Je tu niekto zo Žiliny?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte ;-) je tu niekto zo Žiliny? My sme sa pred mesiacom presťahovali do bytíku na Solinkách ;-)
Odpovedať
bre ranko :-) vio..myslela som tu stropnu lampu v detskej..tie rybicky :-)
Odpovedať
heeej?? Manzel by uz take rad do detskej?.-)) Bala som sa toho, ze to bude svietit ako bodove osvetlenie, ale celkom sa to da prezit, dost to osvetli. To bola tiez taka nahodna kupa- mala som ich vyhliadnute, a ked som ich sla kupit, zistila som, ze den predtym ich zlacneli na tusim 500sk..:-)) no nekup to! :-))
Odpovedať
no je to velmi pekne :-) ty mas v tychto veciach dobre stastie :-) takze rychlo to vsetko pekne zariadite manzelik by uz aj rad babo..ale este trocha vyckat musi :-D baby..kde ste =-) =-) =-)
Odpovedať
sledujem vas kocky, len musim makat ako drak.. mam posledny tyzden danoveho sialenstva... 8-(
Odpovedať
Kati- to svetlo je z Ikei. :-D sharin- veru- aj my musime aj kvoli tomu zase cez vikend do ZA, drahy musi ist za uctovnickou a na danove- a ja na sono.
Odpovedať
sharin..jaaj..a ja ze preco aj sestra stresuje :-D inac..nasla som zaujimavu nalepku krtka..tak az budes mat niekedy po sialenstve,tak ti poslem.. vio..no ked tam pojdeme,tak do neho podpichnem ;-)
Odpovedať
lea: no my to tak mame raz rocne take velke stresy... teda ja som bola v tom, ze to tento rok zmaknem v predstihu... ale najskor ma z omylu vyviedol softver, kt. nezvladol prechod na euro, tak som cistila kvoli nim do aleluja a potom zlyhali moji klienti, kt. mi zacali nosit doklady v marci a vtedy som dostala aj tie doklady od toho skoro sefa a tam niiiiic pomaly nesedi, tak len kontrolujem a zurim... no v aprili sa zacinam naplno venovat mojmu obchodiku a ako som uz spominala budem objednavat postelne na skusku z kazdeho materialu, aby som zistila co za kvalitu to je ;-) teraz na to sice chut mam, ale ten cas nie je... :-( a samoska pridam aj tie nalepky, pripadne ak mate daco vyhliadnute pokusim sa zohnat to ;-)
Odpovedať
no my mame doma tiez dve osobky,co sa tomu venuju..teda aktivne len jedna a druha sa zauca..takze viac stresuje :-N a niektori ti ludia teda vedia potesit..sice aj ja som obcas taka,ze na poslednu chvilu..ale to len vynimocne.. ako nalepku som nasla..je taka obycajna..a tak verim,ze ty najdes lepsiu..alebo teda bude ponukat :-) kedze maj sa blizi :-D hadam bude maly nadseny z toho :-)
Odpovedať
no tu uplne skapal pes, ci co? kde ste vsetky?
Odpovedať
bre ranko :-) vio..vsetky su zrejme zaneprazdnene :-. ved do vikendu nas este par pracovnych caka 8-(
Odpovedať
no vsak aj ja som zaneprazdnena..aj ked nie som v praci.
Odpovedať
uz mam ale dost tych papierov... a co je horsie vsetko ine je zaujimavejsie ako furt tukat tie cisla... uf :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte 8-) adik, ešte par dní vydrž a budeš mať pokoj ... ;-) ake máte na dnes plány?
Odpovedať
ahoj Gabca, ja asi budem doma cely den- mozno len kratka prechadzka do lekarne po mliecko. Vcera sme cavargovali s malou pesibusom po meste a obhcodikoch a cukrarni 2,5hodinky tak je nachodena este dnes . teraz si len sklada puzzle a modeluje z plastelinky a vonku nam snezi :-)
Odpovedať
hello violetka :-) tak ste si vlastne včerajšou prechádzkou "nadrobili" dnešok.. to je dobre a zvlášť keď je prenadherné počasie vonku.. aj tu sneží, síce jemne, ale padá to stále ako dive.. o 8mej bolo -2°C brrr..
Odpovedať
no aj tu bolo tusim rano 0 C, ale vcera tiez mrzlo zrana. Ale potom okrem otrasneho vetriska svietilo slnko. na pesej zone je ale zavetrie vacsinou, tak sme sa tarali. Kika mala z toho taky zazitok, ze ani nemohla zaspat, :-D
Odpovedať
a kedy planujete sťahovanie do žiliny? :-)
Odpovedať
ked postavime kuchynu..teda ked ju konecne nakupime..aby som mohla tam uz varit a tak
Odpovedať
caute kocky :-) tak mam dalsie danove odovzdane... huraaaaa.... dnes este dorobim dve a potom uz len kontroly a doplnovacky a snad sa toho konecne zbavim ...
Odpovedať
evik, ale už cez leto by ste chceli byvať či neskôr? :-) adik, vidíš ako ti to ide ;-)
Odpovedať
no Gabi, to dufam..lebo sa to stale natahuje ako zuvacka. adi cau
Odpovedať
vio: my ked sme zacali spolu byvat, tak sme nemali ani obyvku funkcnu a v kuchyni sme mali len stary povodny plynovy sporak a jedinu skrinku s umyvadlom ale nebolo funkcne, este tam bola chladnicka a rohova lavica so stolom... a spalna bola zaroven obyvackou... to boli casy :-D ale dako sme zacat museli, teraz ked sa budeme stahovat do domu, tak mame uz tolko veci, ze do jedneho auta do nevleze, ale na druhu stranu, keby sme nemali korunky na ziadny novy nabytok do domu, tak s tym, co mame vieme bezproblemov fungovat ;-) hlavne ze mame strechu nad hlavou ...
Odpovedať
ked človek chce tak sa to podarí, uvidíš :-) a bruško je už vidieť? ktorý mesiac to už mame? x-)
Odpovedať
No Adi, akoze ja som vselijako tiez byvala, ale to som bola sama- myslim, ze nas zivila laska hlavne :-) Ine je ked mas dieta, ktoremu musis denne pripravovat cerstvu stravu, to sa bez kuchyne neda..mame tam fungujuci sporak, chladnicku, len nemame este skrinky a drez a bateriu. riady tam umyvame zatial v kupelni v takom prapovodnom umyvadle a to sa tam aj stetce z malovania umyvaju, aj detska flasa aj zuby..atd..takze luxus jak svina.. Gabi- zajtra tusim zacinam 4ty mesiac, ak dobre ratam- a ano, brusko uz vykuka trosku, podprdy su mi male :-D..ja som mala aj ovisnutu kozu z predchadzajuceho tehu- bo som mala brusisko giganticke :-) a moja kozicka to nezvladala dokonale, takze aj sadielko ostalo no a teraz to tak rychlejsie vykukne ked je to uz druhe..uz to nie je take pevne, ako predtym.
Odpovedať
vio: jasne s babatkom je to uplne o niecom inom, ja som pisala len ze ako sme my zacinali, teraz si to tak neviem predstavit... sme akosi spohodlneli :-D a fakt je, ze asi aj nas viac zivila laska a to ze konecne spolu byvame a nemusim vysedavat u jednych ci druhych rodicov, pripadne v aute :-) ... ale to tehu ti inak rychlo ubieha...
Odpovedať
hehehe az teraz citam to svoje posledne napisane, ze lepsie je v takom kontexte napisat kožu a kožičku, ked som tesne predtym spomenula podprdu, hahahahaha a hej hrozne rychlo ubieha..kurna
Odpovedať
adik, aj u nas boli začiatky podobne, ale to asi u každeho kto nie je povolaním "syn, dcera" 8-) :-D o to si to viac važime ;-) evik, tak 4ty? no krasne, ako ten čas letí... a už viete či tušíte čo to bude?
Odpovedať
moja mamina mi pri kazdej prilezitosti polozi otazku kedy uz bude babkou... dokonca aj druhi sa jej to pytaju (zrejme si mysleli ze sa beriem kvoli babatku a ine dovody asi neexistuju :-D ) a mamin muz si zo mna dokonca vystrelil ked mi dosli gratulovat, ze mama mi kupila knizku "starostlivost o dieta" :-D
Odpovedať
hehe Adi, tu knihu mam aj ja. Nie este nevieme, co to bude, ani netusime- prekvapko- ale snad nam ukaze na sone, ked uz sa to bude dat zistit..tak v cca 20tyzdni tusim..to je 5ty mesiac..takze si este trochu pockam. potesim sa obom. ale horim nedockavostou.
Odpovedať
gabi: veru tak, o to viac si vazime kazdy krok vpred, zo vsetkeho noveho sa tesim ako male decko :-) ale ten pozemok a stavbu domu si stale neuvedomujeme... stale nam to pride take ze no co mame, este nie sme v takej euforii, to pride asi az ked sa zacnu crtat prve stavebne prace.. vio: ja som ju nakoniec nedostala, ale robil si zo mna takto zarty :-D ako nehovorim, ze deti nechcem, chcem samozrejme, ale vrta mi v hlave aky to je pocit, ze cosi vnutri teba rastie... skor mam z toho take zmiesany pocity v predstave... a ako som uz pisala je dost mozne, ze to budu dve jednym razom, tak toho sa bojim este viac...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?