpovedať
pekný večer babule :-) a to aj vy kukáte fucík ??? =-) adik ako bolo na výstave? pokochala si sa pohladom a oddychla si ? :-)
Odpovedať
gabi: ahoj, akurat kukam predtym ako vypnem komp, co je tu nove :-) na vystave bolo super, som vyboztekovana az az :-) kamaratka vzala aj svoj najmensi prirastok - 4mes. steniatko a ta ma nabila energiou ako prva... aj jej rovnako stara sestra tam bola... viac-menej som mala stastie na fenecky... tie su jednoznacne maznavejsie ako psickovia... neboli sme dlho, ale som spokojna... a neviem sa uz dockat dna, kedy si budem moct zaobstarat dalsieho chlpaca... este sme sa zastavili v casamii a kupila som si tam obrus... najest sa v ikea bolo nemozne, tak sme isli skusit husacinu do slovenskeho grobu... no veeeelka mnamka... este mame aj zabalene co sme nedojedli a budeme mat obed aj na zajtra :-D .. prvykrat sa stalo, ze moj muz nezjedol vsetko, co mal na tanieri :-D a ja som zobla zo svojho asi 1/8 masa a lokse boli fantasticke...
Odpovedať
adik, tak ste mali super dník a nie je nič lepšie keď máš už aj obed na nedeľu :-D toto počasie ma tisne len do postele.. človeku sa poriadne nič nechce.. ostatné babule ako víkendujete?
Odpovedať
cauko! my akuratne ideme k neterke, krsniatku, ma dnes meniny. Inak ako ty Gabi..ja som si schrupla na hodinku aj s detmi v posteli. Starsia to vydrzala presne hodinu, lebo je vo vytrzeni, ze ide k sesternici, ani spat sa jej nedalo. Najmensi prirastok sladku spinka nadojcený v teplej perinke so suchou ritkou...komu je lepsie? :-) Ostatne pozdravujem!! Paaa
Odpovedať
Profilova fotka
baby to co je vonku? to uz budu vianoce? :-|
Odpovedať
no ja nevychadzam z uzasu!! to co je tu za flakarinu?!?! Nikto uz neprispieva, kde su casy, ked sa to tu hemzilo prispevkami?? Kde je problem? ]-( ]-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj violetka, no mas pravdu je tu ticho ako v hrobe :-|
Odpovedať
Vio ako sa ma drobcek? A ty si uz v pohode?
Odpovedať
a dodatocne gratulujem, Simonko je zlatunky :-) nech vam robi len a len radost :-) :-) :-)
Odpovedať
ahoj Mata.. nemyslim,ze sa my dve pozname:-)) ale mame sa uz dobre, dakujem..Maly je super, mala tiez, ziadna velka ziarlivost, len ked ho drzi tatino, tak mala hlada sposob, ako sa maleho zbavit..napr., ze ho vratime do nemocnice a tak. :-D
Odpovedať
no osobne nepozname, ale tu na stranke sme uz parkrat prehodili slovko, tusim bola vtedy debata o polskych obkladoch a dlazbach... a ja vas kocky z casu na cas precitam, tak uz mam niekedy pocit ze vas aj poznam :-D Akurat s aquabelle som viac komunikovala-robila nam vizky na domcek, tak dufam, ze sa nam podari aj cez vianoce stretnut, aby pozrela ako sme to"zvladli". Dali sme sa totiz na stavbu domu a na rok by sme sa chceli stahovat, tak uz teraz viacmenej "len" dorabame, ale tie dorabky asi trvaju najdlhsie.. No a ako vidis, nikto tu uz na stranku nechodi tak neviem, zeby uz predvianocna nahanacka za darcekmi?? :-D
Odpovedať
cafte, ja som dako KO v poslednej dobe... kazde rano bojujem so vstavanim... a som tak trochu nervozna, ze nic poriadne nestiham... inak so stavbou sme pokrocili akurat tak so sietami... mame potiahnutu vodu a kanalizaciu... a mame spravenu velmi dobru cenovu ponuku na komplet tehly okrem stropu (ten bude betonovy)... v praci je inak super, robota je v pohodicke, velmi dobry kolektiv... tuk tuk tuk, ale ma to svoje minusy... hold je kriza a musim vydrzat...
Odpovedať
a zabudla som... belle: nova vizka je kraaaasna :-) len mi cosik chyba na stenach na ozivenie, resp. doplnkami to ozivit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, dakujem. to je studia. ale dobra nie? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
este som to skusila aj v dube so sedou a bielou a potom vo wenge s ciernou a limetovou ... no ciste psycho
Odpovedať
Profilova fotka
pridala som ... ;-)
Odpovedať
ahoj aqua ;-) mne sa najviac paci ta posledna cierna s limetkou-uplna parada :-)
Odpovedať
noooo posledne zelene je chutneeee co tak tmavsia podlaha, ale nie moc tmava, len proste taky skoro orech alebo cosi melirovane s tmavym... naopak nabytok svetlejsi, sedacka zelena? hm, len tie biele steny by boli fadne...
Odpovedať
čaute babule :-) ako sa máte? dnešné počasie mi tlačí viečka smerom nadol.....spánok by mi úplne bodol.. |-| už sa začínate pripravovať na vianoce či to má ešte čas? nás čaká nakúpiť vianočný stromček, výzdobu a všetko čo s tým súvisí.. no parádička veselá ... tak ak niekto budete vedieť posunúť info kde čo majú tak sem s tým :-) ďakujem x-)
Odpovedať
halo halo :-) tak čo pracujete dnes niektorá či dovolenkujete? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caf gabi ako? ;-)
Odpovedať
celkom sa dá, ale trošku sa teraz poflakujem... :-N odhodlávam sa na písanie zmlúv.. a ty? čo new?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, neviete poradit, kde v Ziline by som mohla vidiet silgranit. drezy Blanco??
Odpovedať
Ahojte kočky :-) ako sa máte? čo nového? dobre sa vám býva, stavia atď? dúfam, že je všetko OK ;-) nám sa stavba posunula z jesene na jar, tak uvidíme, čo to teda bude... a všetko "len" kvôli peniazom :-( inak sa máme fajn aj s drobcom - bude to naša malá princeznička x-) pomaly sa nám to kráti, ale tešíme sa... ja by som to už najradšej mala za sebou, a to ma čakajú ešte dva mesiace :-D Gabi a kde vás prosím ťa presťahovali??? ja som minule kukala a vy už nemáte kancel na Mariánskom? :-| vianočné veci skús ísť pozrieť do Flory (na živnostenský, ale stačí ak niekoho poznáš, čo je tam zaregistrovaný) a sú tam len do 16,30 cez týždeň :-) pred Vianocami tam majú vždy výber od stromčekov po ozdoby a dekorácie... Monkap ja ti nepomôžem, ani netuším, kde to môžu mať... skús nejaké kuchynské štúdiá možno... Všetkým vám prajem krásny zvyšok týždňa :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?