Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Cafte, tak ja som zase zmenila zamestnavatela :-D robim teraz pri katastroferi... budeme tam este dake dva tyzdne a potom sa stahujeme na predmestsku... bam: dnes sme sa minali aj som ta pozdravila ale z reakcie usudzujem, ze si ma nespoznala ;-) dnes som ukecala manza, aby sme vybehli do cadce na vianocne gule a kupila som si nove tyrkysove a mali neskutocne jednoduche jednofarebne... tak som si kupila aj 6 velkych cisto bielych matnych ;-) este uvidim ako skombinujem stromcek, lebo nechcem to mat gycove ale predstava je tyrkysova plus hneda... tato kombinacia mi velmi ucarovala ;-) gabi: daj dake foto hotovej linky... som moooc zvedava na realnu verziu ;-) ... inak chodime v poslednej dobe castejsie okolo vas a dako malo vas tam byva... tak smutne to potom posobi... ale vase presklenie je neprehliadnutelne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte sharin ty fluktuant ;-) aj vy sa uz tesite na vianoce? ja strasne ako male decko. gabi kuchynu kuchynu fotky fotky ;-) bam do flory vravis? tam sa chystam uz asi rok ... ale pojdem tam :-)
Odpovedať
čauteeee :) ja som dnes bola celý deň bez netu!! to je ako smrť :-N bam, mňa presťahovali na konci septembra, do práce to mám 20m 8-) sharin, sťahuju sa, ale pomalučky.. všetko ma svoj čas ;-) foto pridám, ale ešte čakáme na fialové dvierka, rada by som to sem vycapila hotové :-) a kupila si si tyrkysové gule???? ja som také videla v baumaxe a som z nich mimo x-) kade chodím tade ich vidím :-D :-D beeell ty akoš frajerka? 8-)
Odpovedať
gabi: tak to ti uprimne zavidim tu vzdialenost do prace ;-) ... v baumaxe mali tyrkysoveee???? sak som tam bola a nista takeho som nevidela... mali vselico mozne len nie moju tyrkysovu... :-. ja chodim na gule do cadce do okrasy... je to vyrobne druzstvo a ich gule su sklenene... a navyse vobec nie su drahe... 9,- evri za 8 standardne velkych, 6 velkych bielych a spic je skoro zadarmo... :-D a neviem sa dockat finalnej linky... ale verim, ze vy este viac ;-) ako si zvyka krpata, uz v pohode?
Odpovedať
adik, do čadce chodieva aj moja kamaratka a veľmi si pochvaluje... ja som tam ešte nebola, ale v baumaxe mam zálusk na strieborne, tyrkysové a jasne zelene gule x-) a už si si zvykla na novu pracu? :-) tešíme sa na finalne riešenie kuchyne.. vlastne celeho bytu.. najviac si to vychutnám na vianoce lebo ja som na ne zaťažená.. povedala by som že priam posadnutá :-D :-D
Odpovedať
snazim sa co najrychlejsie pochopit ich system, aby som si ho mohla zacat uctovat po svojom... predtym som bola v jednej firme a nebyt ponuky od tejto druhej tak tam este robim... tam bol zavedeny system, takze som uz makala na plne obratky, ale ked som prisla povedat, ze mam inu lepsiu ponuku a ani sa len neposnazili aspon klamstvom ma dako udrzat, tak som si zbalila veci a dala vypoved... nic ine mi neostavalo... aj ked mi bolo (a aj je este) luto kvoli kolektivu, s babami som si rozumela, sadli sme si hned... a bolo mi aj luto mojej kolegyne, kt. tak musi robit za dvoch :-( ale nedalo sa inak... lepsia ponuka berie... v okrase by si si isto vybrala... mali tam este prenadherne tmavofialove...
Odpovedať
je to paradox, človek niekedy urobí čokoľvek pre firmu a keď sa má firma prejaviť tak sa nedočkáš... poznám... ale všetko má svoj význam tak hádam budeme spokojné ;-) išla by som kuk aj do čadce, len nemám moc kedy.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
cafte matohy ;-) :-D piatoook. gabi a stromcek aky? biely? ked chces aj zelene gule? ja chcem jedlu alebo smrek sajz egal co ale musi to mat 2.5 metra. no 2.3 aby sa spic zmestil... :-D a ja tak naturalne, cervena a tak ;-)
Odpovedať
kofina! že matohy! 8-) no to určo, že biely... krasne zelený nech tie ozdoby parádne vyniknú ;-) a inak by sme potom mohli nejakú gulovačku na dvore spáchať :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hehe. no mohli. ;-) :-D
Odpovedať
mne sa už tak nič nechce... hádam ma dnešné upratovanie doma preberie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fuj ake strasne slovo. ja sa bojim ist do nasej kupelne ze ma tam nieco prepadne .... po tej rekonstrukcii mi tam nakladli vsetko a ze uprac ... 5x monterky a take srandy ...
Odpovedať
Článok sa načítava...
strašne strašne, ale čo keď to nikto iný neurobí.. teda riči pomôže to zase hej :-) videli ste zoskok z veže?
Odpovedať
halo kde sa zase potulujete? :-| bell, bola si dnes v meste? či nestíhačky? veď píšte ako sa máte? čo je nové a pod. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caf gabi, bola ale som bola na byte kvoli internetu a potom po meste sme zhanali exterierove lampy a nasej kocke som bola v herme zakupit zimnu bundu ... a bolo :-| vecer ti zavolam
Odpovedať
cafte... ja pojdem zajtra so svagrinou omrknut dake svadobne satky... som zvedava, ci si nieco vyberie (aspon strihovo) a aky bude pristup v salonoch... gabi: nebola si okolo 16.00 pri budove DOXX stravne listky? isla som autom z roboty a ak si to bola ty, tak si mi stala v zlom uhle, nemohla som dobre okukat, ci si to ty ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ale takto sa do vianoc neprekacame na stranu 200 ;-)
Odpovedať
pekný večer babule :-) konečne doma... tento víkend sme stravili v KE a bolo paradnicky... oslavovalo sa a trošku aj popíjalo :-N adik, vo štvrtok poobede som nebola v meste... škoda ktohovie či by si ma teraz aj spoznala lebo moje vlasky narastaju x-)
Odpovedať
čaute baby!! :-) tak čo?? kedy pokecame ako za starých čias?? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
no to teda neviem ;-)
Odpovedať
caute... ja sa trapim v novej firme s opravami uctovnictva... je to tu tak dosahane, ze predchodkyne by mali mat zakaz vykonavat uctovnictvo!!! vrazdila by som za taketo "pani uctovnicky" ... hlavne, ze za to brali peniaze a nemaju na starosti urobit danove priznanie... vrrrr... k stavebnej teme: mame plyn natiahnuty... sice este nevieme, ci to vyuzijeme, ale uz mame skrinku na hranici nasho pozemku :-D dolezite je, ze to bolo zadarmo... no nedajte to spravit potom :-D
Odpovedať
adik, tak to ti nezavidím, opravovať robotu iných... pri tom človek stráca kopec času.. a hlavne nervy.. ale ty si šikulka a istotne to zvládneš 8-) kedy začnete robiť chalupku? bell a ty čo porabaš?
Odpovedať
caute opice!! mate sa?? okrasa ca?? by som mohla ist veru, ale by som sa bala, ze Kika rozbije gulky.. =-)
Odpovedať
čafte fešandy :-) ako žijete? asi ste v plnom prúde zháňania darčekov na Vianoce, hm??? Adi - ja som ťa vtedy registrovala aj spoznala ;-) Gabi - tak to máš super, že 20 m do práce, to by som tiež brala... takže už to celé funguje? aj tam niekto býva už okrem vás? :-D Evi - vy sa ako máte? pochváľ sa trošku, ako Šimonko rastie a tak... Inak vianočné guľky z CA majú teraz aj na Mariánskom v jednom stánku (zhodou okolností robím reklamu mojim známym :-) ten stánok je na tej strane, ako je Hydrotour, asi tretí zľava... úžasné fialové tam majú, ja som sa do nich zamilovala asi x-) ale všeliaké farby... a dobré ceny ;-) tak môžete ísť kuknúť... Dnes je môj posledný dník v práci, vlastne pol dňa, lebo mám pol dňa dovolenky... :-D od 17. 12. som už oficiálne na materskej :-) riadne to ubehlo, ani sa mi tomu nechce veriť.... ale už sa tešíme na princezničku, pomaly sa tak na to všetko vnútorne chystám a ak mám pravdu povedať, už by som to mala rada za sebou :-) ale všetko má svoj čas, ešte si užijeme Vianoce a potom budeme očkávať, kedy sa rozhodne prísť drobec medzi nás... Tak nám držte palčeky, nech je všetko OK... potom určite pridám infošky... a hádam sa sem dostanem aj dovtedy ;-) Krásny zvyšok týždňa všetkým prajem(e) :-)
Odpovedať
Ahoj Barborka! Ja ani nemam cas ti odpisat na Tvoj mail..som neustale v jednom kole..len cos a zobudim, je uz zase vecer a povinnosti pocas celeho dna neustavaju, je toho veru dost..a to mam len dve deti! Sa pýtas na Simonka, tak rastie..uz ma 6,3kg a 60cm..kamossov z porodky aj kamossky obehol o cele kilo , a to sa narodil o 3t v predtermine. Zatial uspesne kojime, maly je riadny silacisko, uz sa nam od mesiaca a pol pretaca z bruska na chrbatik a teraz si skusa dokonca sam sadnut, pokial je v lehatku, sa zaprie o lakte, zatne brusne a krcne svaly a ide :-D Bude to asi este vacsi "mimotabulkovy" macher ako bola KRistinka. 17.12. bude mat este len 3mesiace..takze si dava poriadne do tela,..:-) Ale hlavne nech su zdraví obaja. Bam, nech sa ti dobre odrodi aby ste uvodny mesiac Noveho roku privitali ako komplet rodinka. Tfuj tfuj tfuj! A ostatnym tiez vsetko naj naj..aby som nezabudla na Bell- aj Terke vsetko dobre, ak by som zase zavitala po niekolkych mesiacoch!
Odpovedať
čafte čafte :-) ako sa všetky máte? istotne darčeky pokúpené, koláče napečené, kapor v mraziaku a vianoce môžu začať, či? u nás v robote docela zhon, zmatky platky a človek nič nestíha.. teda ani darčeky ešte nemáme poriešene.. |-| aaaale stromček je už doma!! x-)
Odpovedať
caute :-) darceky este vsetky nemam... kazdy rok sa u nas riesia na poslednu chvilu... a vzdy si hovorim ze buduci rok to bude inak :-D :-D :-D a nepeciem nic extra, maximalne zajtra urobim daco drobne a hlavne rychle... zato mam jednu novinku... splnila som si jeden sen trosku s predstihom a od soboty mame doma dalsieho chlpaca... plemenu ostavam verna len farba je ina... bielo-hnedy s palenim... zrozumitelnejsi opis je biely s tmavohnedymi uskami a sem-tam hnedym flakom... ale biela prevlada... dnes je chuda daky uboleny, lebo sme boli na ockovani... zatial to zvladame v pohode... je to nase male tulidielko ;-)
Odpovedať
čafte :-) prajem vám krásne vianočné sviatky a všetko len to naj naj do nového roku x-) ako sviatkujete? bell, dúfam, že sviatkuješ a nepracuješ ;-) adik, čo vaša malá radosť? rastie,papka a robí radosť? bam a čo vy? všetko OK? ako sa cítiš? a zvyšok kde ste??? lea? fifi? vio? ]-( :-N
Odpovedať
ahoj gabi, jasne, ze maly robi hlavne radost, ale aj starosti... uz sme boli aj na vylete v blave, a pekne spinkal v klietke celu cestu... ale zaroven sme zistili, ze nam je vdaka klietke auto male, tak obzerame cosik vacsie... akurat teraz spinka pri mne... je to moj maznacik a ked idem na wecko tak za mnou knuci aj ked je manzo doma :D
Odpovedať
vsetkym prajem krasny Silvestrovsky vecer, v Novom roku len to, co si prajete a zly ludia a neprijemnosti nech vas vsetkych obchadzaju! My uz mame zakusky pomalicky pojedene, tento rok sa veru podarili vynikajuce! Tie gramy sa na mna len tak lepia :-D Adi aj my sme boli predvecerom v BA- bell- predstav si, na vypredaje v Ikei :-), spravili sme si vylet aj decka boli dobre, cosi sme nakupili, cosi pojedli a hijo naspat. a vy ako silvestrujete- kto je tiez doma??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?