Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 876 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
Registrovala sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 876 príspevkov. Má 129 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Staviam dom
    okres Žilina
 my sme dnes Natali oslavovali emoticon manzelova babka sa dozila krasneho veku, a teraz vegetime, kedze sa posuva cas a budeme spinkat o hodinu menej emoticon
28. mar 2009 o 20:43  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
Registrovala sa 14. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 125 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
Registrovala sa 14. novembra 2005 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 125 príspevkov a 2 albumy. Má 70 priateľov. Žilina, okres Žilina.
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 hmmm tak super fifi emoticon no dnes je otrasny den... tak akurat na spanie emoticon
dostala si odo mna mailik do IP? nechceli by ste to aj so sestrou vyskusat emoticon ak chces mozem ti cinknut a blizsie vysvetlit emoticon
29. mar 2009 o 16:53  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
 ahojte..tak vikend je uz za nami..a pracovny tyzden pred nami..
hadam ste tu zmenu casu nejako nepocitili..lebo ja mam skor pocit,ze cas sa posuval dozadu emoticon
30. mar 2009 o 01:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
 bre ranko...

no zmena casu u mna tentokrat strasnaaaa... problem bol vstat na 8mu, teraz po novom je to na 9tu... tak tym padom teraz na 8mu nemam sancu... a som si neposunula hodiny na mobile a skoro som mame vynadala co mi tak skoro vola emoticon .. druha vec je,ze som nevyspana kedze som to vcera zabalila kdesi o polnoci... a to pocasie mi tiez nepridava na energii emoticon
30. mar 2009 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 raneckooo emoticon
no u mna asi tak ze vcera nie a nie sa dostat do postele, este sme s mojim kukali vecer filmik a dnes rano bolo vstavanie uuuuplna hruuza... No a okrem casoveho posunu je este aj pondelok... tie ja veru nemusim emoticon
30. mar 2009 o 08:24  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ahojte..no teeeda...to som asi jedna z mala,ktora sa nevedela dockat budika emoticon emoticon normalne som sa nudila v tej posteli..ale pocasie je omnoho lepsie..slniecko svieti,sj ked v noci mrzlo..
30. mar 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
 ahojte kočky emoticon
ako sa máte?
bell, ako si dokončila návrh čo si včera riešila?
adik, konečne je 31.marca, hmm? predpokladám,že plánuješ člapotanie s manželom emoticon
ostatné kde ste? emoticon
31. mar 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 Ahoj gabika emoticon
no veru, akosi nam to tu stichlo... asi vsetci doriesuju danove emoticon
ja som v praci a sa mi akosi nechce emoticon ale tesim sa na poobedie emoticon mame v robotke po pracovnej dobe hodinku krasy s MK tak bude isto supeeeer emoticon
31. mar 2009 o 11:48  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 zarezavaju, ale verím, že prídu na chvílku emoticon
máš vela roboty či ani nie? či skôr si myslou už na hodinke krasy MK? emoticon
31. mar 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 nooo dnes je tak priemerne emoticon celkom sa da zvladat emoticon krasne svieti slniecko hned ma clovek lepsiu naladu a chut do prace emoticon
Na hodinke este zatial nieee emoticon ale bude sranda emoticon aj kolegyne sa uz tesakujuuuu emoticon
31. mar 2009 o 12:49  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 hotovooooooooooooooooooooooooooooo emoticon emoticon

konecne je vsetko odovzdane a aj zaplatene uz. huraaaaa

gabi: veru tak chceme sa ist clapkat a hutame ci do afrodity alebo do diplomatu. chcela by som taky komplexnejsi wellnes nie len bazen... tak skor to vyhra asi afrodita... otazne je, ci mangel bude suhlasit, ale dnes ma proste smolu lebo ja chcem trochen vypnut a zrelaxovat... chcela som si kupit aj druhe plavky, extra pre tieto ucely, lebo tie moje znicit na takychto somarinach by bola skoda... navyse mam na vrchnom diely vzadu zapinanie na plastovu pracku a pri tych bublinkach v bazene sa bojim ze mi to bud praskne alebo dako povoli a tralala vrchny diel bude fuc... a mam veru problem najst pekne plavky... nechcem dake extra, nieco jednoduche, jednodielne pripadne dvojdielne cosi sportovejsie...
31. mar 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 naty a kedy začínate? emoticon
adik, vidíš ako to rychlo ubehlo, som ti hovorila že si šikulka a lavou zadnou to zvladneš emoticon
no ja mam problem s plavkami lebo vrchný diel potrebujem väčšiu veľkosť a spodný diel menšiu veľkosť emoticon len raz sa nam podarilo ukecať predavača aby mi to vymenil, zvyšok sa nenecha ukecať .. i ked niekde sa daju kupiť plavky samostatne ale nepačia sa mi, hlavne kvalitou...
ja by som volila afroditu emoticon emoticon
31. mar 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi: skus si potom objednat z litexu pripadne z usa z victorias secret emoticon

len dufam, ze sa tam nepojde dnes clapkat vela ludi... spoliehame na skoro stred tyzdna, lebo aj v diplomate nam povedali ze cez vikendy maju plno, ze je lepsie cez tyzden... to iste u nich plati aj o bowlingu... boli sme raz v sobotu a to bolo dovidenia... samy "domorodci" a nedalo sa uz tak odviazat... navyse ja mam taku svoju metodu hadzania tej gule... postavim sa zadkom k drahe a hodim to pomedzi nohy... sranda je ze vzdy trafim skoro vsetky... inak mi gula uteka pomimo emoticon
31. mar 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 adik, budem musieť niečo vymyslieť, lebo sa mi nechce kupovať dvoje plavky aby som si to zladila na postavu emoticon
a páči sa ti v diplomate? ceny tam maju primerané službám?
originalny spôsob hrania emoticon emoticon ja ked som začala hravať bowling tak som mala dlhe pazúre a topanky so 7cm opatkom, tak som bola tiež trošku mimo tej partie ale vyhravala som i napriek tomu emoticon emoticon
31. mar 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi: celkovo hotel je ladeny v nasom style emoticon tak dako si predstavujem ladeny aj nas domcur, hlavne co sa tyka exterieru, kedze my budeme mat plochu strechu... a vnutri je to tiez uzasne... mna uchvatil koberec v restike, uzasny nadherny makkucky koberec... ceny v restike netusim, nechodievame, ale boli sme tam na svadbe nasich kamaratov a skor chodime ten bowling a na bazen maju teraz dokonca akciu, tak sa to oplati. ale paci sa nam tam vseobecne... my sme skor z tych co si nieco priplatia aby boli v peknom cistom s prijemnym personalom.
31. mar 2009 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 adik, tak to sa pekne číta, poviem majitelovi emoticon emoticon nie je nad to, ked za peniaze ktoré platíš máš aj adekvátne služby a odchádzaš spokojný emoticon
31. mar 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi: kludne mozes emoticon a ak to je palo, tak ze pozdravuju... och boze zabudla som ako sa doberali na tej svadbe... viem, ze moj muzo mu hovoril "batôžkár" a on zase na mojho povedal... doberali sa kvoli motorkam, lebo moj muz sa vozi na drahe a oni chodia po horach, tak sa dako volaju podla toho... emoticon
31. mar 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 emoticon emoticon a kedy začínaju zase lietať šarkani? jooooj motorky, to by som sa nechala nahovoriť emoticon len mne to nechce riči povoliť emoticon
je to jeho brata emoticon
31. mar 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 no moj muzo sa uz veselo vozi emoticon ja zas motorky e-e ale auta to ano, darmo moj tata kedysi daaavno zavodil, tak ma aspon vo mne aj kusok chalana vdaka tym autam emoticon

myslela som si, ze to je bratove, s nim sme si len v rychlosti podali ruky ked sme boli s kamaratmi vyberat ich svadobne menu.
31. mar 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi: neboli ste tak okolo 6-7 v maxe? sme videli avetko... my sme sa tam boli napapat emoticon nakoniec sa kupanie nekonalo, ale tento tyzden pojdeme isto.

zajtra ideme na coneco, mozno zbehneme mrken do rakuska a muzo sa mi dokonca sam ponukol, aby som si pozrela plafky v blave emoticon no a isto nezabudnem navstivit casa mia emoticon
31. mar 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 Ahojte emoticon
no ja som sa pred chvilkou dopratala domkov emoticon hodinka bola suuurpisna emoticon vsetko dopadlo super a dokonca ani sef nas nevymakol z coho som mala asi najvacsie obavy...
Inak som uz dnes jak vycucanaaaa emoticon treba si dat dobry cajik a potom sup pred telku na chvilu a do posteleeee emoticon
sharin emoticon super ze ste to zvladli s tym danovym emoticon ste sikulky emoticon
Inak ak by ste niektora z Vas mali cas na buduci tyzden v utorok poobede mame v meste stretko z MK emoticon
31. mar 2009 o 20:19  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 ahojte kočandy emoticon
adik, bola som v maxe aj s priatelom a znamou... si sa kludne mohla pristaviť, škoda emoticon nabuduce kludne pribehni emoticon
naty, tak ste si to poriadne užili, hmm? emoticon a dnes budete všetky s elanom pracovať emoticon
1. apr 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 aaaahojte emoticon
takze ja sa uz tiez hlasim z prace. Dnes to tu zatial vypada celkom ok emoticon Vcera bolo posledneho v mesiaci takze bol frmol, dnes by to malo byt ok emoticon Bola som skontrolovat kolegynky ci je vsetko ok a ci nemala niektora nejaky problem ale vsetky vypadali super a vysmiate emoticon
takze dnes mame den vtakov emoticon emoticon emoticon nenechajte sa nachytaaaat emoticon
1. apr 2009 o 09:06  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 fiha, ake stretko??? emoticon
1. apr 2009 o 19:54  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 dnes sme sa dovalili domov okolo siestej... bolo fajn, mame kontakty, kt. sme potrebovali ale sme tak zniceni, ze sa mi tak dalo spat cestou ze som ani nezaspala... len tak podchvilkou som sa prebrala a za ten svet nie a nie zaspat a nohy ma bolia akoby sme boli na dakej ture...

pokusala som sa v avione kupit si dake plafky... a najlepsia bola slecna v jednom sportovom obchode... prisla sa opytat co hladam, ci moze pomoct a tak... a ja jej nato, ze hladam tankini a ona na mna ze to co je emoticon tak som prosim pekne vysvetlovala co tym myslim, stojac pri plavkach a to kocke, kt. by to mala vediet len preto ze je baba a tym duplom ze pracuje v takom o bchode... tak som sa pobavila emoticon plavky som ale nekupila... asi to vzdam a objednam si ich z "viktorky"

a zajtra sa mi taaaaaaaak nechce ist do roboty... emoticon po tomto mesacnom maratone by som najradsej na tyzden zalahla do postele...
1. apr 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
fifitko25 (34 r.)
6
  • Staviam dom
    okres Žilina
 sharin: emoticon teda, velká svetacka z blavy nevedela, co su tankiny? emoticon slusneeeeee
1. apr 2009 o 20:27  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 ale aka bola bohovska sa tvarila ze aha, ale evidentne netusila co to je ani ked som jej to vysvetlila emoticon

gabi: videli sme len afto na parkovisku, kebyze aj vas, tak ta isto pozdravim emoticon ehm, vas emoticon
1. apr 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
fotoportrét
fotoportrét
nataliasarron (34 r.)
2
  • Zariaďujem byt
    Žilina, okres Žilina
 dobre ranko kocky emoticon aky mame nadhernu dnicek emoticon
fifi ... som ti pisala do IP emoticon tentoraz je to ale pre verejnost emoticon takze ak mas v utorok poobede casik a chces byt krasna emoticon mozes sa pridat k nam emoticon
2. apr 2009 o 08:52  •  zariaďuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 dnes mam rekord emoticon zapla som komp len pred chvilou emoticon

sme si poupratovali balkon, dali sme tam novu gumu na podlahu, nachystala som si kvetinace a uz len pockat do troch mrazivych a konecne si po 2 rokoch nieco nasadim na balkonik emoticon havusovi sa tam lubilo najviac, taky je spokojny, ked moze vegetit na balkoniku...

a poobedko sme zbehli mrknut na pozemok, uuuzasne tam svietilo slnko, tak sme sa chvilu vyhrievali a kochali sa na panoramu ziliny... uz aby sme mohli zacat s pracami emoticon len potrebujeme dat spravit projekt pivnice, lebo mame tam take "brucho" a bolo by drahsie zasypat to ako vyuzit na pivnicne priestory...

inak cely dnesny den som bola ako mechom prastena... stale sa mi dalo spat...
2. apr 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 hellou kočky emoticon
čo planujete na víkend a dnešné piatkové poobedie? emoticon
sharin, na conecu si náhodou nevidela stánok NARKS? mali sme tam prospekty o našich projektoch, tak že či to bolo aj vidieť emoticon
3. apr 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš