Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
gabi: dakujem :-) len behom troch tyzdnov sa nam toho dost porucalo, tak stale cakame co bude nasledovat... ale posunie nas to dalej, uz sa idem konecne vrhnut na zalozenie nasej sro-cky... len prepisem nazov a adresu v uz pripravenych dokumentoch, zbehnem overit nazvy cinnosti na zivnostensky a behom dvoch tyzdnov by mala existovat... inak cez vikend sme mali prve vyrocie svadby... manzo mi dal ako darecek vylet do Ba na vystavu hafcov, lebo vie ako ich lubim a ja zas viem ako on nerad chodi na vystavy, ale teraz velmi ochotne isiel :-) a v nedelu sme boli na obede v TN v Laugariciu... pekny vikend sme zazili ;-) belle: vybavene :-)
Odpovedať
adi, nechaj aj pre iných starosti, nemôžete mať všetko len vy ;-) hore hlavu!! krasny víkend ste mali a manžel ma velke plus x-)
Odpovedať
Profilova fotka
sharin: danke schon ;-) gabi nazdar, kde sa flakas?
Odpovedať
beeeelll nazďo 8-) v piatok som mala free, cestovali sme do KE, ale kukla som tvoju new prácu a ma úspech!! len treba sa doho na € a fa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ktoru variantu dame, detsku ci hostovsku?
Odpovedať
momentalne je v nemecku potrebná osoba ktorá to ma rozhodnúť... ale myslím, že asi detsku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to prasa tam bolo huste vsak? na tej policke :-D
Odpovedať
paradne bolo :-D som zvedava ako to bude vyzerať v reale ..
Odpovedať
Profilova fotka
ono realita je vzdy lepsia ako vizka, keby to bolo naopak tak je "neco spatne" :-)
Odpovedať
s panom SM to ide ako? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
PARADNE, to je uplne husty typek, myslim ze si budeme rozumiet ;-)
Odpovedať
no ten pan je dosť nad vecou... strašna pohoda :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte zeny zijem...len nemam pristup ne net, smola. akosi to stale niekde viazne..teraz pisem od segry zo ZA..bo doma v Teplicke nemam sancu. pekne sa gulatime..zacala som osmy mesiac, riesime akurat, kam ist rodit..Kristinka ma vytazuje naplno..byvanie, presnejsie kuchyna je takmer dokoncena..este stale nam nedodali okno..nechapem, kde je p roblem. Neviem, ci sa nabuduce neozvem az so spravou, ze mame potomka..ved to uleti ako voda..este mesiac aj pol...cca. tak sa mi tu majte krasne. a drzte paluchy, aby som to zvladla..vase prispevky precitam az bohvie kedy..uz budete mat 500stu stranku zapisanu, ked ja pridem asi. papa Eva
Odpovedať
Profilova fotka
evka drzime palce. a chod do martina, tam je fakt dobre :-)
Odpovedať
ahojte kočky :-) vidím, že to tu pomaly skapíňa :-( nikto nič nepíše... Evka som rada, že si sa nám ozvala, aj som na teba myslela, že kde si sa stratila ;-) super, že sa ti darí s drobcom, to už fakt ôsmy mesiac začínaš? ty brďo, to inak letí... no však ja mám čo vravieť :-D my začíname 19. týždeň... tak si dobre vyberte pôrodnicu, ja som dlho-dlho chcela ísť do MT, ale nakoniec to asi ostane v ZA, nakoľko bude zima, pod Strečnom to býva veselé aj keď nie je január, takže pre istotu... Teším sa, keď pridáš finálne fotky niekedy z vášho domčeka... Zuzi ako pokračujú prípravy na svadbu? Už hádam aj finišujete, hm? Tak sa poriadne vytancujte :-) v sobotu... Inak u nás je stavba už dosť "na spadnutie" so začiatkom, ešte vybaviť nejaké papierovačky a hlavne prachy, a môžeme v septembri začať... mám z toho také zmiešané pocity, ale aj sa veľmi teším ;-) že budeme mať svoj domček... môj drahý manžel má asi nervy zo železa, ja by som tie úrady najradšej vyhodila do vzduchu :-D Tak keď to vypukne, hádam sa dokopem aj k nejakému albumu už... dúfam, že sa mi to podarí patrične zdokumentovať... Všetkým, čo sem hádam zablúdia, prajem krásny týždeň :-) Barborka a neposedné bejby v brušku ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, prosim vas, nepoznate niektora nejakeho sikovneho stolara prip. stolarsku firmu (za rozumnu cenu) na vyrobu kuch. linky??
Odpovedať
cafte kocky... dnes mame za sebou zaliatie severnej casti zakladov, kt. je dole vo svahu... veeelmi dolezita cast, lebo bude to mat na vysku doooost vela oproti zvysku... ale je to zaliate a nachystane su na zaliatom pase tri rady debniacich tvarnic na zajtrajsie zaliate... zajtra sa vykope zvysok zakladovych pasov... vcelku dobre nam to ide... snad zaklady samotne dokoncime v pohodicke... monkap: poznam len jedineho stolara, v banovej ma dielnu, ako sa ide od zavodia, tak po pravej strane hned za zastavkou pred zakrutou ku banovskemu kostolu... je to kamarat, takze neviem ake ma ceny pre inych, ale kedze ma stale vela roboty, tak asi ma normalne ceny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sharin: ma to tam nejako oznacene???
Odpovedať
no stava tam modra fabia, je to hned za zastavkou a je to taka prizemna drevom obita budova, na dvore je vela pilin a aj velke baly s pilinami... branu ma iba z pletiva, takze je tam vidno do dvora ... keby si isla dalej, tak kusok je zakruta a za nou je uz ten kostol... pozeram ze je to zastavka "oslobodenia" ...
Odpovedať
Profilova fotka
robi aj nabytok?? mas s nim osobnu skusenost?? teda ako so stolarom :-D :-D ako sa prosim ta vola?
Odpovedať
Profilova fotka
nie nahodou skalican?
Odpovedať
lubo frnak... bola som u neho doma, cely nabytok nakomplet si robil sam ;-) linku, deckam izby a aj postel a velikanske skrine do ich spalne... velmi pekne...
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka sharin ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
čaute, dlho som tu nezavítala ;-) Bam: už je po svadbe, bolo to super x-) až na neposlušné počasie, ktoré ako naschvál práve v sobotu muselo byť otrasné |-| ale našťastie to mojej sestre vôbec neubralo na dobrej nálade a všetko sme zvládli na výbornú :-D tešíme sa na fotky, potom sa isto pochváli na mojejsvadbe alebo inom portáli ;-)
Odpovedať
ahojte :-) veru Zuzi, riadne nás zanedbávaš, mám taký pocit, že si tu občas píšem len sama so sebou 8-( som na vás myslela v sobotu, že počasie teda vyšlo otrasné :-( ale veď to nie je len o počasí... hlavne, že ste sa zabavili a sestra mala nádhernú svadbu ;-) teším sa teda na fotky, podľa prípravného albumu mala krásne šatičky... ale "naostro" je to predsa len iné... inak vás veľmi veľmi pozdravuje Evka (vio), dnes som ju stretla v meste aj s Kikou... vlastne sme sa videli naživo prvý krát :-D tak sme sa museli najprv zaradiť... ale v pohode, je krásna mamička z nej, už to má len za pár týždňov, Kika je taký malý neposed, ale strašne zlatučká... takže na ňu myslíme a držíme palčeky :-) my sa máme tiež dobre, drobec kope o 106 :-D hlavne pri hudbe a keď sa mu niečo asi páči som si všimla x-) v stredu ideme na UTZ do nemocnice, tak by sme už mali aj vedieť aké meno budeme vyberať... teda ak to bude vidno samozrejme a nebude sa drobec hanbiť... aj stavba sa posúva dopredu, síce dosť pomaly, ale predsa... do zimy hádam stihneme čosi vytvoriť inak Gabi, som si všimla, že ten mrakodrap je poriadne vysvietený v noci :-D ako nejaký cirkusant... tak už chápem, že zaplatia také prachy za tie byty, keď musia platiť aj osvetlenie ;-) :-p :-D všetkým vám prajem krásny týždeň, veď je len 4 dňový pracovný... x-)
Odpovedať
BABYYYY!!! Nie zeby ja som na to mala pravo- ale- nejako dlho ste uz nepisali..od 31.8.??? :-)) AHOJ BAM!!!hehe Konecne som tu uz aj ja- este na tych par tyzdnov..sice dnes v noci som si myslela, ze uz aj predcasny hrozi..ale nakoniec sa to do rana umudrilo a este stale som kinderko. :-D :-D
Odpovedať
jeeej ahoj Evi :-D veru to tu pomaly ale isto odumiera :-( už vám opravili net? super, aspoň ktosi tu bude, ja z práce občas kuknem a napíšem... tak ste mali ťažkú noc? to asi tou zmenou počasia, či to nemôže byť? nech ešte pekne malý vydrží tam, kde je ;-) a tak sa môžeme predbežne pochváliť, že podľa posledného UTZ by sme mali mať chlapca x-) :-D ale nie je to 100% ešte... doktorka povedala, že sa jej to zdalo na chlapca... tak uvidíme o 10 týždňov, či sa to potvrdí, ale v podstate aj tak budeme kupovať neutrálnejšie vecičky, nie vyslovene modré alebo ružové... dnes je riadna zmena počasia, ale aj dážď treba predsa... len dúfam, že víkend sa umúdri... pekný dník všetkým prajeme :-)
Odpovedať
caute kocky, my sme vcera zaliali zakladovu dosku... a dazd nam len hra do kariet ;-) inak nic extra nove, akurat ze buduci tyzden ideme do talianska na tyzden, snad nam pocasie vydrzi pri dakej normalnej teplote a nebude zima... ale ideme si tam hlavne oddychnut a vypnut... gabi: vo vasej bytovke, ci panelaku (ehm, neviem ako to nazvat, lebo to vyzorovo panelak nepripomina ;-) ) byvate iba vy? lebo len u vas su panely v tej presklenej casti, inde neni nista... bam, vio: dve kinderka :-D hlavne sa drzte kocky a nech ste len zdravucki vsetci...
Odpovedať
Bam, no gratulujem k pokracovatelovi po meci.. my uz po praslici mame a teraz sa tesime tiez na kluka. nam sa maly krasne ukazal s pindurom na prvom vacsom sone, a odvtedy to len potvrdzuju lekari, tak snad. ozaj- kam ides rodit- asi tu v ZA, ze? bo ja ak Panbozko da, tak CA cau Adi aj tebe..stavitelka
Odpovedať
Evi ďakujeme x-) ak to teda naozaj bude tak, tak konečne chlap po babách v našej rodine :-) všade okolo nás su baby totižto... vy ste boli na tom 3D či 4D sone? či to bolo vidno aj na normálnom sone? no keďže mám termín v januári, tak neviem neviem, či si budem môcť nejako veľmi vyberať pôrodnicu |-| môj prvotný plán bol MT, aj nad CA som už rozmýšľala, ale asi nakoniec ostanem v ZA to bude najistejšie... keď si tu chcem zajdednať predpôrodnú prípravu aj cvičenie od 30tt v nemocnici, tak nebudem predsa chodiť hore-dolu po okolí... a je tu aj možnosť prezrieť si pôrodnicu, izby a všetko ostatné, takže keď to uvidím, hádam sa ukľudním... a tiež budú mať za mnou bližšie naši aj manžel na návštevy... no veď hádam to tam nejako zvládnem, keď to zvládla moja teta aj kamarátka po 2x ;-) Adi, tak si užite dovolenku a riadne si oddýchnite... a to ste už riadne pokročili so stavbou, len tak ďalej :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?