Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
Ahojte chcel by som sa Vás opýtať ohľadom prívodu externého vzduchu do krbových kachlí. Plánujem tento prívod vzduchu potiahnuť aj do špajze. Môže byť na externý prívod vzduchu napojená aj špajza , alebo to musím poriešiť inak (samozrejme odvrávanie bude riešené vrchom). Máte s týmto niekto skúsenosti ...Ďakujem za radu
Odpovedať
Profilova fotka
@misqo83 môžeee
Odpovedať
Ďakujem
Odpovedať
chcel by som sa opýtať kto už máte postavené ci ste dávali niekto väzníkový krov ak áno kelo vas to asi vislo a ako ste spokojný vdaka bo rozmýślam čo by bolo lepsie ale aj lacnejsie
Odpovedať
Ahojte všetci, manžel sa pýta, či je možné niekde vidieť okótovaný pôdorys a výkaz výmer ešte pred zakúpením projektu, resp. viete ho niekto poskytnúť?
Odpovedať
Prosim Vas akou hrubkou styroduru ste zateplovali zaklady?
Odpovedať
Profilova fotka
@19miro trosku sme pokročili :)
Odpovedať
Profilova fotka
@hitra mame v plane 10ku.
Odpovedať
@jiri_m ale vam to ide od ruky trosku aj viac uz ste pokrocili ja som stale zatial iba na platni
Odpovedať
@jiri_m zabudla som sa pytat ak je zateplenie domu 20, tak ake zateplenie zakladov dat? Planujes tiez 20 na mury? Obavam sa ze ak dame 10 na zaklady ze tam bude velky odskok na sokli.
Odpovedať
Prosim Vas mate niekto vizu fasady, alebo foto uz hotovej a ste ochotni sa podelit o to? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@hitra na zateplenie domu planujeme 20ku alebo 25 cm sivy polystyren. Je to este na tom ako vyjde rozpocet ale plan je takyto.
Odpovedať
Článok sa načítava...
mate niekto postaveny dom z itongu 300 lambda chel by som vediet ci ste zateplovali ci nie a ak ano kolkatkou dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@19miro mame lambdu 30 zateplenie som pisal o jedno vyssie :)
Odpovedať
@jiri_m hej hej vsimol som si len som myslel ze sa ozve aj niekto iny este ale asi to potom nakoniec ak sa rozhodnem pre intong zateplim len otazne kolkatkou
Odpovedať
Ahojte, chceli by sme tiež stavať tento domček. Nájde sa niekto z okolia L. Mikuláša, ku komu by sme sa mohli prísť pozrieť ako vyzerá v reáli? ďakujem
Odpovedať
@19miro my mame 300 lambdu, zateplena 15 neo sivy EPS, ale ak by voslo dali by sme 20 biely:-)
Odpovedať
@tinkaro dakujem ako tak citam tak aj tak kazdy zatepluje ci je to taky material alebo iny
Odpovedať
Profilova fotka
@zoretkalm ak chvilku pockas tak k nam, zatial su obvodove mury a za cca 2 tyzdne zaciname makat na streche..
Odpovedať
Ahojte, chcem sa opytat, mate niekto 333ku so vstupom do domu z juhu? Mame tak orientovany pozemok, ze vstup do domu by bol z juhu, dakujem
Odpovedať
@monikapt My mame vstup z juhu a teda aj vchodove dvere..kvoli tomu,aby sme nemali terasove dvere na sever,zrusili sme ich a terasove dvere sme spravili z toho velkeho pevneho okna ,teda mame terasu na zapad..a v detskej izbe sme okno tiez zmenili zo severnej steny na vychodnu...:-)
Odpovedať
@jasmiinka7 a na ktoru stranu mate obyvacku a kuchynu? Lebo my by sme chceli dat obidve detske na juh, cize spalen a kupelna pojdu dozadu na sever, chceli by sme aj vymenit obyvacku s kuchynou, zeby sme dali dopredu na juh obyvacku a z kuchyni by sa slo na terasu, manzel to chce takto, ja by som bola za povodnu verziu :-)
Odpovedať
@monikapt Vymenit tie detske a kupelnu zo spalnou sme chceli aj my,je to lepsie vymenit..ale priatel nechcel,lebo by musel tahat zasa o kus dalej vodu tak sme to nechali povodne s tym,ze jedna izba ma okno na sever a jedna na vychod...Obyvacka a kuchyna u nas zostala povodna,iba sme zmenili tie teras.dvere,ako som ti pisala v prvej sprave a opacne by som to ani nemenila...ale je to na vas,rozmyslajte,co bude pre vas najlepsie..:-)
Odpovedať
@jasmiinka7 manzel chce silou mocou obyvacku na juh a kuchynu na sever, mne je to v podstate jedno, lenze to sa asi 333ka tak upravit neda, to je uz skor na individualny projekt :-( :-( :-( ja by som terasu nechala tak ako je, chceme mat terasu dozadu do zahrady, nie nabok k susedom, lenze my chceme stavat verziu aj s garazou tak aj zato :-) takze mate obyvacku na sever a kuchyna juh? uz byvate aj? ze ako to je v reale takto orientovane :-) dakujeeeem
Odpovedať
@monikapt Obyvacku nemame na sever..severne okno sme presunuli na zapadne a taktiez terasove dvere mame vedla okna na zapade...takze obyvacka je na zapad a kuchyna na juh...tak to ak chcete takto pomenit,to je ozaj uz na individ.projekt...my robime teraz sadrokart.stropy,mame vymalovane,takze snad do Vianoc budeme byvat...:-)
Odpovedať
@monikapt mame dokonca dvojgaraz aj terasu do zahrady nie k susedom a obyvacku na juh a kuchynu na sever. trochu to manzel s p. Fasangom poupravoval a je to uplne perfektne.tento dom je velmi dobre rieseny aj zmeny su bezproblemove
Odpovedať
Profilova fotka
@19miro Serus. Náš stavebný metriál je rovnako Ytong 300 a zateplovať budeme 200mm EPS.
Odpovedať
@zuzik137 ano? a vedela by si mi prosim ta poslat podorys ako to mate? velmi by som ti bola vdacna :-) :-) :-)
Odpovedať
@monikapt mozem, nie je problem, ale az vecer, nemam ho v praci
Odpovedať
@zuzik137 a to mate terasu na sever a vychod na terasu mate skadial?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?