Menu Forum

Je tu niekto zo Žiliny?

8. apr 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
Registrovala sa 19. novembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 1194 príspevkov a 1 album. Okres Žilina.
 ahojte kočky emoticon
zase nam počasie praje.. trošku nam nasnežilo a primrzlo emoticon
čo mate dnes na práci?
19. mar 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
Registrovala sa 27. decembra 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1410 príspevkov a 2 albumy. Má 17 priateľov. Okres Žilina.
 ahojte... tak namiesto toho aby som robila doma danove priznania som v robote a riesime uctovanie skladu... je to na slaktrefenie... hlavne ked mam prekontrolovany sklad s uctovanim a vsetko mi sedi ale v suctoch to nesedi...

ale inak nic moc, lebo citim ze na mna ide choroba emoticon a v sobotu mam narodky... vrrrrr...

ozik nemate teraz kocky aj vy narodky? sme sa o tom bavili davnejsie ze mame tak naraz emoticon
19. mar 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 adik, tak pevne nervy ti prajem... emoticon
nasaď si vitamin C, čajiky a vypotiť sa... nech si na vikend fit emoticon
neviem či leatea nema narodky v tomto čase ako ty... ale nie som si ista.. emoticon
19. mar 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi: dakujem... len musim sa najskor dostat domov... pre istotu som si rano dala strepsils.. ale je mi aj daka zima... akoby som bola zakliata... aj na meniny som doma lezala z horuckou..
19. mar 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 to si pamätám.. si písala,že si chora a ste prekladali oslavu...
a na ako dlho to vidíš ešte v sklade?
19. mar 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 no maximalne hodinu tu este budem, viac nemozem... pre mna za mna nech tu technik od toho programu aj nocuje, chyba je na ich strane... lebo nie je mozne ze mam odfajknute vsetky doklady co boli zauctovane v sklade s mojimi zauctovanymi v uctovnictve ale v suctoch to nesedi a urcite nebudem scitavat to mnozstvo dokladov... sak len kontrola mi zabrala 2 dni... ta vystupna zostava ma dakych 40 str... mozem sa nato ... tralala emoticon
19. mar 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 emoticon emoticon
jasne nech si každý robí svoju prácu poriadne emoticon
19. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leatea
Registrovala sa 9. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 1019 príspevkov.
 ahojte..no ked sa bavite o tych narodkach..tak som ich mala vcera emoticon emoticon
len som posledne dni mala toho hrozne vela toho,ze som nestihala ani napisat..utorok som sa babrala s tortou a inymi vecami a vcera sme zas oslavovali emoticon
19. mar 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
bamulka
1
Registrovala sa 18. apríla 2007 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 320 príspevkov. Má 32 priateľov. Žilinská Lehota, okres Žilina.
 ahojte kočandy emoticon

ja mám úplne statky-zmätky z toho, čo sa deje cez deň vonku emoticon ide ma poraziť... už sa teším na ozajstnú jar! ale toto je pravý bláznivý apríl emoticon

Adi, prajem ti rýchle uzdravenie emoticon keď zabojuješ proti bacilom teraz, tak ťa nepremôžu emoticon a inak mnoho zdaru aj s tým účtovníctvom... to vie teda "potešiť"

Kati tak dodatočne všetko naj...naj... naj... k tvojim narodeninám emoticon najmä nech si spokojná, šťastná, zamilovaná viac a viac... a samozrejme nech ťa aj zdravíčko poslúcha emoticon a nech si s manželíkom splníte všetky sníčky...
dúfam, že ste dobre oslávili, nepochváliš sa nám s fotkou torty??? emoticon

Gabi dnes som ťa rada videla emoticon až tak dobre to padlo... a inak o tých 5 € som prišla emoticon niekto mi ich ukradol... no šikovnosť moja emoticon

Prajem vám pekný posledný dník v práci... nech vám rýchlo ubehne a šup šup na víkend emoticon
19. mar 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 bam..dakujem emoticon fotkou sa pochvalim..ale az cez vikend..teraz si chcem oddychnut..

hadam v maji bude pekne a teplo emoticon
19. mar 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 lea: pripajam sa k dodatocnej gratulacii emoticon prajem len to najsamlepsie, hlavne zdravie, lasku, rodinnu pohodu emoticon

choroba sa okolo mna uz dlhsie mota a chvilami to vyzera ze ma skoli, ale zatial sa drzim a odolavam emoticon

teraz ma caka kontrola toho skladu... uplna "parada"... zbytocne som sa s tym predtym serkala cely vikend... na slaktrafenie...

inak nas hafco ma dnes 5 rockov emoticon mu kupim cestou domov prasacie usko emoticon
20. mar 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 ahojte kočky emoticon
tak konečne sa mi podarilo dostať sem medzi vas emoticon
adik a lea, dodatočne všetko len to naj naj k narodeninám, hlavne zdravíčko, šťastíčko a nech sa vám splnia aj tie najtajnejšie túžby a sny emoticon emoticon
bam, aj mna potešila tvoja návšteva, môžeš hocikedy emoticon ale nabudúce nemusíš niekomu inému prenechavať 5€ pekne si ich uži ty emoticon
my sme boli cez víkend na štrbskom plese na tej konferencii a bolo super, teda všetko bolo super mimo konferencie emoticon
a kde ste všetky??? haloooo....
23. mar 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi: ahoj emoticon dakujem za gratulaciu emoticon

tak vam bolo cez vikend tiez dobre emoticon ja som mala od piatka opat prehadzovaciu maniu, ale aspon sme zvacsili chodbu (odniesli sme jednu skrinu prec a vesiakovu zostavu som strcila do kumbalu) plus som prehodila dve skrinky v obyvky emoticon co uz so mnou.... este sa chystam vymalovat tu spalnu a prehodit kancel ... muz ma zo mna "radost" emoticon

v sobotu sme zacali navstevno-gratulacny maraton a skoncili sme v nedelu vecer, ale aspon som trochu vypla a nerobila som papiere emoticon
23. mar 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 adik,človek nemôže mať stereotyp takže ty sa pekne staráš o spestrenie manželových dní a preto by ti mal byť vlastne vďačný emoticon emoticon
nemôžeš stále len pracovať emoticon
23. mar 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi: ja mu to stale hovorim, ze to mam pre spestrenie stereotypu emoticon
23. mar 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 ak nebude veriť tak ja mu to potvrdím emoticon
ma nejako hlava bolí.. emoticon teraz neviem či to bude počasím alebo robotou (ta sa mi od rana "darí" )
23. mar 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi: mne tak bolo v sobotu... proste len spat a spat ako bolela... a to pocasie je stale take divoke... inak moze to byt aj osvetlenim... som nasla na nete tzv. zdrave svetlo... ma to byt veeeeelmi blizke prirodzenemu slnecnemu svetlu... planujem kupit ked budu volne korunky (cela lampa stoji cca 4-5tis czk)... ale najskor chcem vidiet nazivo...
23. mar 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 prave som sa dozvedela že vyzeram na 29rokov a viac emoticon dokelu to nie je moc povzbudzujúce emoticon
ja som bola v sobotu rada, že vidím travnatu plochu bez snehu lebo v tatrách ani počuť o tom emoticon
23. mar 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
zetDesign - interiéry, 3D vizualizácie
mgr.zuzana bielikova PRO

Služby - architekti, projektanti, dizajnéri - Okres Žilina
188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

“Http://bydleni.idnes.cz/nejcastejsi-hrichy-ceskych-domacnosti-od-merunkove-po-televizor-pyi-/dum_osobnosti.aspx?c=A110919_112013_dum_osobnosti_web”
(Pred 5 rokmi)

gabi a to co za slepota ti povedala?
23. mar 2009 o 13:39  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 jedna klientka emoticon emoticon už sa tu na tom rehocem,ale docela ma to v 1.momente prekvapilo....
23. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi a to co ma belmo na ociach ci co??? emoticon

ale konecne som doma... najhorsi tyzden predo mnou
23. mar 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
fotoportrét
fotoportrét
gabika.rs.
1
 adik, ja netuším emoticon emoticon len naozaj dufam,že to so mnou nie je až take zlé emoticon
sa ti bude končiť danove obdobie,že? to bude prace,hm... ale my ťa tu hned dostaneme do normalu... emoticon
inak som si v piatok večer na teba spomenula lebo vo wellness bola mozaika podobna ako sa ti pači (ta čo si si ju dala do albumu) emoticon
23. mar 2009 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 gabi: no este s aprilom to bude trosku navalovo, lebo zaroven budu aj stvrtrocne dph-cky, takze este do toho 25.4. budem v takom pracovnejsom tempe a potom freeeeiiii.... chceli by sme potom kdesi vypadnut, na daky vikend, trebars Praha emoticon

oooo tak to tam muselo byt krasne s takou mozaikou... naaahodou daku foto nemas? (i ked co by clovek robil s fotakom vo wellnes, tak to netusila emoticon )
23. mar 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
Registrovala sa 25. januára 2008 na modrykonik.sk. Na modrastrecha.sk pridala 791 príspevkov. Má 2 priateľov. ZA- blízke okolie, okres Žilina.
 Ahojte strechárky!!
Chybala som vam tu?.--) Boli sme v ZA.
23. mar 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
fotoportrét
fotoportrét
sharin
52
 vio: nazdis emoticon na sak jasne ze chybala emoticon a ako bejby (ehm, husenicka emoticon ) , uz je lepsie?
23. mar 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 no klop klop klop, uz je mi "dobre"..Mimčo poslucha.
a mame 3,5 cm emoticon
23. mar 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

fotoportrét
fotoportrét
aquabelle
mgr.zuzana bielikova PRO

188

(Pred 5 rokmi)

no riadny chlap, ahoj vio
23. mar 2009 o 18:32  •  už býva v dome  •  www.zetdesign.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 ahoj Bell.
Uz projektujes vo velkom?
23. mar 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leatea
fotoportrét
fotoportrét
leatea
 ahojte..ta ja len tak na skok..akosi sa nemozeme poriadne v praci zastavit..ani oslava nebola taka velkolepa..ale aspon cosi emoticon a dnes som si kupila nejake to nacinie na pecenie emoticon
inac,niekto tu oslavoval cez vikend emoticon takze vsetko najlepsie emoticon emoticon

vio..ahoj..sme akurat s manzelom obzerali vase fotky emoticon a vyzera to veeelmi pekne..tie svetla sa manzovi velmi pacia..on by hned taketo vecicky nakupoval emoticon
23. mar 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
violetka1 (37 r.)
 ahoj Kati..
tak diky za komentar..asi si myslela tie svetla do kuchyne - pod linku, ci na strop?
musela som si dat dnes kavu zase..sice by som nemala, ale neviem sa bez nej rozhybat..
24. mar 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš