Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
vitaj Kati :-) vyzerá, že vám bolo dobre, super 8-) asi sa tam ešte vrátite, hm? teším sa na fotky...
Odpovedať
caute kocky... zrejme stretko nestihnem, lebo podvecer musim ist k nasim robit dake ponuky... vrrrrrr... hlavne, ze sme to mali robit vcera :-(
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte keby ze to posuniema na skor na 15 alebo 16? ja mozem aj skor ostatne ako?
Odpovedať
ahojte 8-) teda Adi... ts ts ts... no však uvidíš, možno prídeš... ja som v práci do 17,00 takže mne sa skôr nedá odísť... ale však nech sa vyjadria ostatné, ja môžem prísť kľudne za vami potom :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tak to nechame na 17,00 nejdeme to komplikovat :-D
Odpovedať
Linduš :-D tak OK... ostávame na terase alebo niekde do chládku pôjdeme??? mne je dnes naozaj hrozne horúco 8-) najradšej by som bola niekde pri vodičke a močila sa... och...
Odpovedať
Profilova fotka
no mi vrav som tu uplne uvarena...ani vanok nic...podme na kupko alebo do jaskyne:))))
Odpovedať
babyyyy ešte hodinu :-( ktoré všetky prídete??? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre bolo :-D
Odpovedať
veru dobre Zuzi :-D v tom horku príjemné stretnutie 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooojte babky ;-) kukam ze vcera bolo stretko ;-) isto Vam zas bolo superskyy ;-) ja neviem kedy sa mi podari prist Vas kuknut osobne ;-) letne dni su absolutne hekticke x-) Chcela som Vas pozvat (tie z vas ktore maju chut, cas a naladicku) na kurz licenia ktory bude dnes poobede v hoteli Slovan o 16:30 ;-) Tesim sa na Vas ;-) bude super zabava a naucite sa kopec tipov a trikov ako vypadat uzasne x-) x-) x-) Je pripravene aj prekvapko pre kocky, ktore sa zucastnia ;-) Co vy na to?
Odpovedať
cauteeeeeeee... hned zrana mi urobila skvelu naladicku teta postarka... doniesla suhlas pozemkoveho uradu na vynatie pody!!!!!!!!!! huraaaaaaaaaa... takze to trvalo len tyzden, nie 30 dni ako ma strasila tetuska, ked mi to preberala.... takze zajtra sa ide na stavebny urad snad uz po stevebne povolenie!!!!!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
sharin supeeeer ;-) take dobre spravy vzdy potesia ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte stretko bolo super:) dufam ze si zopakujeme skoro babulky poradte nejaky jednodnovy vylet okoli ziliny moze byt aj turistika taka easy
Odpovedať
ahojte 8-) dnes je celkom príjemnejšie, ako včera, či sa to zdá len mne??? Linduš, taká ľahká je túra na chatu na Grúni... alebo Terchová všeobecne, napr. aj lanovkou na Chleb a späť peši... len Diery sú asi ešte zavtreté, či nie? Zuzka by ti vedela povedať... My väčšinou chodíme len na tento smer... inde v okolí ZA som na túre asi nebola =-)
Odpovedať
haloooo kočky ahojte :-) konečne sa hlásim! ujo mi doniesol pc a moja prvá cesta bola sem medzi vás :-D :-D sťahuje sa mi 2700 mailov tak sa musím na ten čas nejako zabaviť, no nie?? ;-) :-D sharin super, teším sa s vami! x-) lindi, ten chleb ako píše bam je fajn... prípadne sa vyberte na lietavský hrad a potom do rajeckých na kupko :-)
Odpovedať
Gabi 2700 mailov? :-N no to máš čo robiť... pekné od teba, že si prišla medzi nás, už si tu chýbala :-) ako ste včera docestovali so Sárou? bola dosť oťapená, chúďatko v tom kožuchu teda nič moc ;-)
Odpovedať
budem sa pekne dlho zabavať... a to kym posťahujem ešte iné veci no amen... veď aj mne to tu chýbalo.. som bola hotová bez netu a kecania s vami :-D ešte som sa s nou prebehla po parku, doma sa prebrala okolo 8mej keď bolo chladnejšie ale to nas aj tak volala do postele spať :-D a vy ste dokedy kecali?
Odpovedať
normálne závisláčka Gabi ;-) my sme boli do tej 19,00 asi... ja nikdy nemám pojem o čase, keď som s vami :-D a to ešte sa čašníčka splietla a jeden zmrzlinový pohár sme mali zadarmo 8-) a neprišla na to, tak sme odišli :-p
Odpovedať
no teeeeda vy ste jej nedali zarobiť??? to aby sa čoskoro dohodlo ďalšie stretko a dáte si o jeden pohár viac 8-) :-D
Odpovedať
no my by sme aj dali, ale bola akási popletená... brala nás akoby o jednu menej ;-) ja sa ďalšiemu stretku vôbec nebránim... len aby som bola v ZA :-) a aby už prišla aj Evka :-D
Odpovedať
cafte sa... uz som doma... idem dorobit dph-cky... gabi: tolko mejlov??? :-. inak nebolo by zle ist kdesi inde ako do mesta... vcelku fajn by bol taky sharingham, kde mozeme aj hafcov zobrat, alebo aj taka kamelia nie je zla... aj evkina mala by sa tam mala kde pohrat ;-)
Odpovedať
asi mala za celý deň toho dosť a chcela už ísť domov... no čo už.. a už viete čo idete robiť cez dovču?
Odpovedať
aj ja by som chcela ísť už domov... ale až o 16,30 môžem :-( my sa chystáme na Oravu, trošku čerstvého vzduchu do pľúc dostať na tých slovenských holiach :-D a samozrejme oddychovať, oddychovať...
Odpovedať
mi hovor... ja sa roztapam.. juuuuj orava je krasna... treba sa poprechadzať a nabrať kopec síl, bude to treba ;-)
Odpovedať
ja som sice doma ale uz druhy den mame vnutri dako hnusne teplo... tak som si zapla ventilator rovno v kancliku... ani robit sa mi nechce a dnes som ani vela neporobila... ale musim nahodit este jednu dph dnes... musim aj keby do polnoci... :-( vzdy ked ide manzo na oravu, tak idem s nim, ta priroda je prekrasna... minule sme mali taky velky okruh oravou... novot sme mali ako poslednu zastavku... pekny vylet to bol ;-) bam: a kde presne to pojdete na oravu?
Odpovedať
no keďže moja zákonitá polovička je z Oravy, tak tam trávime dosť času, víkendy a pod. on je z Rabče (to je pri Námestove, kúsok od Poľska) a príroda je tam fakt úžasná :-) už sa teším, ak pôjdeme na hríby...
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babenky, mala som stretko v kalendari, aj som uz bola oblecena, vyvonana, na xichte andy warhol ale prisiel tatko s neterou takze som sa musela ujat funkcie vzornej dcerenky ... sakra :-|
Odpovedať
halo haloooo konečne piatok 8-) inak čafte bambule :-)
Odpovedať
ahojte 8-) veru konečne piatok, a ja už potom dovolenkujem dva týždne :-D tak dnes nech to rýchlo ubehne... už mám chuť na obed... o 10,00 h. :-N :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?