Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
gabi: no po pravde sme isli priamo len do stankov, kt. nas zaujimali a co nie, tak sme sa ani nepozerali :-) no vikend budem mat pracovny, ale tak light, ziadne stresy, budem lepit vsetky mozne doklady... neznasam tuto cast uctovnictva... no a buduci vikend ideme malovat domacu kancelariu.. huraaa ;-)
Odpovedať
adik, jasne rozumiem :-) ešte budeš pracovať? ale netreba to prehanať, ako sa hovorí "od roboty aj kone kapu" tak opatrne ;-) :-D na aku farbu chcete vymalovať?
Odpovedať
Profilova fotka
ahaho gabina :-) caffa pozdrav riciho a ze vsetko najlepsie ;-)
Odpovedať
gabi: no neviem aku farbu dat... rozmyslala som nad takou jemne zelenou cosi ako limetkova, ale nie moc syta, ale ani moc pastelova... daky spravny stred, aby ta zmena bola aj viditelna... ale skor som chcela cosi z feng shui nech to tam sedi... ale este som si nenasla cas prestudovat a pohladat aku farbu radi tento smer...
Odpovedať
Profilova fotka
sharin a to kam?
Odpovedať
belle: do domacej pracovne, orientovanej na V :-) a akurat som si precitala v teme feng shui ze mi bola poradena zelena a tyrkysova... tak super, lebo chcem ist prave do tychto tonov :-) dat dve dlhe steny zelenkave a dve kratke steny, na kt. je okno a na druhej vstupne dvere taku fajn tyrkysovu, opat nie tmavu... co myslis?
Odpovedať
Profilova fotka
v klidku. a nabytok by bol idelny biely
Odpovedať
no nabytok biely nie je... mam ho taky skor orech, ale v predstave to vyzera dobre ;-) len budem musiet cosi spravit s roletkou, kt. je bordova rovnako ako kanc.stolicka :-(
Odpovedať
Profilova fotka
mno ... limeta a orech ok, ten tyrkys budes musiet hoodne opatrne vybrat a viac do zelena. no ta bordova to asi nie, to by som fakt vymenila za biele.
Odpovedať
veru ani mne sa nelubi ta bordova... teda k tymto farbam... a biela je vskutku dobra nahrada :-) a keby som nedala tyrkysovu ale taku jemnucku modru? ci skor to drzat cele v odtienoch zelenej?
Odpovedať
Profilova fotka
k orechu radsej zelenu, navyse je to pracovna a velka plocha modrej by ta mohla uspavat - tak proste dostavat do zadumcivej nalady, v zelenej sa cloveku dobre pracuje, nie je agresivna ani smutna a ked je trochu do zlta /limeta/ tak je to take optimisticke /ale neviem ako je to podla feng suej :-D toto su skor psychologicke veci/
Odpovedať
v teme feng shui mi napisala jedna kocka, ze zelena a tyrkysova ano, ine farby iba podla dakeho zlozitejsieho urcenia... takze ostavam verna tej zelenkavej, konrketne limetka :-) joj ale sa tesim na malovnaie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
čago belo bell :-D dakujem pozdravím a odkážem :-) ja som za tu zelenkavu-limetkovu, to môže byť peknučke :-)
Odpovedať
dakujem kocky :-) takze zelenkava na plnej ciare vyhrala ;-)
Odpovedať
už ked to ma byť pracovna tak nech ťa tá farba povzbudzuje do práce ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky ;-) no mňa čaká pracovný víkendík ;-) zajtra sme celý deň na volbach v komisii a potom v nedeľu na školeníčku v RBK takže nabitý program ;-) a vy čo plánujete? vypada že bude nááádherné počasíčko x-)
Odpovedať
veru nech tam mam viac chut pracovat ;-) este si pozhanam dake veci z feng shui na podporu karieri a koruniek, ked uz to ideme tak vo velkom poprerabat, tak nech to stoji zato ;-) tento vikend budeme mat taky oddychovy... muzo sa pojde isto vozit na motorke a ja budem tak light lepit bloky a prat o dusu...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D sharin ja ti poradim FS treba posilnit obchodne oddelenie ;-)
Odpovedať
bell: teraz co tym myslis... akosi si sedim na kabli... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ze sa nespoliehat na kyticky a budhu ale zaplatit si napr reklamu /fuj ale som hnusny pragmatik/
Odpovedať
jaaaaaj ved jasneeee... zase dake "cacky" za mna firmu riadit nebudu ;-)
Odpovedať
Ahojte baby!! tak sa hlasim po 7dnoch opat! co mate noveho? my sme zase trosku robili- trosku v detskej izbe a zvysok hlavne na dvore stromy a furiky a lopaty a tak :-)
Odpovedať
my sme si boli pofotit zmeny na pozemku, teda ako to tam vyzera teraz, pesko sa nam vybehal :-) pridam fotecky a poslem link na album, ak budete chciet ;-) dnes som sa rozhodla ostat doma, uz mam poupratovane, chcem este co-to poprat... a ako mi je dobre ;-) 8-)
Odpovedať
fiha, takze uz sa vam to rysuje :-) nechces aj k nam prist- tu je binec ako vysity! dala som prat, este nemam vylozene tasky, mala rozhadzala vsetky hracky, a kopec riadu od varenia na obed. ale som unavena, boli sme peso za ruku dve hodky v tom teplucku vonku..tu uz v kratasoch chodia ludia a v tielkach. Stromy kvitnu, zlaty dazd o par dni aj opada asi.
Odpovedať
vio: s upratovanim sa moc nekamaratim, ale ked ma to chyti tak makam ako zmyslov zbavena :-D
Odpovedať
no ja by som niekedy aj ako tych zmyslov zbavena..ale neda sa..ked dlhsie nieco robim, nabehne Kika a zacne mi kybicovat do toho.
Odpovedať
kde to viazne? uz zajtra sa chystam "vyhodit" vsetky veci z domaceho kanclika, aby sme mohli v piatok malovat, v sobotu ideme do blavy, ale necham mojej mame kluce, aby mohli nabehnut chlapy a polozit podlahu... kedze nasi s tym robia, tak som vcera dostala vzorky na vyber a nasla som uplne genialnu vinylovu podlahu s dekorom takeho stareho dreva... a za uplne supernu cenu ;-)
Odpovedať
halo halo... nakoniec sa malovanie odklada na buduci tyzden, lebo podlaha bude az vtedy... a nemozem to tu mat tyzden rozbombardovane :-(
Odpovedať
Profilova fotka
caute zienky !!! zijete po velkej noci? nebolia vas zadky, nechyta chripka? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hola fifi, co skola?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?