Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
som si aj myslela, že je z dovolenky :-) sa mi tak zazdalo... a nemusíš meniť ;-)
Odpovedať
ahojte..ako sa dnes mate? to az tak poctivo makate? :-N ze tu takmer neprispievate :-. bam..no este cakam na nejake fotky,tak mozno najdem medzi nimi nejaku velmi peknu :-N
Odpovedať
ahojte babule :-) bam, boli sme u znamej v mestečku starigrad paklenica.. chceli by sme aj na dlhšie ale práca nepustí.. :-( lea, fajnova fotka len si ju nechaj :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea caf, co si hulila :-) ta fotka :-)
Odpovedať
belle..preco by som mala? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no vyzera to tak ;-)
Odpovedať
ahojte dnes nam konci sluzba v rodinnom dome... az mi to bude chybat... zajtra som este doma, porobim poriadky... inak dnes nemam naladu... som nemastna neslana... navyse pojdeme s hafom veterinarovi... vcera som mu objavila kliesta, poobede sme sa pokusali vybrat a nula bodov a dnes to vyzera akoby si ho mlady dako sam vytrhol... ma tam akoby jazvu a taky divny cierny pasik a ani s lupou tam nevidim nohy ani brucho...
Odpovedať
Profilova fotka
fuuuha ... chudatko moje. nasi mali zase blchy ... tak sme kupali ako sibnuti
Odpovedať
ahojte kočandy 8-) asi všetky niekde leňošíte na kúpalisku, keď tu nikoho niet, hm? no pomaly mi končí dovolenka, ani neviem ako prebehla :-| ale to tak na dovolenke býva... a v práci sa to vlečie... dnes sme boli na poradni s drobcom, všetko v pohode, drobec rastie a aj sa mrví o 106 :-D a dnes si cmúľalo palec, no sila... a krása x-) prajem vám pohodový zvyšok týždňa a krásny víkendík ;-)
Odpovedať
ahojte kočky :-) bam, to už končíš s dovčou? to fakt ušlo :-. male vam robí radosť, super x-) len tak ďalej nech je všetko OK ..
Odpovedať
ahojte... vcera som isla s mangelom do popradu a odtial sme isli po drevo ku kamaratom do dobsinej... prisli sme domov cosi po polnoci... som tak unavena, ze dovidenia... aj teraz by som lahla a spala... idem rychlo dorobit tu kopu dokladov po tyzdni a pojdem do prec... ;-) bam: to je super :-)
Odpovedať
pekný začiatok týždňa prajem :-) kde ste všetky, sa nerobte že pracujete! 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte :-) ja už od dnes zarezávam v práci po dovolenke, no poviem vám, že dosť silná káva, ale hádam sa zabehnem rýchlo :-D Gabi veru veru pracujeme... a topíme sa v tom horku, teraz by som prijala nejaký ten bazén 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bam: dnes sa ochladilo ;-) tvoje želania boli vyslyšané :-D
Odpovedať
Zuzi dnes to bolo super :-) konečne sa dalo normálne dýchať a žiaden horúci vzduch... takže spokojnosť určite ;-)
Odpovedať
ahojte tak mame doma opat marodika... ma zvacsenu prostatu chudatko nase, sem-tam chodi v takom posede, ritka ho svrbi a musime mu davat cipky ... od soboty sa este aj v noci ku nemu budim akoby som citila ze mu neni dobre, tak ho pomojkam chvilku a je mu asi lepsie... no a stale nemame stavebne povolenie, furt cakame...
Odpovedať
ahojte kočandy :-) ako sa máte? kde sa túlate že tu nie je ani dušičky =-) adi, už sa má prcek lepšie?
Odpovedať
Profilova fotka
cafte. makame makame .. :-)
Odpovedať
ale nieeeee :-D
Odpovedať
ahojte babule ]-( ale ma už normalne hneváte! kde ste kto??? ako to, že nitko nepríde a nenapíše ako sa má?? ja sa akože normal budem hnevať 8-) :-D
Odpovedať
ahojte :-) dnes som daka ukychana, usoplena... zrejme cosi nove kvitne, naco mam alergiu... a nemam ani daku dobru naladu... tazi nas stale jedna vec, kt. sa nie a nie zbavit... minuly tyzden sme konecne predali jedno auto a v sobotu sme kupili pick-up na stavbu na zodratie ;-) a stale nemame stavebne povolenie... uz ma seru na tom urade, uz tam ma 4 tyzdne posledny papier co trebalo a zbytocne nam natahuje cas... potom si ho uz moze nechat ked ho ma vydat v dakom oktobri novembri, ked potom dobrych par mesiacov aj tak nebudeme moct stavat... :-(
Odpovedať
adi, ja som tiež nejaka usoplena a ukychaná a to nie som na nič alergicka.. neviem čo to vo vzduchu lieta.. keby sa čovek aspoň smial po tom nadychaní :-N :-D čo vam to robia schválne či čo?? neda sa to nejako posuriť? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babenky. sharin otravovat otravovat otravovat, to je najlepsie. :-)
Odpovedať
Zuzka - Fifi, všetko najlepšie k tvojim dnešným meninkám... nech si šťastná, spokojná, zamilovaná a všetko čo si len praješ, nech sa ti splní x-) (píšem ti radšej sem, lebo kým sa večer dostanem na FB, tak budem asi posledná)... a pekne dnes oslávte s polovičiakom :-D ... samozrejme, ak sú tu ešte nejaké iné Zuzky medzi nami dievčatami, o ktorých neviem, tak tiež všetko naj... naj.. naj... k meninkám :-) všetkým prajem krásny dník... idem zase makať, dnes je blázinec :-(
Odpovedať
hm... hm... tak si teda píšem sama so sebou :-D ale nevadí... len sa chceme "pochváliť", že už máme výsledky genetiky - všetko je v poriadku, tak sme šťastní :-) na ďalšej poradni by sme už mali aj vedieť, či to bude chlapček alebo dievčatko... tak uvidíme, či sa nám ukáže... tak vám všetkým prajem krásny víkendík... oddýchnite si ;-) B.
Odpovedať
Profilova fotka
Bam, to sú skvelé správy x-) super, že je všetko super ;-) čakám na infošku o pohlaví bábätka, aby som vedela, aký cumlík mám obzerať 8-)
Odpovedať
ahojte babuľky :-) pekný víkend za nami, dúfam, že ste ho mali príjemný... Zuzi neboj, ak sa nám beťár drobec nebude skrývať, tak podám hlásenie, ale ešte si počkáme pár týždňov :-D A ako u vás pokračujú prípravy na sestrinu svadbičku? Nevesta v pohode? Som kukala do albumu minule, bude mať úžasné šatičky x-) ... takže vám prajem úspešný pracovný týždeň... niekomu možno aj dovolenkový... 8-)
Odpovedať
ahojte kočky :-) ako sa máte, kde sa flákate??? dnes nam prídu tapety, tak sa tešíme... riči musí obrusiť steny aby sa to fajne lepilo :-) zase sa posunieme o kusok ďalej x-) a píšte, neflákajte sa!! 8-)
Odpovedať
cafte, bam tak to su dobre spravy :-) gabi: jeeeejko, potom pripoj fotoooo ;-) my mame dake na houby obdobie... serka sa nam pomaly vsetko... cakala som cosi zle, ked sa nam darilo v inych veciach... a zle tusenie sa potvrdilo... no nist, idem ja do banky a kupit si cosi na obed... ako sa poznam, tak mekac to isti... tak som nemala rada cokolvek od nich ale v poslednej dobe sa nemozem dozrat... budem pokusat stastenu a podam loto aspon...
Odpovedať
sharin, neboj všetko sa urovna a bude fajn :-) len treba veriť!! ja som do mekača chodila na zmrzku, na tej som bola závislá :-D a riči na kuraciu rolku... :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?