Dokončenie stavby v roku 2010

Zobraz úvodný príspevok
neviem, či sa ku mne niekto pridá, ale za pokus to stojí. Našla som tému začíname 2010 (alebo podobne), tak by som chcela otvoriť tému končíme 2010. Kto je v akom štádiu stavby a plánuje sa nasťahovať na Vianoce 2010?
Odpovedať
Ja by som sa tiež rada sťahovala tento rok zajtra prídu okná, elektrika už vysekaná , len to kúrenie :-S keby nestálo tak veľa tak to všetko ide ako po masle dúfam, že to stihneme :-D
Odpovedať
I.s a povedali dovod ? Ja staval z ytongu a predsa dal všetko zasieťkovať , ale to záleží na stavebníkovy či to chce alebo nie. skaredekacatko a kolko ťa bude stáť kúrenie? :-)
Odpovedať
no okolo 13000 8-) :-D ale asi si dáme plynový kotol a potom to bude lacnejšie
Odpovedať
skaredekacatko co 13tisic eur? teda viem ze asi nie na sk ale sak to dako moc nie? co je v tom zahrnute? =-)
Odpovedať
ahojte, my sme dva týždne pred vianocami dokončili strechu, vo februári sme začali s priečkami, urobila sa hned voda, elektrina, teraz sme v štádiu omietok. Na budúci týždeň by mali byť omietky hotové a mala by prísť firma na podlahové kúrenie, ktorá nám urobí hned aj potery. Najskôr sme tiež chceli tepelné čerpadlo, ale tá cena.... a návratnosť ďaleko, tak dávame elektrokotol, v podlahe budú trubky s vodou. V prechodnom období budeme kúriť krbom s prieduchmi do všetkých miestností. V lete sa chceme sťahovať.
Odpovedať
no super, cize my by sme to do Vianoc mali stihnut :-) mame spravene omietky, izolaciu na podlahe, ideme robit podlahovku buduci tyzden..
Odpovedať
Ako vam murari, alebo stavebne firmy ratali cenu prace?? nechceme podla hodin, nakolko to sa da pekne zneuzit. Berie sa m3 muriva ??? podla coho sa to potom vyratava ? mate na to vzorec ? ( berie sa cela stavba, rozmery domu, alebo jednotlive miestnosti ? ) prosim, poradte, ake mate skusenosti vdaka
Odpovedať
mima1 tá cena je komplet za kúrenie niekde som to tu písala, že za TČ. a podlahovku a všetko okolo toho :-D Ale o tom sa tu nechcem vyjadrovať taká téma tu už je. Dnes nám konečne dodali okná vraj sú nádherné ešte som ich nevidela, už sa teším. :-D
Odpovedať
a aku farbu okien mate?
Odpovedať
teraz mi to nepríde na rozum
Odpovedať
tak sa tesis ze ani uz nevies :-D :-D no nic
Odpovedať
ale dokonca sme boli u stolára pre kúsok farby ak by trebalo niečo pretrieť a ak tak si neviem spomenúť :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
o čom je tato tema? o omietkach o TC o zatepleni o oknach o podlahovke? haloooo moderátori
Odpovedať
gabriello a ty co mas aky problem. je o dokonceni stavby v roku 2010 patri tam snad vsetko nie?????????
Odpovedať
a o čom by si písal ty :-D
Odpovedať
aha vy ste davali eurace?
Odpovedať
hej ja mám na plastové averziu ale to je iná téma :-D
Odpovedať
jasne kazdy to co sa mu paci a vyhovuje. ja zas opacne :-D :-D ale neva. co mate hotove uz? ja mam daky gulas uz kto co ma kto co robi. :-)
Odpovedať
tak hrubá stavba plus okná polka domu okáblovaná elektrikou a to je tak asi všetko :-)
Odpovedať
a toho roku chcete byvat hej? ja jako ze nie ze nestihate len ze ci mate v plane akoze stihnut. my mame pla co najviac stihnut :-D :-D a to sme pod strechou a cakame na okna :-D :-D
Odpovedať
Gabriello predsa o vsetkom co je spojene s dokonc.stavby cize vsetkoooooo!!!!!! ]-(
Odpovedať
dochádzajú nám bubáčiky tak asi tak niejak ja by som to rada stihla 8-)
Odpovedať
mima aké budete mať okná?
Odpovedať
aha to je celkom problem. vnutro zozerie dost asi este... prepad banky pomoze to je dnes moderne :-D :-D
Odpovedať
my sme dali ze orech z vonku a vnutro biele. tak som sa teda rozhodla. rozhodla som sa ako najlepsie som vedela a myslela ze to bude ok. tak som sama zvedava co to bude ako :-D
Odpovedať
noo skôr asi pôjdem žiadať o pôžičku :-) to je reálnekšie
Odpovedať
ale určite to bude oka a smiem vedieť kolko vás vyšli a kolko okien máte?
Odpovedať
hmmm mame 12 okien tusim plus dvere cca 120tis
Odpovedať
4OOO tisíc eura to je super my máme 14 okien a platili sme okolo 7OOO eur
Odpovedať
no su to salamander 7 komorove 3sklo myslim ze ok lebo dost velka polozka boli dvere ]-( no ale nevadi. na to iste bez vchodovych dveri som mala ponuku na eurace za 3000€
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?