Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
ahojte kočky :-) ako ste víkendovali? pekne rýchlo zase prešiel ten vikend, že? či sa to len mne zdá? ;-) mne bežia rýchlo aj tie týždne akosi, len sa to pomaly približuje k januáru =-) Adii vitaj späť z Talianska :-) vidím, že ste to mali pestré s počasím, ale aspoň ste nemali stále horúčavy a dalo sa to zniesť, nie? dúfam, že pridáš potom aj nejaké foto... Benátky sú mojím snom, raz sa tam chcem dostať x-) Evi super, že pokračujete takto pekne s bývaníčkom... takže drobec príde do pekného domčeka :-) len sa ty veľmi nenamáhaj moja, trošku "bordelu" ešte nikoho nezabilo a ty sa musíš šetriť, jasné? ;-) Nám sa začiatok stavby už nezadržateľne blíži, tak sa tešíme aj keď sú to určite aj starosti x-) ale na budúci rok budeme už hádam aj vo svojom všetci traja, takže to určtite stojí za to... potom budem pridávať priebežne foto, teda dúfam, že manžel bude patrične dokumentovať, lebo ja sa tam asi až tak veľmi vyskytovať nebudem... s bruchom a v zime by to mohlo byť dosť zaujímavé, ale určite budem chodiť aj komandovať :-D Všetkým vám prajem krásny dník babenky, užívajme si ešte slniečka, kým ho máme 8-)
Odpovedať
cafte... dorazila som z novej roboty do starej... unavena som ako taky kon... este donahadzujem resty po tyzdni dovolenky a idem konecne domov... to vstavanie na siedmu hned po dovolenke mi dava zabrat... bam: ja som bola v benatkach treti krat a moje pocity z toho mesta su stale zmiesane, neziskali si ma ani po tom tretom raze, lebo vsetky tri razy nam prsalo a vtedy sa neda poriadne popozerat... a navyse ten priiiiserny smrad z tej vody... ale to je len moj pocit...
Odpovedať
Eviiii, tak ako? Horím nedočkavosťou a veeeľmi držím palčeky x-) :-)
Odpovedať
ahojte babule..ako sa mate? dalsi vikend budem na svk..co tak si dat stretko v piatok? ideme na svadbu a jedine v piatok mzoem cosi podniknut :-N tak ak chcete,tak dajte vediet..
Odpovedať
Kati to znie dobre :-D ale skôr napíš aj babám na FB, lebo tu už skoro nikto nechodí ;-( je to síce piatok - deň pred víkendom a každý môže mať už nejaké plány, ale možno motyka vystrelí... ja by som prišla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby chcem sa vas opytat mozno budte vediet ak chem ist kupit obkladacky do polska a chcela by som ist do tej keramiky pilch-niekde na ceste do bialsko biala tusim ci to tam uz budu rovno mat na sklade alebo sa tam tiez caka nejaka doba a musi sa tam ist znovu? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
gabi, sharin, vio KDE sa Flakate??? MS nie je holubnik, sakra :-D :-D :-D
Odpovedať
Nadi: rada ťa vidím, ty si sa tu teda dlho neukázala ;-) ohľadne obkladačiek z PL je tu aj téma na streche, tam si nájdeš čo potrebuješ a mám taký pocit, že aj pár stránok naspäť sa tu baby bavili ohľadne PL obkladačiek, tak skús zalistovať... Dúfam, že sa ti darí :-) Bell: Evka je asi už v CA v pôrodnici, keď sa neozvala... dúfam, že sú OK x-) však ona sa nám ozve, keď bude môcť... Všetkým prajem krásny víkendík, dúfam, že bude slniečkový ešte... :-D
Odpovedať
takže baby, super správička x-) Vio má malého Šimonka 24. 9. 2009 3100g a 50cm :-) Evi veeeeľmi gratulujeeeeem :-D nech ste hlavne zdravučkí a spokojní, veľa šťastia prajem... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
super sprava bam:) Evi velka gratulacia!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
wauu, super! vio blahozelam, nech ste zdravi obaja :-)
Odpovedať
ahojte..a pozeram,ze mame prirastok x-) x-) x-) evka..gratulujeeem :-) :-) :-) no ak chcete prist na stretku,tak ja urcite budem v meste a cas budem mat..je jedno,ci pride jedna-dve alebo 7..hlavne,ze niekto pride :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
cafte :) vio: drzte sa, samozrejme gratulujem k novemu prirastku ;-) ja mam za sebou prvy tyzden v novej praci, je tam vcelku fajn, roboty dost na celych 8 hodin, prijemne kocky v kolektive... inak som KO zo vstavania na 7.00 a kazdy vecer o tomto case sa uz presuvame do spalne a rano opat tazko vstavame :-D snad si rychlo zvyknem... a nechcem v prvych dnoch na seba upozornovat kukanim stranky, kt. s pracou nema nic spolocne, preto malo kukam a vecer uz nevladzem zase cumiet do kompu...
Odpovedať
baby tu je teda absencia :-( ten piatok teda platí? či sa niečo zmenilo? =-)
Odpovedať
ahojte, dnes som od poobedia po tyzdni v kraasnej auzasnej nemocnici v CA doma aj s drobcom. Nebolo to lahke..ale nastastie to dopadlo vsetko tak, ze sme (hlavne tada, ze ja som), uz hadam zdravsia a pomaly v poriadku..
Odpovedať
ahojte babule :-) violetka, zo srdca gratulujeme!!! x-) ako sa máte? mna dnes taaaaak strašne vytočil jeden TLK!!! až ma žaludok bolel... skoro som ho zbila :-D a inak sme celu sobotu a nedelu montovali kuchynu... len si budeme musieť počkať na dvierka ...
Odpovedať
Dakujeme Gabi aj ostatným, ako to tak citam dozadu. No ja som mala asi trochu na mále, a tretie dieta mi neodporucaju
Odpovedať
Profilova fotka
vio a co sa dialo? vsetko je ok dufam
Odpovedať
Profilova fotka
gabi - foto foto foto ;-)
Odpovedať
bell, foto nahodíme ... len je to take "otvorené" lebo nie su tie dvierka... :-N inak konečne máme poriešené aj sklo na terase... zohnali sme nepriehladné folie a vyzera to po .... ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ppf :-D
Odpovedať
hovorila som s ričim, tak ti poposiela pôdorysy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tukany v spalni uz su? :-D :-D :-D
Odpovedať
no to by sme ich museli niekde nájsť... nikde som nič take nevidela..
Odpovedať
Profilova fotka
hehehe
Odpovedať
:-p
Odpovedať
bell, mozem len dakovat Bohu a primarovi, ze tam pri mne stali..mam inak hrozny zazitok z porodu, ale za to mohlo moje "telo", nie personal..im mozem len dakovat. babanko je v poriadku, to skor slo o mna..aj ked vyvolanim porodu o 3t skor urcite pomohli aj malemu..
Odpovedať
ahojte..tak este raz vam pisem o tom zajtrajsom stretku..o piatej pred carrolinou..ak chcete prist,tak mi napiste ip a ja vam dam moje cislo pre istotu ;-) :-)
Odpovedať
No Kati, už som sa zľakla, že to stretko nebude :-D Evi tak to znie dosť vážne :-| ale chvalabohu, že si to zvládla aj s drobcom... dúfam, že budeš čoskoro fit a na zlý pôrod zabudneš ;-) Pridáš nejaké foto Šimonka potom? Horím zvedavosťou... :-D
Odpovedať
tak Barborka a kto este je zvedavy- tu je nas prťúsik :-)) http://www.modrykonik.sk/album/album_...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?