Je tu niekto zo Žiliny?

23. jan 202059550
  • Barborka, aj na normalnom to bolo vidno..aj na 4D.

Mne to cvicenie nejako pri provom porode nepomohlo, bo som si nic neuvedomovala, ani si na nic nespomenula, dychala som si , ako sa mi prave ziadalo🙂
    ale aspon som pri tych cviceniach stretla ine tehotne a pozrela si nemocnicu..to bolo asi jedine plus.
    Pribrala si uz nieco?

• no Evi my sme teda na sone nevideli vôbec nič, ani doktorka nám nejako neukazovala 😐 celé to trvalo ani nie 5 minút, taká rýchlovka... a na 4D sono sa nechystáme, takže vlastne to bude možno aj prekvapko 😉

neviem si predstaviť, čo bude na tých cvičeniach, ale hádam aspoň to dýchanie sa naučím, lebo teraz si to vôbec neviem predstaviť, keď vidím v knihe tie vlnovky nakreslené, tak som z toho jeleň 😃
    kamarátka si to v BA pochvaľovala, aj pri pôrode ju chválili, že dobre dýcha aj tlačí 😉 takže hádam to bude mať nejaké ovocie...

zatiaľ som pribrala len 1kg 😒 čo som na začiatku schudla vlastne, ale bruško mi už vybehlo... pred týždňom som bola na poradni a vážila som sa, tak to bolo +1kg, ale možno to už je aj viac, neviem... 😃

• bam, vsak to takmer nic si nepribrala 🙂)
    ale brusko mas uz gulatucke 🙂
    ja mam navrch 13kg zatial.
    no mne to bolo fakt nanic..vecer mi povedali,ze ma uz na prijme nebudu trapit, ked malu nechcem za svet pustit von 🙂, ze rano idem na cisara..no ale rano sa predsa len rozhodli este o prepichnutie plod. vody a podanie infuzky a este niecoho, ci sa to nenastartuje predsa..a cuduj sa svete..rozbehlo sa to tak rychlo a katastroficky silno, ze do troch hodin bola mala na svete.
    ani som nevedela cia som a kde som🙂)
    ziadna akoze neviem kolko hodinova prva doba porodna..bolo to rychle a silne..bodaj by aj terajsi tak siel...
    daj mi ip mail..toto sem asik nepatri 🙂)

• Sponzor fóra
  • no Evi, ideme na koňa? 😃
    pošlem ti IP...
    a možno ťa nakoniec ešte predbehnem s tými kilami, ktovie? 😉

• bam ja uz som na koni davno, ale akosi nie je casu tam chodit tak vykecavat. tie baby pisu sialenou rychlostou 🙂

• ja som tiež mala snahu zapojiť sa do témy nejakej na koňovi, ale nie je šanca stíhať 😃 to je hotové šialenstvo... a nie je tam tiež téma Žilina alebo niečo také? tam by sme sa našli hádam, tam tak rýchlo tiež píšu?

• je tam zilinska tema 🙂 sem-tam ju skuknem, ale len zo zaujmu 😉

• je tam zilina- v regionoch..tam baby pisu tak poriedko..tam by sme snaj mohli sa ujat🙂
    ja este obcas som zavitala na spolocny termin, ale onis i pisu denne a mna uz ani nepoznaju a aj tak nestihacka..len ked mam nejaku otazku, tak dam do plena.

• Aďka špehuješ už? 😉

Ja som tiež skúšala spoločný termín, ale tam je asi 30 báb, čo kecajú jak rapotačky, takže nie je šanca byť v obraze 😃 idem skúsiť kuknúť tú Žilinu...

• bam: veru spehujem... 😉 vcera som bola neplanovane na gynde a pytala som sa na moznosti vysadenia HA ked budeme chciet babatko... a neplanovane preto, ze som isla ako doprovod so svagrinou a chcela som sa objednat na kontrolu a sestricka po kuknuti mojej karty a poslednej navstevy presne spred roka na mna vyhukla, ze podte teraz, uz tu nikto neni, tak vas vezme pan doktor... nato som na nu vyplestila oci ja 😃 a ze nie som sprchnuta, tak ma odviedla dozadu, kde maju sprchu na taky ucel, ze sa sprchnite, je to tu nato, su tam ciste uteraky a hotovo... takze tak 😃 este lepsie ako objednat sa na presny cas a potom cakam hodinu 😃 potom som jej dala zapravdu, ze je to lepsie takym sokom ako ked viem kedy pojdem na kontrolu a som z toho tyzden nervozna...

• Adi aj to treba občas 🙂 to neuškodí dozvedieť sa niečo z pokecov...
    tak to si mala dobrú náhodu na tej gynde... ale možno fakt lepšie, ako objednať a čakať... ja mám tiež blbé pocity pred návštevou gynek. ešte aj teraz, keď chodím na poradne, a to neviem, ako porodím 😃

Evi na koňovi som to už našla, ideme tam? 😉

• adi ty mas tusim Hartela, ak sa dobre pamatam??
    neviem, kde inde by este mali na taky ucel sprchy aj ciste uteraky pre pacientky, hihi..akoze vybavený je tam super..

• no inac, aby som akoze dodrzala status stranky: 😃
    s kuchynou sme pokrocili..este tento vikend budeme nieco dorabat- okno sa bude menit zrejme az v novom roku, alebo niektory zimny mesiac. Cakali sme dlho na jedno objednane za polovicnu cenu, ale slubotechna nedodala, takze sme vysli naprazdno nakoniec.
    Vyzera to tak, ze tak to bude- do roka a do dna bude dokoncena.
    potom aj nieco nafotim.

nemate niektora znameho so zvarackou, keby sme potrebovali?? Mali by sme robit radiator v chodbe..

• ano, mam hartela... viem, ze tam ma tie sprchy, ale doteraz som tu moznost nevyuzila, ale sokli ma tam riadne 😉

my sme zaliali tie zaklady a sme radi ze nam krasne prsi a nemusime chodit polievat... netusime, kedy budeme pokracovat dalej, ale radi by sme stihli este hrubu stavbu do konca roka, len hold peniaze nepustia... sme vyzmykani na total 😞 ale zvladli sme to bez uverov... co nas trochen zaskocilo bolo mnozstvo betonu... ratali sme tych 50 kubikov aj so zakladovou doskou a celkovo sme minuli nakoniec 86 kubikov.. strasne cislo... ale to vsetko "vdaka" tomu nasmu uzasnemu svahu... keby ste chceli vidiet foto, tak ich mam na facebook-u 😉

• ahojte, je tu niekto?

• Sponzor fóra
  • ahoj vio, sem tam mrknem 🙂

• cafte baby, ako?

• no to je dnes ale den!!
    nielenze to pocasie je akesi otrasne, este aj stary mi zdrhol na stretavku zo strednej kamsi na chatu- neviem, naco chodil po 8dnoch z roboty, ked zase odisiel... 😐
    ahoj bell- ako?

• no ja dobre, ty sa pochval
    🙂 rastiete?

• jezkove oci- a ako!! 😃 13kilos
    uz o mesiacik by to teoreticky mohlo aj byt..slaka jeho...zase tie procedury v nemocke...

• ale 13 kg je pohodka. ked to vezmes, 3.5 svist, 2.5 accesories /plac, plod vod/, dake 2-3 zadrzana voda v tele ... to mas cca 8-9 kg reziu, 4kg schudnes pri kojeni ani si nestihnes vsimnut 🙂

• hehe..bell..ze doplnky😃
    no este ja naberiem minimalne 2-3 dalsie..to urcite nebude vsetko.
    Kika mala skoro 4kg a do tyzdna som mala dole 11kg (voda)..zvysnych 11kg do roka odislo s kojenim..pri nej som pribrala viacej..podstatne. Ale chcela som skoncit tenoraz pri 12kilach..no- genetika nepusti asi.

• ahojte..hadam sa mi tu zajtra podari prist si precitat,ked tak usilovne prispievate..teraz len na skok,kym skocim do postele,kedze rano treba do prace vstavat..ale ak ste zvedave,tak kuknite nas svadobny album 😉

• Kati: nové svadobné fotky sú 😎 😎 😎 😉

• veru veru, Katka sa posnažila, aby nás potešila 🙂 už som kuki - sú nádherné!
    Zuzi, a ty si tu ako zablúdila? 😃 😛

• ahojte kočky 🙂
    po týždni leňošenia v chorvatsku sa k vám opäť hlásim 😎

• no tusim prispievate stale viac chaotickejsie 🙂)
    Myslite, ze teraz este zacneme malovat kuchynu?? Je uz dost hodin ..hm...

• gabi a si ako z mikrovlnky? 🙂

• ked si predsavim, ze nebyt kinderka, tak som mohla byt tento rok na Thassose a lenosit v bielom piesku...hm...snaj inokedy.
    Zuzi ty si niekde vegosila?

• jooooooj aké provokácie 😉 ze týzden v Chorvatsku a podobne 😃
    vio: v pohode maluj 🙂 ujo Albert vymyslel žiarovky, prinajhorsom pouzijes 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém