Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
hola hola, skola vola :-D pribuda to, zial, ale nastastie snad uspesne ukoncim prve stadium uz coskoro :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky ;-) no po velkej noci super, len po dnesom dni ani neviem ze bol predlzeny vikend. Proste blazinec v praci :-N A este k tomu vsetkemu mam taku nadchu ze mam nos ako slon :-D jooj nieco hrozne fifi neboooj, to urcite zvladnes, vsak si sikulka ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no v práci sa veru akoby vrece roztrhlo aj u nas :-( zatial ale nie som este pripad pre nervove odd :-D inak som si objednala krasne nalepky na stenu od jednej kocky tu z bazaru, vyzeraju ako wall painting, su fakt super... ked budem mat cas, odfotim a ukazem ;-)
Odpovedať
ahojte..tak ja uz v pondelok nastupujem po prazdninach do prace..moc sa mi nechce..ale ma to aspon donuti vstat aj v uprsane dni.. no este si uzivam vikend..a je konecne pekne..len samozrejme,ze fuka ]-( takze z oddychu pri parku bolo len kratke posedenie na lavicke...no ale aspon cosi.. idem sa venovat tej mojej matike :-N
Odpovedať
Ahojte kočky :) Ospravedlňujem svoju neprítomnosť :-N akosi už nestíham, a je tiež pravda, že momentálne keď stíham, tak závislačim na FB =-) ... ale dúfam napriek tomu, že sa všetky máte fajne :-) Ozaj som sa chcela opýtať Gabiky, že ako pokračujete s bytíkom? Už kolaudujete, či to je ešte ďaleko??? Keď chodím z práce domov tak vidím, ako tam makajú ešte na tom výškovom mrakodrape... ale sa mi zdá, že to bude iná "obluda" ;-) A inak sa strašne vytešujem z jari... z každého kvietočka... zo zlatého dažďu, ktorý teraz úžasne kvitne všade... a že je už konečne teplo!!! ... a veľmi sa teším na stretkooo :-D dúfam, že nám Katka nedá košom a že sa nejako zorganizujeme kočky :-) Majte sa krásne, myslím na vás ;-)
Odpovedať
akosi to tu viazne :-N gabi sa asi uz stahuje :-) bam: tiez milujem jar, ked sa vsetko krasne zelena a rano spievaju vtaciky :-) inak som tiez na FB (ak sa tym mysli facebook ;-) ) u nas sa malovanie stale odklada, bo teraz mam este stvrtrocnych dph-ckarov, tak este toto musim dorobit a snad sa k tomu uz konecne dostaneme... navyse cakame este aj na podlaharov, lebo nasi maju teraz inu zakazku a kym je pekne, tak robia tam a na mna pride rad, ked bude prsat a ako naschval neprsi a neprsi ;-) dokonca stale som nenasla ten spravny odtien limetkovej a jemne tyrkysovej... namiesanie v baumaxe vychadza 360sk/liter... a jeden nadherny odtien co tam mali uz hotovy vychadzal necelych 400sk liter a celkovo potrebujem cca 2-2,5 litra limetkovej a liter tyrkysovej...
Odpovedať
kočky ahojteeee 8-) viazlo to tu veru a poriadne, všetky sme "zaneprázdnené" ;-) bam, momentálne prebieha kolaudácia nižších blokov, ale ešte sa nesťahujeme, sme z toho s riškom dosť na... ale neovplyvníme to ;-( veža bude dokončená v lete, je tam ešte dosť roboty... :-) adik, ked som čítala v tvojom príspevku "navyše čakame" hned ma napadlo či vy s manželom čakate :-N ;-) hmm?
Odpovedať
Profilova fotka
no neni mozne gabi, caffa :-)
Odpovedať
gabi: no nazdiiiis :-) neboj neboj dockas sa a potom sa budete vytesovat do aleluja :-) a nie, necakame.. este to uspesne odkladame... taky rok dva si este pockame... chcem si babatko uzit a nie ho odkladat babkam ;-) inak neviem, ci som pisala ale mame doma marodika... hafco ma problemy s platnickami... chodi v pohode ale nevyskoci na postel, ani na nesadacku ci do auta... mame ho 5-6 tyzdnov nosit po schodoch a vseobecne sa musi setrit, ziadne dlhe prechadzky ci behat s ninymi psikmi... zatial spolocne trpime jeden tyzden... tak nic ine mu neostava len furt spinka... na balkone som mu urobila pelech, aby sa tam mohol vyhrievat na slniecku :-)
Odpovedať
tak to sa mi podaril iny preklep :-D nesedacku = sedacku :-D ....
Odpovedať
čafo bzu 8-) tvoju požiadavku som poslala projektantke .. adik, dufam že sa dočkame, keď sa opýtam riška čo ideme robiť tak on vždy odpovie "upratovať do bytu?" :-D :-D len dúfam,že ho to bude držať cely život, že riči?? :-D no teda,máte maroda doma.. treba aby bol naozaj v klude aby sa to nezhoršilo.. aj babatko príde a budete sa z neho tešiť ako bell svojou terkou, že? :-)
Odpovedať
gabi: urcite mu to vydrzi... ked sa takto tesi teraz, tak potom ked uz budete nastahovani, si obaja budete uzivat aj domace prace :-) sak to je na svojom :-) ja musim mojho pochvalit ze aj umyje riady, aj navari, aj povysava :-) cestou z obeda sme sa zastavili v jednom kolorovacom centre a dali sme si namiesat farbu... spolu za 10,5kg miesanych farieb som zaplatila 22 EUR. Podla mna skvela cena a mam aj odtiene ake som chcela :-) uz len malovat x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
adik, ja si myslím,že vydrží ... keď človek vie čo urobil pre to aby mal ten byt tak nemá problem ;-) myslím,že si dobre kupila a môžeš sa tešiť na malovanie :-)
Odpovedať
halo, halo- je tu niekto??
Odpovedať
Profilova fotka
aaaahojkte ;-) no ja som bola par dni mimo... pracovne povinnosti, druhopracovnne povinnosti a tak ;-) pozeram ze sa tu ide vo velkom malovat, sharin, to mate fakt dobru cenu ;-) za to pomaly v terajsej dobre uz len obycajny biely primalex kupis ;-) takze drzim palceky nech to s malovanim dopadne co najlepsie ;-) inak sa ako mavate? jar je uz poriadne nastartovana a mna konecne presla alergicka nadcha takze nechodim ako slon :-D a musim sa pochvaaaalit, dnes sme boli zarezervovat vyhernu dovolenku takze huraaa huraaaa, za par tyzdnov hlasime odlet ;-)
Odpovedať
AHoj Natalia, a ka idete- nech slintam..ja uz nejdem nikam na najblizsie dva roky isto aj ja este soplim z nadchy..ma to draplo ako dive!! ale uz je lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
hojky violetka ;-) ideme na ostrov Djerba ;-) my sme tiez neplanovali ist tento rok lebo chceme kupit auticko no nakoniec sa nam podarilo vyhrat dovolenkovy poukaz tak nas cela dovolenka stoji len necelych 70 EUR :-D :-D :-D ja som mala hroznu nadchu a nie a nie sa jej zbavit.... ]-( ale uz je lepsie
Odpovedať
natalia: vdaka, aj ja dufam, ze to dobre namalujeme :-) ja musim zaklopat (tuk tuk tuk), ze ma este kychanie nechytilo... ale cakam, ze ma to isto neminie (take stastie isto nebudem mat) my sme pozvani tento rok na dofcu do talianska... je to sice autom a do apartmanu, ale tak sa nato obaja tesime... sme neboli na dovolenke 6 rokov... aj sme si povedali, ze zacneme chodit kazdy rok aspon to taliansko alebo chorvatsko autom, ze nato si musime nasetrit a oddychnut si popri stavbe aj praci...
Odpovedať
sharin a kam do talianska idete? no Natalia?!!! vyhrali? a to ako??
Odpovedať
vio: do caorle... ocova mangelka tam chodi uz 10 rokov, tak nam to tam chce konecne ukazat :-) mohli sme ist aj s hafcom, ale radsej ho nechame u svokry, lebo tam by mu bolo straaaasne teplo... ine by bolo, keby sme mali vlastnu plaz, aby sa mohol clapkat aj on a nikomu by to nevadilo :-)
Odpovedať
no tak tomu ver, ze hafo by sa jasil ako blazon!:-)) aj nasa Kika sa tam blaznila ako diva , a to ani hafo nie je :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sharin ;-) v Chorvatsku Vam bude uuuuzasne ;-) je tam skutocne nadherne ;-) my sme boli min. rok
Odpovedať
Profilova fotka
joooj, do kelu, sa mi podarilo odoslat skor nez som dopisala :-N no podarilo sa nam vyhrat cez COOP Jednota sutaz ;-) bolo treba kupit 5 vyrobkov coop a na pokladnicny blok vypisat meno a adresu ;-) aaaaa nejako sa postastilo ;-)
Odpovedať
to vaazne?? ja som o tej sutazi vedela, ale clovek uz nicomu neveri, myslela som si, ze to je uz opat davno vyhrane pre niekoho vopred urceneho..tak teda!! gratulujem!! a dovca ma aku hodnotu bez tych 70eur, co si pisala?
Odpovedať
Profilova fotka
nooo vaaaazne veru ;-) mne sa to uz viackrat potvrdilo ze niektore sutaze urcite zmanipulovane nie su ;-) treba fakt stasticko pokusat ;-) a dakujeeeem za gratulaciu ;-) 1670 EUR ;-) je celkova hodnota x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
wau natalia congratulation :-D
Odpovedať
no teda naty!! tak to je palka celkom..takze uz len aby to klaplo..a naozaj ste aj odisli a stastne prisli :-)
Odpovedať
Profilova fotka
belle diiiiq x-) noo uz je to vsetko vybavene, v cestovke zabezpecene takze uz len huraaaa more ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no co babulky, kto ide ku mne na hodinku kraaaasy? kto chce byt este krajsi nez jeee a vyskusat si super vecicky uplne bezplatne? x-)
Odpovedať
Ranko! Vidim, ze tato diskusia ma vazne problemy- vsetko to viazne kdesi. Kedysi sa tu kecalo o dusu. A ja mam novinku- uz citim mimco, ako sa hybe :-))
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?