Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
jj musim sa, ako inak..ja sa spamatam tak o den dva. skoda, ze manzo zajtra prchá na tyzden prec. budem na to sama zase. tak my uz odchadzame..papa zatial!
Odpovedať
dilema nadalej pokracuje, do zajtra sa musim rozhodnut... :-( biele ci coko? (vid album) po pravde biele sa mi veeeelmo lubilo no na druhej strane ho mali dost znicene, od pera dopisane, kde tu flaky... coko je drahsie o cosik... ale pevnejsie...
Odpovedať
No Adi, biele sa mi paci viac, ale ak je take ako pises, tak si zvyknes aj na to cokoladove po par dnoch.
Odpovedať
inak maju tak skvelu cenu obidve, nato ze su z koze... ta firma vyraba aj kozene sedacky a tie vychadzaju cca 30-40tis... a su dost velke... este vo vzorkovni mali prutene nerezove systemy do kuchyn (vseliake tie vysuvy, otocne rohy a kadejake ine kovove somarinky zrejme nielen do kuchyne)...
Odpovedať
a to kde si bola?? zrejme mi uniklo :-N kolko pytaju za tie kresielka?
Odpovedať
v dolnom kubine... firma wbc.. biele 105... coko 125... navyse mna nebude nic stat, bo mama dostala dotaciu na podnikanie ;-)
Odpovedať
uhm- celkom fajn cena:-) clovek by nepovedal, co sa na Slovensku vyraba, ze? Idem stiahnut nejake fotky tej poondenej kuchyne :-)
Odpovedať
takto vzdy nadabime na rozne firmy ked idem s mangelom na rozvoz ;-) vio kuchyna uz nabera jasne crty a cochvila v nej budes naplno fungovat ;-) mne sa dnes dako nechce...
Odpovedať
:-) :-) :-) Baby, ak máte pri kúpený Nový čas, máme tam odfotenú Kristínku aj dubáčiskom zo sobotňajšej hubačky :-) :-)
Odpovedať
ahojte kočandy, hlásim sa vám už z práce :-) Adi ja by som si vybrala to hnedo-bordové kreslo, pre mňa je biela farba dosť nepraktická, keďže na nej všetko vidno, každú capku, šmuhu... a to tmavé sa mi aj viac páči ;-) Evi, kuchynka vyzerá super!!! Mne sa také menšie kuchyne páčia, je taká akurát na všetko, čo sa tam bude diať, my tiež nebudeme mať veľkú kuchyňu... a tá pracovná doska je super x-) dobrý nápad s tou zelenou, je to zaujímavé celkovo... dobre to ukáže... Spomínané noviny nekupujem (bulvár nemusím) ale keď tam má byť vaša Kika, tak to kuknem aspoň na nete... Kati, všetko krásne k výročiu svadbičky x-) dúfam, že ste si dovolenku riadne užili, oddýchli... a tak ;-) teším sa na fotky... ... a teším sa na vás v stredu 8-)
Odpovedať
ach- vsak ma byt to stretko...no budem sa tesit, co mi popisete o nom. Na nete to neuvidis :-) Dam si to na Facebook, tam ju uvidis:-) Zelena je take netradicna- viem, ze ty ju moc nemusis, ale nam sa pacila ;-)
Odpovedať
Brbie, ty uz si tam stihla okomentovat fotku? alebo to je este "toto se mi libi" na nejaku starsiu fotku Kiky?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
caute ako teda to stretko plati v stredu alebo dame iny termin aby prisla aj evka? :-)
Odpovedať
no nech sa vyjadrí Evka, ja sa kľudne prispôsobím aj na neskorší dátum :-) bolo by už vhodné, aby prišla aj Evka, nie??? tak daj tip... Evi nebola som na FB, z práce nemôžem... takže to bolo asi k nejakej strašej fotke ;-)
Odpovedať
Aha- nejako mi to nesedelo- asi to bolo k starsej:-) z toho ultrazvuku :-) No baby, ja mam tento tyzden polovicku na tyzdnovke..mozno sa vrati aj skor, ako bud. pondelok, mozno nie..sam to nevie, lebo maju pohyblivu pracu, od neho to nezalezi. Aby som sa nepresunula na bud. stredu a zistim, ze nemozem ani vtedy :-( To by som vam nechcela urobit. Ja sa na neho v tomto spoliehat moc nemozem- zavolaju ho a musi ist...tak co s tym urobime? Riskneme, abo ako?
Odpovedať
Evi a s Kikou nechceš prísť??? robili by sme zároveň aj babysitting, hm? ;-)
Odpovedať
no to je taky risky biznis :-D Neviem, ako bude spat a kedy sa zobudi..a cesta do mesta busom a z nastupka este za ruku s nou niekam sa presuvat..nahodou nebude mat naladu a som v prdeli :-D To skor radsej nie, resp. s nou ano, ale ked tu bdue mangel tiez tiez- aby ju v pripade nudze hned odviedol a zabaval na ihrisku.
Odpovedať
Profilova fotka
babulky dohodnite sa mne je jedno..evi mozme aj na buduci tyzden a ked nebudes moct tak pojdeme bez teba co ty na ?
Odpovedať
no ved to, ze pojdete aj bezo mna, ale aby ste na mna nenadavali!!!
Odpovedať
bam: tiez si myslim ze to tmave bude lepsie... aj ked ta biela je takaaaa kraaasna... no uvidime... manzo tadial dnes isiel, ale zrejme ho nekupil, kedze nevolal... tak potom vybehnem pon spolu s mamou... mozno si dam urobit nakoniec kremove na zakazku :-D mne je tiez jedno kedy bude stretko... teraz mam viac-menej volne obdobie... dph-cky uz mam z vacsiny hotove... len kedze pojdem autom, tak by bolo fajn dake miesto, kde ho mozem bez problemov zaparkovat...
Odpovedať
Profilova fotka
evi nebudeme a ak je sance ze mozes o tyzden prist myslim ze radi pockame..co vy na to? ;-)
Odpovedať
:-N teraz ma napadlo, že ja mám budúci týždeň dovolenku a nebudem v ZA... takže buď vás neuvidím, alebo to necháme na túto stredu... ja trdlo som zabudla =-)
Odpovedať
no volala som polovicke..nema sajn, kedy bude volny, mrzi ho to. Uz navrhoval, ze aj ked nebude moct byt tu, ze pride na otocku- šiši- no tisicku prevezie len tak..to nie.. Snad sa nejako dostavím, budem sa tesit!! a kto by mal prist.. sharin brckava, muma:-), barbie, ja...a?
Odpovedať
Profilova fotka
fifi a gabika takze ako nechaveme to na tuto stredu?
Odpovedať
no ja som z toho pochopila, že asi hej Linduš :-D teda ak dobre chápem...
Odpovedať
muma- tuto stredu istotne nemozem. tak ako chcete. myslim, ze chcela prist este aj Zuzka- Bell.
Odpovedať
zle ste ma pochopili..ale neva neva..kludne sa stretnite. Moznos i dohodnem rande, ked budem moct aspon s jednou z vas bud. tyzden, ak budete niektora volna..co vy na to?? nechcem vam naburavat plany..barbie?
Odpovedať
:-D takže nechápem, neva... no ja by som bola rada s vami všetkými babuľky... ale nech sa vyjadria ešte ostatné ;-) mne tá dovolenka úplne vypadla z hlavy... a ideme preč zo ZA, tak sa nebudem môcť dostaviť ak sa to presunie, ale ja by som to prežila, ak sa ešte stretneme kým pôjdeš do pôrodnice Evi :-D takže keď sa bude definitívne vedieť, napíšte to niektorá, lebo ja ako vidno občas aj nechápem :-p
Odpovedať
vio: svoje haro mam rovne :-D to len na svadbu som mala brcky... bohuzial ich nemam po mame :-( ja sa prisposobim... kludne mozeme tuto stredu a vio potom da vediet, ktory den jej vyhovuje a stretneme sa s nou :-) aspon trochu vypadnem so svojho stereotypu...
Odpovedať
Profilova fotka
ok takze plati streda tato 15 ako bol povodi plan:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?