Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@monikapt nie terasu mame na juho-zapad a vychod na terasu mame z jedalenskej casti, nie z obyvacky
Odpovedať
@zuzik137 ahaaaa uz teraz chapem :-) ale kazdopadne budem rada, ak by ste mi poslali vecer ten podorys, dakujeeeem :-) :-) :-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@zuzik137 ahaaa, ja som to myslela ale inak, ze tam by sme chceli obyvacku na juhu, kde je aj vchod do domu, lebo tak mame orientovany pozemok, ale to by bolo uz skorej na individualny projekt asi, ale dakujem ajtak :-)
Odpovedať
ahojte chcel by som sa vas opytat kolko vas stala elektrika do domu kable a tak popripade mi mozte napisat aj kolko stal sadrokarton a zateplenie stropu ja viem ze cena je vsade ina ale aspom tak obrazne aby som vedel dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sa aj my pridávame k staviteľom bungalovu 333+t. Projekt je už doma, máme ho doplnený o prístrešok pre auto. Zatiaľ vybavujeme podklady k SP, tak uvidíme kedy začneme... Chcela by som sa opýtať tých, ktorí ste stavali z tehly - chceli by sme Heluz 30 - koľko ks (paliet) tehly ste objednávali? alebo ako to čo najpresnejšie vypočítať? Bola by som rada, keby nám niekto vedel poradiť (kľudne aj cez IP). Ďakujem
Odpovedať
dalo by sa pozriet niekde v okoli BA na hrubu stavbu ( resp. aj hotovy domcek ) Bungalov 333 / 333L ? chceme stavat 333L a radi by sme videli nazivo ako vyzera domcek aj zvnutra, aspon si budeme viac vediet predstavit velkosti izieb ..
Odpovedať
@19miro hromozvod 800, elektrika 3150,-, sadrokarton 2000, zateplenie stropu - fukana izolacia 2800
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak sa ku vám pridávame aj my, vybrali sme si variantu 333L+G v zrkadlovom prevedení. Projekty už máme dávno doma a po všetkých opletačkách s úverom, kúpou pozemku a behačkách po úradoch čakáme na stavebko. :-) Na tento rok máme v pláne iba základy a platňu, tak verím, že nám počasie dopraje a stihneme aspoň toto.
Odpovedať
@patkaaa vitaj, nech cim skor zacnete.. okolo kotesovej som viac krat chodila... ;-) tiez mamme zrkadlove prevedeniue a + garaz, akurat nie L, ale klasicky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 Ja viem, ja viem, ja som túto tému dllllho sledovala aj som ju čítala, tak o niektorých mám prehľad, že aký typ stavia a tak. :-) Som tu bola taký špehúň. Dúfali sme, že už začneme dávno, ale toľko komplikácií do toho prišlo, že som rada, že sme teraz aspoň tam, kde sme. :-)
Odpovedať
Zdravím vás...taky tak začíname...projekt dorazil...ja hlúpa bloncka čakala nejakú obálku s pár papiermi :-D keď som zbadala tú krabicu, skoro mi oči vypadli. A druhý krát mi skoro vypadli,keď som tam zbadala cca rozpočet :-D pevne dúfam,že takto to až nebude :-) čakáme na stavebko a hor sa do tohooo.
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jiri_m Ďakujem
Odpovedať
Ahojte.. Stavial niekto bungalov 333+T z HELUZ 30 ? ak, kolko tehly ste pouzili? (mozete odpovedat aj cez IP) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@snowy66 TV by malo byt na strane okna lebo ak ho das na pritilahlu stranu ako mas okno tak v nom nic neuvidis len odraz toho okna co mas oproti, pretoze obrazovka TV posobi ako zrkadlo
Odpovedať
Profilova fotka
@lucka1987 skus si zmerat vlhost podhladu tzm poteru...to vykurovanie niekedy nestaci. Ujo tak lepiul parkety na vlhky poter a vsetky sa mu potrhali. osobne by som si meral vlhkost a poradil sa z dozorom
Odpovedať
Profilova fotka
nikdy by som nic nedavala na nieco ked je to este vlhke.. potom su zbytocne len taketo neprijemnosti
Odpovedať
Profilova fotka
@honey2312 poskytni projekt stavebninam ze chces cenovu ponuku, oni ti to vypocitaju
Odpovedať
@wondgo no neskoro :-D :-D :-D my uz byvame :-D :-D
Odpovedať
@wondgo @bundak na margo tej podlahy... dlazbu sme zacali davat 6 mesiacov na to ako sme zaliali poter a laminatku 8-9 mesiacov.. mylsim, ze je to dostatocny cas, najma ked sme v podlahovke aj kurili ;-) ... skusali sme aj test s nalepenym svtorcom igelitu a nic nebolo zarosene
Odpovedať
Profilova fotka
@jiri_m a uz ste sa dohrabali?? :)
Odpovedať
Profilova fotka
@wondgo ďakujem, vyskúšame :)
Odpovedať
Profilova fotka
Pocujte ludia aky typ projektiu ste brali od p. Fašangu?realizacny alebo ste si postacili len s verziou na povolenie? a kolko kopii?? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
A este mam prosim vas otazocku na kolko € to vyde cele stavebne povolenie s kolkami a celou tou papierovackou?
Odpovedať
Profilova fotka
@mg25 Ahoj a kde si tam našla ten rozpočet? Ja som ho hľadala, prelúskala som tie projkety odpredu aj odzadu a žiadny rozpočet som nenašla, všetko sme si tak orientačne rátali sami. :-D
Odpovedať
@wondgo tiez akurat riesime s p .Fasangom projekt b333ky ale upravena verzia, tiez by sme asi zatial chceli len projekt pre stavebne povolenie a potom doriesit aj realizacny projekt, len nejako p. Fasanga nereaguje na moje maily tak neviem ako to nakoniec dopadne :-)
Odpovedať
ahojte, je tu niekto, kto uz ma postaveny bungalov 333 a bol by ochotný nám ho ukázať?
Odpovedať
Profilova fotka
@monikapt A riesite to najprv mailom mobilom alebo aj osobne. Ze aky je standardný postup resp. najednoduchsi kedze to nie je hned za rohom.
Odpovedať
@wondgo tak my jedine mailom, raz sme spolu aj telefonovali, osobne stretnutie nehroziii, mame to daleko ]-(
Odpovedať
Zdravím všechny stavitele bungalovu 333 :-) Potřebovala bych poradit, kdo z Vás má dřevěný strop? P. Fašanga nám totiž poslal projekt dřevěného stropu, ale je to s ocelovýma nosníkama a to se nám moc nezdá….chtěli jsme klasický dřevěný, bez ocelových nosníků, zhora zateplený, pouze na úložný prostor, dole sádrokarton. Díky Peťa
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?