Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
 Cafte,

tak ja som zase zmenila zamestnavatela emoticon robim teraz pri katastroferi... budeme tam este dake dva tyzdne a potom sa stahujeme na predmestsku...

bam: dnes sme sa minali aj som ta pozdravila ale z reakcie usudzujem, ze si ma nespoznala emoticon

dnes som ukecala manza, aby sme vybehli do cadce na vianocne gule a kupila som si nove tyrkysove a mali neskutocne jednoduche jednofarebne... tak som si kupila aj 6 velkych cisto bielych matnych emoticon este uvidim ako skombinujem stromcek, lebo nechcem to mat gycove ale predstava je tyrkysova plus hneda... tato kombinacia mi velmi ucarovala emoticon

gabi: daj dake foto hotovej linky... som moooc zvedava na realnu verziu emoticon ... inak chodime v poslednej dobe castejsie okolo vas a dako malo vas tam byva... tak smutne to potom posobi... ale vase presklenie je neprehliadnutelne emoticon
18. nov 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
zetDesign - interiéry, 3D vizualizácie
mgr.zuzana bielikova PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri - Okres Žilina
188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

cafte sharin ty fluktuant emoticon aj vy sa uz tesite na vianoce? ja strasne ako male decko. gabi kuchynu kuchynu fotky fotky emoticon
bam do flory vravis? tam sa chystam uz asi rok ... ale pojdem tam emoticon
19. nov 2009 o 08:41  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
 čauteeee emoticon
ja som dnes bola celý deň bez netu!! to je ako smrť emoticon
bam, mňa presťahovali na konci septembra, do práce to mám 20m emoticon
sharin, sťahuju sa, ale pomalučky.. všetko ma svoj čas emoticon foto pridám, ale ešte čakáme na fialové dvierka, rada by som to sem vycapila hotové emoticon
a kupila si si tyrkysové gule???? ja som také videla v baumaxe a som z nich mimo emoticon kade chodím tade ich vidím emoticon emoticon
beeell ty akoš frajerka? emoticon
19. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi: tak to ti uprimne zavidim tu vzdialenost do prace emoticon ... v baumaxe mali tyrkysoveee???? sak som tam bola a nista takeho som nevidela... mali vselico mozne len nie moju tyrkysovu... emoticon ja chodim na gule do cadce do okrasy... je to vyrobne druzstvo a ich gule su sklenene... a navyse vobec nie su drahe... 9,- evri za 8 standardne velkych, 6 velkych bielych a spic je skoro zadarmo... emoticon a neviem sa dockat finalnej linky... ale verim, ze vy este viac emoticon ako si zvyka krpata, uz v pohode?
19. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 adik, do čadce chodieva aj moja kamaratka a veľmi si pochvaluje... ja som tam ešte nebola, ale v baumaxe mam zálusk na strieborne, tyrkysové a jasne zelene gule emoticon
a už si si zvykla na novu pracu? emoticon
tešíme sa na finalne riešenie kuchyne.. vlastne celeho bytu.. najviac si to vychutnám na vianoce lebo ja som na ne zaťažená.. povedala by som že priam posadnutá emoticon emoticon
19. nov 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 snazim sa co najrychlejsie pochopit ich system, aby som si ho mohla zacat uctovat po svojom... predtym som bola v jednej firme a nebyt ponuky od tejto druhej tak tam este robim... tam bol zavedeny system, takze som uz makala na plne obratky, ale ked som prisla povedat, ze mam inu lepsiu ponuku a ani sa len neposnazili aspon klamstvom ma dako udrzat, tak som si zbalila veci a dala vypoved... nic ine mi neostavalo... aj ked mi bolo (a aj je este) luto kvoli kolektivu, s babami som si rozumela, sadli sme si hned... a bolo mi aj luto mojej kolegyne, kt. tak musi robit za dvoch emoticon ale nedalo sa inak... lepsia ponuka berie...

v okrase by si si isto vybrala... mali tam este prenadherne tmavofialove...
19. nov 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 je to paradox, človek niekedy urobí čokoľvek pre firmu a keď sa má firma prejaviť tak sa nedočkáš... poznám...
ale všetko má svoj význam tak hádam budeme spokojné emoticon
išla by som kuk aj do čadce, len nemám moc kedy.. emoticon
20. nov 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

cafte matohy emoticon emoticon piatoook. gabi a stromcek aky? biely? ked chces aj zelene gule? ja chcem jedlu alebo smrek sajz egal co ale musi to mat 2.5 metra. no 2.3 aby sa spic zmestil... emoticon a ja tak naturalne, cervena a tak emoticon
20. nov 2009 o 14:19  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 kofina! že matohy! emoticon
no to určo, že biely... krasne zelený nech tie ozdoby parádne vyniknú emoticon
a inak by sme potom mohli nejakú gulovačku na dvore spáchať emoticon
20. nov 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

hehe. no mohli. emoticon emoticon
20. nov 2009 o 14:52  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 mne sa už tak nič nechce... hádam ma dnešné upratovanie doma preberie emoticon
20. nov 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fuj ake strasne slovo. ja sa bojim ist do nasej kupelne ze ma tam nieco prepadne .... po tej rekonstrukcii mi tam nakladli vsetko a ze uprac ... 5x monterky a take srandy ...
20. nov 2009 o 14:59  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 strašne strašne, ale čo keď to nikto iný neurobí.. teda riči pomôže to zase hej emoticon
videli ste zoskok z veže?
20. nov 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 halo kde sa zase potulujete? emoticon
bell, bola si dnes v meste? či nestíhačky?
veď píšte ako sa máte? čo je nové a pod. emoticon
26. nov 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

caf gabi, bola ale som bola na byte kvoli internetu a potom po meste sme zhanali exterierove lampy a nasej kocke som bola v herme zakupit zimnu bundu ... a bolo emoticon vecer ti zavolam
26. nov 2009 o 18:39  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 cafte... ja pojdem zajtra so svagrinou omrknut dake svadobne satky... som zvedava, ci si nieco vyberie (aspon strihovo) a aky bude pristup v salonoch...

gabi: nebola si okolo 16.00 pri budove DOXX stravne listky? isla som autom z roboty a ak si to bola ty, tak si mi stala v zlom uhle, nemohla som dobre okukat, ci si to ty emoticon
26. nov 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

baby ale takto sa do vianoc neprekacame na stranu 200 emoticon
27. nov 2009 o 15:45  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 pekný večer babule emoticon
konečne doma... tento víkend sme stravili v KE a bolo paradnicky... oslavovalo sa a trošku aj popíjalo emoticon
adik, vo štvrtok poobede som nebola v meste... škoda ktohovie či by si ma teraz aj spoznala lebo moje vlasky narastaju emoticon
29. nov 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 čaute baby!! emoticon
tak čo?? kedy pokecame ako za starých čias?? emoticon
4. dec 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

no to teda neviem emoticon
4. dec 2009 o 10:33  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 caute...

ja sa trapim v novej firme s opravami uctovnictva... je to tu tak dosahane, ze predchodkyne by mali mat zakaz vykonavat uctovnictvo!!! vrazdila by som za taketo "pani uctovnicky" ... hlavne, ze za to brali peniaze a nemaju na starosti urobit danove priznanie... vrrrr...

k stavebnej teme: mame plyn natiahnuty... sice este nevieme, ci to vyuzijeme, ale uz mame skrinku na hranici nasho pozemku emoticon dolezite je, ze to bolo zadarmo... no nedajte to spravit potom emoticon
4. dec 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 adik, tak to ti nezavidím, opravovať robotu iných... pri tom človek stráca kopec času.. a hlavne nervy.. ale ty si šikulka a istotne to zvládneš emoticon
kedy začnete robiť chalupku?
bell a ty čo porabaš?
4. dec 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
 caute opice!! mate sa?? okrasa ca?? by som mohla ist veru, ale by som sa bala, ze Kika rozbije gulky.. emoticon
5. dec 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
 čafte fešandy emoticon
ako žijete? asi ste v plnom prúde zháňania darčekov na Vianoce, hm???

Adi - ja som ťa vtedy registrovala aj spoznala emoticon
Gabi - tak to máš super, že 20 m do práce, to by som tiež brala... takže už to celé funguje? aj tam niekto býva už okrem vás? emoticon
Evi - vy sa ako máte? pochváľ sa trošku, ako Šimonko rastie a tak...

Inak vianočné guľky z CA majú teraz aj na Mariánskom v jednom stánku (zhodou okolností robím reklamu mojim známym emoticon
ten stánok je na tej strane, ako je Hydrotour, asi tretí zľava... úžasné fialové tam majú, ja som sa do nich zamilovala asi emoticon ale všeliaké farby... a dobré ceny emoticon tak môžete ísť kuknúť...

Dnes je môj posledný dník v práci, vlastne pol dňa, lebo mám pol dňa dovolenky... emoticon
od 17. 12. som už oficiálne na materskej emoticon riadne to ubehlo, ani sa mi tomu nechce veriť.... ale už sa tešíme na princezničku, pomaly sa tak na to všetko vnútorne chystám a ak mám pravdu povedať, už by som to mala rada za sebou emoticon ale všetko má svoj čas, ešte si užijeme Vianoce a potom budeme očkávať, kedy sa rozhodne prísť drobec medzi nás...
Tak nám držte palčeky, nech je všetko OK... potom určite pridám infošky... a hádam sa sem dostanem aj dovtedy emoticon

Krásny zvyšok týždňa všetkým prajem(e) emoticon
9. dec 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 Ahoj Barborka!
Ja ani nemam cas ti odpisat na Tvoj mail..som neustale v jednom kole..len cos a zobudim, je uz zase vecer a povinnosti pocas celeho dna neustavaju, je toho veru dost..a to mam len dve deti!
Sa pýtas na Simonka, tak rastie..uz ma 6,3kg a 60cm..kamossov z porodky aj kamossky obehol o cele kilo , a to sa narodil o 3t v predtermine. Zatial uspesne kojime, maly je riadny silacisko, uz sa nam od mesiaca a pol pretaca z bruska na chrbatik a teraz si skusa dokonca sam sadnut, pokial je v lehatku, sa zaprie o lakte, zatne brusne a krcne svaly a ide emoticon Bude to asi este vacsi "mimotabulkovy" macher ako bola KRistinka. 17.12. bude mat este len 3mesiace..takze si dava poriadne do tela,..emoticon Ale hlavne nech su zdraví obaja.
Bam, nech sa ti dobre odrodi aby ste uvodny mesiac Noveho roku privitali ako komplet rodinka. Tfuj tfuj tfuj!
A ostatnym tiez vsetko naj naj..aby som nezabudla na Bell- aj Terke vsetko dobre, ak by som zase zavitala po niekolkych mesiacoch!
13. dec 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 čafte čafte emoticon
ako sa všetky máte? istotne darčeky pokúpené, koláče napečené, kapor v mraziaku a vianoce môžu začať, či?
u nás v robote docela zhon, zmatky platky a človek nič nestíha.. teda ani darčeky ešte nemáme poriešene.. emoticon aaaale stromček je už doma!! emoticon
18. dec 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 caute emoticon

darceky este vsetky nemam... kazdy rok sa u nas riesia na poslednu chvilu... a vzdy si hovorim ze buduci rok to bude inak emoticon emoticon emoticon a nepeciem nic extra, maximalne zajtra urobim daco drobne a hlavne rychle...

zato mam jednu novinku... splnila som si jeden sen trosku s predstihom a od soboty mame doma dalsieho chlpaca... plemenu ostavam verna len farba je ina... bielo-hnedy s palenim... zrozumitelnejsi opis je biely s tmavohnedymi uskami a sem-tam hnedym flakom... ale biela prevlada... dnes je chuda daky uboleny, lebo sme boli na ockovani... zatial to zvladame v pohode... je to nase male tulidielko emoticon
21. dec 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 čafte emoticon
prajem vám krásne vianočné sviatky a všetko len to naj naj do nového roku emoticon
ako sviatkujete?
bell, dúfam, že sviatkuješ a nepracuješ emoticon
adik, čo vaša malá radosť? rastie,papka a robí radosť?
bam a čo vy? všetko OK? ako sa cítiš?
a zvyšok kde ste??? lea? fifi? vio? emoticon emoticon
28. dec 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 ahoj gabi,

jasne, ze maly robi hlavne radost, ale aj starosti... uz sme boli aj na vylete v blave, a pekne spinkal v klietke celu cestu... ale zaroven sme zistili, ze nam je vdaka klietke auto male, tak obzerame cosik vacsie... akurat teraz spinka pri mne... je to moj maznacik a ked idem na wecko tak za mnou knuci aj ked je manzo doma :D
28. dec 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 vsetkym prajem krasny Silvestrovsky vecer, v Novom roku len to, co si prajete a zly ludia a neprijemnosti nech vas vsetkych obchadzaju!
My uz mame zakusky pomalicky pojedene, tento rok sa veru podarili vynikajuce! Tie gramy sa na mna len tak lepia emoticon Adi aj my sme boli predvecerom v BA- bell- predstav si, na vypredaje v Ikei emoticon, spravili sme si vylet aj decka boli dobre, cosi sme nakupili, cosi pojedli a hijo naspat.
a vy ako silvestrujete- kto je tiez doma??
31. dec 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš