Stavia niekto bungalov 333?

Zobraz úvodný príspevok
Stavia niekto bungalov 333, resp. variantu s terasou alebo s garažou?
Odpovedať
@dunnyus Vážne to chceš vedieť?
Odpovedať
@ivetbal @lucka1987 @snowy66 tak som to Dala do jednoduchej vizu..Pride mi utulnejsia ta varianta s telkou v rohu,este neviem ako to bude s nabytkom..co,dat pod telku..posielam 2 navrhy..:-) dakujeen
Odpovedať
@jasmiinka7 opakujem, máš to tam zaharaburdené tak či tak...
Odpovedať
@jiri_m vitaj medzi nami. Kedy zacinate kopat?
Odpovedať
@jasmiinka7 Osobne by som telku do rohu nedávala, tam ju nemáš ani ako uchytiť na stenu (a káble ku nej budeš musieť mať v lištách), a to nehovorím o tom, že určite tam bude aj iná elektronika (ku ktorej pôjdu ďalšie káble). Podľa mňa úplne nepraktické. Toho nábytku by som tam dala určite menej. TV do stredu plnej steny a pod ňu len jednu dlhú nízku komodu. Sedačku na plnej stene by som predĺžila o takú ležadlovú časť :-)
Odpovedať
@ivetbal dakujem za nazor,skusim to prerobit a potom uvidime..:-) @snowy66 mne sa to nezda zapratane,len som chcela vyuzit cely priestor a nemat tam prazdne steny..:-) aj,tak dik,porozmyslam..:-)
Odpovedať
@jasmiinka7 zdielam rovnaky nazor ako ivetbal.
Odpovedať
@jasmiinka7 Ak sa Ti bude zdat ta plna stena prazdna, mozno nejaky obraz alebo vhodna tapeta by nebola tiez zla
Odpovedať
Profilova fotka
@hitra No chceli by sme nejak koniec aprila alebo zaciatok maja.. Este sa uvidi kvoli pocasiu. Aspon tyzden nech je pekne.... :)
Odpovedať
@jiri_m My sme chceli zacat zaciatkom marca a zacali sme 31.3. kvoli pocasiu. Vyslo nam idealne pocasie na kopanie, zalievanie pasov, drenazky okolo celeho domu, ... a teraz cakame kedy prestane prsat nech sa moze robit deka. :-) Drzim palce nech sa dari. Sledujeme pocasie asi viac ako zahradkari. :-)
Odpovedať
@radopp ano pravdaže
Odpovedať
@dunnyus Na elektrickú podlahovku nemožno pripojiť kotle, vytvára silné elektromagnetické polia, môže neobmedzene zvyšovať teplotu pod nábytkom, možno ju zničiť vyšším prúdom...
Odpovedať
Článok sa načítava...
my mame kable v podlahe zaliate a po dvoch rokoch byvania nenadavam :-) .Rychli nabeh termostat v kazdej izbe mame montovany dom a kurime v obyvacke a dvoch detskych a ked uz moc mrzlo zaplo sa kurenie v kupelni inac mame kupelnu stale ovorenu takze teplo tam je .malo kedy zapina termostat a to kurime na 22 az na 23,5C za celu domacnost platime 100e mesacne mali sme preplatok.
Odpovedať
obcas prikurujeme drevom jednu varku mame druhy rok a mame este na dve zimy.dokopy 8metrov
Odpovedať
Prosím Vás, 4 mesiace máme zaliaty anhydrid, zatial sme v nom podlahovkou nezakurili / kotol nie je pripojeny / stavba sa vsak pomocou kachli celu zimu prekurovala na cca 15 stupnov. mame obklad, mame sanitu a mame volneho obkladaca, na kupelnu. mozme oblozit kupelnu , aj ked sme v potere este nekurili ?, ostatna podlaha ostane nepokryta. alebo radsej pockat, a zacat obkladat az po zakureni v potere... diky za odpovede
Odpovedať
@lucka1987 My sme tiež nekúrili pred pokládkou ani po nej. Podlahu sme zaliali v júni a kúriť sme začali koncom októbra.
Odpovedať
Prosim Vas kto staval svojpomocne a kolko Vas vysiel B 333 ? Trnava dakujem za odpoved moc mi to pomoze :-)
Odpovedať
ahojte tak už aj mi sa k vám pripájame projekt už máme doma už len zopár papierov a povolenie bude hotové chcel by som sa opýtať ako ste dávali hromozvodový pás pod základy na 333 z garážou
Odpovedať
@19miro ahoj. mi mame este len zaklady, ale kedze hromozvod by mal byt kazdych 15 m, a 333 s garazou ma necelych 17, vyviedli mi ho spod zeme aj medzi garazou a domom . (vyvedeny je 6 krat, 3x na kazdej strane po dlzke)
Odpovedať
@hitra Vďaka moc mi to pomohlo zase som o niečo múdrejši.
Odpovedať
Caute chcem sa spytat jednu vec. Hruba stavba uz stoji a teraz chcem vediet ci bude mozne dom dostavat do obyvatelneho stavu za 28.000 euro?? Prace budu vykonavane viacmenej svojpomocne. PS:ak niekto staval tento typ domu svojpomocne a nevadilo by mu sa podelit o rozpis prac a materialu potrebnu na stavbu bol by som mu vdacny za prispevok. Viem ze cena je relativna ale na orientaciu postacuje.
Odpovedať
@pecko84 Hrubá stavba je maximálne polovica z rozpočtu domu. Ale reálnejšie číslo je jedna tretina z celkového rozpočtu. Takže tá tvoja suma na dokončenie je nízka :-(
Odpovedať
stavia niekto bungalov 333 s garazou a terasou v okoli prievidze?? :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovedať
chcem sa opýtať viacery ste tu už postavili otázočka ohľadom základov dávali ste do základov konštrukciu zo železa ako je to v projekte alebo nie a hĺbka základov bola tiež tak ako v projekte či hlbšie jedna sa skor o tých čo stavajú alebo majú postavene okolie považska a viššie na sever kvoli sňahom
Odpovedať
@19miro :-D :-D :-D ech, ze koli sňahom :-D sa nezapres , ze si "papriščan" / nic v zlom samozrejme / :-p a k zelezu, ano davali sme.. ale nie koli snahom, ale koli podloziu, aspon mylsim, ze vystuz zeleza sa dava podla toho, ake mas podlozie. my sme kopali 120 cm do hlbky, zeleza sme dali, ale nieco menej ako je v projekte, inak celkovo sme mali zaklady hlboke a siroke jak pod tescom v Trstennej :-N toto je otazka skor na statika
Odpovedať
@lucka1987 Ďakujem pomohlo mi to a asi si nepamataš kolko ste dali za železo dik
Odpovedať
@19miro kuknem do " mudrych spisov " a poviem ti.. ale mojimi cenami sa je tazko radit.. kupovali sme to bez papierov a tak dajako inymi cestami
Odpovedať
@19miro My sme železo nedávali a hĺbka bola tiež 120cm. Išli tam len skaly a betón :-)
Odpovedať
@ivetbal ja tiež rozmýšlam či dat železo alebo len kamen
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, máte niekto 333 XL? chceli by sme túto verziu len obývačka sa mi zdá zbytočne veľká, dalo by sa to nejak zmeniť? Ďakujem za rady :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?