Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
my sme dnes Natali oslavovali ;-) manzelova babka sa dozila krasneho veku, a teraz vegetime, kedze sa posuva cas a budeme spinkat o hodinu menej :-|
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm tak super fifi ;-) no dnes je otrasny den... tak akurat na spanie x-) dostala si odo mna mailik do IP? nechceli by ste to aj so sestrou vyskusat ;-) ak chces mozem ti cinknut a blizsie vysvetlit ;-)
Odpovedať
ahojte..tak vikend je uz za nami..a pracovny tyzden pred nami.. hadam ste tu zmenu casu nejako nepocitili..lebo ja mam skor pocit,ze cas sa posuval dozadu :-N
Odpovedať
bre ranko... no zmena casu u mna tentokrat strasnaaaa... problem bol vstat na 8mu, teraz po novom je to na 9tu... tak tym padom teraz na 8mu nemam sancu... a som si neposunula hodiny na mobile a skoro som mame vynadala co mi tak skoro vola :-D .. druha vec je,ze som nevyspana kedze som to vcera zabalila kdesi o polnoci... a to pocasie mi tiez nepridava na energii :-(
Odpovedať
Profilova fotka
raneckooo ;-) no u mna asi tak ze vcera nie a nie sa dostat do postele, este sme s mojim kukali vecer filmik a dnes rano bolo vstavanie uuuuplna hruuza... No a okrem casoveho posunu je este aj pondelok... tie ja veru nemusim :-S
Odpovedať
ahojte..no teeeda...to som asi jedna z mala,ktora sa nevedela dockat budika :-N :-D normalne som sa nudila v tej posteli..ale pocasie je omnoho lepsie..slniecko svieti,sj ked v noci mrzlo..
Odpovedať
ahojte kočky :-) ako sa máte? bell, ako si dokončila návrh čo si včera riešila? adik, konečne je 31.marca, hmm? predpokladám,že plánuješ člapotanie s manželom ;-) ostatné kde ste? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj gabika ;-) no veru, akosi nam to tu stichlo... asi vsetci doriesuju danove :-D ja som v praci a sa mi akosi nechce ;-) ale tesim sa na poobedie ;-) mame v robotke po pracovnej dobe hodinku krasy s MK tak bude isto supeeeer x-)
Odpovedať
zarezavaju, ale verím, že prídu na chvílku ;-) máš vela roboty či ani nie? či skôr si myslou už na hodinke krasy MK? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo dnes je tak priemerne ;-) celkom sa da zvladat ;-) krasne svieti slniecko hned ma clovek lepsiu naladu a chut do prace ;-) Na hodinke este zatial nieee ;-) ale bude sranda ;-) aj kolegyne sa uz tesakujuuuu x-)
Odpovedať
hotovooooooooooooooooooooooooooooo 8-) ;-) konecne je vsetko odovzdane a aj zaplatene uz. huraaaaa gabi: veru tak chceme sa ist clapkat a hutame ci do afrodity alebo do diplomatu. chcela by som taky komplexnejsi wellnes nie len bazen... tak skor to vyhra asi afrodita... otazne je, ci mangel bude suhlasit, ale dnes ma proste smolu lebo ja chcem trochen vypnut a zrelaxovat... chcela som si kupit aj druhe plavky, extra pre tieto ucely, lebo tie moje znicit na takychto somarinach by bola skoda... navyse mam na vrchnom diely vzadu zapinanie na plastovu pracku a pri tych bublinkach v bazene sa bojim ze mi to bud praskne alebo dako povoli a tralala vrchny diel bude fuc... a mam veru problem najst pekne plavky... nechcem dake extra, nieco jednoduche, jednodielne pripadne dvojdielne cosi sportovejsie...
Odpovedať
naty a kedy začínate? :-) adik, vidíš ako to rychlo ubehlo, som ti hovorila že si šikulka a lavou zadnou to zvladneš 8-) no ja mam problem s plavkami lebo vrchný diel potrebujem väčšiu veľkosť a spodný diel menšiu veľkosť :-N len raz sa nam podarilo ukecať predavača aby mi to vymenil, zvyšok sa nenecha ukecať .. i ked niekde sa daju kupiť plavky samostatne ale nepačia sa mi, hlavne kvalitou... ja by som volila afroditu ;-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
gabi: skus si potom objednat z litexu pripadne z usa z victorias secret ;-) len dufam, ze sa tam nepojde dnes clapkat vela ludi... spoliehame na skoro stred tyzdna, lebo aj v diplomate nam povedali ze cez vikendy maju plno, ze je lepsie cez tyzden... to iste u nich plati aj o bowlingu... boli sme raz v sobotu a to bolo dovidenia... samy "domorodci" a nedalo sa uz tak odviazat... navyse ja mam taku svoju metodu hadzania tej gule... postavim sa zadkom k drahe a hodim to pomedzi nohy... sranda je ze vzdy trafim skoro vsetky... inak mi gula uteka pomimo :-D
Odpovedať
adik, budem musieť niečo vymyslieť, lebo sa mi nechce kupovať dvoje plavky aby som si to zladila na postavu =-) a páči sa ti v diplomate? ceny tam maju primerané službám? originalny spôsob hrania ;-) :-D ja ked som začala hravať bowling tak som mala dlhe pazúre a topanky so 7cm opatkom, tak som bola tiež trošku mimo tej partie ale vyhravala som i napriek tomu 8-) :-D
Odpovedať
gabi: celkovo hotel je ladeny v nasom style ;-) tak dako si predstavujem ladeny aj nas domcur, hlavne co sa tyka exterieru, kedze my budeme mat plochu strechu... a vnutri je to tiez uzasne... mna uchvatil koberec v restike, uzasny nadherny makkucky koberec... ceny v restike netusim, nechodievame, ale boli sme tam na svadbe nasich kamaratov a skor chodime ten bowling a na bazen maju teraz dokonca akciu, tak sa to oplati. ale paci sa nam tam vseobecne... my sme skor z tych co si nieco priplatia aby boli v peknom cistom s prijemnym personalom.
Odpovedať
adik, tak to sa pekne číta, poviem majitelovi :-N :-D nie je nad to, ked za peniaze ktoré platíš máš aj adekvátne služby a odchádzaš spokojný :-)
Odpovedať
gabi: kludne mozes :-) a ak to je palo, tak ze pozdravuju... och boze zabudla som ako sa doberali na tej svadbe... viem, ze moj muzo mu hovoril "batôžkár" a on zase na mojho povedal... doberali sa kvoli motorkam, lebo moj muz sa vozi na drahe a oni chodia po horach, tak sa dako volaju podla toho... :-D
Odpovedať
:-D :-D a kedy začínaju zase lietať šarkani? jooooj motorky, to by som sa nechala nahovoriť x-) len mne to nechce riči povoliť |-| je to jeho brata :-)
Odpovedať
no moj muzo sa uz veselo vozi :-D ja zas motorky e-e ale auta to ano, darmo moj tata kedysi daaavno zavodil, tak ma aspon vo mne aj kusok chalana vdaka tym autam :-) myslela som si, ze to je bratove, s nim sme si len v rychlosti podali ruky ked sme boli s kamaratmi vyberat ich svadobne menu.
Odpovedať
gabi: neboli ste tak okolo 6-7 v maxe? sme videli avetko... my sme sa tam boli napapat :-) nakoniec sa kupanie nekonalo, ale tento tyzden pojdeme isto. zajtra ideme na coneco, mozno zbehneme mrken do rakuska a muzo sa mi dokonca sam ponukol, aby som si pozrela plafky v blave =-) no a isto nezabudnem navstivit casa mia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) no ja som sa pred chvilkou dopratala domkov ;-) hodinka bola suuurpisna ;-) vsetko dopadlo super a dokonca ani sef nas nevymakol z coho som mala asi najvacsie obavy... Inak som uz dnes jak vycucanaaaa ;-) treba si dat dobry cajik a potom sup pred telku na chvilu a do posteleeee ;-) sharin ;-) super ze ste to zvladli s tym danovym ;-) ste sikulky ;-) Inak ak by ste niektora z Vas mali cas na buduci tyzden v utorok poobede mame v meste stretko z MK ;-)
Odpovedať
ahojte kočandy :-) adik, bola som v maxe aj s priatelom a znamou... si sa kludne mohla pristaviť, škoda :-( nabuduce kludne pribehni 8-) naty, tak ste si to poriadne užili, hmm? :-) a dnes budete všetky s elanom pracovať :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aaaahojte ;-) takze ja sa uz tiez hlasim z prace. Dnes to tu zatial vypada celkom ok ;-) Vcera bolo posledneho v mesiaci takze bol frmol, dnes by to malo byt ok ;-) Bola som skontrolovat kolegynky ci je vsetko ok a ci nemala niektora nejaky problem ale vsetky vypadali super a vysmiate ;-) takze dnes mame den vtakov :-D :-D :-D nenechajte sa nachytaaaat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
fiha, ake stretko??? 8-)
Odpovedať
dnes sme sa dovalili domov okolo siestej... bolo fajn, mame kontakty, kt. sme potrebovali ale sme tak zniceni, ze sa mi tak dalo spat cestou ze som ani nezaspala... len tak podchvilkou som sa prebrala a za ten svet nie a nie zaspat a nohy ma bolia akoby sme boli na dakej ture... pokusala som sa v avione kupit si dake plafky... a najlepsia bola slecna v jednom sportovom obchode... prisla sa opytat co hladam, ci moze pomoct a tak... a ja jej nato, ze hladam tankini a ona na mna ze to co je =-) tak som prosim pekne vysvetlovala co tym myslim, stojac pri plavkach a to kocke, kt. by to mala vediet len preto ze je baba a tym duplom ze pracuje v takom o bchode... tak som sa pobavila ;-) plavky som ale nekupila... asi to vzdam a objednam si ich z "viktorky" a zajtra sa mi taaaaaaaak nechce ist do roboty... :-( po tomto mesacnom maratone by som najradsej na tyzden zalahla do postele...
Odpovedať
Profilova fotka
sharin: :-D teda, velká svetacka z blavy nevedela, co su tankiny? ;-) slusneeeeee
Odpovedať
ale aka bola bohovska sa tvarila ze aha, ale evidentne netusila co to je ani ked som jej to vysvetlila :-D gabi: videli sme len afto na parkovisku, kebyze aj vas, tak ta isto pozdravim :-) ehm, vas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko kocky ;-) aky mame nadhernu dnicek ;-) fifi ... som ti pisala do IP ;-) tentoraz je to ale pre verejnost ;-) takze ak mas v utorok poobede casik a chces byt krasna ;-) mozes sa pridat k nam x-)
Odpovedať
dnes mam rekord :-) zapla som komp len pred chvilou :-) sme si poupratovali balkon, dali sme tam novu gumu na podlahu, nachystala som si kvetinace a uz len pockat do troch mrazivych a konecne si po 2 rokoch nieco nasadim na balkonik :-) havusovi sa tam lubilo najviac, taky je spokojny, ked moze vegetit na balkoniku... a poobedko sme zbehli mrknut na pozemok, uuuzasne tam svietilo slnko, tak sme sa chvilu vyhrievali a kochali sa na panoramu ziliny... uz aby sme mohli zacat s pracami ;-) len potrebujeme dat spravit projekt pivnice, lebo mame tam take "brucho" a bolo by drahsie zasypat to ako vyuzit na pivnicne priestory... inak cely dnesny den som bola ako mechom prastena... stale sa mi dalo spat...
Odpovedať
hellou kočky 8-) čo planujete na víkend a dnešné piatkové poobedie? :-) sharin, na conecu si náhodou nevidela stánok NARKS? mali sme tam prospekty o našich projektoch, tak že či to bolo aj vidieť :-N
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?