Menu Forum

Rekonštrukcia 100 ročného domčeku

16. mar 2015  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
luna303 (29 r.)
1
Registrovala sa 8. júla 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 4 príspevky. Má 18 priateľov. Okres Šaľa.
  • Snívam o dome
fotoportrét
fotoportrét
luna303 (29 r.)
1
Registrovala sa 8. júla 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 4 príspevky. Má 18 priateľov. Okres Šaľa.
  • Snívam o dome
 @budova1 no tej vlhkosti sa aj ja obávam... nevyznám sa v stavbe, neviem posúdiť že prečo niektoré staršie domy majú tento problém iné nie... my teraz bývame v dvojgeneračnom 30-ročnom dome a máme tiež veľké problémy s vlhkosťou. Horné rohy stien veľmi mokré a plesnivé. Celú zimu máme okná zahmlené a vyzrážaná voda nám tečie dovnútra. Keď sa nám narodila dcérka bol to problém... Preto sa bojím, že aj keď sa pustíme do rekonštrukcie že to dopadne rovnako, nech robíme hocičo...
29. júl 2014 o 11:10  •  sníva o dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
budova1
Registrovala sa 20. mája 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 72 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
budova1
Registrovala sa 20. mája 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 72 príspevkov.
 Je moznost u tehlovych domov podpilit mury a vlozit izolaciu. U kamennych sa da pod podlahu vlozit drenaz popri mure a vyviest von. Upozornujem na riesenie vcas, pretoze my sme to prave neurobili.
29. júl 2014 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
geemon
Registroval sa 7. augusta 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
geemon
Registroval sa 7. augusta 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 1 príspevok. Okres Bratislava.
 @fabo123
eej bizťu, sem si dal aj dva majlandy nie len jeden.. veľmi pekné ale dá sa to aj z menej a nemusí to stáť toľko peňazí. Otázkou je čo pre koho znamená štandard ;)
7. aug 2014 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jvg
Registrovala sa 9. júla 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 21 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Prestavujem dom
    okres Komárno
fotoportrét
fotoportrét
jvg
Registrovala sa 9. júla 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 21 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Prestavujem dom
    okres Komárno
 Starý dom má dušu: nám poradili aby sme si v každom prípade najali domácich majstrov na všetko, žiadna Bratislava, lebo domáci poznajú ako sa v tom regióne domy stavali, aký materiál použili. Dom typu nerez-dlažba-sklo je typizovaná strojová výroba, chladná, studená, neosobná. K starému domu patrí aj záhrada so starými stromami a klasickými kvetinami.
7. aug 2014 o 23:44  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stevka25
Registrovala sa 2. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Má 4 priateľov. Okres Košice-okolie.
  • Prestavujem dom
    Slanec, okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
stevka25
Registrovala sa 2. apríla 2013 na modrastrecha.sk. Pridala 2 príspevky. Má 4 priateľov. Okres Košice-okolie.
  • Prestavujem dom
 dali by ste na 100rocny dom betonovu deku?
16. mar 2015 o 13:45  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jarun
24
Registrovala sa 21. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 287 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
jarun
24
Registrovala sa 21. decembra 2012 na modrastrecha.sk. Pridala 287 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 @stevka25 na to treba projekt a posúdenie statika, sú aj odlahcené potery.
16. mar 2015 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
stevka25
  • Prestavujem dom
fotoportrét
fotoportrét
stevka25
  • Prestavujem dom
 @jarun projektantka ktora robi aj statiku povedala ze mozme ze su tam hrube mury takze by to nemalo praskat ale neviem no
16. mar 2015 o 13:53  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to